Forum
komaj sem čakala da dopolnim 14 let.
do tega se je zgodilo še marsikaj zanimivega:
smešni poljubi,najlepši fant,moje najbolše prijateljice,in seveda zoprna starša.
to sm si izmislila.a to se dogaja najstnikom.

ali nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. maj 2010
bila sm stara 13 let in sem komaj čakala da bom 14.
hotela sm da je moja zabava popolna: v klubu z didžejem.ampak sta bila starša zelo zoprna.
začelo se je novo šolsko leto. zjutraj sem se uredila.
ko sem prišla v šolo sem se z prijateljicami pogovarjala o fantih.in kar naenkrat sem zagledala dva lepotca.Hotela sem čim več izvedeti o njima.z prijateljicami smo ju zasledovale.
moja prijateljica anja se je ponesreči zaletela v enga izmed njiju.on jo je pobral in jo vprašal če je v redu.povedala sta nam da sta nova na tej šoli zelo smo bile vesele.povedala sta nam še svoje ime me pa smo kar otrpnele.enemu je bilo ime klemen drugemu pa jaka.prijateljica anja je dobila telefonsko od jakata.klemen je bil pa zmenjen z mojo največjo sovražnico mašo.odšla sta in meni to ni bilo všeč. anja mi je pa kar naprej govorila o jakatu.jz pa.......
ali nadaljujem???
29. maj 2010
dej nadaljuj drgač pa dobrrrrrrr!!!!!!!!
29. maj 2010
tnx
29. maj 2010
u21025
u21025
nadaljuj
29. maj 2010
u21025
u21025
29. maj 2010
u21025
u21025
?
29. maj 2010
dejmo dejmo nadaljuj!
29. maj 2010
ok
29. maj 2010
upam
29. maj 2010
sm samo razmišljala o klemnu.
anja mi je rekla sj ne bo doug časa zdržu z tisto mašo.
hotela sm videti kako zgleda če te kdo poljubi.
zato sem šla k enmu petru.da bi vadila, ker on je to obvladal.k njemu so hodile vse punce.
ko sem prišla k njemu sem ga poljubila.dolgo sva se poljubljala.
joj bil je zelo negravžen.kličejo ga slinast fant.
no drugi dan mi je anja rekla da bodo na bazenu in ne bo maše.rekla je da lahko pridem.no šla sem k bazenu.in jih zagledala.šla sem do njih anja in jaka sta odšla.aiia jaka pa anja sta hodila.jz pa klemen pa sva odšla v bazen in tam se je nekaj zgodilo................
nadaljujem??
29. maj 2010
ja nadaljuj!!!!!!
29. maj 2010
coment pliss!!!!!!!!!!
29. maj 2010
dej naprej!!!!!!!!!! nujno!
29. maj 2010
poljubu me je.Zdelo se mi je zelo čudno ker hodi z mašo.rekel mi je da mora nekaj urediti in da me bo poklical.povedala sem anji zelo je bila vesela.
minilo je že kar nekaj časa ampak me ni poklical
klemen je igral v eni rock skupina imeli so koncert na koncert sm šla z jegovim najbolšim prijateljem timom.
klemna sem hotela narediti ljubusumnega.Ko sva prišla na koncert sem vidla še moje prijateljice anjo,mojco,martino in janjo.
joj videlo se mu je kako je ljubusumen.
naslednji dan mi je mami rekla da me neki fant kliče bila sem zelon vesela ker sem mislila da je klemen ne bil je slinasti fant s katerim sem se poljubila,((fujjj)).rekel je da ima neka prijateljica zabavo.in smo vsi vabljeni.rekla sm da bom prišla z prijateljicami.odložila sm telefon.in si mislila grem samo zaradi tega ker pride klemen.....
ali nadaljujem.

prosm če kj komentirate k me zanima če vm je všeč prosm!!!
29. maj 2010
u21025
u21025
deeeej nadaljuuuj !
29. maj 2010
ja itq da nadaljuj¨!!!!
29. maj 2010
u21619
u21619
nadaljuj!
29. maj 2010
nasledni dan smo šli na zabavo.
ki je zgledala takšna:

z prijateljicami smo šle plesat.
slinasti fant je bil zaljubljen vame.
Ko je prišel je kr šel z mano plesat nato me je zagrabil za roko in me odpeljal ven hotel me je poljubiti jz sem hotelaa odditi a me je poljubil.kar naenkrat sem zagledala anjo,klemna,mašo in jakata.klemen je takoj odšel,maša pa se mi je posmehovala.zelo me je bilo sram petru(slinastemu fantu) pa sem povedala da nisem zaljubljena vanjga.ker se ga nisem mogla rešiti sem se mu zlagala da sem lezbika(ha ha ha).
najboljši prijatelj od klemna tim je izvedel da sem šla ven z njem samo zaradi tega da bi naredila klemna ljubusumnega.
klemen je bil zelo jezen name.
slinasti fant je bil zelo žalosten ampak sem vsem povedala da nisem lezbika.
naslednji dan...........
nadaljujem??
coment plisss!!
29. maj 2010
u21025
u21025
jaaaa !
29. maj 2010
nexxt!
29. maj 2010
u21025
u21025
naaprej
29. maj 2010
N A D A L J U J Z G O D B O !

29. maj 2010
dejmo dejmo nadaljuj!!!!!!!!!!!!
pa hitr!
29. maj 2010
u20213
u20213
nadajuj
pliss
29. maj 2010
|\..|..|---..\..../.____....|
|..\|..|---....\/.......|........|
.......|---.../..\......|.......o
29. maj 2010
(NEXT)
29. maj 2010
mislim da bo jutri pisala naslednji del ...
drgač pa sm tud jz da greš naprej ledenka!
29. maj 2010
haha heart.girl
30. maj 2010
u šoli je prišel klemen do mene in mi rekel zakaj sem to naredila.Opravičila sem se mu.On pa mi je še rekel da me toliko časa ni poklical ker je hotel končati z mašo nasmejala sem se nato pa sem odšla k pouku.
Zelo sem bila jezna na starše ker mi ni niso pustili imeti rojstnodnevno zabavo v klubu z didžejem.
ampak to še ni najhuje.Ko smo imeli športno mi je anja povedala da je ona povedala klemnu vse.Nato sem se razjezila in ji rekla jaka je zelo slabši od klemna.Klemen ma vsaj rock skupuno.(klemen pa jaka sta brata).moj in mašin roj.dan je bil na isti dan.in zato mi je anja rekla,da bo šla rajši na mašino zabavo kakor na mojo.Razjezila sem se in jo brcnila.(malo preveč ker je šepala).Nisem vedela kaj naj naredim.do mojga roj.dneva manjka samo še 3 dni.
no potem..........
nadaljujem??
coment!!!!!
30. maj 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg