Forum
Živjo! pa sem jas tu z novo zgodbico, ki ne vem če bo mela bralce
ni pač. Tu not je Ashton en res bedn človk, sfalen in na konc bo use kul. Luke pa je glavna oseba in ostali(Michael, Calum) držita z Ashem in so usi nekak nesramni do Lukea pa to. pač ne bom neki dougovezla. Enjoy! <3
Starring
Kerry Jenna Troyer

Luke Hemmings

Ashton Irwin

Calum Hood

Michael Clifford

Prologue
Ni se znal postaviti zase. Postal je izobčenec. Vsi so se obrnili proti njemu. Zaradi tistega dogodka. Zaradi nekega dekleta. Upal je, da se bo vse obrnilo na bolje. Ampak, kmalu je upanje izgubil. Dokler ni prišla ona. Ona, ki se mu je zasidrala v srce. Ni je mogel pozabiti.
am jap to je to zaenkrat
next?
06. september 2014
neeext in oglašuj si zgodbico da boš dobila bralke
17. september 2014
Neext
17. september 2014
Next
18. september 2014
neeeextt
18. september 2014
u179532
u179532
Next♡♡♡♡♡♡
18. september 2014
Tbh, sem čis pozabla na to zgodbico, da sm začela pisat, dokler ni ·•● poιѕoɴ ●•· komentirala...hvala ti
hvala pa tui usem ki berete
enjoy!*.=
------------------------------------------
IIIIIIIIII Chapter 1 IIIIIIIIIIII
Kerry Jenna Troyer
"Ja mama. Vse je v kovčku, prav?" sem naveličano dejala in zaprla kovček.
"Si prepričana?" je vprašala zaskrbljeno.
Zavila sem z očmi in zaprla vrata sobe.
Sem Kerry Jenna Troyer. Prijatelji, če jih lahko tako kličem, me kličejo Kerry, nekateri pa tudi Jenna, ampak to je zgolj za zbadanje. V razredu nisem tako priljubljena. Nisem navajena navezati stika z ljudmi, zato nimam prijateljev.
Živim za glasbo. Edina opora mi je klavir in nekaj Chopinovih not. Pravkar pakiram za moj oddih. Odločila sem se, da si bom vzela pavzo, za vso sranje, ki se je dogajalo. Matura me je res izmučila poleg tega pa se mama ni trudila, da bi mi medtem stala ob strani, ampak je vpila nad mano in podobne reči. Maturo sem vseeno izdelala z odliko in to jo je žrlo.
Vmes sem delala tudi izpit in razna dela, s katerimi sem si prislužila veliko denarja.

Vzela sem še sliko očeta, ki je umrl pred nekaj leti v avtomobilski nesreči, ter jo dala na vrh kovčka. Oblekla sem jakno in stopila iz sobe.
"Torej greš?" je vprašal Aidan, moj brat. Prikimala sem in ga objela. Mamo sem samo ošinila s pogledom in zamrmrala nekaj podobnega kot 'adijo'.
S taksijem sem se odpeljala do letališča in se kmalu vkrcala na letalo.
V ušesa sem pritisnila slušalke in zaspala ob glasbi.

Čez nekaj časa me je zbudila stevardesa in naznanila pristanek. Varno smo pristali in spet sem ustavila najbližji taksi, s katerim sem se odpeljala do stanovanja blizu Avstralske plaže. Da, pristala sem v Avstraliji. Tako sem bila vsaj celino stran od vsega.
Stanovanje je bilo prav takšno, kakršnega sem si predstavljala. Bilo je zelo drago, saj je v njem stal klavir. Sploh ne bi preživela brez klavirja, resno.
Odločila sem se, da bom šla malo po obali. Vzela sem kopalke, če bi se mogoče odločila za kopanje in potem odšla. Zaklenila sem stanovanje. Vreme je bilo sončno, za razliko v Londonu. Bilo je tudi precej mirnejše, ne veliko avtomobilov in hrupa. Morje me je vabilo, zato sem si sposodila ležalnik in se začela sončiti.
Okoli mene je bilo veliko ljudi, videla sem tudi tri fante, ki so hoteli četrtega vreči v vodo. Zaprla sem oči in uživala v sončnih žarkih.
Ampak v naslednjem trenutku je nekdo priletel v vodo in me pošprical. Skočila sem v zrak in besno pogledala to osebo.
"Oprosti, vrgli so me noter." je rekel fant v vodi. Prišel je ven in pobral brisačo iz tal ter se obrisal.
Pobrala sem ležalnik in se hotela prestaviti.
"Hej, jaz sem Luke. Oprosti še enkrat." je rekel živahno.
Zamrmrala sem nekaj in prestavila ležalnik.
Aja, pa v tej zgodbici Ashton, Luke, Michael pa Calum niso slavni alneki
18. september 2014
neeext
18. september 2014
Nexšt nujno!!
28. september 2014
Nexxxxt nujno
01. oktober 2014
neeeeeeext
full popovno, še ena tvoja perfekcija dobesedno.
neeeeeeeext
03. januar 2015
u186207
u186207
next
22. februar 2015
u124578
u124578
Next
26. februar 2015
u149360
u149360
Next
28. februar 2015
u186207
u186207
nekšt
18. april 2015
u172703
u172703
Neext + nova bralka
07. junij 2015
neeeext! nova bralka, popouno
kot vse tvoje zgodbicee!
NEEEXT!!
16. junij 2015
next !
aja pa nova bralka sem
in bi rada da nadaljuješ
ker je Popolno kot vse tvoje zgodbice
( sori Stylesdick. da sem fejkala sam je pač preprosto res a ne?)
NEXT!
15. avgust 2015
neext
30. september 2015
u199774
u199774
nova bralka+ next!!
01. oktober 2015
Drage Directionerke/Directionerji...
S skupnimi mocmemi smo se dokoncno odlocili, sa HOCEMO, da 1D opazijo Slovenijo kot normalno drzavo in da jo tudi obiscejo v cim krajsem casu, zato bomo:

JUTRI OB TREH POPOLDNE
VSI NA TWITTER IN BOMO TWITTALI
NASLEDNJI HASHTAG:
#1DNoticeSLOVEnia in nic druga!

Oznanite in poslite to novico naprej, naj se razsiri in da nas bo cimvec! Torej od jutri naprej od treh dalje in nato vse naslednje dni kadarkoli, vedno in skos twittamo ta hashtag in upamo da pride med world wide! S skupnimi mocmemi nam lahko uspe in upam da nam bo!!

Love, Ann xxx
24. oktober 2015
Next!!!!!
20. december 2015
Nneexttttttt!!!!!!!!!
23. januar 2016
A lahk pliisussw???
09. februar 2016
Next
22. februar 2016
u208800
u208800