Forum
u62977
u62977
Ojla napisala bom eno zgodbico k mi je itak dougčas pa k nimam kej pamtnga za delat
Zgodba pa govori takole ! - (Ravnokar sem se včlanila v twitter)
Dobro Jutro druščina sem nova na tej spletni strani in prihajam iz Denver-a
dala sem vam še slikco da si boste lažje predstavljali okolico.Aha pozabila sem povedati najpomembnejše! Ime mi je Chelsea pišem se Parker stara sem 10 let in hodim v 5 razred.Moja mami je podedovala restavracijo dedka Kevin-a ki se ravno zdaj v bolnišnici v Los Angelesu bori za raka.Moj oče me pride obiskati vsak mesec ker dela čisto na drugem koncu države v ˝Boston-u˝ je uspešen meneger v Košarkakem klubu Boston Celtics

Imam tudi starejša brata dvojčka,to sta Peter in Vince.Ampak je samo eden v moji družbi ker drugi študira v Madridu.Aja pozabila sem še na Babico Joanne ki je zdaj v upokojenskem domu v Denver-u.Tako da se spopadam in pomagam v naši slavni Denver-ski restavraciji.Ampak moja najtežja ovira je - 9.Razred!

No pač Če hočte da nextam rabm usaj 1 next!

Hočeš da nextam ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. oktober 2011
next!
23. oktober 2011
u62977
u62977
Ponedeljek 24.6.2009 ob 4:50
Zjutraj me na vse zgodaj budi mama ker moram ulupiti krompir za restavracijo -
Takole se je vse dogajalo!
M-Mami J-Jaz

M- Chelsea vstati je treba !
J- Mami zakaj ti moram pomagati ?
M- Ker ko boš velika boš to restavracijo podedovala
J- Mislila sem da jo bo podedoval Peter
M- Nee Peter bo šel študirat nekam v Tujino
J- Ja kaj pa če ne bo šel,saj je zaostal
M- Ljubica ne skrbi saj boš bolje uspešnejša od njega
J- Kdo to pravi?
M- Oprosti,zdaj se pa loti krompirja

Ponedeljek 24.6.2009 ob 8:40
Morala sem hiteti v šolo ker se nam začne čez 20 minut,bistvo je da se nam začne ob 9:00 in jaz še zmeraj hodim 3 kilometre.Še dobro da sem na poti srečala Davida ˝jaz sem pa v njega zatreskana˝.Hodila sva še 1 kilometer dokler nisva naletela na ˝Ulično Tolpo˝.Spomnim se kako so mojega sošolca spravili v 24 tedno bolnišnico.Potem sem Davidu rekla naj vzameva potko ki je 500 metrov dalje od te poti ki sva prej hodila.Med majhno potko me je David vprašal če mu naj naredim domačo nalogo za matematiko.Nisem mogla odkloniti in ravno ko sva prišla do šolske avle je je zvonec zazvonil ˝cing cing cong cing cong cong˝ Nato sem hitela kot tornado ki podira hiše in za las ušla priporu.
....
....
....
Minevalo so ure dokler ni zazvonil zvonec za konec šole !

VSI SMO SE VESELILI ˝POLETNE POČITNICE˝
Vsi smo se potrpljali za vso srečo v 6 razredu.
A ko sem prišla domov se je prava nočna mora šele začela !
Čakal me je Listek na Hladilniku.Ko vidim listek na Hladilniku si raje želim da se sploh nebi rodila!

Na listku je pisalo naslednje!

˝Draga Chelsea,kot vidiš sem ti pustila listek z opravili ki jih moraš narediti in to so -

- Pomivanje Posode
- Drgnjenje Tal
- Čiščenje Krožnikov
- Peljati Psa na sprehod
In ucpodaj je pisalo...

Če hočete da nadaljujem rabim vsaj 1 next
Hvala Ker ste brali ta del,Kmalu nadaljujem !
23. oktober 2011
next, pa sam neki ti si men napisala lepa zgodbica čeprou se še zares začela ni???
23. oktober 2011
u60168
u60168
brezveze
24. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg