Forum
u155122
u155122
(Nova zgodbica, navdušila pa me je neka serija, ampak ne bom nič kopirala iz nje, k večjemu samo imena.)

Vsak trenutek, sekunda ali stotinka odloča o našem življenju na misiji, tvegano se je postaviti izza vogala in streljati na drugi konec če si napaden. Tako je če si v vojski ali v policiji, vse je isto. Vedno moraš biti pazljiv in previden če ne jih hitro skupiš.

Moje ime je Angelique Rider in sem specialna agentka. Stara sem 26 let, poleg marincev pri katerih sem bila 3 leta ampak sem zaradi poškodbe morala iti sem bila v mornarici 2 leti kot pilot ampak sem zaradi nesreče in poškodbe bila spet odpuščena. Delala sem zdravstveno šolo. Sedaj, po počitku od nesreče pa sem se odločila da odidem nekam drugam, ker sem bila ostrostrelec sem dala ponudbo na SWAT ampak zaradi poškodbe noge me niso sprejeli ker je pri tem delu tvegano skakati čez stavbe. Ampak, ni vse tako črno, sprejeli so me v ne tako veliki skupnosti 5-o. Z bratom naju je sicer lasten oče spodil iz bogatije in..šla sva na Havaje kjer sem tudi našla službo. Ne veselim se začetka, ampak zaradi stiske v denarju moram poskusiti z srečo še v policiji.
Me:

Prvi da, ha ja, sedla sem v svoj nizko razredni avtomobil in se odpeljala po cesti do ustanove 5-p. Ko sem pripeljala do tja, sem avto parkirala na strani ob cesti, zaloputnila z vrati da so skoraj odpadla z avta in odšla do stavbe ter vstopila. Hodila sem po hodniku v usnjenih čevljih v katere so bile zataknjene hlače v vojaški barvi. Zgoraj sem imela črno kanatero po levi roki pa sem imela tetovaže, volka na rami in nek napis pod katerim je velika brazgotina. Tetovaž imam še mnogo na drugih predelih telesa. Lasje so se vili po hrbtu in sicer v črni barvi, na nosu sem imela šerif očala katere sem slučajno sunila v očetovi hiši pred časom ko sem bila še tam, original! Počasi sem prišla do pisarne v kateri bo moja nova skupina s katero bom delala, ne bom rekla da sem živčna kakšni ljudje bodo ampak novi, tega se pa nikoli nisem veselila ker sem grozno zaprt tip človeka. POčasi sem odprla vrata in vstopila. "Ta je zagotovo ta nova." Reče ženska na levi. "Pa še res je." Rečem in stopim v pisarno. "Lepo da si prišla... točno." Mi reče moški blontnih las in malce manjše postave. "Tega sem navajena." Odvrnem. "Lepo, moje ime je Danny, kliči me Danno." Reče blondinec. "Me veseli" Odvrnem. "To so..Kono..(pokaže na žensko) in Chin (pokaže na moškega poleg Kono) ter Steve, on je tukaj glavni na žalost." Reče Danny in pogleda v tla. "Hvala.." reče Steve in Dannya pogleda malce ogorčeno. "Me veseli, jaz sem Angelique, lahka me pa kličete Angie ali pa kakor vam je volja, pri marincih so me klicali Killer." Rečem s čim zadnjim se bolj hvalim kakor le govorim. "Killer? Kaj pa bi uspela narediti..ženska...pomožnosti majhna pa še suha." Reče Steve. "Recimo nekomu zlomi nos, zvije zapestje in polomi 5 reber. Bila sem ostrostrelec, nikoli pa ni pomembna rast ali suhost." Rečem ter snamem očala z nosu ter jih zataknem v rob kanatere pri oprsju. "Hudo." Reče Danno in pogleda na okoli. "Bomo videli kako bo čez čas." Mi reče Steve in v roke da mapo. "Tole je primer, nikar ne zamoči." Mi reče in odide iz pisarne. "Je ta tip pogosto tako zategnjen?!" Rečem. Vsi so odkimali razen Dannota, ko ga nato vsi pogledajo. "Kaj? Nikoli mi ne dovoli voziti Šavroleja!!" Zavpije. "Šavroleje imate?" Vprašam. "Camarote." Še doda Kono. Kot bi mignil so se mi zasvetile oči. "Če se bo kdo vozil z mano v avtu, bom vedno jaz vozila." Še rečem in odidem iz pisarne. "Mater je huda... a ste vidli kako postavo ma babnca?!" Reče Danno. "Jaa..ne prenateguj se prehitro, hčerko imaš." Mu reče Chin, Danno pa se le popraska po glavi...

(Vem, ni dober začetek)
Next?
09. november 2013
next
09. november 2013
u155957
u155957
Omfg js ljubiiim Havaje 5-o <33
Neeeext:*
10. november 2013
u152450
u152450
nekštttttttttii!!!
že začetk je the best (: !!
10. november 2013
neekštttttttt omg js sm lovala Havaje 5.0 sm zj jih nikjer več ne vidim da jih predvajajo pa če je sploh naprej od tam ko je Kono umrla al neke tazga mogoče je preživela?
10. november 2013
u155122
u155122
Na planet Tv so vsako sredo, četrtek in petek ob 8h zvečer
10. november 2013
neext
10. november 2013
spet so ? sm ka je ponavljanje od takrat ko so bli prvo al je nadeljevanje?
10. november 2013
u155122
u155122
nova sezona je lani posneta, k se gre neki tut od mame od Steva
10. november 2013
omgg ty *w*
10. november 2013
u155122
u155122
10. november 2013
u155122
u155122
Odšla sem skozi ustanovo in pogledala v kartoteko, truplo so našli danes zjutraj. Odšla sem do avta in...kaj sem videla? Šipe ni imel več, udrta je bila streha. "Mulci hudičevi." Sem rekla in kliknila na gumb za odklep vrat, ampak vrata so le odpadla iz tečajev. "Super." Sem si rekla in odšla nazaj. "Heey, fantje...meni so mulci avto uničl, s čim se nej pelem na kraj zločina?" Sem vprašala. "Am..Steve ima kluče od avta." Reče Danny in gleda slike. "In, kje je Steve?" Vprašam. "Nekje ga boš že našla." Še reče Danno. "Aha, hvala." Rečem in odidem iz pisarne iskat Steva. Na enkrat ga zagledam na hodniku. "Steve! Ej stari...kluče rabm!" Rečem in pridem do njega. "Stari?" Vpraša. "Oprosti šefe.." Rečem. "Kapitan McGerret." Se popravim. "Zakaj rabiš ključe?" Me vpraša kakor da ne ve zakaj se jih uporablja. "Torej, nekdo je znašal vandalizem nad mojim dewootom in ga popolnoma uničil, na kraj zločina pa se nimam s čim odpeljati." Rečem ter ga pogledam ko iz žepa jemlje ključe. "Aha, glej da ga ne razbiješ." Mi reče in nastavi ključe, že sem jih hotela zagrabiti ko jih umakne. "Resno mislim." Mi še reče. "Ja ja." Mu odvrnem in zagrabim ključe ter odidem do avtomobilov. "Waaaw..kaj bom vozila!" Zavpijem in pobožam srebrnega šavroleja po havbi, odklenila sem ga se usedla vanj kartoteko vrgla na sosednji sedež ter se odpeljala na naslov kjer so našli truplo ženske. Ko sem se pripeljala sem pokazala svojo značko in vstopila. "Torej, tukaj je ležalo truplo." Si rečem in počepnem da si bolje ogledam situacijo. "Kako je ležala?" Vprašam. "Našli smo jo obrnjeno na trebuhu." Mi reče. Ustala sem ko sem zagledal madež na steni. "To ste pogledali?" Vprašam. "Ne, ker je samo krvni madež." Reče. "Kakor vem je bila ustreljena v glavo!" Rečem in zagrabim rokavico ter si jo nataknem grem do stene in pogledam. "Pinceto prosim." Sem rekla in prinesel mi je pinceto. Na mestu kjer je bilo okrušeno sem podrgnila in videla luknjo. Počasi sem z pinceto prišla vanjo in ven potegnila naboj. "Popolno, pa da ni važno kaj?" Rečem zagrabim vrečko ter naboj vržem vanjo, vrečko pa dam v torbo. Tisti policist se je v sramu umaknil proč, prečesala sem okolico, pribljižno izvedla kaj se je dogajalo v prostoru, glede na prvgle stvari z omar se je odvijal kakor nekakšen boj, moški je posilil žrtev prej sta se porivala. Odšla sem do predalnika ter z lučko pogledala na okoli, odprla sem predal ampak je bil prazen. Prišla sem do omare jo odprla in zagledala čudno postavljeno desko, dvignila sem jo pod njo pa je bila krvava puška, prijela sem jo in jo dala v vrečko to pa v torbo. Vstala sem in odšla proti izhodu da se čim prej vrnem v laboratorij. Ko sem prispela sem odšla oddala dokaze. Nato pa odšla nazaj v pisarno. "Kako je šlo?" Vpraša Kono katera preglejuje slike o mestu zločina. "Torej, v steni sem našla naboj, kar pomeni da je žrtev bila ustreljena v glavo in metek je prišel v steno. Po mojem mnenju sta bila dva moška, ker sem našla dva odtisa čevlja, eden številka 42 druga pa 45. Po mojem je šlo za dva sostorilca, v tem primeru ker imam sama veliko nogo, je bila lahko prisotna kakor storilec ženska in moški, našla sem pa tudi puško, v laboratoriju preglejujejo ali ustreza kalibru." Rečem. "Za prvi dan si super." Reče Kono in se nasmehne, ko v pisarno pride Max, mrliški oglednik. "Hey, ne boste vrjeli, našel sem dva DNK-ja enega ženskega in drugega moškega, las katerega sem našel na žrtvinem nohtu ustrez DNK ženske, DNK moškega pa sem našel v spermi, ker je bila žrtev posiljena." Reče Max. "In še to...izvedel sem da naboj ustreza puški." Reče Max in se nasmehe. "Aha! Aha! Vidiš mene kako sem imela prav!" Povzdignem glas, Steve pa se pokaže iznenada in reče. "Si ugotovil komu pripada DNK?" Max je v roki imel sliko. "Ja, ženski DNK pripada Samanthi A'ledor." Max je Stevu izročil sliko z podatki. "Kakor je videti, bomo imeli pogovor." Reče Steve in se obrne proti meni. "Ti, greš z mano..malce se izkaži." Mi reče in gre mimo mene. "Kako je zategnjen!" Rečem, ostali so se zasmejali ko Steve reče "SLIŠAL SEM TE!" Odšla sem za njim in mu dala ključe, odpeljala sva se na naslov kjer naj nej bi bila Samantha. "5-o odprite vrata!" Zavpije Steve. Ker ni bilo odgovora sva hitro udrla in odšla na okoli, zadaj na vrtu pa je ženska skakala na okoli pijana. "Roke v zrak!" Zavpije Steve, jaz pa ob teh besedah pomislim na moje igranje doma pri 10 letih z bratom ko sva se šla policaje. "Samantha?" Sem vprašala. "Kdo sprašuje?" Je le rekla z rokami od telesa. "5-o. Našli smo vaš DNK na truplu." Ko je ženska slišala zato je takoj začela teči. "Pa k vragu si ji moral povedati!" Zavpijem in stečem za njo. "Ja pa kaj naj rečem da sem sladoledar in da prodajam mrliče!?" Zavpije nazaj. "Bolje bi bilo!" Mu rečem nazaj ter tečem za žensko in skočim nanjo. "Roke na hrbet!" Sem rekla. "Arentirani ste zaradi umora Veronice Simpson. " Ji rečem ter jo vklenem v lisice. Tako smo jo odpeljali na ustanovo 5-o in izprašali. Samantha je priznala da je bila poleg umora. Šlo se je za krajo denarja, njen fant kateri je Veronico tudi posilil je izvedel da mu je Veronica ukradla denar in zato se ji je maščeval. Tako nam je pomagala zašiti njenega fanta oz. morilca Veronice. Ampak, prvo kot prvo moramo ga najti. Še isti dan smo izvedeli da gre na letalo in ga ujeli. Zvečer sem se odpravila domov pod tuš in nato na posteljo. "Kako je bilo prvi dan?" Vpraša. "Torej, več kot zabavno." Odvrnem bratu..

(Vem bedno, vsa sem zategnjena )
Next?
10. november 2013
u152450
u152450
nnnneeeekkkkkššttttttt!!!!!!
kuj na začetku sem umirala od smeha, pa prot koncu tud (:
res carsk!!
10. november 2013
nekšttttttttttt omg *w*
10. november 2013
u155122
u155122
Še usaj 3 nexte pa prosim lahka kej oglašujete?
11. november 2013
Neeeeeeext!
11. november 2013
neeeeext + ne pravi da pišeš grozno ker je svetovno umetnik vedno zanika svoje umetnine
11. november 2013
u155122
u155122
Čez 1 mesec....

Zjutraj sem pogledala na okoli, nekam svetlo je. Pogledala sem na uro in "Strela! Ura je že 8!" Sem zavpila in padla iz postelje hitro sem se skobacala po tleh do kopalnice si lase počesala in jih spela v visok čop. Nataknila sem nederc črno kanatero in že sem nase natikala hlače. Hitro sem našla par nogavic in jih nataknila ter se obula čevlje. Umila sem obraz zagrabila prepečenec in zagrabila svoje stvari ter odšla ven, odklenila sem avto in se z njim odpeljala v službo, peljala sem kakor da gre za življenje, no saj gre ker bo Danny spet imel svoje da spim z kom. Hitro sem zagrabila vse ko sem parkirala in stekla ter še prej zaklenila avto in začela teči proti pisarni. Ko sem pritekla so vsi papirji zleteli po zraku. "Sorii! Zaspala sem!" Zavpijem in pobiram liste. "Že 2gič ta teden? A maš fanta?" Vpraša Danno. "Ne nimam ga! Nisem jaz kriva da se je ura pokvarila!" Zavpijem in ves kupec papirjov dam na mizo. "Mhm...a je blo fajn?" Reče Danno in še bolj dreza vame, Steve pa...kertenu je šlo bolj na smeh kakor Dannotu! "Okay...a me ti siliš da ti sprašim rit ali kako?!" Rečem in ga pogledam. "Ne ne, samo vprašam." Reče in pogleda na stran. "Aha...bolje zate." Rečem. Po minuti tišine pa... "Povej mi njegovo ime." Reče Danny. "Okay..zdle te mam pa dovolj ti..ti...!" Zavpijem in že hočem proti njemu. "Woow..woow...ne se mi tuki zdle stepst." Pride Steve med naju, po mojem bi se res udarila. Ko odrešitveno zazvoni telefon. Z Stevom sva planila nad telefon kakor otroka nad sladoled, kakor 'jaz mam čokolado!' 'ne jaz jo imam!' pač otroci. Zgrabila sem telefon ko ga tudi on začela sva se vleči ko končno nekako dobim telefon v roke, Steve je še kar mahljal okoli mene da bi ga zgrabil ko se javim. "Ja? 5-o" Rečem, Steve se je takoj umaknil in pridno poslušal. Nekaj časa sem odgovarjala "Kje, kako, kdaj?" Ko končam. "Torej, nov umor." Rečem. Tako smo se z skupino odpravili na naslov. Našli smo truplo, katero je gnilo že vsaj 3 dni. "O madona Steve! Kok časa se nisi že umil?" Reče Danno in si zamaši nos. "To ni Steve, pač pa 3 dni ali več gnijoče truplo!" Rečem. "Steve, ne reči da si se posral!" Zavpije Danno. Steve pa se le prime za glavo in reče. "Angie, ne vem kaj si ga naučila ampak zadnje čase Danno postaja nadležen." Reče Steve. "Hecam se!" Reče Danno in si takoj nazaj zamašil nos. Na roke sem nataknila rokavice in segla po žepih ter našla denarnico. "Osebne, denarja in bančne kartice ni." Rečem. Odšla sem do glave trupla ter segla v usta. "Kako lahko to počneš no." Reče Danno. "Za zdravnika sem se učila, rada brskam po mrtvih stvareh." Rečem in gledam ko zagledam da ima truplo odlomljen zob. "Nekdo ga je pošteno namahal, ali pač zoba skoraj nima več." Rečem. "Torej, je bil rop." Reče Steve. "Nekako tako, ustreljen je bil z predvidevam z pumparco." Rečem ko zagledam luknjo v prsnem košu. Vstala sem in si snela rokavice. Prišel je Max kateri bo truplo bolj podrobno pogledal. "Grem malce na okoli pogledati, mogoče najdem orožje." Rečem. "Grem s teboj." Reče Steve. Tako sva odšla pogledati na okoli. Hodila sva ko na posled zagledava neko kočo. Pazljivo sva prišla do nje, ko zagledava nekega moškega z puško v roki. "Pšt...na levi." Rečem. Steve je pokimal in prijel bareto v roke. Počasi sva prišla do tja. "Roke v zrak! 5-o!" Zavpijem. Moški je dvignil roke v zrak. "Puško na tla in počasi se obrnite!" Rečem. Moški je storil kakor sem rekla in se obrnil, zagledala pa sem moškega z veliko brazgotino na licu. "Čigavo je orožje, vaše?" Vprašam. "Ne, našel sem ga ob polju danes." Reče. Puško sem umaknila dol in rekla. "Mogoče veste da ob poti gnije truplo moškega, starega okoli 35 let že 3 dni?" Vprašam. "Ne, nič ne vem o tem, vem pa da sem sinoči našel mrtvo povoženo srno, mogoče ima to kaj v zvezi s tem." Po nekaj minutah smo se začeli bolj sproščeno pogovarjati. "Kje ste bili pred tremi dnevi pribljižno ob 10:35 zvečer?" Vprašam. "Doma." Odvrne. "Lahko kdo to potrdi?" Vprašam. "Ja, moja hčerka, skupaj sva bila tukaj in kartala." Mi odvrne. "V redu." Odvrnem. "Nekaj pa vem, rekli ste stari okoli 35? Moj nečak je star toliko, že 4 dni ga nisem nič videl." Reče. "Kakšen je?" Vprašam. "Rjavi lasje, tetovaža na vratu, visok okoli 177cm, težak recimo okoli 80 kil." Reče. "Opis zgleda kakor opis trupla." Rečem. Steve je na srečo slikal truplo in pokazal možakarju in potrdil je da je to njegov nečak Andrei Mohori. "Veste mogoče ali ga je kdo..sovražil ali kako bil z njim v konfliktu?" Vprašam. "Torej, vem da je igral v igralnici za velike vsote, rekel je tudi da je nekomu dolžan cirka okoli 3 miljone. Menda je neki Nikolai Vickyovic. Rus premožen s katerim je igral poker in naj nej bi bil njemu dolžan 3 miljone, pametno bi biilo preveriti ker mi je nečak povedal da dela nekaj z mamili." Nam pove. "Zanimivo, hvala vam za informacije, ker pa ste vseeno malce osumljenca ne zapuščajte države ali mesta" Reče Steve. "Ne bom." Odrvrne možakar. Puško smo vzeli za pregled prstnih odtisov ali bomo našli kakšne druge prstne odtise kateri bi nas pripeljali do morilca. "Kaj sta našla kaj?" Vpraša Kono. "Torej, puška, istega kalibra kakor je metek v truplu, izvedela sva ime in morebitno zakaj in kdo ga je ubil." Rečem.

*Ustanova 5-o*

"Torej Andrei Mohori, star 35 let. Naj nej bi bil dolžan tri miljone nekemu premožnemu rusu." Izrečem ko pregljejujemo ime tistega rusa. "Ha, zanimivo, glejte to!" Reče Chin in iz touch mize slike pošlje na ekran. "Nikolai Vickyovic, ima kartoteko, kradel je in bil je zaprt zaradi preprodaje mamil. Pred pol leta je prišel na prostost." Reče Chin. "Očitno, bomo vseeno imeli pogovor s tem rusom, še nekaj." Rečem ko dobimo klic od Maxa. "Nekaj zanimivega sem odkril, našel sem razžrljivo snov katera je razžrla kožno na nogi, očitno je bil vseeno pred smrtjo vspostavljen tej snovi ker ta sama razžira zelo počasi, nogo mu je skoraj do konca razžrlo ostala je samo načeta kost. Našel sem pa tudi kri, katera ne pripada njemu pač pa Nikolaiu Vickyovicu." Reče Max. "Hvala za informacije Max." Reče Steve. "Vedno." Odvrne Max in ugasne kamerco. "Torej, vse pada na tistega rusa, očitno je le kriv." Reče Danno. "Rusom, tej mafiji hudičevi ni nikoli za zaupati! Še moj brat je nekaj vpleten, a kaj ko noče nič povedati." Rečem. "Matt? On? Tak bizgec pa v mafiji?" Vpraša Kono. "Torej, ni nor ampak tudi najbolj pameten ni. Hitro ga zavede denar, nekako ga moram potegniti iz tega, nočem si mazati rok z temi posli." Rečem. "Če rabiš pomoč veš da bomo pomagali." Reče Danno. "Ne, ne bom vas vpletala, nočem da se komu kaj zgodi v tem je moj brat in jaz mu bom pomagala, to bo dovolj." Rečem "Kakor hočeš." Reče Danno. "Okey, gremo po Rusa." Reče Steve. Oblekli smo se neprebojni jopič nase navlekli vso možno opremo in odšli do hiše tistega rusa, povem vam mož živi v sami bogatiji!

Se..nadaljuje...

Next?

11. november 2013
u152450
u152450
Nekšttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ne nehaj mi pisat te zgodbe!
11. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. november 2013
nekštttttttt
13. november 2013
u155122
u155122
še usaj dva nexta
13. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!
13. november 2013
next +nova bralka
13. november 2013
u155122
u155122
Jutri ali pa pojutrišnem nextam
13. november 2013
u155122
u155122
Ko smo se pripeljali do tiste bogatije smo odšli v hišo, ampak tistega rusa ni bilo nikjer. Odšli smo nazaj na ustanovo ter razmišljali kje bi lahko bil. Chin se je lotil iskati po kartotekah davkarije ker je vsaka hiša obdavčena ampak brez zadetkov. Zvečer sem odšla domov da bi doma analizirala neko stvar. "Matt!" Zavpijem ko vstopim v hišo. "Matty kje si?" Še enkrat glasneje rečem ter svojo torbo vržem na mizo pri vhodu. "Matthew, kje si?!" Zavpijem in grem po stopnicah ter si pri sebi rečem "Čudno." Ker je bil do sedaj vedno doma. Odšla sem proti kopalnici ko zagledam Matthewa sedeti na tleh vsega krvavega. "Matt? Kaj za vraga si počel?!" Zavpijem in ga pogledam. On pa je le z prstom pokazal za mano. Nisem se imela priložnosti ozrti ko me nekdo zagrabi okoli pasu in za usta. Hitro sem začela migati okoli sebe in ga močno usekala po glavi a me je z nožem katerega je imel v roki urezal v trebuh. "Aaaw!!" Sem zavpila in ga še enkrat močno usekala da je padel na tla kakor hlod. "Kaj počneš tukaj?!"Sem ga ostro vprašala. "Saj ni pomembno, bomba bo naredila kaboom!" Je rekel in se začel smejati. "Bomba.." Sem le rekla in ustala. "Pridi hitro, kdo je?!" rečem."Tisti mafijec, posodil mi je denar in sedaj mu ga ne morem vrniti ker ga nimam in mi grozi!" Zavpije Matt. Hitro sva stekla dol in zagrabila sem vse svoje vredne stvari, ker po mojem bo bomba kmalu počila. Hitro sva stekla iz hiše ko je hiša nenadoma eksplodirala kakor napihnjen jogurt z smodnikom. Odvrglo naju je na stran po cesti. "Si v redu?" Vpraša Matt. "V redu? Ti kreten zabiti zaradi tebe sem ob hišo!" Zavpijem in vstanem ter v roke primem telefon da bi poklicala Dannya in še prej gasilce. "Hitro em poklicala gasilce nato pa še Dannya. "Danny, hiša je šla v zrak." Rečem. "Kaj si pa počela'" Me vpraša. "Ne sprašuj." Sem le rekla. "Okay, takoj bomo tam." Mi reče. Ostali so prišli v pičlih desetih minutah. "Ti kreten! Zaradi tebe sem brez doma!" Sem jezno zavpila na brata. "Sestra, nisem vedel da se bo to zgodilo!" Mi reče nazaj, odtali pa počasi hodijo sem. "A da nisi? Kdo ti je rekel da se umešaj v mafijo kurac prokleti! Tak si k fotr! On je kradel in se družil z njimi, vse boš uničil!!" Sem se zadrla kakor pošast. "Nisem kriv žal mi je." Mi reče. "Izgini! Da te nikoi več ne vidim kreten!!!" Sem zavpila in Matta pahnila na gobec da se mu je v glavi zakresalo. "Eeeej eej!" Steve priteče do mene in me zagrabi ko sem hotela brcniti Matta. "Pa pusti me!" Sem zavpila in se mu skoraj strgala iz močnega prijema. Matt je le stekel proč. "Nikoli več se ne vrni!!!" Sem zakričala in se skoraj zjokala. Steve me je spustil, jaz pa sem ga le jezo pogledala in odšla proč od njega. Odšli smo na policijsko postajo. "Zakaj si ga tako pregnala?" Me vpraša Steve. "Kaj? Zakaj? Še vprašaš? Kreten je zaradi njegove pameti v veličini atoma use uničil, z mafijo se je spečatil!" Zavpijem. "Vseeno, mu ne bi raje pomagala?" Mi v novič začne nakladati. "Nee! Ker je sam zabit in če je to ni moj problem!" Zavpijem. "A bi nehala kričati?" Le reče. "Ne ne bom! Ker nimam ne kje spati! Use je zgorelo zaradi njega! On pa če crkne me ne briga!!" zavpijem. "Kakšna porazna sestra si." Mi reče. Toliko je manjkalo pa bi ga usekala če ne bi prijel moje roke.

"Vem da si jezna, ampak ni me sedaj potrebno usekati, povem samo kar je res." Reče Steve in še kar drži roko. "Pa nisem porazna sestra! On je porazen brat!" Sem rekla in iztrgala roko iz njegovega prijema in hotela že iti. Ko me popade napad jeze, obrnila sem se in jezno z pestjo usekala po Stevovem obrazu. Zaneslo ga je jaz pa sem jezno gledala. Hotela sem mu še eno prisoliti še za nekaj od zadnjič iz pred 14 dnevov ko me je nazjal ko sem neki stari ženski rekla da je Steve zaljubljen vanjo. Hotela sem ga počiti še enkrat ko me je močno zagrabil in dal k sebi da me je res bolelo ko me je stisnil da bi se pomirila, ker so mi živci čisto popustili. "Pomiri se že!" Mi reče in stisne. Jaz pa sem se skoraj začela jokati. Nekako sem uspela oditi iz njegovega stiska in odšla proč. Odšla sem mimo pisarne ko me Kono zagleda vso bledo. "Angie!" Reče in steče za mano. "Kaj za vraga se je zgodilo?" Me vpraša. "Nič, samo to da...Steva si sedaj ne bom upala pogledati v obraz vsaj pol leta." Rečem in hodim naprej. "Kaj se je zgodilo?" Me vpraša. "Vsa sem jezna in iz sebe ker je Steve rekel da sme porazna sestra, kar je res, ne bi smela brata kar tako nazjati, saj ni res nič kriv...u glaven usekala sem ga in potem sem ga hotela še enkrat in še enkrat prej ko sem ga usekala sem ga hotela." Rečem ter se primem za lice. "Oh, Steve ni zamerljiv, po mojem te razume poleg tega pa do sedaj se ni še nikoli ujezil na koga če ga je počil." Reče. "A ti si ga počla skor 3krat?" Rečem. "Ne, ampak.." Reče Kono ko jo prekinem. "Torej, ne veš kako je. Samo...glej mogoče me ne bo kake dva dni v službo ker se moram pomiriti. Reči Stevu da mi je žal in da... nisem hotela imela sem napad jeze." Sem le rekla in odšla. "Okay, bom." Mi reče in odide nazaj v pisarno. Jaz pa sem od samega sramu da sem Steva skoraj 3 počila po nedolžnem po gobcu odšla na sladoled kateri me edini pomiri. Ostali so reševali naprej sami. Jaz sem poslala pismo očetu, da nujno potrebujem denar za nakup nove hiše. Ta čas sem šla spat v hotel. Po dveh dneh sem dobila paket in ga odprla, v njem je bil ček za 50.000 in pismo na katerem je pisalo:
Angelique, s tem denarjom ravnaj pametno. Kupi si cenejšo hiško in ostal denar obdrži, ker ti ne bom primoral pošiljati takšnih zneskov.

Pismo sem dala v žep ček pa odšla vnovčit na banko. Odprla sem knjigo z nepremičninami in hišami ter našla srčkano hišico oz. bolj stanovanje v bližini ustanove five o. Po treh dneh sem prišla nazaj na delovno mesto. Tistega rusa so našli in izvedeli da je kriv. Prišla sem na postajo in vsa zaprta vase prišla v pisarno. "Izgubljena duša se je našla." Reče Steve ob mojem prihodi skozi vrata pisarne. Bila sem le tiho in med tem sem le bežno gledala v tla. "Imamo nov primer. Neki prekupčevalci mamil so v nekih starih skladiščih, zgodil se je rop v banki, ampak denar smo našli na smetišču nekaj km proč od banke." reče Kono in pokaže sike. "Mafija." Sem le rekla potiho in se zamislila v to kje sedaj tiči moj brat. Danny je začel nekaj govoriti. "Angel!" Zavpije Danny. (Tudi Angel me kličejo ker je to skrajšava za Angelino oz. Angelique.) "A kaj?" Sem le rekla in ga pogledala ter se na hitro ozrla proti Stevu da bi videla kakšne poškodbe sem mu prizadela, na ustnici levo je imel liso, oz. predrt žnabel. "Si ti res popolnoma, duševno in fizično prisotna tukaj?" Me vpraša Chin. "Ne nisem, če me še kdo vpraša zakaj, priznam da se grem vreči skozi okno, ker sem že sita teh vprašanj ali sem okey. Ves čas si že grenim vest s tem da sem nagnala brata zaradi ene napake." Rečem in se primem za glavo. "Useeno, bolje da greš k kašnemu.." Začne Kono. "Ne rabim ne psihologa ne psihijatra, hvala." Rečem in se primem za trebuh ker me še vedno boli zaradi ureznine. "Okay. Torej ostali smo pri tem kdo bo šel pogledati v staro klavnico na jugu.." Začne Danny. Samo prikimavala sem kakor kakšen pudel kateri je navajen da zmaja z glavo kadar mu gospodar ukaže, ker drugega nisem imela za početi ker sem neprestano razmišljala kaj je z bratom. "Okay, Danny pojdi z Kono, Steve z Angelique. Kono in Danny vidva imata klavnico na jugu, Steve vidva imata klavnico bolj na severu." reče Chin. Samo prikimala sem kakor da ne morem biti z Dannyom? Bolj sva si podobna. Sem rekla pri sebi in nase navlekla opremo. Ko sva se z Stevom usedla v avtomobil sem na ušesa hitro nataknila slušalke in poslušala Hard Rock in Hard Metal ter tiste mračne pesmi, samo da ga ne bi slišala. ..

Se nadaljuje...

Next?
14. november 2013
u28319
u28319
Nekštt
14. november 2013
Nekšttttttt
14. november 2013
next
14. november 2013
u155122