Forum
Ugotovila sem, da je trenutno na igrah samo eno pisateljsko tekmovanje, zato sem se odločila, da naredim svojega. Če se boš prijavil/a tekmovanje vzemi resno, saj bom resno tudi ocenjevala. Ocenjevala bom vaš slog pisanja, zanimivost, izvirnost, slovnično pravilnost pa tako ali tako pričakujem.
Potrebujem vsaj 10 tekmovalcev, da lahko začnem s prvim izzivom. Šlo bo na izpadanje. Besedila mi boste pošiljali na zs, tja vam bom ob rezultatih napisala tudi svoje mnenje. Najboljši 2 zgodbici bosta vedno objavljeni.
Prijavnica:
ɪᴍᴇ
sᴛᴀʀᴏsᴛ
sʟɪᴋᴀ
ʟɪɴᴋ ᴅᴏ ᴠᴀšᴇ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄᴇ (čᴇ ᴊᴏ ɪᴍᴀᴛᴇ)

16. marec 2014
u122384
u122384
Ime: Aiken (od moje bedne sestrične )
Starost: 11 let
Slika:

Zgodbica:https://www.igre123.com/forum/tema/zgodba-o-prijateljicah-ki-so...../68728/1
Mislim, da je to to...
16. marec 2014
u122384
u122384
Probala sm najt kako sliko, ki je podobna meni, in ta je skor ista.
16. marec 2014
u100166
u100166
Prijavnica:
ɪᴍᴇ Nina
sᴛᴀʀᴏsᴛ 13
sʟɪᴋᴀ profilna
nimam svoje zgodbice
16. marec 2014
Torej do zdaj sta prijavljeni
Hi! I'm Death!
Cσʟσяƨ
hvala, za prijavi in Cσʟσяƨ kul ime maš tudi jaz sem nina
16. marec 2014
Vita
13

nekaj zgodbic imam ampak ne nextam več na vseh
16. marec 2014
Hi! I'm Death!
Cσʟσяƨ
gυαя∂ιαη αηgєℓ*
še 7..
16. marec 2014
u150784
u150784
ɪᴍᴇ lolla
sᴛᴀʀᴏsᴛ 29
sʟɪᴋᴀ profilna
ʟɪɴᴋ ᴅᴏ ᴠᴀšᴇ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄᴇ (čᴇ ᴊᴏ ɪᴍᴀᴛᴇ)https://www.igre123.com/forum/tema/normal-girl-...no!/68623/2
16. marec 2014
Hi! I'm Death!
Cσʟσяƨ
gυαя∂ιαη αηgєℓ*
【ƨтαя★ƨтαя】
še 6....
16. marec 2014
u166774
u166774
ɪᴍᴇ: uporabniški
sᴛᴀʀᴏsᴛ: 15 (2)
sʟɪᴋᴀ: profilna
ʟɪɴᴋ ᴅᴏ ᴠᴀšᴇ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄᴇ (čᴇ ᴊᴏ ɪᴍᴀᴛᴇ): /
16. marec 2014
Hi! I'm Death!
Cσʟσяƨ
gυαя∂ιαη αηgєℓ*
【ƨтαя★ƨтαя】
ℱᴀʟʟᴇɴ Møʍεπ†
še 5...
16. marec 2014
u164033
u164033
ɪᴍᴇ: Bethany
sᴛᴀʀᴏsᴛ: 14
sʟɪᴋᴀ:

ʟɪɴᴋ ᴅᴏ ᴠᴀšᴇ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄᴇ (čᴇ ᴊᴏ ɪᴍᴀᴛᴇ): https://www.igre123.com/forum/tema/bad-boy-good-lips-(harry-styles)/68558/
https://www.igre123.com/forum/tema/t-the-dark-side-in-him(harry-styles)-t/67434/
16. marec 2014
Hi! I'm Death!
Cσʟσяƨ
gυαя∂ιαη αηgєℓ*
【ƨтαя★ƨтαя】
ℱᴀʟʟᴇɴ Møʍεπ†
ѕecreт.
še 4...
16. marec 2014
ɪᴍᴇ: Amy Styles
sᴛᴀʀᴏsᴛ: 18
sʟɪᴋᴀ:

ʟɪɴᴋ ᴅᴏ ᴠᴀšᴇ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄᴇ (čᴇ ᴊᴏ ɪᴍᴀᴛᴇ):
https://www.igre123.com/forum/tema/through-the-dark-ff-one-direction/65156/
eno prevajam (preference)
16. marec 2014
Samantha
13
Profilna
Na tablici sem, poglej med temami mojimi prosim;D
16. marec 2014
looking good.. kmalu bomo začeli
prijavljene ste:
Hi! I'm Death!
Cσʟσяƨ
gυαя∂ιαη αηgєℓ*
【ƨтαя★ƨтαя】
ℱᴀʟʟᴇɴ Møʍεπ†
ѕecreт.
HarryStylesbayb
мιѕєяαвℓє
še 2..
16. marec 2014
prosim berite <333333
https://www.igre123.com/forum/tema/t-the-story-t/68987/4
sm sam vrnila
16. marec 2014
hah ok
16. marec 2014
16. marec 2014
Prijavnica:
ɪᴍᴇ: maja
sᴛᴀʀᴏsᴛ: 12
sʟɪᴋᴀ: profilna
http://www.igre123.com/forum/tema/t-the-story-t/68987/4
16. marec 2014
Hi! I'm Death!
Cσʟσяƨ
gυαя∂ιαη αηgєℓ*
【ƨтαя★ƨтαя】
ℱᴀʟʟᴇɴ Møʍεπ†
ѕecreт.
HarryStylesbayb
мιѕєяαвℓє
♥gιяℓ ωιт ℓσνє♥
še ena
16. marec 2014
ɪᴍᴇ: Lara
sᴛᴀʀᴏsᴛ: 12
sʟɪᴋᴀ: na fonu sem, lahko dam potem?
Zgodbica: Nimam
16. marec 2014
Lepo! Moje tekmovalke ste:
Hi! I'm Death!
Cσʟσяƨ
gυαя∂ιαη αηgєℓ*
【ƨтαя★ƨтαя】
ℱᴀʟʟᴇɴ Møʍεπ†
ѕecreт.
HarryStylesbayb
мιѕєяαвℓє
♥gιяℓ ωιт ℓσνє♥
ғυcκıпɢ.cαpтαιɴ
1. izziv dobite kmalu..
16. marec 2014
super
16. marec 2014
u165577
u165577
Aja pa zgodba:

http://www.igre123.com/forum/tema/the-hope-die-last-one-direction/68615/3

Sj se se lahka prjavim ne??
16. marec 2014
1. IZZIV
Med tem izzivom se še lahko prijavite, izpadla ne bo nobena.
Pa začnimo.

Na sliki je skupina dobrih prijateljev, ki držijo eden za drugega v dobrem in slabem. Vaša naloga je, da napišete zgodbo/odlomek zgodbe o prijateljstvu in vanjo vključite tudi dogodek na sliki. Pri tem izzivu imate odprtih nešteto možnosti, domišljiji lahko daste prosto pot.
Zgodb o prijateljih je nešteto in prav zato sem se odločila, da bo tema prvega izziva prav to. Pokažite izvirnost, potrudite se, da bo vaša zgodba izstopala od drugih.
Dam vam 3 dni časa, se pravi do srede. Rezultati bodo zvečer.
Odlomke mi pošljite po zs, tja boste tudi prejeli moje mnenje. Kot sem že povedala, prvi dve zgodbici bosta objavljeni tukaj. Opazila sem, da na nekaterih tekmovanjih zmagovalci dobijo imunost, a tukaj tega ne bo. Če se slučajno zgodi, da izziva zaradi obveznosti ne boste mogle opraviti, mi to sporočite prej.
Hi! I'm Death!
Cσʟσяƨ
gυαя∂ιαη αηgєℓ*
【ƨтαя★ƨтαя】
Somevone<3
ℱᴀʟʟᴇɴ Møʍεπ†
ѕecreт.
HarryStylesbayb
мιѕєяαвℓє
♥gιяℓ ωιт ℓσνє♥
ғυcκıпɢ.cαpтαιɴ
16. marec 2014
do zdaj sem dobila 2 besedili in moram reči da nisem pretirano zadovoljna. mislim, da sem sama kriva, saj se nisem dovolj razjasnila pri navodilih. torej: pričakujem kratek odlomek, a kratek ne pomeni 5 vrstic. rekla bi, da nekje 500 besed v wordu. sliši se veliko, a verjemite, da ni. Ni nujno, da se besedilo začne s to sliko, ni nujno, da se z njo konča, dogajanje more biti preprosto vključeno, vaša izbira je kdaj in zakaj. poleg tega ne pozabite, da vam ne berem misli in morate dovolj nazorno opisati dogajanje, da ga bom lažje razumela. in vpletite ČUSTVA.
zapomnite si, da ocenjujem:
-opis dogajanja
-čustva
-izvirnost
-zanimivost
-besedilo kot celoto
vsaka alineja je vredna eno točko, skupaj je torej možnih 5 točk.
in še ena stvar, ki sem jo pozabila napisati: za 1. IZZIV pričakujem tudi izviren naslov.
se opravičujem, ker sem vse to prej pozabila omeniti oz. pri tem nisem bila dovolj natančna.
Tistima dvema, ki sta mi besedilo že poslali, dam zato možnost, da svojega zdaj poboljšata ali pa mi pošljeta popolnoma novega. Lahko se tudi odločita, da ga ne bosta spreminjali, odločitev je vajina.
16. marec 2014
da vam bo še lažje, vam bom poslala odlomek, ki sem ki jaz napisala za neko drugo tekmovanje in sem bila pri tem izzivu prva.
naše navodilo je bilo, naj napišemo besedilo z naslovom Music is my life (glasba je moje življenje) in da more biti v zgodbo vključena Emma. Vse ostalo je bilo na nas.
Tole je moj odlomek:
♥music is my life

"Zapravila si skoraj tristo evrov! In zakaj? Za to neuporabno brenkalo." je nergal oče. Zaščitniško sem kitaro stisnila malce bolj k sebi. "To je za tako dobro kitaro poceni," sem mu skušala dopovedati, a se ni pustil prepričati. "Vrnila jo boš v trgovino, ali pa jo boš prodala. Karkoli, samo da dobimo denar, ki je bil tako rekoč vržen skozi okno nazaj." Čutila sem, kako so se mi ustnice ukrivile v užaljeno šobo. "Prosim očka." "Emma!" me je prekinil. "Dovolj smo dali že za učne ure in zato, da smo plačevali izposojo kitare glasbene šole. Denar ne raste ne drevesu, dovolj si stara, da to veš." Seveda vem. In zavedam se tudi, da nimamo ravno najboljšega finančnega stanja. Mama dela kot trgovka v majhni lokalni trgovinici, očka pa je trenutno brezposeln. Trudita se, a s tremi otroci v družini, se pravi z menoj in z mojima bratoma dvojčkoma, komaj shajamo. Pazita na vsak prislužen cent. Zavzdihnila sem. "Očka, tri leta sem shranjevala žepnino, da sem si jo lahko privoščila, ne morem je kar vrniti." Z roko sem nežno pogladila les prevlečen z gladko plastjo laka. "Prosim. Našla si bom službo. Karkoli, samo, da jo lahko obdržim." Končno se je omehčal. "Konec meseca dobimo položnice. Videli bomo pri čem smo. Če.. bomo ugotovili, da bo tako šlo, boš kitaro obdržala." Široko sem se nasmehnila, skočila iz kavča na katerem sem sedela in očku cmoknila poljub na lice. "Najboljši si!" Kislo se je nasmehnil. "Ničesar ne obljubljam." Evforija je opravila svoje. Dobila sem nov zagon. "K Wendy grem," sem ga obvestila in začela kitaro pakirati v kovček. "Pred mrakom bodi doma." Pokimala sem, si mojo novo kitaro zavihtela na ramena in že sem stekla. Srce mi je od razburjenja glasno utripalo. Po vratih svoje najboljše prijateljice sem tolkla s tako silo, da bi jih skoraj podrla. Odprla jih je z ubijalskim izrazom na obrazu. Z nasmeškom sem se zazrla v Wendyin od pudra bled obraz, iz katerega je izstopal piercing v nosu in obrvi. Živo rdeče lase si je popravila za uho, ko se je z odprtimi usti zazrla vame. "Jo imaš?!" "Ja!" "Kaj pa potem čakaš?" steci noter. Odmaknila se je, jaz pa sem prestopila prag stanovanja, ki sem ga poznala vsaj tako dobro kot svojega.
Čez pet minut sem že sedela na njeni postelji s kitaro v rokah. "Daj, zaigraj nekaj." Živčno sem se nasmehnila. Tole bo moj prvi nastop z mojo novo kitaro za Wendy. Malce sem pomislila, nato pa so mi roke kar same začele ubirati strune. Zaigrala sem ji star hit Knockin' on heavens door in zraven še zapela. V drugi kitici se mi je pridružila še ona. Najina glasova sta se prelivala v čudoviti harmoniji. Zabrenkala sem zadnji akord, Wendy pa mi je zaploskala. "Em, obvladaš!" se je zarežala. Nasmeh sem ji vrnila in se ozrla proti oknu v slepeče sonce.
Takrat sem vedela. Morda mama in očka ne verjameta vame, res sem iz revne družine, ampak nekoč mi bo uspelo. Postala bom glasbenica, s to kitaro ki jo držim v rokah, bom služila denar, ker je glasba moje življenje.
16. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg