Forum
u151370
u151370
sem dolores in sem ful zaljubljena v rossa lyncha.stara sm 11 on pa 18.glede na to da sm js rojena 4.11.2001 on pa 29.12.1995 je med nama skoraj točno 7 let razlike.mene to ne moti.nikoli še nisem v živo videla rossa saj je zelo slaven jaz pa si leta z letalom do njega nemoram privoščiti.vsak dan žalostno razmišljam o njem in kako bi bilo če bi ga srečala,kako bi odreagirala,kako bi bilo če bi se zaljubil vame...zaradi te zaljubljenosti v šoli ne funkcioniram.odločila sem se da bom zaradi tega napisala dnevnik vsak dan.
1.
4.10.2013
PETEK
mesec dni pred mojim rojstnim dnevom.
zadnji dan šole.1 uro smo imeli biologijo in se prvič učili o spolnosti.bilo me je tako sram ko me je z nasmehom gledal amadej moj sošolec.učiteljica me je nekaj vprašala jaz pa sem od sramu zardela in stekla iz razreda.sploh nevem kaj mi je bilo.učiteljica je šla za mano in me na hodniku ustavila."kaj ti je?"me je vprašala."od kdaj pa lahko kar greš iz razreda brez dovoljenja?"jezno sem jo pogledala in odšla nazaj v razred.po koncu te ure je sledila matematika.začelo se mi je vrteti in učilnica se je vrtela okoli mene.zaprla sem oči in kar zaspala.ko me je učitelj nekaj vprašal je opazil da spim.zelo se je razjezil in me udaril.zbudila sem se.vprašal me je zakaj spim sredi ure.rekla sem mu da mi je slabo in opravičil se mi je ker me je udaril ter me odpeljal v zgornje nadstropje k učiteljici za prvo pomoč.pri njej sem se vlegla in malo počivala.ker je bila naslednje na urniku računalniška ura sem rekla učiteljici da se počutim bolje in odšla sem k računalniški uri.zelo sem vesela kadar je na urniku računalniška ura saj smo lahko na internetu,doma pa nimam računalnika.šla sem na facebook in se pogovarjala z rossom.tega še nikoli prej nisem storila saj nisem upala.čez nekaj časa mi je nazaj poslal sporočilo.tako sva se malo pogovarjala in rekel je da bo prišel k meni.nisem mogla verjeti.šla sem do učiteljice za prvo pomoč in ji rekla da bom bruhala in poklicala je starše.mama je prišla po mene potem pa je morala v službo.zaklenila sem se v sobo in razmišljala o rossu.staršem sem rekla naj jutri grejo v toplice za 1 teden.in res sta se odločila da bosta šla.potem sem do večera pripravljala vse ko bo prišel ross mora vse izgledati popolno.od utrujenja sem kar zaspala.
next!
cool!
01. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg