Forum
u71430
u71430
Ines:

Moje ime je Ines in stara sem 16 let. Živim v Sloveniji z starejšo sestro Nejo ter mamo. Neja ima fanta Marka. Oba sta stara 21 let in sta v resni zvezi. Nameravata tudi živeti skupaj v bližnji prihodnosti. Jaz pa sem forever alone z Liamovim plakatom. Ja kot vidite sem velika oboževalka skupine One Direction. O njih vem čisto vse in jih ljubim, še posebej pa Liama.

''Ineeeeeeeees pridi že ven iz kopalnice! Hočem parfum!'' je zavpila moja sestra Neja. ''Zakaj nisem edini otrok v tej družini?'' rečem sama sebi in si zapnem še zadnji gumb na jopici. Pospravila sem glavnik in odprla vrata. Neja je kar planila noter. ''Greš spet ven z Markom?'' vprašam in se naslonim na rob vrat da jih ne more zapret. ''Joj Ines, ti še nisi polnoletna in ne veš kako je to imeti resnega fanta.'' reče. ''In me niti ne zanima. Jaz imam Liama pa tudi če samo na postru.'' odvrnem, ona pa me zdolgočaseno pogleda. ''Si že kupila karto za Verono?'' vpraša. ''Saj res! Morem takoj na koomp!'' zavpijem inn odhitim v svojo sobo. Tam pa sem videla Patricijino sporočilo da so karte za Verono in Milano razprodane in da je prosto samo še v Nemčiji. ''NEEEEEE PROSIM NEEEEEEE!'' sem zavpila in sedla kar na tla ter začela jokat. Noter je prihitela mama. ''Kaj je narobe?'' vpraša. ''Karte za Verono so razprodane! Moje življenje nima več smisla mama. Ne bom jih videla. Ne bom mogla Liamu povedati kako zelo ga ljubim.'' zastokam, ona pa mi pomaga vstati. ''Vem. Zato pa sem ti naročila karto za Munchen ampak boš zadaj na tribuni vendar vem da ti že to veliko pomeni.'' reče, jaz pa jo skoraj zadušim ko jo začnem objemat. ''Joj mami! AAAAAAAAAAA YEEEEEEEEES!'' sem zavpila, potem pa sem pogledala na skype in videla da me kličeta Patricija in Iza.
Patricija:

Ime mi je Patricija in sem stara 19 let. Živim v Sloveniji in imam mlajšo sestro Anjo, ki je včasih prava nadloga ampak jo imam vseeno rada. Nora je na Justina Bibra. No saj jo razumem. Jaz sem nora na Zayna Malika in vse iz 1D ampak najbolj na njega. Všeč mi je vse na njemu. Kar stopim se ko vidim kakšno njegovo sliko. Mama in oče pravita da je čas da si najdem fanta, ampak kako naj če ni nihče tako popoln kot moj Zayn.
''Anja nehaj že prosim! Poskušam se učit in ti boš kriva če ne naredim izpita!'' zavpijem SPET iz svoje sobe. Anja je navijala Justinovo pesem Be alright in pela kot nora. Najraje bi ji razbila tisti CD, ampak nisem taka. ''Anja res se umiri malo! Patricija pridi dol, presenečenje imava zate!'' reče oče od spodaj. Vrgla sem svinčnik na mizo in se odpravila dol. ''Karte za Verono so razprodane kajne?'' vpraša mama, jaz pa pokimam. ''Ne me spominjat prosim.'' rečem, onadva pa se spogledata in se zasmejeta. ''Na koncert greš v Munchen čeprav boš na tribuni, ampak vseeno.'' vzklikneta oba naenkrat. ''OMG! OMG!'' zavpijem in dohitim direktno v svojo sobo. Takoj sem na skypu poklicala Izo in Ines.
03. november 2012
u71430
u71430
Iza:

Ime mi je Iza in stara sem 17 let. Živim v Sloveniji z očetom in starejšim bratom Markom. Včasih je zeloooo nadležen ampak ga ni skoraj nič doma ker je večinoma s svojo punco Nejo. Neja ima mlajšo sestro Ines in je moja najboljša prijateljica. No glede fantov..Nimam fanta, imam pa Niallov poster. Saj to je dobro kajne? No naj vem povem. Obožujem in ljubim One Direction. Najbolj pa Nialla Horana. Vse bi jih dala da bi jih enkrat spoznala ker so nekaj posebnega.

''Mark lahko že enkrat prideš iz kopalnice? Saj te ne bo Neja požrla če boš imel en muzol!'' zavpijem pri vratih kopalnice, a ni bilo odziva. Končno se je prikazal zunaj, jaz pa sem mu skuštrala lase in se zaklenila v kopalnico. ''To boš še plačala!'' zavpije. ''Whatever.'' odvrnem in si začnem česat lase. ''Izaaaaaaaaa pridi dol takoj!'' je zavpil oče in jaz sem ga kot majhen psiček ubogala in stekla dol. ''Ti si zelo želiš videti One Direction kajne?'' vpraša. ''Še vprašaš?!'' vzkliknem da mi skoraj oči padejo z jamic. ''Hm..Mislim da sem ti pravkar naročil karto za 1D in tvoji dve prijateljici tudi gresta.'' reče. ''AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!'' je bilo vse kar sem spravila iz sebe. Slišala sem zvok od skypa zato sem stekla gor in se oglasila. Bili sta Ines in Patricija.
03. november 2012
neeextt!
03. november 2012
neeeeeeeeext.!
03. november 2012
next
03. november 2012
u105994
u105994
neeext
03. november 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. november 2012
u80685
u80685
next!.
03. november 2012
next
03. november 2012
Next
03. november 2012
u101906
u101906
Neeeext
03. november 2012
Next
04. november 2012
u103529
u103529
next
04. november 2012
neeeeeeeeeext
04. november 2012
u71430
u71430
Ines:
''Na koncert grem!'' smo zavpile vse tri naenkrat. ''Bom jaz pazila na vaju ker sem najstarejša.'' reče Patricija in vse tri smo se zasmejale. ''Ampak kje je še 17.maj..'' zastokam. ''Pa saj bo hitro minilo.'' reče Iza.
--------------------------------------------------------------------------------
17.MAJ~Munchen, One Direction koncert
INES:

Celo noč nisem spala. Vedela sem kaj me čaka. Videla jih bom! Stekla sem v kopalnico in se uredila. Seveda sem porabila več časa kot ponavadi. ''Ines pridi če ne bomo pozni!'' je zavpila mama na stopnicah. ''Takoj pridem!'' sem zavpila nazaj. Pograbila sem torbo in se odpravila dol proti avtu. Seveda sem imela oblečeno 1D majico. S Patricijo in Izo smo se dogovorile da bomo imele enake majice.
[img]http://www.clotee.com/wp-content/themes/Emporium/thumb.php?src=http://www.clotee.com/wp-content/uploads/products_img/One-Direction-Boy-Band.jpg&w=336&zc=1&q=80&bid=1[/img]
Ker pa je bilo mrzlo sem prek imela še pulover z napisom I love Liam Payne. Z mamo sva se odpeljali proti postaji kjer smo se dobili da gremo skupaj na koncert. ''Lepo se imej in ne skup padit.'' reče. ''Bom brez skrbi.'' odvrnem in se zasmejem. Šla sem proti avtobusu in tam sem že zagledala Izo ki se je nekaj pogovarjala po telefonu. Šla sem na avtobus in tam je že bila Patricija ki mi je na veliko pomahala.
PATRICIJA:

''Še majica in je to to. Ne čakaj nekaj sem pozabila. Ne saj imam vse.'' se spet pogovarjam sama s sabo, Anja pa me je opazovala pri vratih s sladoledom v roki. ''Ne pozabi objet Harryja v mojem imenu. On je od njih še najlepši s tistimi kodrčki.'' reče. ''Ja pa kaj naj ti jaz..Idi vn ker me delaš živčno.'' vzkliknem, ona pa se začne smejat. ''Patricija imaš vse? Jaz te bom peljala ker ti si preveč živčna.'' reče mama, jaz pa pokimam in vzamem torbo. Še zadnjič sem se pogledala v ogledalo in si popravila frizuro ter se odpravila dol. Ko sva z mamo prispeli do postaje sem se hitro poslovila in stekla na avtobus. Čez nekaj časa je prišla Ines. Na veliko sem ji pomahala in ona je prišla do mene. ''Hej. Si tudi ti živčna tako kot jaz?'' vpraša. ''Uffff še preveč.'' odvrnem. Potem pa je prišla še Iza in je prisedla k meni, Ines pa je sedela pred nama. ''Zdaj pa nas čaka nekaj ur vožnje.'' rečem. ''Kaj če srečamo 1D?'' vpraša Iza. ''Kaj je s tabo? Sigurno so zdaj nekje na lepšem.'' odvrne Ines.
IZA:

Ampak jaz sem prepričana da bomo srečali 1D ko se bojo s kombijem peljali na koncert. No bomo videli. Ines in Patricija sta se nekaj pogovarjali, jaz pa sem dala slušalke v ušesa in začela poslušati What Makes You Beautiful. Potem pa sem zaspala in sem sanjala da me Niall hoče poljubiti. ''Poljubi me Niall, tukaj sem.'' To sem očitno rekla naglas. Zbudila sem se in videla da se celi avtobus smeji kot nor. ''Ups. Če je pa Niall tako asdjdfhjsdhyj..'' sem nekaj začela mutit. Ines se je obrnila in se začela smejat. ''Ti se kar smej.'' rečem, ona pa mi pokaže jezik in se obrne naprej. Po nekaj urni vožnji smo prispeli v Munchen..
04. november 2012
next
04. november 2012
u105994
u105994
Neeext
04. november 2012
Next!!! Iiiiiiiii kako lepo!
04. november 2012
neeext
04. november 2012
u80685