Forum
No tuki je še moja peta zgodba... Ne bo resnična (: Pripovedovala pa bo o 16-letnem dekletu Katie, ki se z očetom in njeno mlajšo sestro po umoru njene mame preseli k babici. Preselijo se, da jih mesto ne bi spominjalo na mamin umor. V Hollywoodu (kjer so prej živeli) pa še vedno preiskujejo umor. Katie v Tennesseeju (kamor so se na novo preselili) poskusi najti ljubezen svojega življenja. Ne prepozna pa, da ima resnično ljubezen prav pred nosom...

Katie:

Alyssa (njena mlajša sestra):

Oče Greg:

Napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. julij 2011
Jaa, napišš ! : D
12. julij 2011
Zakaj ravno jaz?!

"Katie prinesi svoje kovčke odhajamo!" je zaklical moj oče, ki me je nestrpno čakal spodaj. Jaz pa sem žalostna sedela na svoji postelji. Moji stari postelji. Od umora mame se oče želi preseliti. Z mojo sestrico očetove odločitve sploh ne podpirava a morali sva se vdati. Cela moja soba je bila prazna. Razen police nad mojo posteljo. Na njej sem imela slike mojih prijateljev in mame. Na nekaterih slikah sem tudi jaz. Včasih sama , včasih pa s prijatelji ali mamo. Vstala sem in pospravila vse slike v kovček. Razen ene. Slike na kateri sem jaz in mama. Takrat sem bila še čisto majhna. Majhna in brezskrbna.

Vzela sem še to sliko in jo spravila v kovček. Še zadnjič sem se ozrla po sobi...
V avtu sta že sedela oče in Alyssa. Dala sem kovčka v prtljažnik in objela vse moje prijatelje, ki so stali pred našo hišo. Nato sem se usedla poleg Alysse in se žalostno nasmehnila vsem mojim prijateljem. Pomahala sem jim in že smo se peljali, proti Tennesseeju...
12. julij 2011
next!
12. julij 2011
u53755
u53755
next
12. julij 2011
u53755
u53755
a mi lahko posljes naslove od prejsnjih 4 zgodb ki jih tudi pises.da ne bom zmiraj iskala kaksne so tvoje in katere ne.
12. julij 2011
u53755
u53755
lahko pa tudi naslov od te.jo prav tako berem
12. julij 2011
Kamorkoli samo stran od tod...

Končno smo tu! Sem si mislila, ko je oče ustavil pred babičino hišo. Nič se ni spremenilo od kar sem bila nazadnje tukaj. Iz hiše je pritekla babica.
"Moji ljubčki! Končno ste prišli!" je rekla in najprej objela očka. Nato me je dala poljub na čelo in enako storila Alyssi.
"Živjo babi" je rekla Alyssa in se prisiljeno nasmehnila. Jaz nisem rekla nič samo po svoje kovčke sem odšla. Babičina hiša mi že od nekdaj ni bila všeč. Bila je tako staromodna in grozna... Odnesla sem kovčke v mojo novo sobo. Doma sva imeli z Alysso vsaka svojo sobo a tu si jo bova morali deliti.

Jezna sem se ulegla na posteljo. Zakaj smo se morali preseliti?! Vsega je kriv oče! Samo ni se moral sprijazniti s tem, da je bila mama umorjena!
Moje jezno razmišljanje pa je prekinil ravno oče, ki je vstopil v sobo.
"No vidiš vse bo okej" je rekel in se nasmehnil.
"Nič ne bo okej oči! Zdaj bi bili lahko še vedno doma v Hollywoodu! Če bi prebolel mamino smrt!" sem jezno zavpila.
"Pač odločil sem se, da se bomo preselili! In ne govori tako!" je zapil nazaj name. Po licu mi je stekla solza.

Stekla sem ven iz sobe in zaloputnila vrata. Tekla sem naprej ven iz hiše daleč... Tekla sem in tekla v neznano...
12. julij 2011
nexttttt nujno
12. julij 2011
u54021
u54021
kuul next
12. julij 2011
next
12. julij 2011
Na kocki je veliko več...

Ustavila sem se šele na travniku, ko sem se zaletela v fanta moje starosti.

"Oh oprosti" sem rekla in hotela naprej a me je fant ustavil.
"Kam pa greš?" me je vprašal.
"Kamorkoli samo stran od tu" sem rekla.
"Ampak zakaj?"
"Glej dolga zgodba je... In kaj ti počneš tukaj?"
"Čakam mojo sestro, da pride..."
"In kje je?"
"Nekje na tem travniku s konjem" je rekel in v tistem trenutku je na konju prišlo neko dekle.

"No to je moja sestra Amy in jaz sem Jake" je rekel in njegova sestra je skočila s konja.
"Jaz pa sem Katie in sem nova tu" sem se predstavila.
"No lepo te je bilo spoznati Katie, ampak zdaj res morava iti" je rekel Jake in sedel na konja. Njegova sestra ni rekla nič, samo usedla se je k njemu in skupaj sta oddirjala stran. Tudi jaz bi počasi morala iti nazaj... sem si mislila. A nisem vedela v katero smer naj grem. V katero smer sta že šla Jake in Amy? Kmalu sem se spomnila v katero smer sta odšla in šla za njima. Verjetno pot vodi domov...
12. julij 2011
Neext
12. julij 2011
next
12. julij 2011
u14607
u14607
nexti (:
13. julij 2011
u14607
u14607
prosim,če me obvestis po sporočilu ko nextaš
13. julij 2011
oki bom nejaa
13. julij 2011
u54021
u54021
way the goo lucy.
ur the best!
že 5 zgodba you go GiirŁ!
13. julij 2011
u42341
u42341
plisss,če me obvestis po sporočilu ko nextaš
pa eeeeeeext
13. julij 2011
next
13. julij 2011
u46153
u46153
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. julij 2011
EmmaGilbert ja te bom obvestila ko bom nextala
hwala BellaSimpson♥
13. julij 2011
Free To Be Whatever I Wanna Be

Hodila sem počasi in nikamor se mi ni mudilo. Takrat, ko sem tekla je šlo veliko hitreje. A zdaj sem bila zelo utrujena. Ustavila sem se pri nekem jezeru. Hmm... prej se nisem spomnila jezera... Sem prepričana, da grem v pravo smer..? Usedla sem se k jezeru in namočila moje noge. Verjetno bo že kdo prišel mimo in ga bom vprašala za smer, sem si brezskrbno mislila. In imela sem prav. S konjem je prišla Amy.
"Kaj pa ti delaš tu?" me je vprašala.
"Izgubila sem se" sem odgovorila in se ji nasmehnila.
"Hočeš iti z mano nazaj v Tennessee?" je vprašala in mi vrnila nasmeh.
"Zdaj nisva več v Tennesseeju?"
"No sva samo mislim, če hočeš iti nazaj domov?"
"Am... Okej" sem rekla. Sedla sem k njej na konja. Še nikoli nisem jahala take živali tako sem bila kar malo prestrašena. Upala sem, da bova šli lepo počasi. A na žalost sva šli hitro in divje. Iskreno povedano sem kar malo uživala, kako mi je veter pihal v lase in vse to... Minilo je nekaj minut in znašli sva se pred mojo hišo.
"Hvala" sem se zahvalila.
"Ni za kaj" je rekla Amy in oddirjala stran.
13. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeeeeeeeeeext pa full dobr da so zravn slike
13. julij 2011
u54021
u54021
neexxt.;*
13. julij 2011
u14607
u14607
nextttti :3
13. julij 2011
neext
13. julij 2011
next
13. julij 2011
nnext
13. julij 2011
Jeza, sreča in veselje

Kar malo me je bilo strah iti v hišo. Kaj bo rekel oče? Opogumila sem se in stopila noter. V kuhinji je stal oče.
"Katie kje si bila?!" je jezno vprašal.
"Amm..."
"Ah saj je vseeno samo, da si doma" je rekel in me objel. Bila sem kar malo presenečena. Kakor, da me ni bilo celo leto...
"Oprosti oči, ne bi smela reči tistega..."
"Je že okej saj tudi jaz ne bi smel kričati nate."
Za trenutek sem se spet počutila kakor majhna punčka. Nato pa sem odšla v svojo sobo in se usedla pred računalnik. Šla sem na facebook. Hotela sem klikniti mojo bff Rocky, da bi se pogovarjali a je v tistem trenutku zmanjkalo elektrike. Grrrrr! V sobo je prišla babica.
"Očitno je zmanjkalo elektrike, ostanite mirni dokler se ne vrne." Ostanemo naj mirni? Joj že tako ali tako smo mirni. Ulegla sem se na posteljo, ko je v sobo prišla Alyssa.
"O, si že nazaj" je rekla.
"Ja..."
Alyssa je iz omare vzela svetilko in knjigo in začela brati. Jaz pa sem šla na teraso ter se usedla na klopco. Začelo je močno deževati, elektrike pa še vedno ni bilo nazaj. Nenadoma sta se poleg mene usedla Amy in Jake.
"Kaj pa vidva tukaj?" sem vprašala.
"Bila sva na poti v knjižnico, zdaj pa je začelo tako močno deževati. In lahko ostaneva tu dokler se dež ne poleže?"
"Seveda lahko" sem rekla.
Močan dež se je spremenil v močno točo in mi smo odšli noter.
"Oči to sta Amy in Jake, pri nas bosta ostala dokler se toča ne poleže. Saj v takem vremenu ne morata peš domov."
"Okej ljubica, jaz in babica bova nekako pripravila večerjo" je rekel oče jaz pa sem ju pospremila v sobo. Soba je bila na srečo osvetljena saj je Alyssa postavila svetilke povsod. No, ko smo že pri Alyssi ona je sedela na postelji s svojo kitaro.
"To staro reč si prinesla sem?" sem jo začudeno vprašala. Alyssa ima to kitaro že od naše nevem kolikokrat pra babice.
"Hej ni stara in ja prinesla sem jo s seboj" je odgovorila.
Nekoč ji je oče za božič kupil novo ampak jo je prodala, saj ji je stara kitara zelo pri srcu...
13. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg