Forum

Ta neumen poljub, neumen poljub. Zakaj sem moral sploh kaj reči? Zakaj nisem mogel počakati nekaj minut? Zakaj je moral obrniti glavo? Ja jas sem Harry Styles in ravnokar sem na odru pred tisoč kričečimi oboževalci z kamerami poljubil mojega najboljšega prijatelja in bilo mi je všeč.
22. marec 2014
next
22. marec 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeext
22. marec 2014
u156327
u156327
neeeeeext
23. marec 2014
Nexxxt
23. marec 2014
punce vete kk težko je prevajat
23. marec 2014
next
23. marec 2014
Ja vemo sam ti vsejen preved, ce kej nebos vedla pa uprasi
23. marec 2014
neext.!<3
23. marec 2014
neeeeext
23. marec 2014
nova bralka
ploooooooosim NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
ful je popouna zgodbica
že začetek
12. april 2014
u155895
u155895
neeeeeeeext
12. april 2014
Next
12. april 2014
next bo jutr popoudne kr mene ni doma in bom objavla kar mi je ratal prevedit opozorilo ni mi ratal neki ful prevedit
13. april 2014
jeee
komi čakam
13. april 2014
Prvo poglavje- You Light my world
Harry:
»Niall, potrebujemo te v garderobi« Je rekel Paul medtem, ko je vstopal v sobo. Niall je zagodrnjal nekaj o menjavi čevljev in odšel v garderobo.
Zasmejal sem se svojemu najboljšemu prijatelju.
»Harry obljubi, da danes ne boš spreminjal besedila« je rekel matt naš odrski režiser medtem ko me je opazoval.
»Oprosti ne morem obljubiti Matt« Sem rekel in mu pomežiknil. Zavzdihnil je izgubljenemu namenu in odšel.
»5 minut« Je zaklical naš DJ medtem ko je pomolil glavo v zaodrje. Lahko sem že slišla ušesa parajoče krike oboževalk.
»Slušalke fantje« Je rekel Paul medtem ko nam jih je podajal.
»Kje je Niall?« je vprašal Liam.
»Garderoba.« Sem mu odgovoril medtem ko sem si v ušesa vtaknil oba kosa slušalk.
»Niall mora pohiteti« je rekel Liam medtem ko je gledal na uro.
»Pomiri se Li« se rekel medtem, ko sem ga objel čez ramena.
»3 vroče punce, prva vrsta na desni« Mi je reke Zayn, medtem, ko je hodil do mene, Louisa in Liama.
»Resno?« sem rekel in skušal delovati zainterisirano, ampak po resnici me ni niti malo zanimalo saj nihče nemore biti bolj vroč kot on, ja govorim o Niallu mojemu najboljšemu prijatelju. Všeč mi je že odkar sva se spoznala in mi je še vedno. Upal sem da bodo nekega dne moja čista preprosto izginila.
Nikoli nisem hotel, da bi kdo zvedel saj vem da Nialla zanimajo dekleta in pred nekaj časa sva se zbližala in nisem hotel uničiti tega. Najboljša prijatelja sta boljša kakor fanta? Kajne?
Niall se je pojavil na desni in se nam smejal.
»In, ste gor!« (nevem kk nej drgač prevedem)
Stekli smo na oder in vključil sem Styles charm.
»kako ste danes?« sem vprašal
Zakričali so še bolj naglas. Na srečo so moje slušalke uničile večino zvoka, da se moja ušesa niso poškodovala.
Začeli smo s petjem Up All Night.
15. april 2014
a bi mi kira pomagala s prevajanjem?
15. april 2014
neeeeeext
15. april 2014
omg zgodbica je ful popouna
komi čakam ka se bo nardil
sam za prevajat pa js res nisn
kr že tak js pa angleščina nismo glih BFF
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
15. april 2014
Next
15. april 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
jst+angleščina ni glih dobr...
15. april 2014
ja hvala enako
15. april 2014
Enako
15. april 2014
neeext.<3
15. april 2014
Omg neeeext
16. april 2014
u155895
u155895
no jst sm začela pravajat horny imagine in bi bla ful vesela če bi brali.
http://www.igre123.com/forum/tema/s-one-direction-horny-imagines-s/70064/
+ res sory za oglaševanje
16. april 2014
Gledal sem po dvorani in videl napis z Niallovim imeno in trojček nocoj? z naslovom hotela in številko sobe. Pogledal sem Nialla, da bi videl kako on to prenaša. Na obrazu je imel prilepljen isti ljubek nasmeh. Ko sva se pogledala, je spet zardel in hitro pogledal stran. »Solo, Harry. Solo,« sem rekel sam sebi, ko sem se poskušal zbrati. Stresel sem z glavo in se pomaknil na sredino odra. Fantje so stali za mano, ko sem dvignil mikrofon k ustom. »Baby you light up my world like nobody else, the way that you flip your hair gets me overwhelmed.« Pel sem globoko. Za sabo sem čutil Zaynove in Liamove roke okoli trebuha. Ko sem zapel zadnjo besedo, sta strgala mojo majico. Tako njima podobno, da uganjata norčije ravno, ko pojem solo. Vsakič se zgodi. Dekleta so podivjala in poskušala skočiti na oder. Ozrl sem se k Niallu in spet sva se spogledala. Njegov izraz je bilo nemogoče razbrati. Stran se je obrnil ravno v trenutku, ko mi je v obraz priletel živo roza modrc. Zarežal se je in se vrgel na tla. Vidiš, Harry, Niall je hetero. Končali smo pesem in spravil sem se v zaodrje. Skoraj sem lahko dotaknil napetost v zraku med Niallom in mano.
27. april 2014
okej to je konec prve strani
27. april 2014
next
27. april 2014
pa daj no
ne morš tuki končat no
omg dej hitr napiš nadaljevanje no
ful je popouno
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT pa hitr
27. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani