Forum
u111440
u111440
Bonjour c; ↓Jaz slikala↓

No, mislim, da take teme še ni bilo, zato sem se odločila, da naredim svojo. Za začetek bom povedala tole; Sem Pia, stara sem 12-let. Obožujem fotografiranje, še posebaj ljudi. Imam veliko fotografskega znanja, super kjigo o fotografiranju in pokvarjen fotoaparat :c. Za božič verjetno dobim novega, ne skrbet.
POTEK
Jaz bom ubistvu tukaj pisala nekakšno snov, da boste lahko naredile odlične fotografije, ne glede na kakovost vašega fotoaparata. Sama sem imela prej fotoaparat PRACTICA z 5 megapiksli, pa sem vseeno delala super fotografije. Point vsega skupaj je, da po vsaki 'lekciji', dam 'nalogo', da slikate nekaj, kar se nanaša na to lekcijo, da vidim, če razumete snov. Naj poudarim, da na tej temi ni domačih nalog, testov, spraševanj ipd., saj verjamem, da jih imate vsi že v šoli dovolj. Vsaka bo po končanem 'šolanju', to bo, ko končamo z vsem lekcijami, prejela virtualno zbirko njenih fotografij. Naša 'šola' obsega nekaj malega tudi o preurejanju slik z različnimi programi. Občasno vas bom tudi opozorila o kakšni super ponudbi fotoaparatov. Lekcije pa bodo naslednje;
✿Uvod
✿Vse o fotoaparatih
✿Kako vidi fotoaparat
✿Kompozicija
✿Raziskovanje motivov
✿Digitalna fotografija
✿Obdelava fotografij s posebnim programi
✿Za konec
Jaz resnično upam, da vam bo/je forum tema všeč in, da se boste prijavili, saj si vse skupaj močno želim speljati. Opozarjam pa na eno stvar; VSE SLIKE NA TEJ FORUM TEMI JE PREPOVEDANO KOPIRATI IN UPORABLJATI V DRUGE NAMENE, SAJ SO LAST VSAKEGA POSAMEZNIKA.
Prijavi naj se 5-10 deklet in sicer s pomočjo spodnje prijavnice, naprošam pa vas, da so vsi podatki resnični;
✿Ime
✿Starost
✿Fotoaparat, ki ga uporabljaš
✿Najljubši motiv (ljudje, živali, rastline, narava..)
27. november 2012
u76594
u76594
✿Ime: Anja
✿Starost: 12
✿Fotoaparat, ki ga uporabljaš: Sory, sam ne vem zdej točno
✿Najljubši motiv (ljudje, živali, rastline, narava..): živali
28. november 2012
u111440
u111440
Super, sprejeta seveda, še najmanj 4 tekmovalke.Δ
28. november 2012
✿Ime: Nastja
✿Starost: 11
✿Fotoaparat, ki ga uporabljaš: Js nimam fotoaparata, ker je uničen.. upam, da lahko slikam s fonom.?
✿Najljubši motiv (ljudje, živali, rastline, narava..): Karkol:*
29. november 2012
u111440
u111440
Ja, seveda lohka slikaš s fonom, hvala za prijavo, še najmanj 3 tekmovalke.★
29. november 2012
jeeej.< 33 sam s fonom nbo nwm kakšne kvalitete.. ;c
29. november 2012
u111440
u111440
Ja, lej sej je uredu.☯
29. november 2012