Forum
Živjo! bom pa še jz napisala eno zgodbico...

Moje ime je Mia Amely in živim v New Delhi-u, imela sem že ogromno fantov a so me na mojo žalost vsi pustili... Moj najnovejši fant je Matthew in je tak luškan in takšna faca da večje ni:') Čudi me le da sem z njim v zvezi že 4 mesece, ker s prejšnjimi hodila le teden ali dva. Vse je bilo v najlepšem redu dokler moji starši niso dobili nove službe v Londonu. Kar je najhuje smo se tja preselili zavedno... Zapustiti sem morala Matthewa invse moje najboljše prijateljice Amy, Daniele, Nicole in Juliano:'(
.
.
.
.
.

Jaz

.
.
.
.

Julijana

.
.
.
.

Daniele

.
.
.
.

Amy

.
.
.
.

Nicole

.
.
.
.

Matthew
08. oktober 2012
Nextam?
08. oktober 2012
itak..
08. oktober 2012
Za prvo bralko:')

Okar živi tu v londonu je minilo nekaj let, kar pomeni, da sem sedaj stara 20 in študiram farmacijo na oxfordski univerzi. Medtem sem ugotovila da so fantje lahko bolši prijatelji od deklet, zato imam že odkar sem prišla v London za najbolšega prijatelja soseda, ki živi v nasprotni hiši ime mu je Edward. Ker pa se še vedno rada zaupam kakšni prijateljici je zame (in jaz sem zannjo ) tu Michelle. V isti ulici kot živim jaz pa živi boyband One Direction. V srednji šoli smo bili sošolci, preden pa so postali slavni sem se najbolje razumela z Niall-om in Zaynom, zato je bil Edward kar malo ljubosumen. Z Harryem, Louisom in Liamom pa se nismo najbolje razumeli, a smo v 4 letniku odvrgli bojne sekire in postali prijatelji, kmalu zatem so postali slavni in so me malo pozabili a smo se nekje srečali in so me povabili da grem z njimi na njihovo svetovno turnejo. Takrat sem enostavno pozabila na Edwarda in Michelle, ki sta mi to zamerila. Z One Direction sem zelo uživala takrat se je pa začela med mano in Niallom plesti vez močnejša od prijateljstva!

Ker sem se malo spremenila:

Edward:

Michelle:

One Direction pa itak poznate:***

Aja pa dam vam to možnost da v zgodbi nastopite kot dekle enega od 1D fantov, razen Nialla, ker ta je mooj
08. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg