Forum
ᴛᴏ ᴊᴇ ᴍᴏᴊᴀ ᴘʀᴠᴀ ʀᴇsɴᴀ ᴢɢᴏᴅʙᴀ. ɴᴀᴘɪsᴀʟᴀ sᴍ žᴇ ɴᴇᴋᴀᴊ ᴍᴀʟɪʜ ᴀᴍᴘᴀᴋ ɴɪsᴏ ʙɪʟᴇ ᴜsᴘᴇšɴᴇ ᴢᴀᴛᴏ ᴜᴘᴀᴍ ᴅᴀ ʙᴏ ᴛᴀ. ɴɪsᴇᴍ ɴᴀᴊʙᴏʟᴊšᴀ ᴘɪsᴀᴛᴇʟᴊɪᴄᴀ ᴀᴍᴘᴀᴋ ʙᴏᴍ ᴠsᴇᴇɴᴏ ᴠsᴇʟᴀ ᴠᴀšɪʜ ᴘʀᴇᴅʟᴏɢᴏᴠ ɪɴ ᴋʀɪᴛɪᴋ :ᴘ

∞Scarlett∞

'' Kdaj smo pa tebe nazadnje nahranili?'' sem vprašala z veselim glasom in mucko vzela v roke. Tiho mi je zapredla. '' SCAR DOMA SEM!!!'' se je zaslišalo. '' V kuhinji'' sem odgovorila in mucko položila na tla. No naj se vam predstavim. Moje ime je Scarlett Johnson. na svet sem se 'prikazala' 12.9.1994. Obiskujem četrti letnik gimnazije v Milanu. Drugače prihajam iz mrzlega Doncasterja. Imam svetlo rjave lase in modre oči.

♫Lia♫

Vstopila sem v dvigalo. Vedela sem da morem to narediti. Vedela sem da je to prav. Izstopila sem iz dvigala in potrkala na sobo številka 654. ''Prosim?'' se je oglasil glas na drugi strani. '' Michalle Devile?'' sm vprašala in nestrpno z nogo butnila ob tla. '' ja?'' je rekel glas in vrata so se odprla.
'' Pozdravljena kdo si?'' me je vprašal glas še enkrat. Jaz pa sem ji padla samo v naročje. '' Moje ime je Lia Devile in vi ste moja mati'' se rekla pogumno in jo spustila iz objema. Po licih so ji začele teči solze in potegnila me je v še en objem. No naj se vam predstavim moje ime je Lia Devile kakor že veste. stara sem 17 let in sem končo našla mojo izgubljeno mati. obiskuijem srednjo likovno v londonu.

07. oktober 2013
Nextam da si boste lažje si predstavljali
------

@SCARLETT@

Zaslisala sem glasno ropotnje. Iz kota sobe sem previdno vzela metlo in odprla vrata svoje sobe. V kuhinji je nekaj glasno zaropotalo. " Anne?" sem previdno vprašala in se odpravi,a po stopnicah. Prišla sem v kuhinjo in zamahila z metljo. Nisem gledala saj je bila tema ko sem zaslišala glašen "auu" hitro sem prižgala luč in se začela smejati na ves glas. " to ni smešno veš!" je rekla Anne in se še sama zahihitala. Iz hladilnika sem vzela pomarančni sok in si a natočila v kozarec. "Scar ali te lahko nekaj vprašam?" me je vprašala Anne jaz pa sem jo samo debelo pogledala in prikimala. " No v šoli sem spoznala Johna. Všeč mi je ampak nevem če sem mu všeč. Nazaj kako naj to izvem" me je obupano vprašala mlajša sestrica. " uff saj veš da jaz nisem glih uspešna pri fantih. Nevem vprašaj svojo prijateljico če ga lahko vpraša če si mu všeč, saj veš da jaz nisem pravi človek za probleme." " saj vem ampak ti si uspešna in lepa" je rekla in me pogledala z žalostnik obrazkom. potegnila sem jo v objem in jo poljubila na čelo. " pojdi zdaj spat pozno je že" sem rekla in ji z roko nakazala proti sobi. "nocko" mi je odgovorila in odšla. Nasmehnila sem se sama pri sebi in še sama odšla spat.
Nextam?
08. oktober 2013
u125821
u125821
next
08. oktober 2013
next
08. oktober 2013
# ʀᴏsᴇ♫

Žarometi so se prižgali. V dvorani se je začulo glasno vzklikanje mojega imena. V roke sem prijela mikrofon in počasi stopila na oder. Zaslišala sem prve takte pesmi in iz mene je počasi prišel ljubek glas. '' Don't wake me up up up, Don't wake me'' sem zaslišala. '' Pff'' sm siknila in ugasnila budilko. '' Rose vstani ali pa boš začutila posledice!'' sem začula iz sosednje sobe. '' saj si ne drzneš!'' sem zavpila in si deko pokrila čez glavo. Zaslišala sem odpiranje vrat nato pa nekaj mrzlega na meni. '' PRA*** KAKO SI DRZNEŠ??'' sem zavpila in skočila pokonci. '' Sorry sis reku sm ti'' se je zahihital in izginil iz sobe. Opravila sem svojo jutranjo rutino in iz omare potegnila prva oblačila. No naj se vam predstavim. Moje ime je Rose Hateway. Stara sem 18 let in obiskujem zadnji letnik srednje šole. Prihajam iz majhnega mesta New Yorka.

Okej zej sm predstavla glavne junakinje

tri nexte pa nextam
08. oktober 2013
next
08. oktober 2013
next
next
next
next
A bo dovolj??
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. oktober 2013
haha že pišem next
08. oktober 2013

♫Lia♫

'' ...No in tako sem vas našla'' sem razložila še enkrat in se bežno nasmejala. Pokimala mi je in si natočila kozarec čaja. '' Ampak kako si vedela da sem tvoja mati?'' me je vprašala že stotič. '' Po občutku'' sem ji že stotič odgovorila in spila čaj. '' Vesela sem da si me našla ljubica'' mi je rekla in me pobožala po licu. Zasmejala sm se in jo objela. '' Temni se že boljše da se odpravim'' sem rekla in vzela plašč. '' Lepo te je bilo spoznati miška'' mi je rekla in podala šal. ''Enako mami'' sem rekla ter se poslovila. V daljavi sem zagledala moder avto in se vsedla vanj. '' Hailey kje si?'' sem ji zavpila v slušalko telefona in se pripasala. '' Am u centru pridi pomene'' je rekla in odložila. '' pa saj veš da ne znam vozit'' sem se še enkrat zadrla v slušalko. Iz predala sm vzela ključe in vžgala avto. stopila sem na plin in hitro speljala iz parkirnega mesta. '' samo da nebo samaforjev'' sem si govorila sama pri sebi in zavila v stransko ulico. V daljavi sem videla Hailey kako mi maha. ostavila sem pred njo ta pa se je vsedla in popila steklencico vodke. '' Hailey pomiri se in izpljuni to stvar!'' sem rekla in speljala. No naj vam nekaj povem glede Hailey. ona je znana po žuranju in s tem da da vsakemu fantu noge narazen. jaz pa po tem da sem bolj mirne narave hihi. Ustavila sem pred mojo hišo in Hailey hitro spravila v mojo sobo preden bi mačeha to opazila. '' Tako ti počakaj tukaj js se grem samo stusirat vredu?'' sem vprašala, hailey pa je samo prikimala in naredila požirek vodke. ' pff v ka se spuščam' sem si rekla sama pri sebi ter se spokala v tuš

Hailey:

nasljednič bodo nexti daljši pa res bi mi veliko pomenilo če bi oglaševala katera
08. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. oktober 2013
next
08. oktober 2013
neeeeeeeext
08. oktober 2013
u125821
u125821
next
09. oktober 2013
fak mela sm že use napisal pa se mi je zbrisal dobite pol