Forum
u217990
u217990
Hej!
Sem konjčislava in to je moja prva zgodba. Upam da vam bo všeč. Plis ne fejkat.
Govorila bo o prijateljstvu Zoje, Dore, Nuše in Katarine.
Dora:

Nuša:

Katarina:

Zoja:
[img]https://24.media.tumblr.com/tumblr_maq0bygwpj1rg08n3o1_500.jpg[/img

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. november 2016
u217990
u217990
Oprostite.
Zoja:

24. november 2016
u217990
u217990
Rabim vsaj en Next da začnem
24. november 2016
u217990
u217990
Next
24. november 2016
Next
24. november 2016
u217990
u217990
hvala!
Ta Next je posvečen thinking&dream. hvala da si tako hitro odgovorila. ################################################################################################################################################################
Zoja govori:
Zjutraj sem se zbudila vsa zaspana. Zazvonil mi je telefon in bila je Dora. Oglasila sem se ji in v slušalko je zakričala:,,Zoja!? Kaj tak dolgo delaš!? Ura je že 8:10!" ,, Kaj!?" Prekinila sem in šla v kopalnico kjer sem si umila zobe, obraz, in si nanesla svoj MAKE-UP. Hitro sem se oblekla. Vzela sem florescentno roza majico, sive kratke hlače in sivo kapo. Nahitro sem vzela šolsko torbo in z rolko odrolkala do šole. Tam so me že čakale Dora, Nuša in Katarina.Skupaj smo odšle do omaric. Ko smo stopile v razred smo zagledale mojega fanta Luko kako sedi z sošolko Erin. Bila sem šokirana. Luka m vara? Stopila sem do njega ga pogledala v oči in mu eno primazala. On me uje samo prestrašeno pogledal. Obrnila sem se in mislila odkorakati stran a z roko me je primil za ramo in govoril kak mi lahko vse razloži. Vrata učilnice so se odprla in vsopil/a je...
Kdo je vstopil?
Next?
24. november 2016
Next. mogoče je vstopil učitelj
24. november 2016
u217713
u217713
Next
24. november 2016
u217990
u217990
Vstopil je učitelj matke(matematike). Razdelil nam je teste z prejšnje ure. Bila sem malo v skrbeh. Omg. Ko sem test dobila na mizo sem ugotovila da sem dobila 3. Malo bi manjkalo da se nebi zjokala. Luka je to videl in hotel je stopiti do mene. Porinila sem ga vstran in sedel je nazaj v svojo klop.
Dora govori:
Omg. Dobila še odl 5! Iiiiii kok sem vesela!!! Ampak videla sem Zojo kako že skoraj joka. Verjetno je dobila 3. Malo sem pokukala in bilo je res. Dobila je 3. Ko je zvonili smo se dobile na hodniku Nuša, Zoja, Katarina in jaz. Zojo sem močno objela in nato so jo objel še druge. Zvonil je zvonec ki je naznanjal za nas 8. razrede SLJ(slovenščina).
Katarina govori:
Omg. Pr testu sem dobila 5. Ful sem vesela. Ampak Zoja je dobila 3. No ja. To ni ravno dobro. SLJ. Ta tecni predmet. Za SLJ imamo naj bolj rečnega učitla. Celo uro je neki predaval o prvih slovenskih besedah. Bla bla bla bla. Kr mi je bilo dolgčas sem si začela risati po roki. Učitelj me je videl in mi dal šolski pripor. Omg. To je najslabši učitelj na svetu.
Nuša govori:
Resno!? Katarini si dal šolski pripor sam zaradi tega kr si je pisala po roki? Je pa res malo glup ta učitelj. No ja. Iz torbe sem vzela čigumi in ga začela žvečiti. Učitelj je dal tudi meni pripor. Katarini sem naskrivaj pomežiknila. Nasmehnila se ni je. Nato je Zoja začela jesti čips, Dora pa metati žogo. Na koncu smo vse pristale v priporu. Hahahaha.
Katarina govori:
Punce so to naredile zame!? Res sem jim hvaležna.
Zvečer v priporuše vedno govori Katarina)
Oh kok je dolg čas. Učitelj je rekel da se ne smemo pogovarjati. Dvignila sem roko da bi nekaj povedala. Uč. me je poklical.„ Se lahko čisto tiho pogovarjamo prosim?"„Hmh... Naj vam bo"je rekel in se vsedel na učiteljski stol. Me smo se vsedle v krog in začele z pogovorom.
Pogovor:
„Ja vem. Kak te je lahko prevaral?" je rekla Katarina.„Vem ja. Pol pa pravi kak sploh ni u njo!!! Wtf?"se je potiho zadela Zoja.„In? Je tut vam zdaj postalo malo tečno v priporu?"je vprašala Nuša„Ja!"so Dora, Zoja in Katarina vpile v en glas. Učitelj se je ukašljal in nas grdo pogledal.„Oprostite"so vse v en glas rekle.
Nekaj ur so še tam sedele in se pogovarjale. Nato so lahko šle do omaric kjer so se preobule in šle.
Pri omaricahNuša govori
Ko smo stale pri omaricah je mimo prišel en fant. Bil je tako lep. Tako postaven. Omg. Mislim da sem zaljubljena. Zasanjala sem se. Iz sanj me je zbudila Dora. Hitro smo se odpravile domov. Ker vse živimo v hišah v istem naselju smo šle celo pot skupaj. Vse je bilo Ok dokler spet nisem zagledala tistega fanta. Začela sem spet sanjati. Uganite kdo me je zbudil? Bil je tisti fant. Z angelskim glasom je rekel „Hej! Sem Alex. Zanima me no...no če...če bi šla jutri z mano na zmenek?" Skoraj me je kap.„J-j-j-ja"sem mu jecljaje odvrnila.
Dora govori:
Uuuuuuuuu! Nuša je zaljubljena. Ko je tako jecljala sem jo dregnila z komolcem. Kaj dela?
Zoja govori:
Kar hitro sem rekla „adijo" in odšla do hiše. Zazvonil mi je telefon in bil je Luka.
Javila sem se mu in mu rekla:„ Kaj bi rad? Bi mi povedal da me še s kom varaš?"„Zoja glej...am...no... naj ti razložim. Erin in jaz sva par pri biologiji in sva se menla za projekt." „Res? Luka tako mi je žal. Mi boš lahko odpustil? Sva lahko še par?"„Ka pa govoriš? Ja valda da sva lahko par in jasno da ti oprostim. Zdej pa se pomiri in me pol poklič. Čao!" in že je prekinil.

Želi kera posvečen Next?
3/Next
24. november 2016
u217990
u217990
Alex

Luka:

Erin:

24. november 2016
Next
24. november 2016
u217713
u217713
Next
24. november 2016
u217990
u217990
Hvala. Še en Next
24. november 2016
Next jaz sem v zgodbi
25. november 2016
jst sem tista ko ni v nobenega
25. november 2016
u217990
u217990
Katarina govori:
Malo za Zojo sem še jaz odšla domov. Ko sem stopila čez prag moje hiše sem takoj šla v sobo in se vrgla na posteljo. Vzela sem leptopa in šla na fb. Malo sem brskala po fb-ju ko sem dobila SMS na grup od Nuše. „Kata, Zoja in Dora,
Prosim če pridete k meni da se uredim za zmenek z Alexom z vašo pomočjo." Kar hitro sta Dora in Zoja rekli „Ja. Prideva čez 10min" . Jaz sem še malo gledala na računalnik in ga nato zaprla in še jaz napisala da pridem. Ko sem končno prišla do Nušine hiše so me pred vrati že čakale vse 3. Brž smo odhitele v Nušino sobo in naredile sledeče:
Zoja jo je naličila

Katarina je izbrala oblačila

Dora ji je naredila frizuro

Na koncu je Nuša izgledala popolno. Bila je rezls VaV. Ker nam je bilo dolg čas so punce še meni nekaj naredile:
Nuša me je naličila

Dora me je oblekla

Zoja pa sfrizirala

Tudi jaz sem izgledala odlično.
Nuša govori:
Hahahaha. Punce so me pravkar uredile za zmenek. Ker nam je bilo dolgčas smo uredile še Katarino. Tudi ona je izgledala ODL(odlično). Negdo je potrkal na vrata sobe. Odprla sem in bila je mama.„Ulala. Kako smo lepi. Hotela sem ti samo povedati da je Alex pred vrati. Punce so mi v roke hitro vrgle še balerinke ki sem jih takoj obula.

„Držite pesti zame punce" sem jim še rekla nato pa odšla iz sobe. V počasnem posnetku sem stopila v dnevno sobo. Alexu so se kar usta odprla ko me je videl. Nasmehnila sem se mu in odšla sva iz hiše. Odpeljal me je nekam. Nisem vedela kam ker sem imela zavezane oči. To naj bi bilo presenečenje. Čez kakšnih 5min je rekel:„Zdaj lahko daš to dol". Ko sem odprla oči sem zagledala...
Kaj je zagledala Nuša?
3 Next-e
25. november 2016
Next
26. november 2016
zagledla mcdonalc
26. november 2016
u215817
u215817
sik2007 to fejkaš to zgodbo
26. november 2016
u217990
u217990
Dajmo se 2 Next-a
26. november 2016
u217713
u217713
Next
26. november 2016
kaj?
26. november 2016
ne pa nena ki sem jo sam pač ista imena sem dala ker te osebe ki so v tej zgodbi res opstajajo in pač pišem z njimi pa še med njimi sem jaz!
26. november 2016
Next
26. november 2016
u215817
u215817
Yes yes
26. november 2016
Next
26. november 2016
Next
30. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani