Forum
"Adijo!" sem se poslovila in objela mati. Odšla sem do tekočega traka in kovček položila nanj. Potem sem odšla na letalo. Peljala sem se eno uro. In potem... Anglija! Čez okno sem gledala kako smo pristajali in že sem vzljubila okolje. Prvič sem bila v Angliji. Nismo bogati, niti revni ne... Denarja imamo dovolj za osnovne potrebe v življenju. Zato nismo nikoli potovali. Letalo je končno pristalo in oblila me je evforija.
Sem Laura Willson, stara sem 17 let in prihajam iz mesta Midleton na Irskem. V Anglijo sem odšla študirati. Nastanila se bom v študenskem domu v Londonu. Dobila sem štipendijo za priznano šolo Walcaft's Universe. Česa boljšega si ne bi morala niti zamisliti. Sanje so končno postale resničnost!

Na letališču sem pobrala svej kovček in odšla. Taksi me je odpeljal do študentskega doma. Bil je preprosto čudovit. Plačala sem taksi in stopila skozi dokaj velika vrata. "Doberdan," sem pozdravila gospoda na recepciji. "Imam štipendijo za Walcaft's Universe, vključuje tudi ta dom," sem povedala in takoj dobila ključek. Soba 7. Odšla sem po stopnicah gor in vstopila v sobo. "Oh, čudovito!" sem veselo zavzdihnila, ko sem videla prečudovito svetlo sobo. Sprehodila sem se do kuhinje. Uau. Nemorem verjeti. Sanjsko je. Odšla sem do spalnice. Imela je dve postelji. Pogledala sem še kopalnico. Vse je bilo popolno. Uživala bom. Le še zanima me kakšen bo moj sostanovalec...
Ko sem vse razpakirala je nekdo vstopil v sobo. "Hej roomie!" je zakričala neka punca in stekla v kuhinjo, kjer sem bila jaz. Gledala sem kakšen pribor je in preverjala če vse deluje. Udarila me je po rami. "Kako ti je ime?" Malo sem bila šokirana. Izgledala je noro. Bila je prelepa, ampak za moje pojme preveč razpuščena. Imela je čudovite dolge rdeče lase. V ušesih je imela pluge, na spodnji ustnici pa pirsing. Oblečena je bila v prevelik pulover in žabe.

"Laura sem," sem povedala. "Hej Laura, jaz sem Sabine." Živahno mi je ponudila roko. Rokovali sva se nato je rekla; "Pridi razkaži mi sobo!" Stekla je v spalnico in se vrgla na posteljo. "To posteljo sem nameravala imeti jaz," sem nesigurno rekla. Bila je zelo nepredvidljiva. "Aja, okej, oprosti." Vstala je, se nasmehnila in se usedla na drugo posteljo. "Torej kaj delaš tukaj?" "Imam štipendijo za Walcaft's Universe. Ti?" "Tudi jaz grem na Walcaft's Univerze. Ne bi se hvalila, ampak smo bogati. Živim sicer v Edinburghu, na Škotskem. Ampak mama je želela da grem to priznano šolo," je rekla sarkastično. "Zaradi denarja sem lahko tukaj, drugače nisem preveč inteligentna," se je nasmehnila. Izgleda prijazna. Zdi se mi da bo super.
---------------
next?:3
25. maj 2013
u138069
u138069
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT.!!!!
25. maj 2013
u138242
u138242
neext!
25. maj 2013
u117833
u117833
neext!
26. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. maj 2013
next
26. maj 2013
O kakkkk zakonnn nexttttt<333333333333333333333333333
26. maj 2013
u126497
u126497
hejla )
samo vračam : https://www.igre123.com/forum/tema/verything-happens-for-a-reason-%281d-ff%29/55212/1 huala če bo kera pogledala :**
26. maj 2013
Hvala k berete;D
26. maj 2013
Next bo dons vrjetn:3
26. maj 2013
ful dobr!!! next!
26. maj 2013
neeeext
26. maj 2013
u125108
u125108
Neeext!!
26. maj 2013
u69203
u69203
next!!!
26. maj 2013
nexxt !
26. maj 2013
u87504
u87504
next
28. maj 2013
"Lahko noč," je rekla Sabine in ugasnila luč. "Ej, Laura, jutri bo naporen dan," je zašepetala. Pritrdila sem. "Ogled mesta in prvi šolski dan. Oh, upam da bova v istem letniku," sem zašepetala nazaj. "Tako ali tako boš spoznala druge in zate bom le sostanovalka," se je pošalila.
Zjutraj sem se zbudila. Sabine je še spala. Potiho sem odšla v kopalnico. Umila sem se, se preoblekla, ko sem zaslišala, da se je Sabine zbudila. "Lauraaaa!" je poklicala. "Pohiti, čez dvajset minut imam avtobus in ti si še kar v kopalnici!" Pohitela sem, saj sem nekako predvidela kakšna je Sabine. Zjutraj bo za ličenje porabila vsaj 10 minut, še prej pa še tuš. Ojoj. Res bo morala pohiteti. Ko je bila v kopalnici sem jo čakala, saj sva bili zmenjeni da greva skupaj na bus. Bila je pozna.
"Sabine jaz grem!" sem zaklicala, da bi me slišala. Pritekla je iz kopalnice, zavita v brisačo. "Ne, ne, ne, kam sem dala ogrlico?!" "Ogrlico?" sem se začudila. Nisem opazila, da bi kdaj nosila ogrlico. "Ja, trikotnik ima za obesek," je rekla in še naprej živčno iskala in gledala pod posteljo in v predale. "Pojdi se oblečt, jaz bom pogledala," sem rekla in Sabine je res šla nazaj v kopalnico. Pogledala sem po omarah in v kovčkih. "Aha, tukaj je." Bila je res neopazna, nekako pusta verižica z trikotnikom.

Sabine je pridrvela iz kopalnice. "Si jo našla?" Pokazala sem ji jo. Vzela jo je in me veselo objela. "Hvala ti, to je moja srečna ogrlica. Brez nje ne morem. Še posebaj pa ne na prvi šolski dan. Nosila sem jo tudi, ko sem prišla sem in poglej kako super sostanovalko sem dobila." Ko sva stopili iz študenskega doma sem videla avtobus, ki je že pobiral potnike. "Teči!" sem ji rekla in stekli sva čez cesto. Res je, da je nekaj avtomobilov zaviralo tako, da so gume škripale. Nič hudega. Važno je, da sva preživeli in prišli na avtobus.
--------------------------
next? kko se vam zdi?:3
28. maj 2013
u125108
u125108
Neext!!
Super!!
28. maj 2013
u138242
u138242
neext :33
28. maj 2013
neeeeext full je dobro
28. maj 2013
u138069
u138069
Hahhahaha važno je da sva preživeli
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!! Res res fuuul super je c:
28. maj 2013
u69203
u69203
next!!! ful dobro pišeš
28. maj 2013
nexxt !
lepo :**
29. maj 2013
neeeeeeeeeeeext
30. maj 2013
neeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg