Forum

FlashBack

"Ne mamica, prosim!" je mala Ellie prosila svojo mamo."Pusti to potovanje in ostani z mano!" sej je na kolenih jokala.
"Oprosti Ell, ampak moram!" jo e v slovo še stisnila k sebi in vstopila na letalo.

The end of FlashBack

"In s tega potovanja se še danes ni vrnila." v solzah rečem Demi. Potegne me v svoj objem.
"Upanje umre zadnje." zahlipam v njeno majico.
"Prav imaš Ell. Upanje umre zadnje." ponovi za mano.
Demi je moja najboljša prijateljica in mi je kot sestra.

Sem Ellie Hudens. Hčerka pogrešane Demetrie Larco. Ni bila slavna osebnost a je bila povsod sprejeta odprtih rok in vsi so jo imeli radi.
Štejem kar lepih sedemnajst let. Natanko deset let moje mame ni več. Prekleto službeno potovanje.
Imam samo še očeta. Edino kar mi je ostalo od družine.
Tudi brata je Bog želel k sebi.

Živim v Veliki Britaniji pri babici. Se sprašujete zakaj ne živim z očetom?

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

Ellie:

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
hey!
pred vami je nov fanfic. pišem ga jaz. to je moja prva zgodbica na splošno. upam, da vam bo všeč.

-Patricia <3
02. junij 2013
u120491
u120491
neeeeeext
02. junij 2013
u124282
u124282
next
02. junij 2013
u97917
u97917
next
02. junij 2013
neeext
02. junij 2013
punce, hvala vam za te nexte! danes vrjetno pride še edn next!
-Patricia <3
02. junij 2013
neeexštii <3
02. junij 2013
grem pisat :*
02. junij 2013

Oh oče. Njega leta ne ovirajo. Kljub temu, da je star že 50 let on kolesari kot 20-letnik. Vedno hodi v drugi državo in jo obkroži z kolesom. Nikoli, ampak res nikoli ga ni doma. Ko bi le za počitnice prišel pogledat svojo hčerko. Babica je pri zadnjih močeh in ne vem če lahko zdrži še več kot 10 let. Stara je kar 75 let. No ampak upamo na najboljše. To je razlog, da ne živim z očetom.
Ko mi je v sobi že brez veze se odpravim na pokopališče, kjer že 5 let počiva moj dragi bratec Lucas. Bil je mali nogometaš. Star komaj 5 let in to leto bi dosegel prvo desetletje njegovega življenja. Ampak kaj, ko je dve uri in pol dolg trening za njega prevelik napor. Vzelo mu je vso življenjsko silo in zgrudil se je po tleh. Njegovo smrt sem videla na lastne oči in še danes se tega spomnim kot, da je bilo to včeraj.
»Bratec moj, pogrešam te!« se mu zjokam na grobu. Roke nežno položim na grob. Sedim na toplih poletnih tleh. Kot, da sem tisti trenutek začutila njegov stisk roke pogledam na križ.

*1.3.2003 ✝3.5.2013

~Lucas Ryan Hudens~

Rest in peace, sunshine!

Je pisalo na grobu. S prsti podrgnem po zlato obarvanih črkah. Že pet let počiva tu notri, pod mojimi rokami. Kako rada bi še enkrat slišala njegov glas in videla kako žari na nogometnem igrišču! Kako ga pogrešam!
Še naslednje pol ure sem se spominjala najinih skupnih dogodkov in najinega tajnega društva E.L. udeleženca sva bila samo jaz Ellie in on Lucas. Samo midva in nihče drug. Kako pogrešam najine tajne sestanke. Kakšne igre vse sva imela na našem travniku in kako sva jokala, ko nam je umrl pes Blacky. Res preveč lepih spominov skupaj. Škoda, da ga danes ne vidim več in da se danes ne igrava več kot prej.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hope you like it!
02. junij 2013
neeext!
02. junij 2013
u124282
u124282
next
02. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!+nova bralka <3333
02. junij 2013
še kšn next?
03. junij 2013