Forum
u155122
u155122
Nova zgodbica...
(KRATEK FILMČEK):

Moje ime je Rose Jasmine Gray in sem dokaj normalno dekle. Imam najboljšega prijatelja, Kristoffa in dve prijateljici Emmo in Grace. Končno so na dan prišle počitnice in s tem POTOVANJE V FRANCIJO!

_()_

Zjutraj, se z veselim obrazom odvlečem v kopalnico, stuširam in pripravim, oblečem sveže obleke in obujem svoje nizko cenovne salonarje. Odšla sem na letališče, kjer sem srečala Kristoffa, Emmo in Grace ter njenega fanta Maxa. Kot običajno potujemo, smo sedli na letalo in pot prespali, ter končno prispeli v Pariz!

Ko smo prispeli, smo se prvo nastanili v hotelu. Počesala sem si lase in jih zopet postavila v prikupno frizuro. Nato pa sem prišla k ostalim. "Torej, kam gremo prvo?" Jih vprašam in se nasmehnem. "Gremo na Ejflov stolp!" Reče Emma in zagrabi svojo torbico. "Ja, dobra ideja ampak..." Rečem. "Rose, se boji višine." Reče Kristoff in se nasmehne. "Ja, no ampak...bom že zdržala he, he." Rečem in se nasmehnem če prav, sem v trebuhu imela občutek da bom vse kar sem pojedla pristalo na tleh. Tako, smo se počasi odpravili na avtobus, čez Pariz in prispeli v okolico stolpa. "Dobro, upam da gremo z dvigalom, ker bomo po stopnicah zamudili avtobus nazaj v stari del mesta." Rečem. "Ne skrbi, tvoje noge ne bodo izmučene." Reče Emma in se zasmeje. Počasi smo prispeli pod stolp, nato pa prišli do dvigala. Dolgo časa, smo se vozili do vrha ampak prispeli. Slikali smo se in poslikali razgled, nato pa krenili nazaj dol. Ko smo prišli dol, pa je avtobus ravno odpeljal. "Super, bravo Emma! Si morala slikati...tistega francoza?!" Zavpijem. "Ah, kaj hočem če je pa bil sexy." Reče Emma in se zasmeje. "Oh, sedaj pa peš nazaj!" Reče Kristoff in se zasmeje po njegovem, da gre še tebi na smeh ko se. Korakali smo nekaj ulic v stran in našli bife, sedli smo in naročili vsak en kapučin. Med tem ko smo pili, pa sem od daleč zagledala nekega fanta, moram priznati, bil je čeden!

fant:

Next?
03. februar 2014
u160185
u160185
nexxtt
03. februar 2014
u163118
u163118
neeext
03. februar 2014
u142227
u142227
Neeeext
03. februar 2014
neeeeext
04. februar 2014
u151175
u151175
next
04. februar 2014
u151175
u151175
kul začetekkk
04. februar 2014
neeeeext
04. februar 2014
neeeeeeeeeeeeext ♥♥♥
04. februar 2014
u155122
u155122
Ves čas sem sedela in gledala v prazno. Moje oči, so na trenutke prehajale na njega. "Koga vidiš?" Me vpraša Emma. "Pa..nič samo malce gledam na okoli." Ji rečem in se nasmehnem ter srknem požirek okusne Evropske kave. Emma se mi je pazljivo nasmehnila. "Povej kateri je." Mi reče. "Nobeden! Mimo grede, kje je wc?" Vprašam. "Ne vem, meni se zdi da je tamle mimo." Reče Kristoff. "Aha, ga bom že našla." Rečem in vstanem ter počasi odkorakam na okoli ter zagledam napis WC. Vsa vesela sem lepo odšla proti wc-ju in vstopila. Opravila sem svoje, si popravila make up in odšla ven. Korakala sem nazaj in počasi odšla mimo miz ter nazaj do naše. "Kaj..se pa sedaj dogaja?" Vprašam ko vidim kako se Grace in Max zalizujeta. "Francoski pač." Reče Kristoff. "Ha ha, lepo." Rečem in srknem še zadnji požirek kave. "Nič, plačajte mi, jaz pa grem tjale čez cesto v parfumerijo." Rečem. "Mhm..mhm.." Reče Kristoff in me pogleda. "Prosim?" Rečem. "Naj ti bo... ampak..." Reče in pokaže z prstom na svoje lice. Nasmehnila sem se in rekla "Vedno..ane?" Nasmehnil se mi je in pokimal "To je tvoje plačilo." Mi reče. "Okay...ti porednež." Mu rečem in ga poljubim na lice. "Oooo...kdaj bo pa francoz?" Vpraša Grace. "Hahaha, počakaj malo." Rečem in počasi odidem od mize ter odkorakam v trgovino s parfumi. Počasi sem vstopila v trgovino, vame pa je udaril dišeč vonj naravnih parfumov, kateri imajo tudi precejšno veliko številko v ceni. Korakala sem po trgovini in si ogledovala parfume, prišla sem na oddelek z parfumu vonja cvetlic. Povohala sem parfum z vonjem vrtnic, res je dišal zelo lepo. Cena pa je bila tudi zelo lepa. Ampak, ker sem prišla z namenom da nekaj kupim, sem vzela malo flaško tega parfuma, bila pa je 70 evrov. Prvič sem dala za parfum toliko! Ampak...is made in FRANCE! Odnesla sem ga do pulta in položila na poličko. Na strani pa sem zagledala glos za ustnice če so razpokane. Zagrabila sem ga in postavila poleg parfuma. Kupila sem vse skupaj, se zahvalila in odšla ven. Ostali pa so bili pred trgovino. "Kaj si kupila?" Me vpraša Emma. "Ah, parfum za 70 evrow in balzam za ustnice." Rečem in se nasmehnem. Korakali smo naprej po ulicah in dol do ceste pa naprej, se slikali na trgu nato pa kupili znamenito bageto in malce sira ter jedli na zidku. "Veš kaj...me najbolj zavira od tega da bi se sprehajala po ulicah zvečer." Rečem. "Da bi te kak Francoz zavedel..ker bi zagotovo spala z njim, če bi bil lep." Reče Emma. "Hahaha, jap." Rečem Vsi so se začeli smejati, Max pa se je skoraj zadavil s kruhom.

Max:

Grace:

Kristoff:

Emma:

Jaz:

Korakali smo naprej in končno prišli v hotele. Preoblekla sem se v kavbojke do kolen in črno bluzo ter superge ker me noge bolijo od pet. Nato pa smo odšli nekaj pojesti. Po kosilu smo si zadali cilj da gremo na različne kraje v Parizu poskusiti kakšno kulinariko imajo. In tudi tako je bilo, okušali smo od sira do vin in tam daleč do rib in podobno. Zvečer pa smo se sprehajali po uličicah, kjer je odmeval zvok harmonike in znane šansonjerske pesmi. Grace in Max sta odšla plesati, Emma je lovila francoze in celo našla nekoga za ples. Jaz in Kristoff pa sva sedela pri kraju in se pogovarjala o različnih stvareh, ko od daleč zagledam tistega fanta od popoldne ko sem bila na kavi. "Am, nekaj moram povedati." Rečem. "Kaj?" Me vpraša. A vidiš..tistega tamle...tmnolas, bolj svetlorjave oči, na sebi ima črno srajico, črne hlače, lepe čevlje, okoli vratu ima ogrlico, na roki zapestnico?" Rečem. "Jaa..vidim, tamle pri oni z rdečo obleko." Mi reče nazaj. "Zjutraj sem ga videla, ko sem bila na kavi in všeč mi je veš." Rečem. "Oooo..a raiš da ga pokličem sem?" Vpraša. "Pa nee, kaj si nor?!" Rečem. "Nisem, haha love is in the air." Reče. "Pa saj niti ne vem imena, samo lep mi je." Mu rečem in prekrižam roke. "Hahaha, nič grem pogledat kje je Emma." Reče. "Okay, kr." Rečem in iz žepa primem telefon se slikam, sliko pa pošljem mami, da je z menoj vse v redu. Nekaj časa sem se obotavljala z telefonom ko.. "Bonsoir."(izgovori se: bonswa) Reče glas, pogledala sem in zagledala tistega fanta. "Bonsoir." Odvrnem in se vsa jezna v glavi ker je zagotovo kriv Kristoff nasmehnem. "Kaj dela, dekle samo?" Vpraša z svojim lepim francoskim naglasom v angleščini, ampak zelo lepo govori! "Sedim, gledam na okoli." Rečem in se nasmehnem. "Sem imel občutek, da boš rekla da čakaš fanta." Mi reče. "Oo, ne nimam ga, ehehe." Rečem in se zasmejem ter položim roke na zidek. "Aha, mimo grede moje ime je Pierre." Mi reče. "O, Rose." Odvrnem. "Lepo ime." Mi reče in se mi nasmehne. "Hvala, tudi tvoje mi je všeč." Mu odvrnem. "Tvoje je vseeno lepše." Mi reče. "Laskaš mi." Rečem. "O ne, samo resnico govorim." Mi reče. "Lepo da si odkrit." Rečem. "Greš plesat?" Me vpraša. "Oh, ne plešem." Rečem. "Daj no, sledila boš mojim nogam in bo vse v redu, ne skrbi." Mi reče in poda roko. "Naj bo." Mu odvrnem in ga primem za toplo in veliko dlan ter skočim iz zidka, ter se šele začnem zavedati da je zelo velik. Počasi sva odšla bol naprej in začela plesati, sledila sem nogam in kmalu ugotovila ritem in vse skupaj. "Pa, da ne plešeš kaj?" Mi reče. "Ahaha, ja no mogoče imam samo smisel dober za ples." Mu odvrnem. Nasmehnil se je in me trdneje prijel za pas nato pa zavrtel. Proti večeru sem bila počasi že zelo izmučena. Sedla sem na stol in spila svojo kolo ter si oddahnila. "Nisem še imel tako dobre so plesalke! Dobra si." Mi reče. "Haha, hvala." Mu odvrnem Nasmehnil se je in sedel poleg mene. "Sem se že bala, da me boš skritiziral." Rečem. "Ah, kje pa. Nisem tak, nikoli ne kritiziram, lahko pa povem kaj se mi dopade in kaj ne." Mi reče in se zopet šarmantno nasmehne. "Dobro, dobro. Koliko je sploh ura?" Rečem. "Okoli 11 zvečer je." Mi odvrne. "Ooojojoj, zato ne vidim nobenega več! Pred eno uro, je bil avtobus." Rečem. "Hahahaha, očitno sem lepo krajšal čas." Mi reče. "Hahaha, jap mene pa še čaka nekaj km dolga pot do hotela." Rečem. "Ah, to že ne, ne boš hodila res da je Pariz mesto romantike, ampak na vogalih te kar kdo hitro zagrabi, zvečer se ni varno sprehajati sam." Mi reče. "Vseeno, saj ni pomembno." rečem. "Peljal te bom, v katerem hotelu si?" Me vpraša. "La Rose." Mu odvrnem. "A, vem kje je to, pridi peljal te bom." Mi reče. "Dobro, kakor želiš." Mu odvrnem. Oba pa sva odšla do njegovega avtomobila. Pripeljal me je do hotela. "Hvala za večer in za prevoz." Rečem. "Ah, ni zakaj." Mi reče. "Lahko noč." Mu rečem. " Bonne nuit Mlle!" Mi reče. "Prevod?" Rečem. "Hehehe, lahko noč gospodična." Mi reče. "Aaaa, hehehe, lahko noč." Mu odvrnem nazaj. Nasmehnil se mi je in pokimal ter odpeljal, jaz pa sem stekla v hotelsko sobo...

Next?
04. februar 2014
u160185
u160185
nextt
04. februar 2014
next
04. februar 2014
u163118
u163118
next<3
04. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeext <3
05. februar 2014
neext!
05. februar 2014
u155122
u155122
"Okay, KRISTOFF!" Zavpijem na ves glas in se postavim pred njegovo posteljo. "Kaj?" Le reče in se sladko nasmehne. "ZAKAJ SI MU REKEL?!" Rečem in prekrižam roke. "Am? Komu?" Reče Kristoff. "Komu..dobro veš KOMU." mu rečem. "Aaaa, lahko bi se mi zahvalila veš." Mi reče. "Hvala, ampak...vseeno." Rečem. "Hvala? OOOO REKLA SI MI HVALA...torej se nekaj plete." Reče Kristoff. "A rees?!" Zavpije Emma in se nasmehne. "Ne. samo..danes sva šla pač plesat! To ne pomeni da bom jutri bila spet z njim." Rečem in odidem v kopalnico in se preoblečem v pižamo in umijem zobe ter obraz. "Mhm..punca vemo." Reče Grace in me prime za ramo. "Nič ni." Le rečem in odidem ter leknem na posteljo.

*Jutro*

Zbudila sem se iz sanjsko mehke postelje in se dvignila, vsi pa so stali okoli mize. "Kaj se dogaja?" Vprašam in grem do njih, na mizi pa zagledam velik šopek rož. "Emma?" Le rečem. "Nee..poredna Rosee¨!" Reče Emma in mi v roke da pismo. "Zame?" Rečem. "Jap.." Mi odvrne. "Zagotovo je od mojega brata, ali pa očeta." Rečem in odprem kuverto ter začnem brati pismo. "OMG." Sem le rekla in sedla na stol. "Kaj?" Rečejo vsi skupaj in me gledajo. "Pierre, je pisal in... hoče me videti danes zvečer." Rečem in zacvilim. "OMG! Mlajša je, pa prej je dobila francoza." Reče Emma in pogleda iz pod čela ter nato doda. "AMPAK SEM SREČNA ZATE.!" Nasmehnila sem se in rekla "Da ne boš spet speljevala taxija." "Kaj naj bi to pomenilo?" Vpraša Emma. Vsi pa smo se le začeli smejati. Dan je minil, mirno in lepo. KOMU LAŽEM? Emma je skakala po celi sobi kaj bom zvečer oblekla, Grace je iskala pravi make - up, Max in Kristoff sta se pogovarjala o tem da bo spet kot nazadnje. TAKO JE BILO, da sem se hotela vdrti v steno in nikoli pirit iz stene.

Zvečer pa so vse skakale okoli mene, ampak sem jim rekla da se bom sama uredila. Čakale so pred vrati in čakale, jaz pa sem po pol urah prišla iz kopalnice.

na sebi sem imela:

(samo čevlji brez črnih žab)

Vse so seveda kritizirale. "Ššš! Rose, zelo si lepa." Mi reče Kristoff, Grace in Emma pa so utihnile. "Hvala." Odvrnem Kristoffu in ga objamem. Poslovila sem se od ostalih in odšla dol, kjer me je Pierre že čakal pred avtomobilom. "Waw, mar vidim princesko ali kraljično?" Mi reče. "Ne laskaj." Rečem in se nasmehnem. "Torej si princeska." Mi reče. "Kako ti je želja." Rečem in se le smehljam. Sedla sem v avtomobil in nato sva se odpeljala na drugo stran Pariza. Prišla sva na osvetljen trg, naprej pa je bil luna park. Odšla sva na vrtiljak, TO JE BILA MOJA ŽELJA, na srečo se je on le prikupno smejal. Nato sva jedla sladkorno peno in bila vsa lepljiva, kasneje pa sva sedela ob vodi in jedla čokoladno torto. "O Bog, tako dobre torte nisem jedla še nikoli!" Rečem in pojem vse kar je bilo na krožniku. "Boš še en kos?" Me vpraša. "Nee, to pa ne nočem spet postati odvisna od čokolade." Rečem, on pa se je le zasmejal. "Nekaj moraš poskusiti." Mi reče. "Kaj?" Vprašam. "Čokoladno peno." Mi reče. Naredila sem sumljiv pogled. "A me ti hočeš slučajno podkupit z čokolado?" Vprašam. "Ne, hahahaha zakaj?" Me vpraša. "Ker...bom rekla ja! Hočem jo poskusit, če je čokolada potem je res dobra!" Rečem. Pokimal je in se nasmehnil ter poklical natakarja, ki je prinesel čokoladno peno!

"Poskusi prva." Mi reče. "Okay." Rečem in primem za žličko ter sežem v skodelico z čokoladno peno. Počasi sem jo nesla v usta in BOOM! "OOooo..njama, glej ta sladica je noro dobra! Oh, moj bog." Le rečem in se začnem zalagati. "Hahaha, torej si navdušena o tem ni besed." Mi reče, jaz pa sem le pokimala in jedla. "Še nekaj je takega, kar moraš poskusiti." Mi reče. "Kaj pa?" Vprašam. " tarte tatin oz. jabolčna pita." Mi reče. "Uu, zagotovo ni taka kot ameriška." Rečem. "O ne, čisto nekaj drugega je, le da ima jabolka ja." Mi reče in naroči en košček, ker sem že sedaj polna.

Poskusila sem in okušala v ustih. "Waw, čisto drugače je, testa je za več kot polovico manj, več je jabolk in vse ima bolj okus po jabolkih, pri nas če jo kupiš ima bolj okus po plastiki kakor po jabolkih." Rečem. Pierre pa se je le nasmehnil in rekel "Zato, boš vedno dobrodošla v naših kavarnah in restavracijah, vedno imaš le dobro mnenje o jabolčnih pitah in...a si že jedla Chrem Brule?" Mi reče. "Haha, ja ja sem ga jedla včeraj." Rečem. "Lepo in?" Me vpraša. "Zelo je dober! Nasploh sem v Francijo prišla bolj jesti, kakor kaj drugega, ker vem da se bom tukaj pošteno najedla sladic in čokolade." Rečem in se nasmehnem. "Končno, sem po letih iskanja našel dekle, katero se ne boji zrediti in lahko poje 4 sladice v enem večeru." Mi reče. "Ahahahaha, ta je pa dobra." Mu rečem in se na glas zasmejem ter skoraj umrem od smeha. "Ahahahaha, ne res! Do sedaj so vse le...o ne ne bom kile bom dobila. OO ne sem na dijeti, samo če je dijetna, ahahaha!" V smehu reče Pierre. Jaz pa sem le umirala od smeha. Ni to, Francoz je, šarm ima, zabaven je, prijazen, nežen, zna plesati, zelo dobro vozi, celo peti zna! TO JE ZADETEK V POLNO REKO ČOKOLADNE PENE HAHAHA. Ko sva končala s sladicami sva se odpravila po trgu in nato mimo ulic. "Kaj je ta... vonj?" Rečem in povoham ter nato dodam. "Čokoladaa..." Pierre se je le zasmejal in me nežno prijel za ramo. "Čokolada...umrla boš, toliko čokolade." Reče v bolj smešnem glasu in se zasmeeje. "Pa to ni smešno no, hahaha čokolada na vsakem vogalu, če bo tako naprej šlo bom kmalu imela 30kg več, ampak me ne briga ahahaha." Rečem. Tako sva se nasmejala čez cel večer, kasneje sva malce pokurila kalorije, ko sva tekla po ulicah navzgor proti cerkvi iz katere je lep razgled. "Kako lep razgled." Rečem in se naslonim na ograjo ter stojim na prtih ter gledam dol. "Mhm, skoraj vse vidiš. Najlepše je potem ko pride ples zaljubljencev, čez par dni bo, zato so začeli prodajati vse v motivu srčkov in tega." Mi reče. "Ooo, to bi pa rada videla." Rečem. "Boš, bom sam poskrbel za to. Ahham...tale ograja ni ravno varna." Mi reče. "Če ne slonim na njej ne vidim prav veliko, ker je ravno drevo pred mano!" Rečem. "No ja, pridi sem boš videla čudež." Mi reče. Smešno sem pogledala in stopila od ograje do njega. "No, kje bodo zrasle rožice?" Rečem. Pierre pa se je le zasmejal. "Obrni se." mi reče. Obrnila sem se, on pa me je prijel za pas in dvignil v zrak. "Okkaay...to je čudež!" Rečem in gledam na razkošen pogled. "Jaa, je čakaj koliko si rekla da imaš kil?" Me vpraša. "Ni pomembno, lej lej kaj vidim tam spodaj!" Rečem. "Kaj?" Me vpraša. "Na čevlju imaš nalepljen žvečilni gumi." Pierre me je spustil na tla in pogledal čevelj. "Hahaha, hahahaha." Se je le začel smejati. "A veš, tole je res smešno, ti me vprašaš koliko kil imam, nato pa rečem da imaš na čevlju nalepljen žvečilni gumi." Rečem in se zasmejem. "Hahahaha, noro." Reče in me kakor da je nekaj najlepšega na svetu, pogleda v oči...

Next?*
05. februar 2014
u163118
u163118
Uf dougo! Ampak cool in dobr!<3
Neeext!
05. februar 2014
u155122
u155122
Sorry, nism mogla nehat pisat, me je kr vleklo SORRY
05. februar 2014
neexttt
05. februar 2014
neeeeeeeext
05. februar 2014
u160185
u160185
neexttt
06. februar 2014
u155122
u155122
*ČEZ 2 DNI*

Odpravljali smo se iz hotela, proti letališču, ker gremo proti Monte Carlu. Z Pierrom sva se dobila, da mu povem da gremo dalje po Franciji. Ker, pa je rekel da nima kaj za početi, bo odšel z nami.

V Monte Carlu se imamo zelo dobro. Hodimo na okoli, smo na plaži, se zabavamo in delamo neumnosti seveda. Prišli smo na plažo, ko od daleč zagledam, hčerko mamine prijateljice Lisa Baker se imenuje. Kristoff pa je nor na njo.

Lisa (žal slika ne deluje, zato bom dala samo link):
https://pbs.twimg.com/profile_images/414449582501007360/JmInT3qA.jpeg
"Lisa! Heey!" Zavpijem in pridem do nje. "Rose! Kaj delaš tukaj?" Me vpraša. "Torej, samo enkrat je za reči, prišla sem na počitnice." Ji rečem in jo objamem. "A tako." Mi odvrne in se nasmehne. Kristoff pa je stal, skoraj zaledenel. Bošček zaljubljen je.

Kasneje smo se sprehajali po ulicah, jaz pa sem od daleč zagledala trgovino z nekimi stvarcami. Ostali so odšli nekaj metrov stran v trgovino z čevlji, jaz pa sem skočila v tisto trgovinico. Hodila sem mimo polic, katere so se šibile z okraski, slikami in tudi z majhnimi prigrizki. Od daleč sem na vrhu police zagledala zelo lep okrasek, sicer kipec konja iz gline. Prišla sem do police in ga skušala doseči, ampak je bil previsok, ko na enkrat nekdo reče. "Potrebuješ pomoč?" Pogledala sem poleg sebe in zagledala visokega fanta. "Am..saj lahko sama...ni potrebe." Rečem in se stegnem, ko že skoraj držim v rokah kipec ga z prsti porinem le še bolj proč od mene. "Si prepričana?" Me še enkrat vpraša. "Ja, super, duper prepričana." Rečem in se stegujem do kipca. Nekaj časa je minilo, ko mi je prekipelo, ZAKAJ NE DELAJO POLIC ZA MALE PALČKE?! Ah..kako so bedni. Nato, je prišel tisti fant nazaj, vzel kipec z police in se nasmehnil. "Tukaj imaš." Nasmehnila sem se mu. "Hvala, hehe." Rečem in se zasmejem ter pogledam kipec vse na okoli. "Nisi iz tukaj?" Mi reče. "Ne, tudi ti ne." Rečem. "Ja, prav imaš. Mimo grede ime mi je Robert ." Mi reče. "O, Rose." Mu odvrnem. "Me veseli. S kje pa si?" Me vpraša. "Aljaska." Mu odvrnem. "Aha, Avstralija, Siydney." "Oba iz dalnjih kontinentov." Rečem. "Hahaha, ja." Mi reče.

Robert:

"Torej, še enkrat hvala za pomoč." Rečem. "Ah, ni zakaj." Mi odvrne. Odšla sem plačati in odšla ven iz trgovine. Sedaj, pa me je prevzelo močno čustveno odkritje. Nekaj, se dogaja v meni pa ne vem kaj. Odšla sem do ostalih in rekla da sem končala z nakupom. Odšli smo na plaže, ležala sem v senci in jedla sadje. Ostali so se lovili po pesku, jaz pa sem le razmišljala ker me je v trgovini doletelo majhno spoznanje.

Zvečer, sem sedela na terasi in gledala na plažo malce dalje dol. "Hey." Mi reče glas, k meni je sedla Grace. "Heey." Ji odvrnem. "Kam, je šla vsa ta zagretost za Pierrea?" Me vpraša. "Kaj misliš s tem?" Jo vprašam in se popravim na stolu. "Torej, Emma se vesi po njemu." Mi reče. "Naj se, saj nimava nič samo prijatelja sva." Ji rečem in gledam v nebo. "Aha." Mi odvrne in pogleda na postrani. "Glej, danes sem v trgovini videla, malce starejšega fanta, tam okoli 25 let ima. In bil je Avstralec, ne veš ampak ko mi je pomagal dati kipec iz police, me je po celi hrbtenici spreletela vročina." Ji rečem. "Ahha, razumem." Mi odvrne in se nasmehne ter vstane in odide v sobo, ter nato ven ker so ostali šli na plažo, jaz pa sem ostala ker mi je malce slabo. "Čer." Reče glas za menoj. "Nisi šel z njimi?" Rečem, ko zagledam Pierrea. "Ne, ni se mi dalo." Mi reče. "Razumem." Mu odvrnem. Počasi, se mi je približal in postavil roke, na moja ramena. Na vratu sem čutla njegovo toplo sapo, na nežno me je poljubil. Njegove roke so od ram drsele vse nižje in nižje ter bile kmalu na mojem oprsju. "Pierre, nisem še." Rečem. "Dobro, kakor hočeš." Mi reče in me poljubi na lice ter odide iz terase.

Zjutraj sem odšla ven malce na sprehod, ker me boli v trebuhu. Hodila sem na okoli ter prišla na plažo in se sezula sandale, ter hodila po peščeni plaži. "Glej, koga vidim." Zaslišim na levi strani, ozrem se in zagledam Roberta. "Robert! Heey." Mu odvrnem in počasi prikoraka do mene. "Kaj počneš, tako zgodaj tukaj?" Me vpraša. "Torej, ne morem spati, ker mi je od včeraj slabo." Rečem. "Ow, bogica." Mi reče in malce namršči obraz. "Saj bo, kdaj pa kdaj se me loteva." Rečem. "To ni ravno dobro, ampak no, mogoče pa bo sprehod v dvoje pomagal če smem?" Mi reče. "Ja, seveda se lahko pridružiš, družba mi bo prav prišla." Mu odvrnem, ter se mu nasmehnem...

Next?
(PROSIM ODGOVORITE NA VPRAŠANJA)
1) Se ti kaj dozdeva, kaj se dogaja?
2) Mnenje?
06. februar 2014
u160185
u160185
nextt*o*
1)jaa, Rose in Robert bosta par *o*
2)ZAKONN!! *-*
06. februar 2014
u163651
u163651
Neeeeeeext! *o*
- Rose in Robrt bota pomojm sk <3
- dgac je ful doobr
06. februar 2014
neeeeeext
06. februar 2014
1) mislm da bota bla robert in rose skupi in tudi upaam <3
2) fuuuulll doobr <3
neeeeeeexttt
07. februar 2014
u155122
u155122
Hodila sva po plaži, počasi se je jutro prebujalo, sonce pa je prijetno začelo vzhajati. "Rada potuješ?" Me vpraša. "Zelo rada, ti?" Mu rečem. "Uh, kaj vprašaš! Seveda da rad!" Mi reče in se nasmehne. "Kje si že bil?" Ga vprašam. "Ah, v Aziji, pa Afriki, na Havajih, Novi Zelandiji, ti?" Mi odvrne. "Hm, v Italiji, Sloveniji, V Teksasu, v Rusiji in Kanadi." Mu rečem "Ql! Ej, ej to moraš probat, pridi daj!" Mi reče in prime za roko. "Robert..čaakaaj!" Zavpijem ko stečeva do morja. "Jutranje kopanje, dajmo." Mi reče. "Čaakaj, čakaj...ne bom šla v vodo." Rečem. "Zakaj?" Me vpraša. "Em...fobijo pred vodo imam." Rečem. "Aaa, no sedaj pa jo boš premagala." Mi reče in si sleče majico, ter hlače in sezuje čevlje ter odvrže torbo. "Ne...ne morem." Mu rečem. "Daj no, ves čas bom..par cm proč od tebe, ne boš se utopila." Mi reče. "Misliš?" Ga vprašam. "Ne, mislim vem." Mi reče in se nasmehne. Povzdignila sem z rameni in si slekla majico ter hlače in odvrgla torbo na njegovo. "Vprašanje, zakaj nosiš kopalke, kopaš pa se ne?" Me vpraša. "Zakaj ti nosiš, pohodne čevlje pa je poletje?" Ga vprašam. "Ahahaha, znaš vrnit." Mi reče. "Haha, seveda." Mu odvrnem. Počasi sva šla v vodo. "Baah..je mrzla!" Zavpijem. "Se bo kmalu segrela, daj mi roko če se bojiš." Mi reče. "Ne, ne če bom premagala strah, ga bom sama." Mu rečem in stopam v vodo. "Waw, v vodi stojim do kolen." Rečem. "Ahaha." Se zasmeje Robert. "Lol." Mu le odvrnem in počasi zlezem do bokov. "Naprej, pa ne grem." Mu rečem in se z rokami podrgnem po ramah. "Daj no..do vratu." Mi reče. "Am..ne ker bom imela mokre lase." Mu rečem. "Pa saj ni pomembno, posušili se bodo!" Mi reče in pride do mene. "Aha...lahko zate ker imaš kratke." Mu rečem. "Ni to..ni to." Mi reče in se zasmeje. "Ne grem dalje..v redu?" Rečem. "Kakor, hočeš." Mi odvrne in se potopi. Jaz pa sem se samo zasmejala in ne da bi se zavedala rekla. "Da bi vedel kako je srčkan, ko to počne." Na enkrat pa me je nekaj zgrabilo za noge in potegnilo v vodo. Hitro sem skočila nazaj pokonci. "Ahh..fuj...soli imam polna usta!" Zavpijem in zakašlam ter pogledam: -.-
"Wow..woow...to sem se šalil." Mi rečem. "Mhhm.." Mu le odvrnem in prekrižam roke ter naprej gledam: -.- "Pa daj no.." Mi reče in me pogleda. "Grrr.." Sem zarjovela in ga naprej gledala. -.- "Oprosti." Mi reče in naredi *puppy face* "Boš videl oprosti." Mu rečem in ga poškropim. "AA...kdo pa sedaj išče težave?!" Zavpije in tako sva se začela špricati in skakati po vodi.

Kasneje, ko je sonce že viselo višje na nebu sva prišla iz vode. "Oh, krasno moja majica je mokra kakor da bi jo vrgel v vodo." Rečem in jo primem ter otisnem. "Moja je pa suha!" Mi reče in jo prime ter pokaže. "-.-" To je bil moj komentar. "Na, ti jo posodim." Mi reče. "Resno?" Vprašam...no mislim da bo rekel...seveda NE X'D. "Ja, seveda." Mi odvrne. Prijela sem jo in si jo nadela. Ko sva se malce posušila sva odšla naprej. "Kaj je sedaj s Pierrom?" Me vpraša in liže sladoled. "Ah, ne vem." Odvrnem. "Kako..ne veš?" Me vpraša. "Torej, saj je prijazen, čeden, zna veliko stvari ampak..moti me da je tako prefinjen in to." Rečem. "Torej, so ti ušeč preprosti?" Me vpraša. "Ja." Mu odvrnem in hodim naprej. "Boš malo?" Me vpraša. "Lahko." Mu odvrnem, Robert pa mi da sladoled. Ko ga je dobil nazaj v roke, pa je z prstom zajel malce sladoleda in me z njim po nosu. "Heey!" Zavpijem. "Saj pravijo, da je čokolada dobra za kožo." Mi reče. "Ja vem, ampak ne takšna katero je prej lizal neki človek." Odvrnem, Robert pa se je samo smejal in korakal do hotela. "Pridi z mano gor, da ti dam majco nazaj, ampak se moram prej preobleči." Mu rečem. Pokimal mi je in odšel za mano. "Heey, družba!" Zavpijem, vsi pa so me le pogledali. "Kdo je to?" Vpraša Emma. "Ohh..To je Robert...Robert, tole so Emma, Kristoff, Grace, Max in...Pierre." Mu rečem. "Heey." Odvrne in se nasmehne. Jaz pa sem nato odšla v sobo, se preoblekla in mu prinesla majico, meni pa se zdi, da je imel prijeten pogovor z Pierrom. Ko sem mu vrnila majico je odšel. Nato pa je Pierre prišel do mene in me objel. Vsi pa so le strmeli. "Par sva.." Rečem. Vsi so zavriskali, Emma pa je bolj ali manj bila vesela ja. Kristoff pa se je takoj za tem odpravil iz sobe. Povedal mi je, da je vprašal Liso če bi šla z njim na sprehod in je privolila. Ah tale moj butček upam da bo imel kaj več sreče kot jaz...
Next?
07. februar 2014
u160185
u160185
nextttt<333*-*
07. februar 2014
neeext
07. februar 2014
neeeeeexxxtt
08. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike