Forum
u23965
u23965
ker se men fuuuuul da pisat ;Đ
sm se odločla d nardim paač eno zgodbico ;D
šlo se bo paa... (neni Harry Potter ;Đ)
POJMA NIMAM ;Đ
kr neki se bom sprot zmišlevala. :Đ
so LIKE it or Fuck off ;Đ
okeej začnemo ;D

kr sm pač pod uplivom supernatural se bo šlo bl tko ane... ;D

Haaaaaaay.
ime mi je Ruby Winchester. stara sem 14 ;D ne hodim v šolo. oz hodim. potem pa spet izstopim. z Deanom (moj ati. nikoli ga ne kličem po imenu, čudno mi je ;Đ) in Samom (striic ;D) se vozimo po državi in ubijamo bitja ki si jih vi še predstavljati ne morete.
ko sem imela 6 let mi je oči dal prvič pištolo v roko. učila sem se od najboljšega. oz. najboljših. ANYWAY... Sam mi je rekel, da obvladam bolje, kot on ko jih je štel toliko, Dean pa da sem ista kot moja babica. všeč mi je to. kajti bila je zelo pogumna. umrla je ko je neki demon hotel neki nardit Samu. oz. mu je. samo ona je pri tem umrla. zato se je moj dedek odločil to naredit...
neeeext? ;D nanana ^^ itak ane :Đ
JAAAAAAAAAAAAAAA :]
17. december 2010
next
17. december 2010
u33297
u33297
Nexty
17. december 2010
u30497
u30497
Wiiiuuuuuu Afkors Da Naprej Noo. : D < 3
17. december 2010
u23965
u23965
no anywayz.
dans je 17.12.2010
in prišla sem iz šole. jah kaj morem...že tretja šola to leto. jaz sploh nočem hodit ane.
samo neeeeeee. Dean mi nabija da MORAM hodit, ker je izobrazba pomembna. oh seveda. kdo mi to pravi ja. kot da jo bom rabila ko bom pobijala demone pa to. itak sm : pametna, kjut, lažem [MORAM! ;Đ], vse kar rabi dober 'hunter'. Dean in Sam sta na lovu za shapeshifterjem. to je neko bitje, stvor, ki lahko spremeni obliko v karkoli. in LUPI se. mislim FUJ xd okej res da sem navajena na vse sranje kar si ga lahko zamislite ampak FUJ haha xd
mislim ko je že nekaj časa preveč v isti obliki se mu una fejk koža začne lupiti in spet postane to kar je. precej zakomplicirano... :Đ
seveda
ravno prej sem opucala vse orožje kar ga imamo in ga spravila v našo Impallo.
Gosh OBOŽUJEM ta avto.
no uglavnem. seveda sem hotela z njima ampak moj zaščitniški očka [ja če vrjameš u pravlce ;Đ] mi ni dovoliu ;D kao da je prenevarno. ker ju je enkrat en hmal ubiu ;O.
okej Sama že.. ampak DEANA! nene to pač ni možno :Đ.
sej lahko grem z njima ko gresta 'lovit'. ampak to je pa prenevarno. prej sem malo brala dedkov dnevnik. kar kul morm rečt :]
lol en trka... oO
vzamem pištolo in grem počasi proti vratom. sem omenila? nimamo stalnega prebivališča :] živimo v motelih. no uglavnem. počasi grem proti vratom in pogledam skozi lino.
opazim mojega sošolca. [ja 14-dnevnega xd] ki trka. pospravim pištolo in mu odprem vrata. ime mu je Sam. smešno ane? :Đ men je,. SMEJ SE xd
no odprem vrata ampak sumničavo... vzamem svoj telefon, da bi lahko Samu pokazala da me je Sam vprašal če greva v kino. vsaj sumila sem da bo to. ampak....
17. december 2010
Next!!
17. december 2010
u30497
u30497
Napreeej. ^^
17. december 2010
u27359
u27359
Next.... :ĐĐĐĐ
17. december 2010
u23965
u23965
fakfakfak
Naslov zgodbe je Roby Winchester.
h-ja ni napisalo D'''':
17. december 2010
u23965
u23965
Ruby Winchester je naslou zgodbe ;D
17. december 2010
napreeeeeeeeeeeej.! supeer. < 33
17. december 2010
u23965
u23965
hvala hvala :ĐĐ
nadaljujem ZEJ ;D
17. december 2010
u23965
u23965
NE.
šit. vrgla sem se po srebrn nož, ki je ležal na postelji. ''Sam'' me je povlekel za noge in me vrgel v steno. trdo sem priletela in BOLELO JE -.-'
nož sem videla pod posteljo. hitro sem vstala in zlaufala proti njemu, a mi je zaprl pot.
v glavi so mi letele misli ''enkrat v nos, enkrat s kolenom v trebuh'' odzvala sem se tako hitro, kot me je on hotel udariti.
z pestjo sem ga v ''nos'' in s kolenom v trebuh. potem sem še dvakrat skočila na trebuh. z bolečinami v moji rami sem se stegnila po nož in ga že dvignila, da bi ga zabodla, ko....

nanan next? ;D jaaa ane? sj vem xD dons bo še en del. po pa ju3 : D
k to piše dnevnik :Đ
17. december 2010
neeeeeext!!!!
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next!
=D
17. december 2010
u23965
u23965
okeokejokej xD
pa LEPOTEPROSM sam 1x napiš xD
17. december 2010
u32910
u32910
HuuuH

NeeexT!!!
17. december 2010
u23965
u23965
ko se mi je roka spolznila. FUUUUUJ. koža se mu je začela lupiti. on je hitro izrabil moj trenutek nepazljivosti in mi vzel nož ter me zabodel v roko. zavpila sem od bolečine in si nož izvlekla. bes in bolečina sta mi zaslepili razum. boksnila sem ga v nos in spet se mu je koža odlepila. potem v nogo da mu je klecnila na koncu pa še v glavo. z nožem sem mu gladko prerezala vrat. stekla sem v kopalnico in si na rano dala brisačo. potem sem s tresočimi rokami vzela telefon in poklicala Deana. z zasoplim glasom sem mu na hitro objasnila zgodbo. bila sta (Dean&Sam) vsa zaskrbljena. čez 15 minut je Dean že pridrvel skozi vrata. skočil je hitro k meni in mi najprej oskrbel rano. potem pa je bolelo. v usta sem si dala pas on pa mi je moral naravnati ramo. PIZDA je bolelo. vpila bi kot zmešana, če ne bi imela pasa.
Sam se je držal za glavo in si ogledoval ''truplo'' in naše uničeno začasno stanovanje.
Z Deanom sta na hitro pospravila potem pa sta shapeshifterja naložila v Impallo. (seveda je bil Dean ves našpičen, ker ni hotel nič umazanega. včasih se sprašujem koga ima rajši. Mene ali svojo LJUBICO kot kliče avto) no vseeno. odpeljali smo ga v nek gozd ga vrgli v izkopano luknjo, posolili in zažgali.
no pa se lahko spet izpišem iz šole.
aja bajdwej sem v Pontiac, Illinoisu. tam je bil Dean vržen v pekel. še zdaj ne govori o tem. a se ne čudim. no anyway.
jutri je nov dan. gremo pa semizdi v Pennsylvanio. Sam je tam dobil da ljudje izginjajo... ah...bomo videli :]
17. december 2010
Next!!!
17. december 2010
u23965
u23965
Ruby, 14. let :Đ
rada mam: Deana, Sama, hitro hrano, pištole, nože, nevarnost, rock, Impallo
ne maram: zdrave hrane, zanič glasbe kot jo posluša Sam, shapeshifterjev, demonov itd..

Dean : 38 [vem da je mlad ja. mami je umrla ob porodu, nekaj časa sem bila u sirotišnici, potem me je izsledil Bobby. on je skrbel zame, Dean me je obiskoval in uril, ko je imel čas, drugače Bobby. ]
rad ima : Ruby, Sama, dobro muziko beri ROCK, očetovo Impallo, denar, ženske, hitro hrano, pištole, nože itd.
ne mara : slabe glasbe [Samove], zdrave hrane, demonov in ostalega sranja

Sam : 34
rad ima: Ruby, Deana, soft rock, zdravo hrano, orožje
ne mara : demonov in tega sranja, Rubyjine & Deanove glasbe, hitre hrane, itd.

naša impalla + Dean

17. december 2010
next
18. december 2010
u29518
u29518
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttt
18. december 2010
u32910
u32910
neeeeeeeeexš ^^
18. december 2010
u32910
u32910
*neeexšt
18. december 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. december 2010
u23965
u23965
18. 12.
SOBOTA. končno. za normalne otroke kot ste vi, dan ko se spi do poldan, nič ne dela itd. mi pa smo že v Pennyslvaniji.
verjetno se sprašujete kako mi uspeva, da me nihče ne odkriva. no... imam približno 5 ponarejenih osebnih izkaznic. Dean je rekel, da ko bom 19 bom dobila še za druge kot jih imata onadva. za FBI, CIA, in to.
no uglavnem ustavili smo se pri prvi družini, ugrabili so jim otroka, in ja, pred tremi dnevi je imel 6 mesecev. Sam & Dean sta bila vsa zaskrbljena, jaz pa sem odšla v sobo. EMF ni zaznal nič čudnega, tudi žvepla nisem dobila. čudno... na koncu sta tudi ona dva prišla gor, ker sta bila prepričana, da sem površno pregledala. kot da to jaz kdaj naredim -.-'. hiša je bila popolnoma v redu. Demon ni bil, kaj potem pa? mogoče Angeli? Dean je rekel, da bo povprašal Cassa. kot da se ta dick kdaj oglasi -.-'. meni se je samo enkrat, pa še to ko je bil Dean v nevarnosti. rekla sem mu, da je bila v tistem kraju prej Smrt. no potem se je oglasil, HVALA BOGU. no potem sva Deana rešila. neki prasec od vampirja ga je hotel spremeniti. son of a BITCH -.-'. majkemi kaj bi mu naredila, če bi to res naredil. prekleti ARRRRRRRRGH -.-'
no uglavnem, nič nenavadnega nismo našli, a smo - beri STA se vseeno odločila, da ostanemo tukaj približno 1 mesec, če bo kaj čudnega. juhuu. nova šola, novi učenci, nove ljubosumne pičke, itd.
ajaa. kaj sem se zdaj spomnila. to vam MORAM povedat :Đ
zdi se mi, da smo bili nekje v Tennesseju. nisem prepričana. imela sem približno 12 let. no uglavnem že takoj ko sem vstopila sem se zaletela v nekega tipa. prava gorila. zgleda je bil pravi 'Bully' kajti folk je kar zajemal sapo, ko se mu nisem hotela opravičiti. kaj pa misli da sem. RUBY WINCHESTER se ne opravičuje za NIČ. no uglavnem, začel me je potiskati, vedela sem, da če me bo udaril, se ne bom mogla zadržati in na koncu bom jaz na policiji on pa v bolnišnici z kar nekaj zlomljenimi kosti. priznam OBOŽUJEM pretepanje, ko začnem se ne morem ustaviti. no uglavnem....

NEXT ^^ sej vem da jaa :Đ
18. december 2010
u23965
u23965
bitchez ;D noben ne bere D: že prou -.-'
18. december 2010
next
18. december 2010
nexti hunn.^__^
18. december 2010
u23965
u23965
potem me je potisnil že preveč in padla sem po tleh. tipu je odklenkalo sem si mislila. hjaa... pretep je trajal približno minuto ali dve, no uglavnem imel je zlomljen nos, prst in rebro. precej hudo sem ga zdelala, a ne morem si pomagati. no uglavnem peljali so me h ravnatelju, tip me je nazjal kot da sem kaj takega naredila -.-'. no potem so poslali po Deana. bila sem vsa zaskrbljena, saj sem nekako pričakovala, da sem boga. no uglavnem SURPRAJS. Dean je bil tako ponosen kot nevem kaj. staršema tistega mulca se ni niti opravičil. pomoje sploh ne ve za to besedo xd. no še nekaj jima je natrosil. da naj pogledata malo svojega mulca pato :Đ ne bi verjela če ne bi bla zravn. NORO :] kao nimam najbolšega atija [to je tko čuuuuudno izgovorit xd] na svetuu :]
no nasprotno od Deana je bil Sam jezen. krneki. kot da sem jaz kriva, da se on ni upal upreti, ker se je bal da bo spet 'freak'. meni je všeč, da sem freak :] sploh se ne obremenjujem s tem :Đ.
danes se ni zgodilo nič pametnega. Dean je šel ven-obično :Đ. Sam ždi za računalnikom in ugotavlja če bo še ker otrok v tem mesecu imel 6 mesecev, da bi bili prepričani....
HOLLY SHIT!
faaak nož mi je kar padel z rok tko sem se ustrašila :Đ
kar naenkrat je sredi sobe stal Cass z....
18. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg