Forum
u76594
u76594
Hejj, na drugi temi prevajam še eno zgodbico, ampak bom pač še eno, ker ta se mi je zdela zelo zanimiva.

UVOD
Nasedlo, strah in zlomljeno. Ničesar se ne spomni poleg tragične nesreče tankerja pred več leti. One direction so šli skozi podobno letalsko nesrečo in obtičali na istem zemljišču. Mislili so, da se je njihovo življenje končalo..ampak tako so samo mislili.
Kdo bi vedel, da že obstaja oseba ki tudi živi na otoku? Kdo bi vedel, da je nedolžno dekle, ki je obtičalo že pred enajstimi leti.
No, nihče tega ni vedel.

PROLOG
Strela je zasvetila čez nebo, zaradi močnega sunka sem padla nazaj na lesena tla. Blisk je povzročil požar, svetloba je povzročila da so se moje oči zasvetile v strahu. Ljudje so bežali stran od požara, obupani da jih ne bi dosegli plameni, ki so se naglo širili. Bilo je težko stati, veter je z vso močjo pihal. Lahko sem slišala krike iz drugega konca čolna, vsi so prosili za pomoč in molili da ostanejo varni. Moč nevihte se je povečala, dež je padal najhuje.
Srčni utrip mi je hitro naraščal, telo se mi je treslo. Mučila sem se s kriki, ljudje so skakali v vodo, da bi si poskusili rešiti življenje hkrati pa so tvegali da bi se utopili. Nedolžni ljudje so umirali, ko jih je ogenj zajel, njihovo meso se je spremenilo v pepel, njihove kosti so bile črne od oglja, počasi jih je ogenj uničeval in izginjali so. Ves čas sem gledala okrog in poskušala najti svoje starše v množici ljudi ki so bili prizadeti in v strahu.
Prerivala sem se skozi množico ter poskušala najti mamo in očeta. Bilo je težko videti imela sem sedem let in vsak človek je bil tako visok, moja slabost je bila moja višina. Moj obraz so krili moji vlažni lasje, zaradi česar nisem videla tako jasno. Odmaknila sem si svoje temne kodre stran od mojih oči. Številni ljudje so tekli okoli in poskušali preprečiti temno smrt.
Zaslišala sem krik, ki je izstopal od ostalih. Ob vsej raztresenosti je bilo težko ugotoviti od kod je prihajal. Pogledala sem desno, potem levo vendar nisem imela pojma od kod je prišel krik. Zagledala sem svojo mamo, pokleknila sem pred telo. Obdajali so jo bazeni krvi. V tem trenutku je bil moj čas za kričanje. Moj oče je bil grobo poškodovan, njegov želodec je bil razdeljen iz njega je v potokih tekla kri. Strmela sem v mamo in očeta s praznim izrazom. Moje oči so preplavile solze, moja usta so se spreminjala v žalosten izraz.
Očetove oči so se začele zapirati, zaradi česar se je moj utrip povečal. Klicala sem njegovo ime z svojim mehkim milim glasom. Nikoli si nisem mislila, da bom priča tako tragičnemu dogodku.
Njegove oči so se zdaj popolnoma zaprle, njegov obraz je bil bled in mrtev, na obrazu ni imel izraza. Moja mama je zmajala z glavo, kričala je njeno dihanje je bilo hitrejše. Obe sva pogledali na desno stran in zagledali majhno črto, čoln ki je prihajal.
Moje in mamine oči so se povečale. »Mama.« sem kričala, ko je ladja začela razpadati na pol. Zmajala je z glavo in me potisnila navzdol. Drsela sem po lesenem podu in prišla v stik z drugo osebo, ki me je pogledala v strahu. Mama ni želela zapustiti očeta, želela je da pride za njim, ampak da reši mene….
11. junij 2013
u128524
u128524
neext
11. junij 2013
u110644
u110644
Neext
11. junij 2013
neexxtttt
11. junij 2013
Next!! Super prevajaš
A daš link od prve zgodbice?
11. junij 2013
Mislm prvega fanfica ki ga prevajaš?
11. junij 2013
u76594
u76594
http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=56533 -->ta je prvi, ampak se mi zdi ta tukej 'island girl' bolj zanimiv;PPP
11. junij 2013
neeeeeeext hitr prosm
prvi del je ful dobr
11. junij 2013
u70873
u70873
nextttttttttttttttttttttt
11. junij 2013
neeeext+next
11. junij 2013
u76594
u76594
NADALJEVANJE PROLOGA
Razpoka je končno dosegla oba konca. Moja stran se je počasi začela nagibati navzgor, skupaj z drugo stranjo. Mama in oče sta bila prav na črti, pozneje sta padla v mrzlo morje. Ladja se je nagibala, moje telo je hitro drselo po lesenih tleh. Edino kar sem slišala so bili kratki prestrašeni kriki ljudi. Edino kar sem videla so bile lise. Nisem mogla ugotoviti ali so bile lise ljudje ali tudi predmeti pritrjeni na dno ladje.
Velik naval bolečine je šinil skozi mene, udarila sem se z glavo ob ograjo. Dvignila sem roko in jo postavila za zatilje, zasopla sem ko sem začutila toplo tekočino (omg, to prevajam kot, da bi njenemu fantu prišlo. Saj razumeste ne? Haha), ki se je zanšla na mojem vratu. Kri. Moja kri.

Dobila sem vrtoglavico in počutila sem se hladno. V tem trenutku me ni moglo nič rešiti.
Zadnja stran, ki sem jo čutila, je bila ta da sem padla v mrzlo morje. Ni bilo časa za kričanje ko sem se utapljala. Ne samo v mojih mislih, ampak v morju.
Bila sem osamljena in bolelo je. Moja družina je odšla in tukaj je bila samo moja duša!
11. junij 2013
how sad
hahahahahaahah pustimo podrobnosti
neeeeeeeeeeeext obveznu
11. junij 2013
u70873
u70873
bogaaaaa
men je tut kri tekla po vrati navzdol
nextttttttttttttttttttttttttt
11. junij 2013
Next
11. junij 2013
neeeeeeeeeeeext+nova bralkaa
11. junij 2013
nextttt ti pišeš popovno +NOVA BRALKA
11. junij 2013
next
12. junij 2013
u76594
u76594
CHAPTER 1
HARRY P.O.V
»Ne moram zapustiti Amerike.« je zavzdihnil Niall, ko smo hodili proti naši garderobi. Pokimal sem v strinjanju z njim. ZDA je veliko bolj zabavno mesto za turnejo, predvsem zato ker so fani tako različni in vsa dekleta so bila lepa.
Vsi smo bili potrti, kmalu se bo končala naša svetovna turneja. Še vedno je ostalo nekaj zabav, vendar samo še tri mesece. Po tem večeru se bomo vkrcali na letalo za v Avstralijo, naš prvi koncert je tam potem pa v Abdelaide. Brez prekinitve vmes, kar mislimo da je absolutno narobe.
Fantje in jaz si zaslužimo odmor, samo konec tedna bi bilo lepo. Preprost dan brez službe in slave. To bi bilo super, samo en dan da bi lahko prosto šli ven in se zabavali, spali in to kar bi želeli. Rad bi obiskal družino, preživel čas zase in dan brez slave. Menedžer nam daja stroga pravila zato si ne moremo privoščiti nič od tega. Prednosti in slabosti v One Direction.
Niall je odprl vrata naše garderobe, vsak od nas je prihajal noter eden po eden. Vsi smo bili prepoteni in izčrpani od skakanja na okoli, naši glasovi so bili napeti od vsega petja. Koncert je bil enkraten, vsi smo blesteli vendar smo bili vsi utrujeni in izmučeni. Stopil sem naravnost do pipe, vzel sem skodelico in jo napolnil z vodo.
Počasi sem srkal vodo, da sem okusil prav vsak požirek. Sprehodil sem se do Zayna in se usedel na sedež poleg njega. Glavo je imel zakopano v svojih rokah, očitno se ni počutil preveč dobro. Z svojimi prsti sem delal kroge na njegovem hrbtu, »Je kaj narobe kolega?«
»Ne, samo utrujen sem to je vse. Ne bi bilo nič bolje, če moramo iti na letalo tako zgodaj zjutraj.« Na pol se je nasmehnil in me pogledal. Premaknil sem glavo in popil vodo iz moje skodelice dokler ni bila prazna. Vstal sem se s kavča in odložil skodelico. Imel sem dodatne obleke na pultu sprehodil sem se do njih. Iz kupa sem vzel majico, dvignil roke in si jo spustil navzdol. Nato sem vzel še sveže hlače in se preoblekel do konca.
Jutranja tišina je bila napolnjena z Niallovim kričanjem ker je lovil Zayna. Zasmejal sem se in zmajal z glavo, nato pa stopil in se pridružil Liamu in Louisu na kavču.
»Zakaj lovi Zayna?« Zasmejala sta se. Niti Louis, niti Liam nista rekla niti ene besede. Opazoval sem ju kako sta se borila med sabo
»Zayn, daj mi nazaj mojo srajco.« Je zavpil Niall in skočil nanj. Oba sta padla na tla, Zayn pa si je drgnil glavo. Odprl je usta in izdihnil, obrnil je glavo proti Niallu in zožal obrvi.
»Prosim?«
Zayn je prekinil za trenutek, njegova roka je še vedno močno stiskala Niallovo majico. Lahko povem kaj je mislil, to je bil le namig ko me je pogledal. Pogledal je in vrgel majico proti meni in zavpil »Nikoli!!!«
12. junij 2013
u70873
u70873
nexttttttttttttttttttttttt
12. junij 2013
ahahaa bogi Niall
neeeeext
12. junij 2013
neeeeeeeeeext
12. junij 2013
u110644
u110644