Forum
u157990
u157990
im kaya!
zgodbe govori v mojem izmišlenem življenju,ki se mi je obrnilo na glavo.

bom kr začela:

GREM ZDEJ zakriči sestra.jaz pa ji rečem adijo in ona meni.odšla je,jaz pa sem zaklenila vrata.živimo na predelu RUŠEVINE,je zelo strašen kraj,saj naj bi tam strašili duhovi.poklicala
sem BFF niko da bi šle na bližnje drsališče na vrhniki.tudi tam je strašen kraj,a je zraven osebje
drsališča.

Prišla je BFF me pozdravila in mi rekla da čez bližnji gozd RUŠEVINE ne moremo iti saj so podrta
drevesa.A se je kaj prikazala bela postava sem jo vprašala.NE je odgovorila.UPAM DA RES.Prišel je avtobus.a gremo z avtobusom me je vprašala BFF.ok,imaš drobiž.ja.potem pa gremo.vstopile smo v avtobus in pogledale voznika.zakričale smo od strahu.

POGOVOR:
J-JST
N-BFF
V-VOZNIK BUSA

J&N:živijo
Vse obrne proti nama) : kaj pa vedve punčke tukaj?!
J&N:AAAA!(s tresajočim glasom) :mislile sva da
prevažate potnike
V:ni res,plačali bosta da ste prišle.čez 3 sekunde da
vaju ne vidim tukaj.
1,2(stečemo in busa)3.

nato pa vidimo...

next?
je zgodba dobra?
NEXTT
JA
03. februar 2014
u157990
u157990
nato pa vidimo belo postavo.kaj ključe ma od stanovanja?to je sigurno...bela postava se obrne proti nama.to je sigurno moj brat jure reče BFF in zajoka od sreče.gremo v hišo rečem jz.
vprašala sem ga kako je umrl.odgovoril mi je da je umrl v prometni nesreči.umrl sem 2X.
kako pa?umorili so me.nato pa nekdo pozvoni.odpreti grem vrata.tam najdem le listek na katerem piše:tukaj je naš dom.prosimo da se odselite.časa imate do polnoči.nato pa zagledam belo postavo.aaaaaa zakričim.pride jure opazi da je to njegova punca.nato pa
ogotovi...
03. februar 2014
u163954
u163954
lahk daš slikce kakšna si ti pa tvoja bff
03. februar 2014
u157990
u157990
to sm jst:

to je BFF:

03. februar 2014
u163954
u163954
nextt
03. februar 2014
u157990
u157990
ogotovi da je njegova punca večno mrtva.prestrašeno je strmel in premišljevav kaj bi lahko naredil.takoj nato nama reče adijo,večno grem v smrt.NE!kaj pa jz reče bff.
pogovor:
j-jure
m-js
n-bff

n-resno misliš
j-ja,tako pač je
m-daj no
j-dragi duh na strani naredi me večno mrtvega
glas v ozadju-ne,ne morem
nato pa...

nexti bojo KRATKI!!
03. februar 2014