Forum
''Dobro jutro gdč. Holden.Kako ste spali?'' me vpraša naša gospodinja,ko mi pripravlja zajtrk.''Hvala,Carmen,dobro'' rečem.''Je očka doma?'' jo vprašam.''Na žalost je moral že danes zjutraj na pot v London.Mama pa je odšla v službo 1 uro nazaj'' odgovori.''Hvala.Reci Jasonu naj bo čez 15 minut pripravljen,da me pelje v šolo'' ji še rečem med tem,ko jem kosmiče z mlekom.Sem Emma Holden,hčerka Grace Holden in Michaela Holden-a.Stara sem 15 let.Živim v Los Angelesu in smo najbogatejša družina.Imam tudi sestrico,Katie.''In prosim,Carmen,da pripraviš še malico za Katie'' rečem.''Seveda'' odgovori in hiti pripravljati malico.Odšla sem v svojo sobo,kjer sem si izbrala za obleči.''Gdč. Holden,gremo'' me je poklical Jason,moj šofer in od Carmen sin.''Gdč. Holden,zunaj je tudi gdč. Burton'' mi reče Jason.''Rosie'' zakličem proti svoji najboljši prijateljici ter rečem Jasonu,da bomo skupaj odšli.''Jason,ob devetih ima Katie zdravnika,potem jo odpelji v šolo'' rečem in prikima mi.Družina Burton ni bila tako bogata kot mi ampak bila je.Zvonilo je in odšli sva v razred.
Emma:

Hiša:

Obleke od Emme:

Katie:

Next?
02. marec 2013
next!!
04. marec 2013
Najprej da povem da sm se pr sliki zmotla in da je Emma tole:

''Dobro jutro učenci.'' nas je prijazno pozdravila naša razredničarka,ga. Parker.Odzdravili smo in se usedli.''Oprostite,ker vas motim,ga. Parker.Novega učenca sem pripeljal.'' potrka in reče ravnatelj.''Dobrodošel'' reče.''Usedi se k Emmi.Rosie,presedi se k Hanni.'' zabiča.''Louis sem.'' mi reče in se mu nasmehnem.Klepetala sva in ugotovila sem,da živi zraven moje hiše.Po prvi uri smo imeli malico in takoj sem stekla k Rosie.''Hej,lahko prisedem?'' naju je vprašal Louis.''Seveda'' sem rekla.''Nimaš družbe ali kaj?'' je rekla moja prijateljica nesramno.''Prvi dan je tukaj,pusti ga'' sem ji rekla.''Potem pa kar bodi s tem revežom'' je rekla Rosie in se presedla k Hanni.''Oprosti,morda bi si res moral poiskati družbo'' je rekel žalostno.''Mene ne motiš,Louis.Prisežem.'' sem mu odvrnila in nasmehnil se je.Oboževala sem njegov nasmeh.Minili sta še 2 uri in Rosie me ni niti pogledala.Bila sem malo žalostna ampak saj je bil z mano Louis.Odšla sva k meni domov,kjer je poleg pozdrava doživel tudi žalivke mojega očeta.Next?
Rosie:

Hanna:

Louis:

04. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg