Forum
Žiujo, moje ime je Katleen in sem najbolj nora in odštekana najstnica vseh časov. Stara sem 14 let. Z mamo, ki je slikarka živiva v blokovskem naselju, natančneje v zadnjem, 10 nad. našega bloka, v New Yorku. Sem edinka. Svojega očeta ne poznam saj sta z mamo ločena, in ga nisem videla že od svojega prvega leta. Z nama živi tudi mucek Luciffer, ki ga kličem kar Luc. Seveda pa ne smem pozabiti na Lucindo, ki pa je moja BFF.

To sem jaz.

Moja draga mati.

Luc.

In seveda Lucinda.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zbudila sem se full zgodaj-ob 5 zjutraj. Bila sem kar malo začudena, saj ponavadi spim dokler je le možno. Vstala sem ter si nataknila copate.

Odcapljala sem v dnevno sobo ter prižgala TV, da bi si skrajšala čas, saj so bile do šole še 3 ure. Kar naenkrat pa je v predsobi nekaj zašumelo. Nato sem slišala korake pri vratih. In nato sem zagledala...
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Laik it?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. december 2011
NEXTT PLISS
31. december 2011
u68776
u68776
next!
31. december 2011
In nato sem zagledala Luca, ki je zmetal mamin plašč iz obešalnika v predsobi, sedaj pa se je drgnil ob vrata. Oddahnila sem si. Hrup je seveda zbudil tudi mamo, ki je zaradi tega, ker jo že tako zgodaj ''mečemo'' iz postelje postala depresivna (kdo bi jo razumel?). Ker nisem želela poslušati maminih očitkov ter pridig sem se zavrtela na petah ter odcapljala nazaj v svojo sobo ter ne boste verjeli, zaspala nazaj. Zbudila me je moja zoprna budilka in sicer ob pol osmih. Skočila sem na noge ter odbrzela v kopalnico, si umila obraz ter se počesala-nato pa še malo korektorja, šminke in maskare-popolno. Že sem tičala v omari ter izbirala primerno obleko. Na koncu sem našla tole:

Mama mi je kot vedno zavila njen ogaben sendvič in že sem švignila skozi vrata, po stopnicah in ven. Zunaj me je že čakala Lucinda.
Jaz-J ; Lucinda-L .
J:Luci, dobro jutro.
L: Hey Kat, zamujaš, kje si bila?
J: Ehh, malo sem se zaspala. Saj nisi jezna, ne?
L: Ne jasno da ne.
J: in, kaj je kaj novega?
L: že veš? Monique hodi z Dominicom.
J: ne?!Res?
L: ja, ne zajebavam se Kat. A je kaj narobe?
(Videla je moj obraz, ki je bil od zavisti zelen, bolj zelen od špinače. In ja, Monique je najbolj popularna ter najbolj grozna in snobovsko ukazovalna punca na naši šoli!Dominic, on pa je bil vedno moja simpatija!!)
J: ne, ne nič ni.
L: daj, poznam te. Dominica ji zavidaš, to je. Vem kaj čutiš do njega.
J: lahko govoriva o čem...no, drugem?

In tako sem ji povedala za pripetljaj z Lucom, ter o mamini depresiji. Vso pot do šole sva se sproščeno pogovarjali. Ko pa sva prišli tja, se je moj zeleni fris spremenil v živo rdeč paradižnik.

Monique je pred MOJIMI očmi poljubila Dominica. Bila sem tako jezna, da sem odvihrala stran. Zakaj, zakaj?! ZAKAJ je svet tako krut??

Dominic.

Monigue.
Mislim WTF?!In ko sem takole divjala stran sem se zaletela točno v...
------------------------------------------------------------------
Nextam?
31. december 2011
NEXT
31. december 2011
Še dva nexxta rabim!
31. december 2011
nextt!
31. december 2011
next!!!!!!!!!!!
31. december 2011
u68291
u68291
next
31. december 2011
next.!
31. december 2011
u69688
u69688
next trololool ;3
31. december 2011
ful dobra zgodba!next!
31. december 2011
next "
31. december 2011
http://www.google.si/imgres?q=tumblr+slike&hl=sl&gbv=2&biw=1093&bih=453&tbm=isch&tbnid=AWWoxF2LCML96M:&imgrefurl=http://waybehindenemylines.blogspot.com/2010_11_01_archive.html&docid=HPARjzfpj860WM&imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_r30D9uYLsrc/TPKL9jWo0oI/AAAAAAAAAxE/bbnNVwTEJbs/s1600/tumblr_l9ty45akoN1qzh5j8o1_500.jpg&w=500&h=333&ei=5yH_ToiELYe28QOQ0N3OAQ&zoom=1&iact=rc&dur=94&sig=109831337020141323589&page=5&tbnh=104&tbnw=139&start=54&ndsp=14&ved=1t:429,r:7,s:54&tx=82&ty=46
31. december 2011
http://www.google.si/imgres?q=tumblr+slike&hl=sl&gbv=2&biw=1093&bih=453&tbm=isch&tbnid=AWWoxF2LCML96M:&imgrefurl=http://waybehindenemylines.blogspot.com/2010_11_01_archive.html&docid=HPARjzfpj860WM&imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_r30D9uYLsrc/TPKL9jWo0oI/AAAAAAAAAxE/bbnNVwTEJbs/s1600/tumblr_l9ty45akoN1qzh5j8o1_500.jpg&w=500&h=333&ei=5yH_ToiELYe28QOQ0N3OAQ&zoom=1&iact=rc&dur=94&sig=109831337020141323589&page=5&tbnh=104&tbnw=139&start=54&ndsp=14&ved=1t:429,r:7,s:54&tx=82&ty=46
31. december 2011
Zaletela sem se točno v mojega učitelja za matematiko, gospoda Whisteltona.

To je on.
Jaz-J ; g. Whistelton- W .
W-kam pa kam tako hitro Smith? (pišem se namreč Smith)
J-am...no...jaz...veste...(iz sebe nisem bila zmožna izpljuniti tistih par besedic, ki sem jih imela na koncu jezika: Monique, zalizujeta, Dominic, jeza, moja simpatija, avša ter snobovska deklina)
W-phh, otroci!
Je izdavil in odhitel naprej. Fiuu, hvala bogu, da me ni zasliševal! Tudi Lucinda me je že dohitela. Ko sem stala pri omarici, in se preobuvala, je mimo prineslo kot sapico ogabnega parfuma-Monique. Izdavila je samo ''ooo, luzerka je tu'', ter me porinila v omarico. Počutila sem se kot tuna, ki so jo stisnili v konzervo. Jaz sem ničvredno bitje!

Nato je Monique, kot najbolj nedolžen prebivalec sveta odšla stran od mene. Nikoli, nikoli me ne bo pustila pri miru. Gnjavila me bo do konca življenja!!!! Ahhgrrrr, postajam psiho! Kar naenkrat pa se je kot najlepša prikazen iz nebes pred menoj prikazal Dominic...Naslonil se je na mojo omarico, me objel in nato je pritisnil svoje sladke ustnice....Na Moniquine! Le od kod se je vzela. Dominic je, ko sta se z Monique seveda nehala poljubljati kot dva povodna konja, rekel ''kaj buljiš Smith?'', ker mi je muca spet popapcala jezik, nisem pripomnila nič, le zavrtela sem se okoli svoji osi, ter zbežala po šolskem stopnišču-v matematično učilnico-JOJ, kako zeloooo sovražim matematiko, in zakaj, povejte mi ZAKAJ (?!) za vraga, se je morala matematika zgoditi RAVNO danes?! Sedla sem v klop, po nekaj sekundah neumnega govora gospoda Whisteltona sem...zaspala....zbudil pa me je....
----------------------------------------------------------------------------------------
Nextam??
31. december 2011
u26059
u26059
neext!!
31. december 2011
next
31. december 2011
Zbudil pa me je pravtako neumni zoprni in ošabni glas gospoda Whisteltona, ki mu od sedaj naprej pravim kričač. ''Katleen Smith, pojdi domov pa tam lezi v posteljo.'', in kaj sem neumna jaz naredila? Zares sem popakirala stvari: peresnico, torbo in zvezke ter odbrzela iz razreda-mooočno sem zaloputnila vrata-upam da je kričača odneslo na oni svet. Pri omarici sem nase navlekla jakno ter čevlje, zavihtela ''ruzok'' na ramena in stekla proti domu. Doma pa me je čakala mama, ki se je basala s sladoledom.

Jaz-J ; mama-M .
J: mama?! A se ti je zmešalo???Kaj delaš?!
M: mmjemm, pommčaki...mmmal...šammm njam, dammmm naammmmnammm pojemm...
J: daj mama, ne ga srat. Nehaj, no! Ahhh, kakorkoli, js grem!
M: kamm? naaamnjammmm...
J: u sobo!!!

Tam pa sem zagledala...
31. december 2011
next
31. december 2011
u69688
u69688
next ;D
31. december 2011
Tam pa sem zagledala pismo, pismo v rdeči ovojnici. Bilo je tako...skrivnostno. Le kaj je to?

Iz radovednosti sem jo odprla. Gotovo je bila zame, zakaj bi bila potem na moji mizi. Mislila sem, da je kaj maminega, ali da so mi poslali kaj iz banke. Toda, zakaj rdeča ovojnica? Ko pa sem začela brati, me je streslo. Vsebina pisma:
Pozdravljena Katleen,
verjetno si presenečena. Izbral sem rdečo ovojnico, ker je to barva ljubezni. Mama ti naj pove kaj več o tem. Upam, da se boš strinjala ter upam, da boš razumela.
Veselim se srečanja s tabo,
Oče.

Khmmh? Oče?!Po toliko letih?Odbrzela sem v kuhinjo, mama se je še kar basala s sladoledom (verjetno je to povezano s pismom). ''Mama, kaj naj bi to pomenilo??'', sem skoraj s piskajočim glasom dejala.''In najprej, izpluni sladled, da te bom razumela!''. Kot priden otrok je pokončala še zadnjo ''kepo'' sladoleda, ki jo je imela v ustih, nato pa dejala:''tvoj oče te vabi...''

Me vabi kam???

---------------------------------------------------------------
Next?
01. januar 2012
next!
03. januar 2012
next next next next next next next next
03. januar 2012
next..next..
04. januar 2012
''Vabi te, da z njim preživiš nekaj časa, tako, da greš z njim v Pariz. Odideta jutri, brez pardona. Pri njem boš pol leta, le če ti bo všeč lahko ostaneš dlje. Čakal te bo pred blokom, ob 8.30, saj imata ob 9.00 že letalo. Nisem mu rekla, naj pride pote V blok, ker ga ne želim videti. Spakiraj. Oče dovoli, da s sabo odpelješ tudi Luca.'', je rekla mama. In to je bilo to. Bila sem šokirana. Pariz je v Franciji. Francija je v Evropi. Evropa je druga celina, kar pomeni, da je čez lužo, čez ocean! To je daleč! ''Kaj pa Lucinda????'', sem bila ogorčena. ''Saj imata mobilce, ne? Hja, pa da ne pozabim, izostanek iz šole boš...nadoknadila!'', je rekla mama. ''Kul'', sem zamomljala, ter se odpravila v svojo sobo. V trenutku sem se zvrnila na posteljo, in tam tudi ostala.
----------------------------------------------------------------------
Zbudila sem se ob zgodnjem jutranjem svitu, zaradi čivkanja neumnega vrabčka. Odšla sem se oprhat, saj sem ugotovila, da mi včeraj tega ni uspelo narediti. Ko sem stopila izpod tuša, sem pokukala v kuhinjo, mama pa mi je tam že pripravljala zajtr. Malo sem se naličila, ter se počesala. Nato sem oblekla svojo najljubšo obleko-sicer ne maram oblek-ter odšla pojest jajce in slanino.
Kaj se je zgodilo potem?
--------------------------------------------------------
Nadaljujem jutri, jutri pridejo tudi slikce !
05. januar 2012
nexxt
07. januar 2012
next, next, next, next, next, next , next plissss
07. januar 2012

Ko sem pojedla zajtrk, sem se odpravila pred blok. Čakala sem, in čakala. In ko takole čakam, vam lahko povem še, kaj sem bravzaprav oblekla.

Oblekica!

Vojaški čevlji!
Res sem brez stila, kaj? Ehh, pa nič zato! Kar naenkrat pa se je pripeljal taxi. Iz njega je pogledal mož, ki se je predstavil za mojega očeta. Podala sem mu roko. Vzel je moj kovček in ga dal v prtljažnik. Nato smo se taxi-ist, oče in jaz odpeljali na letališče. Z očetom sva vstopila na letalo.
---------------------------------------------------------------------------------
Po dolgem letu sem vsa kramežljava splezala iz taxi-ja. Na parkirišči naju je že čakal očetov BMW-že avto mi je povedal, da je moj oče premožen.

Oče.

BMW.
Peljala sva se mimo centra mesta-videla sem Eifflov stolp. Zavila sva v ulico, nedaleč stran od centra mesta, kjer so bile same hiše. Zapeljala sva pred tole prelepo hišo:

Bila sem očarana, hiša je imela na zadnji strani tudi bazen! Pričakala naju je očetova mama-Carla. Očetu pa je ime Frank, mimogrede.

Gospa Carla je zelo prijazna. Že ko me je videla (videla me je 1.!), je ''pritekla'' k meni ter me ''poljubčkala'' in objela. Rekla mi je, da bo zelo vesela, če jo bom klicala ''grandmere'', kar v Francoščini pomeni babica. Seveda jo bom, končno imam grandmere, ki ni zgaga (mamino mamo spoznate kasneje). Odpeljala me je na ogled hiše-mojo sobo je pustila za na konec. Končno sem dočakala svojo novo sobo, in zaustavil se mi je dih.

Verjetno se VAM ne zdi nič posebnega, zame, ki pa imam doma bolj klaverno sobo je to ''graščina''. Nato sva odšli v kuhinjo, kjer mi je postregla z rogljički in čajem-bilo je zelo dobro. Nato pa je v kuhinjo stopila neka ženska-verjetno hišna pomočnica, to je ona.

Na to, kar se je zgodilo potem, me ni moglo nič pripraviti. V kuhinjo je prišel še oče, in poljubil žensko ter rekel: ''bonne journée, Lotte!''. Nato pa je rekel meni: ''Kat, to je moja nova žena, Lotte. Lotte, to je Kat''. Lotte se mi je zdela...no, prijazna. Čeprav je bilo malo težko gledati očeta z drugo. Ampak, saj sta z mamo ločena-svoje življenje ima. Za Lotte, pa je prišlo neko dekle, ki je bilo prav tako videti prijazno.

''Maite, to je Kat'', je dejal oče. ''Kat, Maite''. Ona me je prisrčno pozdravila, ter me objela, nato pa rekla: '' sedaj sva sestrici!'', zahihitala se je. Ona je moja polsestra? Kul.
-----------------------------------------------------------------------------
Next?
07. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg