Forum
gre o fantu in punci ki se spoznata....
18. januar 2012
Jaz sem nina stara sem 13 let in hodim v 8. razred na moj rojstni dan me je pred poukom vprasala moja sošolka v koga sem in rekla sem v jana ona je rekla da bo mu povedla in je sam rekla okej tak neboš ona je res šla in rekla jan,jan nina je v tebe jan se je nasmejal in me pogledal jaz pa sem se mu obrnila vstran in se nasmehnila.Pri glazbi me je gledal in se smejal meni v obrazjaz pa njemu med poukom naju je učiteljica zalotla in naju opozorila da nesmema motiti pouka in je on rekel da je on bil kriv jaz pa da sem jaz kriva učiteljica je rekla naj nehama sama sebe optoževat in da naj nehama preden ko šenisem praznovala sem mamo vprasala če lahko povabim jana ona pa je rekla da ja poklicala sem ga in vprasala on je pa zveseljem rekel ja.drugo jutro v mekdonalcu na mojem rojstnem dnevu je malo zamudil.prinesel mi je darilo in rekel samo vse najbolše vsi so govorili kiss ,kiss,kiss on pa se je samo vsedel in se smejal igrali smo se eno igro in oni so si mogli nekaj zmislit kaj boma mogla delat z janom vse skupaj in prinesli so nama sladoled ki sma ga mogla skupaj pojest ,coca colo meni je šlo celi čas na smeh.A potem tri tedne po mojem rojsnem dnevu se je že zaljubil drugi sošolec v mene jaz nisem vedela kaj nej naredim.pomagala mi je sošolka in smo naredili kviz dobivala sem darila ,ko sma se s tistim sošolcem razrešila sma lahko bla z janom skupaj prinesel mi je prstan ki je bil meni kot spomin da sem njegova punca in mi dal prvi poljub !!!!!!!!!! bilo je je neverjetno ves da se ti obrne živlenje na glavo apotem po enemm mesecu sma se skregla ker sem preveč bla logosumna in ko sem ga videla z drugo punco sem si mislila ja zaj pa mi ga je vzela glih tisti dan sem spoznala da če se keri punci prilizuje ne bodi logosumen ampak se delaj koda nič nipo dveh mesecih sem vidla da druge šlata a jaz sem bila koda nič ni ampak še vedno sem bila zelo ,zelo lugusumna in sem si v glavi zamišlala pusti ga naj živi posvoje in to sem naredila potem čez počitnice sem razmišljala kaj ga naj še mam al ga naj pustim?..... če se hočete slišati več napišite next
18. januar 2012
nexxt
19. januar 2012
rabim 5 nextov
19. januar 2012
NEXT
22. januar 2012
odlocila sem se da ga pustim.cez par mesecev je v moje ljubezensko življenje prisel lan!!!...next???sory ker nisem dolgo pisala nisem imela casa hvala za nexte full dobro
13. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg