Forum
neeeeeeeeeeeeeext
02. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3333
02. junij 2013
u138697
u138697
Next
02. junij 2013
Neeeeeeeeeeeext!!
02. junij 2013
u122041
u122041
http://www.igre123.com/forum/tema/imagine/56355/ berite sorry ker oglašujem
next
09. junij 2013
u70306
u70306
Neeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt!!!!!!
a) Super je!
b) Kamot
c) Neeee! Suppr jee!
09. junij 2013
neexxtttt
09. junij 2013
a) si zadovolen z zgodbico do zdej? jaaaa <33
b) bi rada da dam še kej slik? če seti da
c) se vam zdi dougočasno? :/ neeeeeeee
neexxtttt <333 *
09. junij 2013
Hello Spet sm začela objavljati novi ff in bi me veselilo, če bi kera pogledala https://www.igre123.com/forum/tema/love-is-like-a-bomb-harry-styles-fanfiction/56503/ (:
+Sori za oglaševanje :/
P.S. ful dobra zgodbica
09. junij 2013
Zbudila sem se v nei hotelski sobi, ki mislim da ni moja. Očitno nisem bila prisebna kar nekaj časa, kar se redko zgodi. Grem ven iz sobe in sem čisto izgubljena. Kje sem? Nikogar ni, da bi ga vprašala kaj se dogaja. Stečem po hodniku navdol in potkam na neka vrata. Odpre mi nekdo oblečen v zelenega zajca. Vstopim in se usedem na kavč in vidim da imajo zabavo. Zeleni zajec je delal salte po zraku, moji sošolci so pleaali, a so bili 5 centimetrov nad tlemi, videla sem tudi Nicka, ki je skušal skočiti na luč, a vsakič ko je skočil se je luč skrčila in je ni mogel doseči. Kar naenkrat opazim tudi kraljico Anglije, ki je jedla zelo dolg sendvič z salamo in sirom. Končno pride nekdo do mene,a mu ne vidim obraza. Iz njegovih oči je prihajala močna sveloba,zato sem lahko samo slišala kar mi govori. Njegov glas pa je bil izjemno znan in nekako poseben. "Čas je, da se zbudiš." je rekel dvakrat ali trikrat in končno se mi je vse spet zameglilo in prišla sem nazaj v realni svet. Kako čudne sanje! Spet ležim na postelji, tokrat spoznam Gregovo sobo. Usedem se in zagledam Grega, ki takoj steče do mene. "Lara si v redu? Zakaj si bila tako dolgo v nezavesti?! Si jemala kakšne droge? Kaj je narobe?!" je paničaril, jaz pa nisem hotela odgovarjati na vsa ta vprašanja. Spomnila sem se dogodka preden se mi je zvrtelo in očitno bom morala vse razložiti še enkrat. "V redu sem Greg,nisem vzela nobene droge, ne vem zakaj sem bila tako dolgo v nezavesti. Vse je v redu, res." ga pomirim. "Okej,samo da si vredu. In Holly mi je vse razložila. Bila je zelo nesramna do dejstva, da si directioner. Res je tudi mene presenetilo, ampak mi je čisto vseeno, še zmeraj si moja najboljša prijateljica!" mi je povedal, da mi je zelo odleglo. "Aw hvala Greg!" se mu nasmejem in ga objamem.
Ko sva se z Gregom še malo pogovorila in nasmejala, potem pa sem se odpravila nazaj v svojo sobo. Na žalost so bile tam tudi Holly,Nina in Kelly. Ko sem vstopila so me vse čudno pogledale. Očitno jim je Holly vse povedala. Ampak mi je čisto vseeno. "Lara?" je začela Nina in dvignila desno obrv. "Kaj?" sem zavrterla z očmi. "Nekaj smo se pogovarjale in...Mislim, da bi bilo bolje če bi šla v drugo sobo..." je po nekaj sekundah povedala. Pa saj niso resne! "Kaj? Ne morete me kar vržti ven iz sobe, saj ni vaša last! Sploh pa kdo ste da mi boste ukazovale?!" sem se razjezila, a globoko v sebi sem jokala. Ugotovila sem da sem izgubila svoje najboljše prijateljice. Nina je spet hotela spregovoriti, a sem jo prekinila. "Veš kaj,pozabi. Grem od tukaj preden koga še užalim." sem jezno rekla in začela pakirati svoje stvari. Niso si več upale ničesar reči. Ko sem končno spakirala sem se odpravila proti vratom. Še zadnjič sem se obrnila proti mojim ''prijateljicam''. "Samo tako, da veste...Če me ne sprejmete takšno kot sem si ne zaslužite mojega prijateljstva. Vem, da sem si sama kriva za to ampak toliko da veste imela sem namen vam povedati kdo sem v resnici, ker očitno vam je Holly povedala še polno drugih grdih reči o meni, ker vem da nista tako neumni, da bi mi zaradi tega zamerile...Ampak sedaj je kar je. Niti malo mi ni žal da vam nisem povedala, upam pa da se boste malo zamislile." sem jim povedala, da so ostale čisto brez besed. Holly je zavila z očmi, Kelly in Nina pa sta jo pogledali saj jima je očitno res povedala še kaj drugega kot le to da sem directioner. Ampak mi je čisto vseeno. Sedaj je čas da na novo zaživim, si najdem boljše prijatelje in spoznam še kakšnega directionerja. Skupaj bova šli na koncert in jih spoznali in bova bile kdor sva druga ob drugi. Te besede so me še držale pokonci,saj sem si želela jokati, a ne ne bom jokala za tistimi...Da ne rečem kaj! Odpravila sem se v novo sobo,kjer bom bila sama. Razpakirala sem se in se vrgla na posteljo. Nenudoma sem zaspala, saj je bila ura že skoraj polnoč. V sanjah sem spet srečala zelenega zajca, angleško kraljico, Nicka in tisto skrivnostno osebo.......................................................................................................................................................................................................................................................evo next ker me zdej 3 dni nebo kr grem na tabor (: upam da vam je všeč zgodbica ampak taglavni dogodki še pridejo ampak zdej bi pa res rada mal več nextov kr nevem kok jludi sploh bere tkoda 10 nextov prooosim (:
09. junij 2013
u122041
u122041
nexttttttt
09. junij 2013
neeext!! <33
09. junij 2013
Neeeeext
10. junij 2013
u70306
u70306
Neeeeeeeeexxxxt!!!
10. junij 2013
u70306
u70306
Neeeeeeeeeeexxxxttt!!
10. junij 2013
u70306
u70306
Neeeeeeeeeeeexxxxxtt!
10. junij 2013
u70306
u70306
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxttt!!!!!!!!!
10. junij 2013
u70306
u70306
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttttttttttt!!!!
10. junij 2013
u70306
u70306
Neeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt!!!!
10. junij 2013
u70306
u70306
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt!!!
10. junij 2013
next
10. junij 2013
neexxttt <3
10. junij 2013
Next
11. junij 2013
u110644
u110644
Neeeeext
-nova bralka
12. junij 2013
Neeeeeeeeeeexttttttt
Nova bralka :*
13. junij 2013
u70306
u70306
http://www.igre123.com/forum/tema/only-you-ft.-i/56678/1

Nova zgodbica, če bi katera pogledala?

Sorri za smetenje
14. junij 2013
Le še dva dneva in spet bom ležala v svoji postelji v Parizu. Bedno. A po eni strani tudi komaj čakam da pridem domov, saj je Greg sedaj edini, ki se z menoj še sploh pogovarja. Vsi drugi so me nekako zasovražili, a si ves čas govorim da si ne zaslužijo mojega prijateljstva, kar me edino drži pokonci. Tudi o Nicku več ne razmišljam,saj bi si trenutno raje našla prijatelje kot pa fanta. Tako in tako me ni nikoli poklical ali mi vsaj sporočila poslal. Verjetno me je že pozabil, zato bom tudi jaz na njega. Ne morem verjeti, da so mi ''prijateljice'' uničile celo potovanje v London s tem ko so se skregale z mano za najbolj neumno stvar. In sedaj sem se še spomnila, da mi je Nina želela nekaj zaupati, a si je premislila. Njen problem, ne moj...kajne? Oh, sploh ne bom več mislila na to kreganje in vse to ampak se bom samo sprostila v zadnjih dveh dneh Londona. Kako obožujem to mesto! Ko bom velika se bom zagotovo preselila sem. Moje sanjarjenje pa prekini znana melodija na mojem telefonu. Vprašajoče sem vzela telefon v roke in na ekranu zagledala Nickovo ime. Mislim, da je on zadnja oseba s katero si zdaj želim govoriti. Ne, da ga ne bi marala ali kaj takega, ampak res si ne želim kakšnega takega pogovora, ki bi me lahko še bolj razžalostil in občutek sem imela, da bo ta pogovor ravno takšen. "Hej Nick." sem ga pozdravila. "Hej Lara! Saj te ne motim kajne?" je takoj odzdravil. "Ne...pravzaprav me ne motiš..." sem rekla, po manjšem premisleku. Lahko bi mu rekla, da me moti in se izognila temu pogovoru, a to bi bilo zlobno. "Super. Hotel sem te vprašati koliko časa si ti še v Londonu?" je začel pogovor. "Čez dva dni grem nazaj domov. Zakaj te zanima?" mu odgovorim z vprašanjem. "No...saj veš,mislil sem če bi se še kaj videla..." me je vprašal, a sem ga prekinila. "NIck, oprosti,ampak mislim, da sedaj ni pravi čas. Ne razumi narobe, zelo rada bi te bolje spoznala ali šla na zmenek s tabo, a tokrat ne. Ne skrbi, še se bova videla, ker imam namen še priti v London in te bom poklical, obljubim. Ampak trenutek sedaj res ni dober. Oprosti mi...Moram iti. Lepo se imej!" sem mu povedala z zasolzenimi očmi. Prekinila sem preden je lahko še kaj rekel. Zakaj se jokam? Saj ni bil moj fant ali kaj takega! Imam občutek kot da ljudi vedno odrivam stran od mene. Nočem tega storiti, a jih vedno odženem stran od mene, vsi se me naveličajo in ko to vidim jih bom odrinila, saj ne bom hotela da me prizadanejo. Ampak tega nočem več početi, saj vedno izpadem kot zelo slaba oseba.
Uležem se na posteljo in zatisnem oči. Odpočijem si za nekaj minut, potem pa se odpravim v jedilnico kjer smo imeli večerjo. Takrat pa sem dobila še eno presenečenje. "Lara? Se lahko pogovoriva...na samem?" je do mene hitro prišla Nina. Naj jo poslušam ali ignoriram? Mi bo spet solila pamet kakšna slaba prijateljica sem in kako mi ne bo nikoli več zaupala? Hotela sem iti naprej, a moja usta so nasprotovala mojim nogam. "Am...seveda Nina,kaj hočeš?" jo vprašam in takrat mi pove tisto, kar mi je želela še preden smo se skregale. Wow,to pa je presenečenje! ....................................................................................................................................................................................................................................................................kaj mislte da ji bo nina povedala? ;p pa oprostite za bedn next s:
14. junij 2013
u70306
u70306
Nwm kaj bi povedala.. :/

IN NEHI K NI BEDN NEXT!

Neeeeeeeeeeexxxxtt!
14. junij 2013
next
14. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
14. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani