Forum
➜Velik jih ma fashion bloge,youtube bloge,navadne bloge js bom mela pa music blog.Take teme še nism vidla in je bla čist moja ideja tkoda ne fejkam in upam da tut ti ne boš (:

➜Če hočeš oglaševat kej me najprej vpraš ker ti mogoče dovolim,če ne vprašaš pa oglašuješ greš takoj na blok list :3
➜Vrjetn še niste zihr kaj bom js tuki sploh pisala.No ja...to bo tko kt ena revija sam da bo sam v zvezi z glasbo.V vsakem nextu bom dala par pesmi k so mi v tem času ušeč in še kej o njih napisala recimo kšne zanimivosti.Kokr sm rekla bo to podobn kt revija ker bo razdeljena na več rubrik:

→let's make it popular: tukej bom dajala pesmi od pevcev k niso tok znani ampak se mi zdi da si zaslužjo več pozornosti.

→best lyrics: tuki bodo pesmi k majo realne verze,take k jih velik ljudi poveže s svojim življenjem (i hope that makes sense ;p)

→never gets old: pesmi k se jih nikol ne naveličamo alpa stare pesmi k jih še zmeri radi poslušamo ker se radi spomnemo časov ko je bla ta pesem popularna (ful čudn js to razlagam lol).

→dance floor: tle bodo...electronic pesmi pač js tem rečm tuctuc muske zto ker so take ponovadi v diskotih ker ko jih slišiš ponovad začneš skakat pa plesat (usaj js lol).

→še nekej drugih rubrik bo k si jih bom sproti zmisnla.

→kviz: v vsakem (alpa vsakem drugem) nextu bo tut kviz k bo seveda v zvezi z glasbo.prvi trije k pravilno rešte kviz dobite 1 stran spama na profilu
■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■▪■
➜Vem da nimate usi radi iste zvrsti glasbe kt js ampak bom probala dajat čim več različnih muzik pač iz ush zvrsti ampak najbolj bodo pop,r&b,hiphop,rap...pač te k so v tem cajtu najbolj popularne xp
➜Še enkrat te prosim da ne fejkaš teme! Nextala bom vrjetn kr pogosto,ampak usakič bi rada od vas usaj 10 nextov (:

➜Upam,da vam bo ušeč predn začnem pa bi rada 10 nextov da vidm če vam je sploh ušeč ta ideja <3
31. avgust 2013
wauu neext ful dobr
31. avgust 2013
next c:
31. avgust 2013
neeeeeeeeext
31. avgust 2013
u149693
u149693
next
31. avgust 2013
neeeeeeeeeexxt
31. avgust 2013
u140941
u140941
neeeeeeeeeeeext!
31. avgust 2013
u138223
u138223
Nextt:$
31. avgust 2013
Neeeext
31. avgust 2013
u147130
u147130
next full dobr
31. avgust 2013
u150415
u150415
next
31. avgust 2013
u149693
u149693
začnemo?
31. avgust 2013
daj zdj next plis!
31. avgust 2013
u149693
u149693
plis ja!
31. avgust 2013
u147130
u147130
ja pliss
31. avgust 2013
u149693
u149693
ni je gor -.-
31. avgust 2013
u108028
u108028
omg laraa ful dobra temaa *__* i <3 it!
neeeeeeext!!!
31. avgust 2013
Next.
31. avgust 2013
sori ni me blo kr sm šla kupovat spodnje perilo hvala za nexte res *-* dam zdle :3
31. avgust 2013
u147130
u147130
supr
31. avgust 2013
u149693
u149693
yee
31. avgust 2013
u149693
u149693
kdaj daš? *O*
31. avgust 2013
čaki da napišem pa vrjetn bom še jedla umes tkoda čez kšne pou ure
31. avgust 2013
u149693
u149693
oky
31. avgust 2013
čimprej
31. avgust 2013
u147130
u147130
joj komi čakam!!!
31. avgust 2013
mogla sm pomit posodo x.x evo sam še kviz nardim pa dam nažalost nebo glih najdaljši next ampak boste vi povedale al bi rajši dolge al kratke (:
31. avgust 2013
u121614
u121614
Neeeeeeeeeeext *w*
31. avgust 2013
⋆GOODBYE SUMMER⋆
Ko pomislm na šolo mi gre na bruhanje.Sej ne rečm,komi čakam da sošolce vidm ampak ko pomislm da nebom več mogla bit ceu dan v pižami in spat do dvanajstih se mi skorej zvrti v glavi! Poskušam dobr zapravt še zadnja dva dni počitnic. Natančneje, 1 dan 31 ur 1862 minut in približno 111300 sekund.Verjetno bomo vsi pogrešali počitnice ne? Čez en mesec jih bomo hotl že met nazaj ampak vse kar bomo mel bodo spomini na poletne počitnice 2013.In kako se je najbolje spomniti na lepe sončne dni (alpa deževne eni mate rajši dež haha)? Tukej je nekej pesmi,ki me bodo med šolo spominjale na poletje:

Avicii-Wake Me Up
Pesem je bila izdana junija kot prvi singel Avicii-jevega novega albuma "True",ki bo izdan 17.septembra.Js osebno komej čakam sploh ker je 3 dni pred mojim rojstnim dnevom!

Austin Mahone-What About Love
Nism največja oboževalka Austina ampak s to pesmijo sem še zmerej obsedena! To pesem je tudi v živo zapel na letošnjih podelitvah MTV Video Music Awards!

Djomla KS & LuckyStars feat Vertify - Gajba Puna Piva
Vsakič ko smo na morju prižgali telefon je sledila ta pesem! Skos smo jo poslušal,zato me bo zmerej spomnila na morje

Big Time Rush-24/seven
❝All day every day is a holiday,we're all right 24/seven!❞ če vas tale verz ne spomne na počitnice pa res nevem kaj vas!
To je samo tretjina pesmi,ki me spomnejo na počitnice.Lahko bi jih naštevala še ogromno,ampak bom nadeljevala z drugo rubriko:

⋆LETS MAKE IT POPULAR⋆
Kdo so Fifth Harmony? 5 neznanih punc je lansko leto prišlo na ameriški X-faktor kot solo pevke. Dinah Jane Hansen, Camila Cabello,Lauren Jauregui, Normani Kordei Hamilton in Allyson Brooke Hernandez se med seboj niso poznale,potem pa jih je eden in edini Simon Cowell združil v skupino. Svojo skupino so poimenovale Fifth Harmony,ki je na X-faktorju končala kot tretja!

In zakaj zdej govorim o njih? Ker so predkratkim izdale svoj prvi singel "Miss Movin' On" :

Že par tednov poslušam to pesem ker mi je zlo všeč in mormo priznat da majo dobre glasove. Kaj pa vi mislte? So vam všeč? Mislte,da je pesem preveč začetniška? Mogoče vam pesem sploh ni všeč? Razpišite se!

⋆DANCE FLOOR⋆
V vsaki 'dance floor' rubriki bom dala dve electronic pesmi,ki jih rada poslušam.Pesmi bodo al nove al stare al popularne al nepopularne.Upam da vam bo všeč!

⋆KVIZ⋆
Okej,mislm da ste vse komi čakale tole rubriko! Da ponovim,nagrada prvim trem,ki pravilno rešijo kviz je 1 stran spama na profilu! In seveda kviz po v zvezi z glasbo in poskusite ga rešiti brez interneta,saj boste tako hitrejše.Včasih bo kviz na splošno o muziki,včasih pa bodo posamezne kategorije (npr. kviz samo o justinu bieberju haha).In tukaj je prvi kviz (klasičen):

1. Kdo poleg Macklemora in Ryan Lewisa poje v pesmi "Same Love"?
a)Mary Lambert
b)Ray Dalton
c)Barrack Obama

2. Bruno Mars je na letošnjih MTV Video Music Awards dobil svoj...
a) 2. moonman (tko se imenuje ta nagrada pač ta kipec k so ga dobil če so zmagal)
b)3.moonman
c)1.moonman

3. Kdo od MRTVIH pop zvezdnikov je imel rojstni dan 29.8?
a)Michael Jackson
b)Liam Payne
c)Whitney Houston

4. Nazadnji singel Katy Perry se imenuje...
a)RAWR
b)ROAR
c)MEOW

5.Pesem katere pevke se imenuje "Slow Down"?
a)Miley Cyrus
b)Demi Lovato
c)Selena Gomez
⋆HOT RIGHT NOW⋆
V tej rubriki bom dala nekaj pesmi,ki so nove in so mi zelo všeč!

(nebodo vedno čist nove ampak stare d enga mesca)

In to je to.Prvi next! Komentirite kar hočte.Rešte kviz,povejte svoje mnenje,predlagejte rubriko karkol mi bo v pomoč ker bom vidla da res berete in vam je všeč moj blog! In upam da vsakič dobim vsaj 10 nextov (:
31. avgust 2013
⋆KVIZ⋆
Okej,mislm da ste vse komi čakale tole rubriko! Da ponovim,nagrada prvim trem,ki pravilno rešijo kviz je 1 stran spama na profilu! In seveda kviz po v zvezi z glasbo in poskusite ga rešiti brez interneta,saj boste tako hitrejše.Včasih bo kviz na splošno o muziki,včasih pa bodo posamezne kategorije (npr. kviz samo o justinu bieberju haha).In tukaj je prvi kviz (klasičen):

1. Kdo poleg Macklemora in Ryan Lewisa poje v pesmi "Same Love"? a)
a)Mary Lambert
b)Ray Dalton
c)Barrack Obama

2. Bruno Mars je na letošnjih MTV Video Music Awards dobil svoj... c
a) 2. moonman (tko se imenuje ta nagrada pač ta kipec k so ga dobil če so zmagal)
b)3.moonman
c)1.moonman

3. Kdo od MRTVIH pop zvezdnikov je imel rojstni dan 29.8? a)
a)Michael Jackson
b)Liam Payne
c)Whitney Houston

4. Nazadnji singel Katy Perry se imenuje... b)
a)RAWR
b)ROAR
c)MEOW

5.Pesem katere pevke se imenuje "Slow Down"? c)
a)Miley Cyrus
b)Demi Lovato
c)Selena Gomez
31. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg