Forum
To je zgodba v kateri so Čarovniki,bojevniki,vampirji,vokodlaki,vile,škrati in velikani!
P.S-Dogaja se v življenju čist navadnih najstnic in najstnikov,ki hodijo v normalno šolo in imajo normalno življenje...Ampak nebodo imelo dolgo takšno življenje-Prišli bodo v Čarobni svet v katerem nebojo sam vile in lepe hiške z piškoti-Tam bo tudi Smrt !

Next???
12. julij 2012
neeexxxtttt
12. julij 2012
k prvo bom predstavu 2 brata in eno sestro,ki hodijo v šolo Cenwenchion v Miamiu...
1.Brat-William Opis:rad skejta in igra Call of Duty-Je tudi najbolj Popularen na šoli...
2.Brat- Je Brad Opis: Dela na compih in večino dneva preživi za compom ker raziskuje En zapuščen otok (Doslej še ni imel sreče)

In še Sestra-Elizabeth Opis: Cel dan preživi s prjatlcam,Hod v šoping center in je tud ena naj popularnejša oseba na šoli...

Next- 2.8 2012 Dobi El-Elizabteh Messig naj hitro pride v Kuhinjo od svojega brata Willa-William) Tm je biu tud že Brad... Elizabeth Vpraša ''kaj je narobe no??''
Pogovor:W-William,El-Elizabeth,B-Brad
W-Vn morm hitr!!
B-Čaki sam po svoj comp grem!
W-Se ti je zmešal?!?! Teč!
(Ko se odmaknejo od hiše 30 m Vsi pogledajo Hišo in BUM! (Hiša je eksplodirala)
ElMG-Kako si vedu da je treba vn?
W-Okey,vem da se bo slišal čudn sam Posvaril me je en Pritlikavc k je biu oblečen v škrata!
B-Okey ne zanima me kdo je bil sam zanima me ZAKAJ?!"?
El-Čakaj Bodita tiho!
B-Idejo mam.....Bežimo!!!
(Tečejo po gozdu do policije...Tečejo in tečejo ko pa vidijo Vrata...
W-Vrata Sredi gozda?? o.o
B-Pojdim notri!
El-Jz ne grem v to stvar!! Kaj če bo ekplodiralo?.Mogoče je pa ekplodiralo ker si ti kreten pozabu zapret Pečico!!!
W-Bye bye jz grem notr!
B-JZ TUD
El-Ahh! Vsi za enega eden za vse
!
Vstopijo v vrata in pridejo do jezera
El-WOW
B-Wooow
W-Wooooooow
(niso bili presenečeni zaradi jezera temveč Gradu! Grad In veliko majhnih prebivalcev!
B-Škrati.....Fak bejžmo! Se nadaljuje.... Next?
13. julij 2012
next
13. julij 2012
Next-Willi,Brad in El. so šli v grad saj so bili sestradani...Hodili so in gledali naokoli.
Kmalu je prišel Neki Starec z brado. ''Pričakoval sem vas,Trojica'' :) El.Amm Raj mamo nadimek Brata pa sestra,Če je oK?
Pogovor-S-starček,B-brad-,l-Elizabeth , B-Brad
S-Vi ste Trojica,ki lahko edini Vzamejo kelih C9737 ...
W-Wtf je to??!?!?
El-Verjetno je kakšna pomota...Pojdimo domov...
S-Žal za vas ni več vrnitve domov in to ni nobena pomota Elizabeth Granger Swan
El-Kako veste moje pravo ime?
S-Prosim vas da ostanete in zavarujete grad ter vzamete kelih.
El-NC nerazumm! LOL Prvo eksplodira hiša,pol vidmo vrata v gozdu pol vidmo škrate pa zmaje k jejo Kosmiče! Dost sm vidla!
S-haha to ni bilo še nič...Pojdite z mano namreč vse vam bom razložil in vam pokazal...

V apartmaju se El,W in B pogovarjajo v današnjem dnem...Vsi utrujeni gredo spat.
Nasledni dan je urenje...El dobi Lava Meč (laserski) W dobi Meč In Lok in B dobi Palico,kroglo,ter napoj (čarovnik)...
-------------------------------------- > 3 mesece kasneje...
Lava girl ima izjemne moči (Lahko se spremeni v Lavo in gre čez zid kot duh ampak ta ga vmes tud stopi-Ima tud odlične borbene Tehnike !
W-SamuRaiElFalcone ima najboljše spretonostne tehnike-hiter je kot ninja in giblej se kot ninja ima pa razadaljo 10000000000000000000000000M in zadane z lokom v Easy-Meč vrti tako hitro da naredi tornado...
B-BlastWizard-Ima palico,ki lahko z njo vrti in dviga vse možno in ima tud neverjetno AlfaFol Opremo (Comp.GPS, in jeklen ščit) (IronMan) Next?? Nasledni del bo Boj
13. julij 2012
nexttttttttttttttttttttt
13. julij 2012
Sorry Trenutno nemorm ampak bom dokončal ob 18.00
14. julij 2012
OK . Lava Girl (Lavata) William (SamuraiQ) in Brad (TehnoligicMan) Se pripravljajo na rop keliha...
Starček(Olqker) je naročil naj grejo v Zaliv Adada.Tja jih bo peljala kočija...
Ko pridejo v zaliv vidijo piratsko ladjo [img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJSZ_slSLAtSTrvtKm4IllGfuK5vozlw09bMEV99Idzes1nFuL6wxlwW8[/img]

Ko so vstopili so videli oborožene pirate in njiovega kapitana Jack Sparrow-a [img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS8hQZzXeAhuhGoHFozGJwgg1UnJp-YELdrHSjUI1JYg4OV8pP1elnIh54[/img]

Naredili so načrt kako bojo vlomili,vkradli in zbežali... Vse so prepustili Piratom Lavata,W in B pa so šli Po kelih... Po 10 min. ko so Lavata in W,B že pri ladji se nenadoma zasliši strel! In še en! Bum,Bum,Bum,Bum,Bum Se je slišalo pred gradom Grofa Dark (iz tam so vzeli kelih,seveda) ... Pirati se bojujejo...Umrlo je 33 piratov in Jack Sparrow je med vojno jedel piškote v Restavraciji Grofa Dark...Po boju so se na ladji pod palubu pogovrjali o današnjem dnem...
Lavata(Elizabeth) Je celo priznala da ji je Jack Sparrow všeč...
Pri Grofu pa...''Pošljite ProfNinias in naj uničijo grad! Se nadaljuje... Next Del bo Poroka Princa Aruthrja in kraljice McQuen) Trojica je povabljena na poroko ...
14. julij 2012
UPS POZABU SM STarost: Lavata-16,William-16 -Brad-17...
Starček-350- Jack Sparrow-18 Nasldenji del bo daljši
14. julij 2012
u95766
u95766
next
14. julij 2012
No prišel je dan na poroko...
Elizabeth je za darilo kupila Obleko

William je kupil Dragocen križ v znamenje prijateljstva

Brad je pa kupil seveda Govorečega hrčka [img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRyztMm_78GuCXzKKloDjqhznOYH2WQAaUNNYXIK7LmPVT7_slBRPXbLt0W[/img] ... Bil je čas za poroko vsi so se lepo oblekli in šli na zabavo...(Celo Jack S. Je bil povabljen ... Med poroko je Elizabeth cel čas gledala Jacka in ga ni ispostila iz oči... Čas za ples-William je šel na sprehod z njegovo prijateljico (kao) to je ona:

...Elizabeth ve da se nekaj dogaja med njima Brad-Še ni dal darila saj hoče da reče hrček: Naj bo poroka vajin spomin na združitev in seveda name ) Elizabeth pa po pol ure zbere pogum in vpraša Jack S. če gre plesati. Zelo se zabavajo...Po 2 urah zabava prideta Arthur in Kraljica McQuenn in se bolje spoznajo . Medtem Jack gleda nedeljske risanke na pop tv Po zabavi Se vsi poslovijo in Trojica gre nazaj v grad... Ampak še vedno se sprašujejo kako so prišli sem,zakaj in kaj zdaj delajšo starši?... Elizabeth dobi sporočilo in vrtnico od Jacka:
*Elizabeth*
Včeraj je bilo zelo zabavno zato te povabim na zmenek na mojo ladjo.
P.S= Tvoj Jack
15. julij 2012
Nasledni del: Zmenek z Jackom in skrivnost Brada
15. julij 2012
next.pa ful mi je ušeč ker večkrat pišeš na zabavni način naprimer:jack je medtem jedel piškote v Restavraciji Grofa Dark.kar tako naprej
15. julij 2012
Hvala... No prišel je nov dan.
Elizabeth je bila pripravljena na zmenke z Jackom. Oblekla je tole

Kočija je prišla po njo in odpeljali so se na ladjo.
Prišel je Jack z opico na levem ramenu in papagajom na desnem ramenu.
''Živjo,Prelepa si'' Je komentiral Jack in se nasmehnil. ''Ti pa Prelep'' Je vrnila komentar Jacku. In ladja se je začela premikati .Elizabeth je radovedno vprašala 2 vprašanji-''Kam gremo Jack? ''Na otok Ljubezni'' Waw Sliši se romantično'' Je rekla Elizabeth.
''Še eno vprašanje Jack'' ''Zakaj imaš na rami opico in papagaja?
''To sta današnji najini slugi'' Opica Šampanjec Letnik 48''... Po nekaj minutah opica prinese šampanjec...Jack pa: Končno Trajalo je tako dolgo da sem hotel že narediti Samomor...Elizabeth se je samo smejala po nekaj urah zabave in odlične zmenka prideta na otok in tam se usedeta in gledata sončni vzhod.Po nekaj minutah tišine Eliazabeth poljubi Jacka. Poljubljala sta se do večera in še naprej...
V GRADU PA: W-Ei jz grem na sprehod z Natalie ok?
B-Ja ok ...Jz grem tud na sprehod ker me glava boli
William je šel v center in se dobil z Natalie ...
Brad pa je hodil in hodil ter zagledal neko punco.

Ime ji je bilo Jessica. Gledal jo je in opazoval ter po nekaj minutah zbral pogum in jo je šel bolje spoznati. Po nekaj urah ko je vsak povedal kaj o sebi je Brad vprašal če gre na zmenek z njem. Odgovor je bil ''Zdiš se kot prijeten fant in tudi 'Luškan' Si.Jaa'' Brad jo je poljubil na lice in se poslovil . Ko je hodil domov je 'Skos' Razmišljal o tem... Elizabeth je prišla nazaj pred pol nočjo in se vrgla na posteljo in vse povedala bratoma. Potem je William končno priznal da sta z Natalie par in Brad je po nekaj minutah povedal da je spoznal neko punco in da jo je povabil na zmenek . No Way je Elizabeth vesela in nasmejana rekla Bradu. ''Končno'' je tudi komentiral William z nasmeškom na obrazu .
NA LADJI: Fantje,Povedal vam bom kako osvojiti sanjsko dekle. Vse kar moraš narediti je... (Bum zvrnil se je po tleh) Pjan je bil do konca...
Nasledni Del: Jack dobiu pismo od kraljevske mornarice da naj pripravi ladjo in posadko in naj gre v spopad v veliki Beatron (več tisoč ladji se bori za izvir mladosti)... (Novico gre žalostno povedati Elizabeth) in zmenek z Jessico ... Next??
16. julij 2012
nexxxxxtttttt nujno
16. julij 2012
Sorry k nism next ...Jutri zjutraj bo next ob 9.00 al pa že prej pa del bo full dolg (upam) Potrudu se bom
16. julij 2012
Nasledni de:
Ura je 4.00 Jack se zbudi in začne gledati morje ter premišljevati kateri dan je danes (Po treh urah končno ugotovi)... Potem pa dobi pismo od Kraljveske mornarice:

Kapitan Jacka Sparrow
V jugozahodnih vodah se dogaja vojna za izvir mladosti...
Pripravi posadko in ladjo saj greš v vojno
Imaš 1 dan !

WBeauther lll.

Jack pripravi ladjo in posadko ter skoraj odrine ko pa ugotovi da je čisto pozabil na Elizabeth.
Šel je do nje.
POGOVOR:
E-Elizabeth,J-Jack
E-Živijo Jack... (poljubi ga na lice)
J-Živijo...Amm povoedati ti moram nekaj...
-......................
(Vse razložži Elizabeth in ona mu reče: Bodi previden Jack. (Podarila mu je verižico za srečo)... Jack je šel v Beatron
Beatron: (V njem umre več milijon piratov in mornarjev samo nekateri preživijo)...

Elizabeth upa da bo vse uredu.
Brad pa se pripravlja na zmenek z Jessico... Oblekel je tole:

Pripravil se je na zmenek.
Odšel je in za darilo medtem kupil še uhančke...
Zmenek POGOVOR
J-Jessica,B-Brad

J-Živijo,Lepa restavracija
B-Živijo,Ja včeraj sem po NETU obiskal najboljše restavracije v mestu
J-Vidim da si se potrudil...
B-Hvala...
J-Res lepo od tebe da si me povabil na zmenek...
B-NP res lepo od tebe da si pristala
(iN tAKO NAPREJ JE ZMENEk lepo tekoče tekel)
(Po 20 minutah pogovora sta že rezervirala sobo v hotelu in začela poljubljati...

(Ko je Brad ves vesel prišel domov je videl Elizabeth objokano zaradi Jacka in William ki, jo tolaži.
(čez en teden dobijo pismo kraljevske mornarice ...

Elizabeth Granger Swan

Kapitan Jack Sparrow se je pogumno boril za izvir mladosti ...Kraljevska mornarica je zasluženo priborila izvir mladosti...
Toda Jack se je žrtvoval za tebe in pogrešan je...Kraljevska mornarica ga išče saj je bil eden najboljši kapitanov na zemlji.
Vam je napisal oporoko: Elizabeth Granger Swan dobi mojo 6 ladji in posadko.
Brad Swan dobi mojo televizijo,
In William dobi Moj Prvi meč,ki je v Ladji D8 ...
To je bila Oporoka

K.W
17. julij 2012
Nasledni deu: Elizabeth ima še upanje in vzmae vseh 6 ladji in posadko ter začnejo iskati Jacka...Brad vidi Jessico ki, se poljublja z drugim...
In William se v zadnjem trenutku njegovega življena poroči (Vojna,Iskanje,Poroka med bojem in Pred Zadni deu Zgodbe)
Ne se bati Bo tudi 2 Del Zgodbe !
17. julij 2012
next next next next next next next nextnext next next next next next nnext next next next next next next nextext nextnext next next next next next next next
17. julij 2012
Ok sorry nemorem zdel bom žespet jutr zjutri ok? Hvala za razumevanje
17. julij 2012
Nasledni deu:
Elizabeth je žalostna zaradi Jacka...
William,Brad? gresta z mano po Jacka . Mislim da je še upanje
''Vse za mojo sestrico'' reče William
''Enako'' Reče Brad...

Elizabeth pripravi ladjo,William gre po posadko in Brad se gre posloviti od Jessice...
Brad vstopi v sobo z rožami ko pa vidi Jessico da se poljublja z drugim...
Brad utihne in jo pogleda ter reče ''Vedno sem mislil da nama bo uspelo v zvezi''
Odide...
William pa gre v piratski bar iskat še nekaj posadke...Tam zagleda Natalie in jo vpraša kaj delaš tukaj...
''Ah,Moj oče je kapitan Holandca'' je povedala Natalie
''Res''? to pomeni da si ti piratinja? Vpraša William
''Yep'' se nasmehnila Natalie
''Povedati ti moram nekaj'' reče vestno William
(Ko razloži da gredo iskati Jacka,Natalie pove da se lahko Holandec pridruži boju...)
''Res'? ''Hvala ti'' (Poljubi jo na lice) in se poslovi...Ko so vsi pripravljeni gredo iskati Jacka...

Videli so 3 prihajoče ladje...
Ločili so se (3 v levo 3 v napad)
BOJ:
Kapitan (William) Ukaže na napad iz strani.
Bom bom bom ladja razpada ljudje umirajo in se borijo...
1 ladja je bila v trenutku uničena po tem so pa preskakovali iz ladje na ladje (vrv)
William in Natalie se borita skupaj proti sovražnikom in si pomagata...
Čez nekaj časa vpraša Natalie med bojem če se bi poročila z Williamom...
POGOVOR: (MED BOJEM)
W-Se bi poročila z mano (zamahne proti sovražniku)
N-Mislim da zdajle ni pravi čas...
W-Morda je poslednji ...(Ubije sovražnika se zavrti in jih še 3 podre)
N-Kapitan Barboosaa Poroči naju...
B-Malce sem zaposlen...
B-Vredu...William ali vzameš Natalie v zdravju sreči in denarju?
W-Vzamem
B-Krasno...Natalie ali vzameš William v zdravju sreči in denarju?
N-Vzamem...
B-Lahko poljubiš nevesto...
(William jo poljubi)
BOJ se je nadeljeval...(Po 2 urah streljanja in mečevanja so Zmagali)
Prišli so do otoka na katerem bi bil Jack...Nadeljevanje Next?

Nasledni del: Najdejo Jacka,William se preseli z Natalie,
Brad se je odločil da bo Postal Kapitan ladje Holandec (10 let na morju 1 dan na kopnem)...In Elizabeth se poroči z Jackom ter zaživi novo življenje.... Next
18. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg