Forum
Nej bi bla rahlo strašna zgodbica...

Upam, da vam bo ušeč, drugače pa začnem ko se spomnim uvoda
14. julij 2010
Moje ime je Katja stara sem 13 let in živim v prav lepi vasici s svojo družino. Staršema in eno sestro Tajdo. Tajda je stara 16 let ravno toliko, da je vsa brihtna in pametna.
Ker bi rada starša preživela vsaj mesec brez naju s Tajdo kot ponavadi pošljeta k babici.
Letos pa je prišlo do rahle spremembe, Tajda je zbolela tako, da sem se na potovanje odpravila sama.

Moja babica ima zelo velik srček tako, da jo z veseljem obiščem pa naj me stane kolikor hoče. Živi nekje sredi velikega gozdička. Kadar se odpravim k njej uporabim vlak. Že kot velika poznavalka vlaka vstopim vanj oddam karto in se usedem v še prazno kabino. Moja pot se je začela. Iz svojega potovalnega kovčka vzamem knjigo in jo začnem prebirati. Vedela sem, da je pot zelo dolga zato nisem hotela hiteti z branjem.

Brala sem in brala nakar v mojo kabino stopi neka čudna gospa. Prijazno jo pozdravim a ona mi ne odgovori. Še ena neprijazna gospa. To se mi zgodi skoraj vsakič ko potujem k babici. Vedno neka neprijazna gospa. Na hitro pomislim, da je to ista gospa kot lansko leto in predlansko leto...Hitro opustim to razmišljanje in začnem brati dalje.

Čez približno 45 minut slišim starko, ki nekaj momlja. Dvignem pogled izpod knjige in na skrivaj pogledam. Srce mi je začel utripati kot zmešan. Starka je izgledala kot, da si govori nek urok. Na hitro sem opazila tudi njen strašni pogled. Kar brez zenice je bila.
Tako sem se jo ustrašila, da sem vstala in hotela sem odpreti vrata in se preseliti v drugo kabino. Nakar je starka utihnila in mi »PRIJAZNO« rekla: »Punča, ne boj se me. Saj sem vendar ena uboga starka.« Rekla sem si naj ji bo in se vsedla nazaj na svoj sedež.
14. julij 2010
Naj nadaljujem ali naj preneham s pisanjem??
14. julij 2010
u20249
u20249
nadaljuj
16. avgust 2010
u25512
u25512
N
NA
NAD
NADA
NADAL