Forum
Bitcheezz. Nika je back z novo 1D zgodbico, ker so jo prijateljice prepričale da jo oobjavi. Ne garantiram vam ,da je dobbra, ker jaz ne pišem lih ne vek kok fenomenalno ampak ni važno kako pišem meni je važno da zraven uživam, tko, da če ti zgodbica ni všeč preprosto ne glej več...

mam tut trailer za ttole zgodbico narjen samo je polomija, tko, da ga verjetno ne bote nikol vidli. Hvala za razumevanje!

aja pa že zdaj vam povem, da ne bo čisto totano srečen konec. mogoče za dva oseblka več pa ne tko, da če nočete žalostnga konca sploh ne začnite brat

Nikamavasrada, sploh če bote brali :***
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1.Del
† Ariana †

Znana melodija me je zbudila iz še enih dolgočasnih sanj. Ni trajalo dolgo, dokler ni Haley spet začela godrnjati. ''Bi utišala to sranje? Veš, da jih ne prenašam!'' Nasmehnila sem se in z roko segla po mojem telefonu in ugasnila budilko. Haley je že bila na nogah in je iz omare že vzemala oblačila, ki jih bo oblekla danes jaz pa sem še nekaj sekund poležala v postelji nato pa se tudi sama prisilila, da vstanem. Moja oblačila so bila že pripravljena na koncu postelje zato sem jih samo vzela, ter se v kopalnici pridružila Haley. ''Kaj je danes prvo uro?'' je vprašala medtem, ko si je z eye linerjem mazala oči. ''Ne vem. Mislim, da ples.'' Sem rekla ona pa je zavzdihnila. ''Spet!'' je zagodrnjala. Zasmejala sem se. Ona ni marala plesa. V resnici je bila na tej gimnaziji samo zaradi petja. Pri plesu pa je čisto po resnici povedano bila grozna. Velikokrat je padla in potem preklela vse po vrsti in zato si po navadi načrta še kakšno extra uro s profesorico Longswood. In potem, ko pride nazaj v sobo slišiš samo še glasno pričkanje, čez učiteljico in, da jo bo šla pritožit ravnateljici in bla bla bla. Hitro sem si oblekla oblekico, ki sem jo držala v rokah nato pa sem se še sama začela ličiti, kot Haley. ''Mogoče se bom zlagala, da me boli glava in se bom lahko izmuznila!'' je začela razmišljati Haley. ''to si nardila že pred zadnjo uro. Mislim, da ti ne bo uspelo!'' sem rekla ona pa je zagodrnjala. ''Cry me a river!'' sem zašepetala ona pa me je mahnila po roki, da sem zašla s poti in sem zdaj šminko imela še po celem licu. ''Haley!'' sem zgroženo zavpila in si hitro začela popravljati grozoto. Zaslišalo se je hihitanje. ''Zamerim ti!'' sem jezno rekla in nato je nastala tišina. Do konca sem se uredila nato pa sem odšla v sobo po torbo ter se odpravila proti telovadnici, kjer smo imeli prvo uro. ''Daj no Ariana počakaj me!'' je za mano zavpila Haley jaz pa sem zavzdihnila. ''Pohiti!'' sem rekla ona pa se je v trenutku pojavila ob meni. Skupaj sva se napotili naprej. ''Sem ti že povedala, da si bodo zdaj One Direction vzeli malce odmora! Kakšna dva meseca ali pa tri!'' sem ji rekla ona pa je zavila z očmi. ''Ariana nehaj govoriti o teh bebcih! Že to je dovolj, da me vsako jutro zbudi njihovo lajanje!'' je rekla jaz pa sem se zasmejala. ''Tako si čudna. Zakaj jih sploh sovražiš? Nič ti niso naredili!'' sem rekla ona pa je zavila z očmi in si nekaj zamrmrala. ''Kaj si rekla?'' sem smeje vprašala. ''Nič!'' je rekla jaz pa sem jo smeje potegnila v telovadnico. ''Gospodični Mestter in Morgen! Vama še nikoli nisem povedala, da bi lahko v razred prišli vsaj pet minut pred zvonenjem, ne pa točno na njega?'' je vprašala profesorica. ''Se opravičujeva gospa Longswood! Ampak v resnici sploh še ni zvonilo!'' sem rekla in kot, da bi bila zakleta se je v naslednji sekundi zaslišal zvonec. Nekaj osebkov se je zahihitalo midve z Haley pa sva se odpravili k najini klapi. ''Torej učenci, danes se bomo do konca naučili ples od zadnjič! Bi si kdo upal pokazati do kje smo prišli?'' je začela nakladati babura. Nihče se ni oglasil. ''Nihče? A dajte no!'' je rekla, Haley poleg mene pa ji je začela tiho groziti,da jo bo ubila, če jo povleče gor. ''Demi pridi ti! Zadnjič ti je šlo še najboljše!'' je rekla jaz pa sem zavila z očmi. Demi se je odpravila proti profesorici, ki je že pripravljala glasbo. Haley je zavzdihnila. ''Vedno ona! Naša mala ljubka Demi!'' je sarkastično rekla. ''Pozabil si dodati neumna, piflarska in še kaj'' sem rekla Haley pa je prikimala. Demi Foster je bilo dekle, ki z nama z Haley že tri leta deli sobo, torej od prvega letnika. Nikoli se ni dobro vključila v družbo in imela je prekleto dobre ocene zato jo je veliko ljudi klicalo piflarka. Z Haley je nisva marale. Ne nič nama ni naredila ampak vseeno. No v resnici je nekaj storila! V isti sobi je kot midve z Haley. In to je bedno. Resnično! Demi je odplesala vse gibe, ki smo se jih naučil nato pa se je opravila nazaj na svoje mesto, učiteljica pa je začela navdušeno ploskati. ''Bravo. Bravo! Kaj ni bila odlična? Dajte malo vzdušja no! Zaploskajte!'' je začela govoriti. ''Zanič je bila!'' sem kar naenkrat zaslišala Haley in presenečeno sem se obrnila k njej. ''Gospodična Morgen po pouku me počakajte tukaj!'' je mirno rekla profesorica Haley pa je prhnila. ''V vaših sanjah!'' Nekaj učencev se je zasmejalo, profesorica pa jo je jezno pogledala. ''Ali pokličem tvoje starše?'' sranje. ''Kar dajte! Kot, da jim je mar zame! Če bi jim bilo me ne bi poslali na to posrano gimnazijo in ne bi gnila tu pri vas!'' je zavpila nato pa globoko vdihnila. ''Haley umiri se!'' sem ji tiho šepnila, ker sem vedel, da ji gre na jok. ''Veste kaj? Pojdite se solit vsi skupaj!'' je jezno rekla ter izginila skozi vrata. ''Gosp… HALEY!'' je jezno zavpila profesorica jaz pa sem hitro stekla proti vratom, da bi šla za njo. ''Ne gospodična Mestter ustavite se!'' je jezno rekla profesorica jaz pa sem jo začudeno pogledala. ''Gospodična Foster vi pojdite za njo!'' je rekla jaz pa sem presenečeno pogledala. ''To ni dobra ideja profesorica!'' ''Mogoče ni najboljša ampak jaz sem to rekla!'' mi je jezno odvrnila. ''No Foster pojdi že!'' je rekla pa je počasi odšla proti vratom. ''Ampak…'' ''Gospodična Mestter vrnite se na svoje mesto! TAKOJ!'' je jezno rekla profesorica, jaz pa sem zavzdihnila in se počasi premaknila nazaj. ''Zdaj vam pokažem še zadnje tri gibe nato pa lahko odplešemo ves ples!'' je rekla profesorica in hitro nekaj poskakala nato pa je nas spravila, da smo morali odplesati ves ples. Nekje proti koncu sta se vrnili Demi in Haley in na moje presenečenje sta se nasmehnili druga drugi nato pa odšli vsaka na svoje mesto. ''Kaj za vraga?'' sem presenečeno vprašala Haley pa me je samo ignorirala in začela plesati.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Torej ja to je prvi del.In to je prva od petih punc (verjetno spet zvaijate z očmi ko jih je ravno pet pa to samo bo malo drugač no ...) Kak se vam zdi? Bi kaj spremenili? karkoli druzga za povedat?

okey have fun nika zdaj gre hastalavista :**
01. julij 2013
PRVA BOM UPAM NEXTT
01. julij 2013
YEEEES <3333
01. julij 2013
u125586
u125586
NEXT <333333 perfektno jeeee :***
01. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeext!!!
01. julij 2013
u137348
u137348
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<333333333333
01. julij 2013
u130737
u130737
ABLGAŠGTPOERHGOAV *__________*
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
02. julij 2013
next
02. julij 2013
*___________*
neeeeeeeeeeeeeext
02. julij 2013
neext
02. julij 2013
u142563
u142563
Neext
02. julij 2013
u87504
u87504
next
02. julij 2013
2.Del
† Haley †

Isto sranje čisto vsak dan. Sovražim jo resnično! Pa naj kliče starše najhujše, kar mi lahko naredijo je, da mi prekličejo eno od milijon bančnih kartic. Resno, kot, da mi je mar. Jezno sem hodila po hodniku proti izhodu in moje petke so glasno odmevale po praznem hodniku. Zunaj se bom vsedla na neko klopco, počakala, da zvoni nato pa se bom vrnila na francoščino. Resnično sovražim to neumno učiteljico, ki tukaj na tej neumni šoli uči ples. '' Gospodična Morgen po pouku me počakajte tu!'' sem jo piskajoče oponašala ter odprla vrata. Jezno sem odšla do klopce in gledala okoli. Vse je bilo tiho in bilo je prav dolgčas. Kar naenkrat se je pripeljal nek avto. Iz nje je hitro skočilo neko dekle za njo pa še en fant, v črtasti majici, Nek tip s črnimi lasmi in nato za njim… on. Punca je bila Ashley. Moja sošolka je ampak je ne poznam preveč dobro. Za prva dva fanta bi stavila, da sta iz tiste preklete Arianine skupine, tretji… tretji pa je bil Harry. Bilo je že tako dolgo, odkar sva se nazadnje videla. On je bil moj najboljši prijatelj. Včasih. Samo, da Ariana tega ne ve. Zato tako sovražim One Direction. Harry je notri. Moj Harry s kateri sva imela hud prepir in od takrat ni bilo ne duha in sluha o najinem prijateljstvu. Sploh se nisva več slišala. Verjamem, da me je klical, ker vem, kakšna nežna dušica je bil Harry. Vedno se mi je opravičil najkasneje v enem tednu, če sva se skregala. Stvar je bila v tem, da je takrat ravno šel na x factor in jaz sem spremenila telefonsko številko starši pa so me poslali v tole gimnazijo, češ da sem nevzgojena smrklja. Pa tudi oprostila mu nisem. In tako sva izgubila stike. No, čeprav sem morala še vsak dan poslušati o njem, ker mi Ariana ni dala miru. Hitro sem vstala ter se obrnila, ker sem hotela steči nazaj notri, da me ne bi videl, pa sem se zaletela v Demi, ki je presenečeno buljila v tisti kombi. ''Demi! Nikoli si nisem mislila, da te bom vesela! Skrij me!'' sem rekla ona pa me je presenčeno pogledala. ''O ne ne ne Zayn me ne sme videti!'' presenečeno sem jo pogledala. ''Tudi ti poznaš nekoga iz One Direction? Bila si njegova prijateljica?'' ''uuf veliko več verjemi hitro ne sme me videti!'' je pisknila in me prijela za roko nato pa potegnila proti šoli. Na hitro sem obrnila glavo in pogledala Harryja in kot naročeno je ravno takrat tudi on pogledal k nama. Hitro sem se obrnila in upala, da me ni prepoznal. Pospešila sem korak in z Demi sva stekli malo po hodniku naprej nato pa sem jo ustavila. Presenečeno me je pogledala. ''Nazaj morava!'' je rekla jaz pa sem roke postavila v bok. ''Zakaj nama nisi nikoli povedala, da si hodila z nekom od njih?'' sem rekla. ''Hočeš, da ti naštejem nekaj razlogov?'' je vprašala in jaz sem pokimala. ''No, ker prvič, vidve se sploh ne zanimata zame in me s pogledom totalno zaničujeta. Drugič, če bi rekla bi me Ariana dobesedno pojedla, tretjič, sploh mi ne bi verjeli in bi rekli, da iščem pozornost, četrtič…'' ''Okej okej razumem… samo ne morem verjeti. Hodila si z njim?'' Zardela je in pokimala. ''Si spala z njim? Saj veš v kakšnem smislu…'' Ogorčeno me je pogledala. ''Mislim, da ne bom govorila o tem!'' je rekla in sobe sva se zasmejali. ''Seveda, oprosti!'' Nasmehnila se je. ''V resnici, si kar kul, glede na to, kar sem si mislila o tebi. '' se, rekla in se ji nasmehnila. ''Hvala! Ampak zdaj se morava vrniti v razred. Drugače sva mrtvi!'' Prikimala sem in stekli sva proti telovadnici. Ko sva vstopili sva se na hitro nasmehnila Demi, ki mi je nasmeh vrnila nato pa sem odšla k Ariani in se vključila v plesne korake. ''Kaj za vraga?'' me je vprašala, ki je dobesedno buljila vame. Ne tega ji pa že ne mislim razlagati. Čisto bo znorela ob omembi Harryja. ''Dobro pojdimo kar na naslednji ples! Najprej vam pokažem samo glasbo potem pa prvih nekaj korakov. Nato pa bo tako ali tako zvonilo. '' je rekla in se sprehodila do radia. Mislim, da bi lahko malo shujšala v njeno rit. Ker ima ogromno. No preidimo k bistvu. Odšla j do svoje mize in iz predala potegnila nek cd nato pa je iz radia vzela drug cd in tega postavila notri. Še nekaj je pritiskala na gumbe nato pa pritisnila play in iz radia so se začeli oglašati uvodni takti pesmi. O bog. Pa ne še tu. Ariana in še nekaj deklet je navdušeno poskočilo. Seveda! Obsedene z One Direction. Bom res morala plesati še na njihove pesmi? To se resnično ne mor dogajati. Pogledala sem Ariano, ki je navdušeno skakala in zavzdihnila sem. Vsaj ena od naju bo srečna. Pogledala me je. ''One Direction Haley! Plesali bomo na 1D!'' je veselo vzkliknila. ''No shit!'' sem se zasmejala. Kar naenkrat se ji je obraz zmračil. ''Ampak še vedno hočem pojasnilo, kaj je med vama s Demi!'' je rekla in me jezno pogledala. ''Demi je v resnici čisto v redu oseba! In ne zmrduj se zdaj Ariana prosim! Poglej po tejle uri bomo šle skupaj k Francoščini in se bomo malo pogovorile in boš videla, da ni taka kot misliš!'' sem rekla ona pa je zavzdihnila. ''Mestter, Morgen ne klepetajta!'' se je zaslišalo učiteljico. ''Se opravičujem samo mislim, da znam to pesem že na pamet!'' sem rekla učiteljica pa je zavzdihnila. ''Ne začni še enkrat Morgen.'' Zavila sem z očmi in pogledala proti Demi, ki me je opazovala. Rahlo se mi je nasmehnila nato pa je pogledala v drugo smer. Nasmehnila sem se nato pa pogledala proti Ariani, ki si je tiho mrmrala besedilo pesmi.
03. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2013
Next <333
03. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2013
neeeeeeeeeeeext
03. julij 2013
next
04. julij 2013
u142563
u142563
Neeext
04. julij 2013
3.Del
† Demi †

Okej to se totalno ne dogaja. Sploh ni možno! Da se Haley normalno pogovarjala z mano! In mi je rekla, da sem kul! Okej to je verjetno samo zato, ker je videla enega fanta, saj sploh ne vem koga. V bistvu me bo verjetno v naslednjem odmoru že prezirala s pogledom. Obrnila sem se proti njej in Ariani in ravno takrat je sem pogledala tudi Haley. Rahlo sem se ji nasmehnila nato pa sem pogledala stran. O bog že vidim kako me bo pozneje žalila! Profesorica je še nekaj nakladala nato pa je kmalu zvonilo in jaz sem hitro pograbila svojo torbo in se odpravila skozi vrata. ''Demi počakaj naju!'' sem zaslišala Haley in presenečeno sem se ustavila in obrnila. Proti meni sta tekli Haley in Ariana. Hotela sem ju že vprašati, kaj hočeta pa sta me obe prijeli iz ene strani in skupaj smo se odpravile naprej. ''Torej kaj bo novega Demi?'' je vprašala Ariana, jaz pa še vedno nisem mogla dojeti bistva. ''Hm nič.'' Sem rekla ona pa se je nasmehnila. ''Sovražim Francoščino.'' Je zavzdihnila Ariana Haley pa se je zahihitala. ''To je samo zato, ker si pri njej nula!'' jezno jo je pogledala Haley pa se je spet zasmejala. ''Tako bom padla pri testu in mami me bo ubila!'' je rekla. ''No imaš vsaj starše, ki jim je mar! Želim si, da bi se moji kdaj pozanimali zame! Tako pa samo iščejo možnost, da bi se me znebili!'' sem rekla. ''Ja ne govori mi. Moji so isti!'' je rekla Haley. ''Kakorkoli! Če potrebuješ pomoč, ti lahko jaz pomagam!'' sem rekla in pogledala Ariano. ''Res? Hvala!'' je rekla in se mi široko nasmehnila. Nasmehnila sem se ji nazaj nato pa smo vstopile v učilnico in se vsedle vsaka za svojo mizo. Sedeli sta pred mano, jaz pa sem sedela z neko Ashley. Bila je prijetna! Ni imela sobe kot nekateri tu, ker je vsak dan hodila domov. Res se moraš naveličati! ''V bistvu je res kul!'' sem zaslišala pred sabo zašepetati Ariano. ''Sem ti rekla!'' ji je odvrnila Haley jaz pa sem se nasmehnila. V naslednjem trenutku je pozvonilo in v učilnico je pritekla Ashley. Vsa zadihana se je usedla poleg mene. ''Se ti je malo mudilo po hodnikih?'' sem jo vprašala. ''Ja malo pa res!'' je rekla in obe sva se nasmehnile. ''Torej si kar prešpricala prvo uro?'' se je oglasila Haley, ki se je obrnila k nama. Ashley je zardela. ''Danes se mi res ni dalo plesati tako, da sem izkoristila in sem do zvonenja počakala zunaj.'' ''Z fanti!'' sem jo smeje dopolnila ona pa je zavzdihnila. ''Kakšnimi fanti to?'' je vprašala Ariana in se prav tako obrnila k nam. ''Am…'' je začela Haley Ariana pa jo je jezno pogledala. ''Haley kaj prikrivaš?'' je jezno rekla. ''Ariana mislim, da je bolje, da zveš potem! Mislim,da bi preveč vpila! Poleg tega je dolga zgodba in vse!'' je rekla. ''Mi lahko vsaj namigneš?'' je vprašala in naredila puppy face. Haley je zavila z očmi. ''Če ne boš vpila!'' ''Častna skavtska!'' je rekla. ''Si bila skavtinja?'' sem jo presenečeno vprašala ona pa se je zasmejala. ''Ne!'' '' MESTTER, MORGEN, FORGE IN MELLDON! Utihnite tam zadaj!'' je jezno zavpila profesorica in jaz sem presenečeno pogledala proti njej. Kdaj za vraga je vstopila? ''Forge ne bulji tako!'' je rekla jaz pa sem rahlo zardela ter pogledala v mizo. Profesorica se je spet obrnila in začela nekaj nakladati in risati po tabli in me smo se vse spet začele pogovarjati. ''Torej Haley izpljuni!'' je rekla Ariana ona pa je zavzdihnila. ''Louis, Zayn in… Harry! Zunaj so bili!'' Ariana je globoko zajela sapo Haley pa je zaprla oči. ''Prosim ne kriči!'' je zašepetala, Ariana, pa se je prijela za usta. ''OMG videla si 1D mene pa ni bilo zraven!'' je ogorčeno rekla. ''Lahko jih spoznaš kadar hočeš! Louis je moj sosed in trenutno je vseh pet v njegovi hiši! Groza!'' se je oglasila Ashley in vse smo jo presenečeno pogledale. ''Ti si soseda Louisa Tomlinsona?'' je vprašala Haley, Ashley pa je pokimala. ''Ja. Kar precej nadležno je! In zdaj, ko pomislim, da bom morala z Louisom na zmenek…g-r-o-z-a!'' je rekla, Ariana pa je še bolj izbuljila oči. ''Na zmenek greš z Louisom?'' ''Pod prisilo!Pripeljal me je v šolo in je hotel nagrado!'' je zavzdihnila. ''O moj bog, lahko kdaj pridem k tebi, da jih spoznam?'' ''Ja seveda, če ne bo prej kdo prišel v šolo. Harry je spraševal po tebi Haley!'' je rekla. Haley je izbuljila oči. ''Sranje! Me je videl? O šit ne ne ne!'' je rekla Ariana pa jo je spet ogorčeno pogledala. ''Dolga zgodba!'' je siknila Haley. ''Po pouku! Soba nujno!'' je rekla Ariana, Haley pa je zavzdihnila in pokimala. ''MORGEN, MESTTER BI SE PROSIM OBRNILI IN UTIHNILI?'' je spet zavpila profesorica in me smo se končno vdale in utihnile do konca ure.
Ko se nas je ura končno usmilila in je zazvonilo jaz Ariana in Haley odšle proti jedilnici in Ariana je za sabo potegnila še Ashley, ki jo je takoj začela izpraševati o Louisu. Haley je zavila z očmi jaz pa sem se samo zasmejala. ''Ni smešno, če bi tudi ti morala štiriindvajset ur na dan poslušati samo o njih ne bi bila tako nasmejana.'' Je zavzdihnila Haley. ''Ha saj sem srečna, da mi ni skrbi!'' sem rekla ona pa se je nasmehnila. ''Če bo izvedela, da si hodila z Zaynem ne boš imela miru!'' je rekla. ''KAJ SI?!'' sem zaslišala Arianin vzklik in kar nekaj glav se je obrnilo k nam. ''Sranje!'' sem rekla in pogledala Ariano, ki je stala na mestu in presenečeno strmela vame. ''Ne tako glasno prosim!'' sem rekla ona pa je globoko vdihnila. ''Ti si hodila z Zaynom Malikom?'' je presenečeno izustila. Na mojo srečo tišje, tako, da je ni nihče razen mene, Haley in Ashley ni slišal. ''Ja nekako. Sedem mesecev in en dan, če smo natančni!'' sem rekla ona pa je izbuljila oči. ''OMG STA SE DALA DOL? KAKO VELIKEGA IMA?'' je spet zavpila in jaz sem zardela, ko je zdaj ves hodnik začel buljiti v nas. Haley je bruhnila v smeh, Ashley pa se je komaj zadrževala. ''Ne zdaj.'' Sem rekla in pogledala Ariano. ''Ja prav imaš! Tega podatka niso vredni vsi na tem hodniku! Potem po pouku!'' je rekla jaz pa sem se ugriznila v spodnjo ustnico. O bog pomagaj!
05. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
05. julij 2013
u142563
u142563
Neeext
05. julij 2013
next
05. julij 2013
neeeeeeeeeeext
05. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!