Forum

*FlashBack*

''Za vse si kirva ti!! Če te nebi bilo bi bila ta družina srečna še sedaj!'' '' Prosim vas ne samo tega mi ne delajte prosim vas, bila bom pridna, obžalujem vse kar sem vam rekla samo prosim ne me odpeljati tja!'' sem zajokala in se ' zrušila ' na tla. '' Odšla boš zlepa ali pa zgrda''
''Prosim vaju!!! Mami!!!'' Videla sem kako se ji je narisal nasmešek na obrazu. 'Ali sem bila tako hudobna?' sem se vprašala sama pri sebi in se stlačila v umazan kot.

*End Of FlashBack*

V očesh so se mu začele nabirati solze. ' Moram ostati močna, Moram jim pokazati da se jim lahko uprem ' sem si ponavljala ves čas. '' Rose?'' zaslišim glas za seboj. Z rokavom majce sem si obrisala solzne oči in se počasi vstala iz trde neprijetne postelje. '' Rose? Spet o njih?'' sem zaslišala glas ter prikimala. '' Pa saj bo vse vredu, saj imaš mene'' '' Hvala Jade '' rečem in jo objamem. '' Zradi tega pa so prijatelji kaje'' reče in se zahihita. '' Samo eno vprašanje me muči, Ali sem bila tako hudobna da sta me vtakinla v to staro luknjo ali kaj?'' vprašam in spustim Jade iz objema. '' Verjamem da si bila prdina punčka samo starša sta bila malo čez les'' reče in se nasmehne. '' Verjetno'' rečem sama pri sebi in kmalu zatem mi v glavo prileti nekaj mehkega. '' Amm Jade? Kaj delaš z mojo omaro?'' '' ne sprauj in se samo obleči'' odgovori in mi vrže kratke jeans hlače. '' Bolje da je kaj pametnega'' rečem i si oblečam kratko rozasto majčko in črne jeans hlače. '' Pridi greva'' reče in me potegne za roko. Stekle sma do jedilnice in se postavile v vrsto. Vzela sem si pladenj in na njega položila pribor. '' Amm jaz bi pa Krompir in mesne kroglice'' reče Jade in kuharici poda krožnnjik. '' Enako '' dodam in pogledam po prostoru. '' Hvala'' rečem čez nekaj časa in poiščem Jade. '' No.. izpljuni'' rečem ter se vsedem na prazen stol. '' Imam načrt kako bi pobegnile iz te stare sirotišnice'' reče Jade in se nasmehne. '' Nadeljuj '' rečem previdno in naredim prvi grižlaj. '' Ob polnoči, ko se stražarji zamenjano bi lahko izrabile tisto pet minutno priložnost in hitro stekle na prostost. Zbežale bi v london in tam lahko začele obiskovati gimnazije glasbe.'' '' amm nevem če je to dobra ideja ampak zakaj pa ne saj veš da obožujem akcije '' se zahihitam in pospravim krožnik. '' Samo spakiraj si tisto kar res rabiš, denar ki ti ga pošiljajo starši, ličila in obleke'' reče na poti v sobo. Iz postelje sem privlekla kovček in v njega začela metati oblačila in v poseben predal denar ki sem ga dobila vsak mesec. Nato sem iz kopalnice prinešla še ličila in toaletno torbico ter kovček zaprla. Postavila sem ga za omaro in Počakala še Jade da spakira stvari.
--
Ura je odbila 11 midve z Jade pa sma naredila še zadnje popravke. Svoje dolge rjavkaste lase sem si spela v konjski rep in na trpalnice nanesla malo maskare. Nase sem navlekla staro preveliko jopico ter kratke hlače in z kovčkom v rokah potiho stekla po dolgem hodniku kjer me je že čakala Jade. '' Ali si pripravljena?'' me vpraša in jaz pokimam. Pogledala sem na uro ki je kazala 12. Frank je odšel midve pa sma hitro stekle skozi velika lesena vrata. Tekle sma najbližje klopce in se sesedle nanjo. '' Nasljednič ko bova pobegnili me spomni da ne nosim petk'' mi reče in obedve se zasmejima. '' Nemorem verjeti da nama je uspelo'' potiho rečem in naredim požirek vode. Vstale sma se in počasi hodile po tmnem mestu.

Jade:

15. maj 2013
pa predstavljite si da je Rose ista sam da ma blond lase
15. maj 2013
u117761
u117761
next
15. maj 2013
Neext
15. maj 2013
neeext
16. maj 2013
Neeext
&http://www.igre123.com/forum/tema/sanje-postanejo-resnicnost/55324/
Al lahko kdo bere prooooosim??? Sorry za oglasevanje
16. maj 2013
MidnightMusic: Sej me ne moti )
19. maj 2013
neeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttt
http://www.igre123.com/forum/tema/wildchild-(one-direction-ff)/55567/1 - мσנα zgσ∂вα. ρяσѕιм вєяι, ηє вσ тє кαρ

(ѕσяяу кєя σgℓαšυנєм)
19. maj 2013
neeeeeeeeeeeeext
14. november 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeekššt!!
15. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg