Forum
u120491
u120491

1.|

*FlashBack*

''Gabriiella!'' zakričim. ''Ne boš me ujel!'' zakriči nazaj. No to je bilo delno res. Vedno je bila bolj spretna od mene. Jaz sem bil bolj.. štorast. Ampak me je imela še vedno rada. ''Daj no!'' rečem. ''Ne, pošprical me boš, jaz pa imam belo majico.'' reče jaz pa se nasmehnem. ''Nehaj me gledati z tem prevrznim pogledom!'' se zasmeji. ''Prav,'' se naredim užaljenega, z cevjo sem se odpravil nazaj. Vedel sem da bo vžgalo. Ni marala da se užalim, in tako sem jo že velikokrat okoli prenesel. ''Daj no Niall saj nisem nalašč, moj prijatelj si.'' reče. ''Kod da te še nisem videl v modrčku.'' še kar naprej igram. ''Hej! Takrat si mi ukradel majico in stekel na cesto, in morala sem za tabo.'' reče, in se zasmeji, in tudi jaz. No, ja to je bilo res. V Gabii sem bil vedno na skrito zaljubljen pa čeprav nisem hotel priznati. Kakor pri veliko primerih, tudi jaz nisem želel uničiti tako dragocenega prijateljstva. V šoli in kamor koli sva šla so vsi mislili, da sva par. A naju to ni motilo. To sva bila midva. Nora in mlada. Skupaj sva izkoristila vsako sekundo ki nama je bila na voljo. Prišla je do mene in me objela od zadaj. Moja priložnost, sem si mislil. V trenutku sem se obrnil in jo pošprical, in naj vam povem da ima lep čipkast modrček. ''Not Cool!'' se zasmeji. Iztrgala mi je cev iz roke in še mene pošpricala. Oba sva popadala v smeh. Bila je tako lepa. Tako zelo lepa, njen nasmeh, kateri me vedno spravi v dobro voljo. Blond lasje in modre oči v katerih je vedno iskrica. Ena beseda Popolnost. Bila je oseba, ki me je vedno podpirala. Govorila mi je da zmorem, da znam pet.. Ne vem kaj bi brez nje.
''Niall!'' zakriči. ''Hm..ja?'' ''Vse uredu?'' vpraša. ''Ja, samo zamislil sem se.'' se nasmehnem. Pokima in se odpravi proti hiši. ''Kam greš?'' ''Se preobleči. Kaj si bodo mislili ljudje, če nisi opazil je tukaj cesta!'' reče in pokaže na cesto, in oba se zasmejiva. Ponavadi sva se vedno smejala kar brez razloga. A je bilo vsaj zabavno!
To sva midva Niall James Horan in Gabriiella Anne Clarks.

*Realty*

''Niall, stari kaj se dogaja s tabo zadnje čase?'' vpraša Louis in me tako prebudi in ponovnega sanjarjenja o Gabii. ''Amm.. nič. Vse je v najlepšem redu.'' se nasmehnem. Vsi me premerijo z pogledom. ''Fantje, v redu sem!'' rečem. ''Prav.'' zamomljajo. Čeprav ni bilo prav nič v redu. Ravno nasprotno. Vse je slabo. Sovražim vse, ona je bila razlog da sem tukaj ona! In kaj jaz?! Jaz bedak sem se moral skregati z njo. Jo prizadeti. In sedaj nimava stikov. Fantje niti ne vejo za njo, ampak tako je boljše. Ne želim, da jih skrbi. Vem česa so zmožni. Tudi tega da jo gredo lastnoročno iskati na Irsko. Sigurno me sovraži. ''Niall! Resno spet!'' začne Liam. ''Kaj?'' ''Kaj se dogaja?'' rečejo. ''Fantje nič ni. Ojoj, poglejte koliko je ura intervju imamo!'' poskušam spremeniti temo. ''O, pa res.'' reče Liam. In odpravimo se na intervju.

*Gabii*
________________________________________________________________________________________
Tukaj je nova zgodbica pisale pa jo bomo jaz in Nika (✌cяαzч ρσтαтσε✌) .. mogoče ste že ugotovili jaz bom pisala kod Niall ona pa kod Gabriiella. Ta del ni neki zanjimiv ampak se bo bolj odvijalo v prihodnosti. Vsake brauke bomo vesele Naslednjič bo nextala Nikaa.
NEXT ?
23. april 2013
u127961
u127961
neeeeeeeeeeeext
23. april 2013
Neeext
23. april 2013
Next
24. april 2013
u126192
u126192
Neeeeeeeext
24. april 2013
u128774
u128774
Neeeeeext!<33
24. april 2013
neeeeextttt <33333333333
24. april 2013
Neext
24. april 2013
u129782
u129782
neeeeeeeext :3
24. april 2013
u27814
u27814
Neext
24. april 2013
neeext!svetoovvnoo
24. april 2013
nekštttt
24. april 2013
neeext
24. april 2013
u121843
u121843
Neext!
24. april 2013
u87504
u87504
next
24. april 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!! <3
i love it
24. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
24. april 2013
u120491
u120491
omg hvala. Ste naju pozitivno presenetile ... zdej pa tko. Nika danes nima časa zato ne bo nextala mogoče bom jaz kej zmixala.. če bo šlo vse prav .. šeenkrat hvala :** <333 najboljše ste!!
24. april 2013
u124446
u124446
neeext
24. april 2013
u120491
u120491
Pravzaprav sprememba načrta bo nika nextala
24. april 2013
jejj
24. april 2013
ok, še jst........................OMGGGGGGGG, KOK STE DOBREEE!!!!!!!!!!!JOOOOOOOOJ, FUL VAM HVALA ZA TE NEXTE. MIDVE ŠE SANJALE NISVA KEJ TAKEGA.
HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Joj, kaj naj še napišem? Vse kar se mi je zdelo najlepše sem napisala. Ko mi je tega zmanjkalo sem napisala vse.
V redu, naj povem. Pišem o svojih otroških letih. Vedno, ko pomislim na to, me zaboli srce. Jaz in Niall sva bila kot brat in sestra. Res, pogrešam ga.
Čas bi rada zavrtela nazaj in uničila dan, ko se je najino prijateljstvo razšlo na dve čisto tuji poti. Pri vsem kar počnem pogrešam njegovo vzpodbudo. Pogrešam, njegove besede, ki so me spravile v smeh, veselje. Pogrešam igranje kitare. Pogrešam njega, ki mi je stal ob strani. Oziroma, pogrešam Nialla kot Nialla.
»Gabriiella?« me prebudi moja mami.
»Ja?«
»Greš z mano v mesto?«
»Ja lahko, kam pa točno?«
»Nova reklama, saj veš no« rečem in se nasmehne.
Z težkih srcem se Nialla odmislila. Ko mislim na njega mi ne uspe razmišljati o ničem drugem. Sigurno me je že pozabil in me ne pozna več. Vse njegove spomine hranim kot so na primer verižica ,ki sem jo od njega dobila za novo leto. Še vedno jo nosim in nikoli je ne mislim dati dol. Oh, pa najina skupna slika v najlepšem okvirju. Ja, še vedno je na moji nočni omarici.
Kako si želim, da bi bilo tako kot je bilo. Stvar, ki je »razsekala« najine skupne poti ne bi razlagala. Preveč za moje srce, ki tega še ni preživelo.
»Gabii, to kupim?« spet vpraša mama.
»Am, kje sva že ostali?«
»Hčerka moja, kaj se dogaja s tabo?« me zaskrbljeno vpraša.
»Ah, nič nič.« si na usta nadenem lažen nasmeh.
Pogledala me je s pogledom:«doma-mi-vse-poveš«. Naredila sem obraz, ki ga pokažem takrat ko se vdam. Jah, nič posebnega ni bil ta dan v trgovinah. Čeprav mi je mama kupila veliko nič ne premaga moje žalosti. Na koncu sem se pa le razveselila članka o One direction. Kmalu pa je nasmeh izginil. Pisalo je namreč, da je Niall ne resen in vedno »sanja«. Razlog zato je znan, napisali so kratko in jedrnato a dovolj boleče zame: »zaradi punce«. Evo, kaj sem vam rekla. Uživa svoje življenje in jaz sem za njega izkopanina iz kamene dobe. Pozabil me je.

No naj se še predstavim.
Sem Gabriiella Anne Clarks. Na krajše Gabii. No, stara sem 15 let in živim na Irskem. Natančneje v glavnem mestu Dublin.
Sem edinka. Živim življenje, ki mi ni najbolj všeč. Zadnje leta preživljam hude bolečine in udarce. Mislim, da veste zakaj. Res, komaj sem preživela vse to. Ne da sva se z Niallom skregala zaradi tega me je pustila tudi prijateljica, ki je bila z mano samo zaradi Nialla.
No, da še kaj povem. Jap, nimam fanta in sem forever alone. Kaj morem, tako je.
Zaradi mene je ta prijateljica morala k ravnateljici. Briga me- takrat ko sva šla vsak v svojo smer se je vse samo še slabšalo.
No v redu. Vem, da nisem povedala vsega o sebi ampak kaj naj pa ostane za enkrat še skrivnost.

Evo next iz moje strani. Ok? Next?

oprostite za napake od zdej naprej do konca

24. april 2013
neeeext
24. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
24. april 2013
u128774
u128774
Neeeeeeeext!:3
24. april 2013