Forum
Tukaj bom pisala svojo zgodbico o BFF
Prosim če boste brali oglašujte
In pisali boste nexte
Zelo vesela bom če me boste pohvalili
Upam da boste brali
28. oktober 2013
No js sem Katty Diamond

malce sem sramežljiva in obožujem musko živali sploh pa mačke pse in konje
in ne morem preživeti bres smeha
to je moja frendica Lea Rainbow

je vesela punca OBOŽUJE mačke in sovraži blebetanje neresnice

To pa je moja druga prijateljica Stephanie Horses
[img]https://fsa.zedge.net/scale.php?img=OS8zLzIvMi8xLTc5ODY1ODgtOTMyMjc5Ny5qcGc&ctype=1&v=4&q=81&xs=620&ys=383&sig=24652ddd577575bb61c3509b2963c03747479c0f[/img]

Ona obožuje vse in je zelo kul
------------------------------------------------------------------------------------------
Lea je stara 17 let čez 1 mesec bo 18
Stephanie (Steph)je 18
Js sm 17 pojutrišnem bom 18
--------------------------------------------------
Kar naenkrat sta se Steph in Lea začele same pogovarjati.Vedela sem da gotovo premišljujeta kaj bi naredile za moj rojstni dan.
-------------------------------------------------------------------
To bo za začetek
28. oktober 2013
Rabem 5 nextow
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
še 4
28. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeextttt
28. oktober 2013
ok
28. oktober 2013
3
28. oktober 2013
čokoladks a lahko oglašuješ
28. oktober 2013
ok
28. oktober 2013
in oglašuje samo tisti ki mi sporoči na zs ali js njemu
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
prosm nikarofl nemaram tega da oglašuješ na moji temi
28. oktober 2013
ok še 2
28. oktober 2013
ok
28. oktober 2013
No bom kr začela
----------------------------------------------
No prišla sem do Steph in jo vprašala če me nemarata več.Rekla je :Joj Katty pogovarjava se čisto o nečem drugem kar skrvnost.Aha sem rekla

Prišel je čas da smo odšle domov . Lea je odšla v levo stran Steph v desno jas pa naravnost. Poslovile smo se in šle. Na telefon sem pogledala in ura je bila 15.30
ŽE sem si rekla. Kot vsakič smo se s starši pri večerji pogovarjali. Prišlo je do nekaj kar nisem pričakovala. Mami mi je rekla da se bomo priselili na Miami.KAJ SEM SI REKLA toooooooooooo . Živeli smo v Nex+w Yourku kjer nismo šli dostikrat na morje. V Miamiu bomo živeli tako blizu da bom skozi svoj blakon videla morje. Zjutraj sem se napravila v to :

----------------------------------------------------------------------------
5 NEXTOV
28. oktober 2013
NEXT
28. oktober 2013
dobr 4
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
še 3
nikarofl prosim če lahko še mal oglašuješ
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
No šla sem iz moje sobe

V kuhinji mi je mami pripravlja sendviče šla sem v jedilnico

Ker sem hotela Steph in Lei povedat da gremo v Miami. Zato sem šla z mojim najljubšim kolesom no sej mam sam enega:

----------------------------------------------------------------------------------
V šoli sta mi nasproti prišle Lea in Steph. Rekla sem jima da gremo v Miami. Lea je rekla: Ne ne ne mi gremo v Miami. Steph pa je rekla : Ne punci vse GREMO V MIAMI.
Tako smo bile presenečene. Cel dan smo se pogovarjale o tem.Na moj iphone

Pod sms sem vidla MAMI pisalo je:
Katty po tvojemu rojstnemu dnevu gremo v Miami

Kaj že sem rekla KULLLLLLLLL ko sem gledala v moj telefon sem se zabila v vrata moje hiše. Mama mi je rekla da so obiski in da moram biti pri njih. Nisem smela na komp jojjjjjjjjjjjjj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Napište mnenje
NEXT
28. oktober 2013
next.. uredu
28. oktober 2013
No saj niso bili slabi obiski zato ker je prišla moja najljubša sestrična Ana Diamond:

Zelo je prijazna in vse ma rada. Ana mi je rekla da se mora učit za test k ga ima takrat ko mi gremo v Miami. Moja mami mi je rekla da gresta lahko na računalnik. To sem si rekla. Ana se je učila js sem pa po iphonu pogovarjala z Leo. Prišel je čas da je Ana odšla in njeni starši, družina.
----------------------------------------------------------------------------
ZJUTRAJ
Joj ta bedna budilka!!!!!!!!!!!!Kot zmeraj oblekla sem se v :

IN sem šla v šolo. Emm kje je Steph sem rekla Lei. Lea mi je rekla: Kattty mama od Steph je rekla učiteljici da je zelo bovna in da ima vročino 39. Kajjjjjjjjjjjj uboga Steph. Obedve sva bile žalostne. Po bednem pouku mi je na iphonu pisalo:

STEPH BFF
Živjo Katty gotovo že veš da sem zelo bovna. Zato rajši nehodi k meni na obisk.
PROSIM KER NOČEM DA BI BILA ŠE TI BOVNA.

Škoda res škoda. No z Leo sva se poslovile. Hej Katty mi je rekla Lea, saj veš da imaš danes ROJSTNI DANNNNNNN. Ja hvalaaaaaaa da si me spomnila. Saj veš da sta vidve z Strph povabljeni, no če Steph ne bo mogla pridt bomo pa v Miamiju praznovale. Ja dobra ideja Katty mo je rekla Lea. In sva šle.
--------------------------------------------------------------------------------
DOMA
Živjo Katty. MI je rekla mama: Sem slišala da gotovo Steph ne bo mogla pridt na rojstni dan. Ja vem mama škoda. No šla sem do moje sobe in na računalniku vidla na
29. oktober 2013
FB ju sms............
29. oktober 2013
Če veš kaj povej
Mnenje
NEXT
29. oktober 2013
Next
29. oktober 2013
še 3 nexte
29. oktober 2013
next