u72009
u72009
kdo ti je bolši glasuj meni sta obe dobri ampak rihanna mi je malo bolša

kdo ti bolše poje rihanna al beyonce

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. marec 2012
u72009
u72009
pa, če glasuješ še pod komentar napiši kdo je bolši
16. marec 2012
RIHANNA
17. marec 2012
rihanna, čeprau tud beyonce ni slaba
17. marec 2012
u71017
u71017
Rihanna
18. marec 2012
u75545
u75545
Beyonce
30. marec 2012
u72009
u72009
rihanna je bolša
30. marec 2012
RIHANNA
30. april 2012
u98455
u98455
beyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyoncebeyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce
beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce beyonce
25. julij 2012
rihanna ampak tut beyonce ni slaba
25. julij 2012
u72009
u72009
ha ha vanessa veš, da jih je na anketi dalo več Rihanna (to pomeni da je boljša)
25. julij 2012
rihanna, ampak beyonce ni slaba
25. julij 2012
u72009
u72009
se strinjam
25. julij 2012
u98455
u98455
komu je všeč justin bieber ta luzer nekoga poznam ko ma japonke od bibera
27. julij 2012
u72009
u72009
ja to sem jaz tebi itak nebojo všeč pa nočem se kregat s tabo vem da misliš da sem luzerka ampak mene to nič ne moti -.-
27. julij 2012
u72009
u72009
če te moti je tvoj problem, ker mene ne moti
27. julij 2012
u98455
u98455
pa vidla sem te japonke niso lepe pa ful so trde za 1 šolski dan si jih ubuj pa bom jaz svoje pa bojo sošolci rekli kdo ma lepše japonke
27. julij 2012
u72009
u72009
ja in me briga kaj rečejo drugi o meni in o mojih stvareh, če vas to moti je vaš problem
27. julij 2012
RIHANNA!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. julij 2012
u49326
u49326
RIHANNA!!!!!
09. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg