Forum
Haii!
No, Najprej osebe & to!
Rachel Cadie -----> 19 let & Moja starejša sestra & manekenka za bikini ter spodnje perilo

Sarah Cadie -----> 15 let (Me)

Kate Ravely -----> 15 let & Moja BFF

Naj Napišem Story?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. marec 2011
nextttttttttt
06. marec 2011
No, najprej da se predstavim. Sem Sarah Cadie, stara sem 15 let & živim v NewYorku na BarclayStreet 13. Živimo v ogromni vili, ker ima mama svojo modno agencijo. Moja mama je namreč direktorica agencija Victoria's Secret. Oče pa občasno vodi nekaj maminih trgovin. Ima starejšo sestro, Rachel. Ker je že dopolnila 19 let, dela kot model v mamini agenciji. Dobra plat mamine službe je, da lahko z Rachel zastonj nakupujeve v Victoria's Secret & zastonj hodiva na modne revije. Saj je še kar Ok ^^ Moja BFF' je Kate Ravely. S Kate se poznava že skoraj celo življenje. Rodili sva se na isti dan & v isti bolnišnici. Od tistega trenutka dalje sva neločljivi. Kate & Jst sve v 1. letniku BerkleyWiew High SchooL.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zjutraj sem se zbudiLa ob 6:00 ^^ Hitr sm se ustala, si naštimala frizurco, se naličiiLa, obLekLa & pokLicaLa Kate, če pride kej h men pred šoLo. PritrdiLa je & čez 5 min je bila pred mojimi vrati. ŠLe sve u kuhinjo in si namazale NuteLLoo xĐĐ
OkoL 7:00 swe šLe še na FB, poL pa swe ŠLe do šoLe.

Nextam? Sorry k sm tok maL napiisaLa (ponavadi napišem še 2x tok) ampak se mi FUL MUDI!!
06. marec 2011
next
27. julij 2012
u73962
u73962
next
26. avgust 2012
next
04. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg