Forum
u88095
u88095
"Julia, vstani!!" je zakričala moja mama.
Ja, to sem jaz- Julia, 16- letna punca, ki hodi v drugi letnik gimnazije v Bronxu.

Živimo v veliki hiši, ki je malo oddaljena od centra mesta. Nekateri mislijo da je moje življenje popolno. No, meni pa se zdi, da vsi od mene nekaj pričakujejo. PREVEČ!
"Julia, ne bom ti rekla še enkrat! Moramo k teti Rachel za njen rojstni dan!"
Takoj sem vstala. Rachel je že od nekdaj edina oseba, ki me zares razume. Živi v Manhattanu v starem dvorcu, ki je last naše družine že stoletja. Dvorec je res star- porasel je z bršljanom, zgrajen pa je iz starih sivih kamnov.

Počasi sem stopala po tleh moje sobe, oziroma moje spalnice. Na tleh ležijo šolske knjige, ki pa že mesece niso uporabljene.

Prišla sem v mojo kopalnico, kjer sem si splaknila obraz, nanesla make-up in se oblekla...

Oči so se mi zapirale, prebudil pa me je glas mojega bratca Dwayna. Star je 5 let in hodi v prvi razred v šoli.

"Pridi ven! It moramo!"
Ahh... Šla sem v kuhinjo in pojedla skodelico kosmičev.

" Hitro gremo!"
Stekla sem proti našemu avtu. Imamo črno Hondo. Med vožnjo smo bili zelo tiho. Vsak je delal nekaj. Jaz sem poslušala glasbo, Dwayne je gledal risanke, mama brala revijo,...
Končno smo prišli. Ura je bila že 12. in temprature so bile zelo visoke. Stopala sem po peščeni poti proti vhodu v dvorec. Tam sem zagledala teto Rachel in stekla sem k njej in jo objela! Zraven nje pa je stala meni zelo podobna punca.
Točno. Pozabila sem omenit. Imam dvojčico ki že od rojstva živi pri teti. Ko je bila otrok je delala staršem velike težave in mislila sta, da bi jo dala v posvojitev ampak teta Rachel se je odločila da bo ona poskrbela zanjo. In lahko ugibate... Nikoli sem nisva dobro razumeli...

21. junij 2013
next
21. junij 2013
u88095
u88095
Zelo sem vesela da imam že dve bralki! Jeej ! Nextala bom ko dobim še en next!
22. junij 2013
u140056
u140056
next
22. junij 2013
u93136
u93136
Next.
26. junij 2013
u88095
u88095
Nextam...

Stopla sem do tete.
" No, v glavnem, prinesla sem ti darilo!"
Darilo je bilo res malo in sicer mali obesek v obliki Eifflovega stolpa, zavit v malo srebrno škatlico.

Šli smo noter. Hiša je bila res stara. In velika.
Najprej smo šli v jedilnico, kjer smo pojedli kosilo. Jedilnica je bila soba, ki je imela visok strop, stene iz opeke, imela je velik kamin pred katerim je stala lesena mahagonijeva miza z 12 stoli in pogrinjki enakega števila. Sedli smo. Želela sem sedet zraven mojega bratca, ker bi bilo res nerodno če bi sedela zraven Mellise ali njenega fanta. In seveda, prav jaz sem pristala zraven Mellise, ker se je zraven Dwayna vsedla nečakinja, za katero v bistvu sploh nisem vedela da obstaja ( ).
"Aaa... Zdravo. Mellisa."
"Julia."
Obrnila se je k svojemu fantu in ga objela.
"To je moj fant June."
"Zdravo." je rekel June.
"June? Kako ime pa je to? " sem si mislila.
Ko smo pojedli sem mamo vprašala če bi lahko čez počitnice ostala tu in ona je rekla da lahko če se Rachel strinja. Ona se je seveda strinjala. Jeej! =)
Pospremila me je do moje sobe. Bila je res velika. Tam je bila velika postelja z baldahinom iz svile, tri okna z mogočnimi zavesami, tla so bila prekrita s parketom,...
"Hvala!" Nasmehnila sem se. Rachel je odšla.
Skočila sem na posteljo in vzklikala od veselja.
V sobo je vstopil June.
"Amm... Motim?"
Popravla sem si lase in stopla s postelje.
Nasmehnila sem se in odgovorila: "Ne..."
"Samo hotel sem ti povedat, da bo večerja ob 19.oo."
"Ja..."
Prtljage nisem imela zato sem hitro šla pogledat kakšne obleke so v moji omari. Vrata omare so bila lesena, tako kot miza v jedilnici iz mahagonija, izrezljane pa so bile male podobe. Odprla sem jih in tam so bile obešene res lepe obleke vseh barv...
Zgleda kot da me čaka zanimivo poletje! =)
u93136
next
26. junij 2013
neext
27. junij 2013
u88095
u88095
Še kaki next? Nextala bom ko dobim še najmanj 2 nexta...
29. junij 2013
u113369
u113369
next
30. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg