Forum
Kot vsak dan.....zjutraj mami.....ta zoprn zvonk "lepotička.....ustani".....čez pet minut "eej...ti zgoraj ura je čaas!"...In potem " bella zdaj je pa dovolj vstani!". vstanem, se oblečem in se zaprem v kopalnico. tam notri sem pol ure in odhitim po stopnicah v spodnje nadstropje. Tilen in Matic že jesta zajtrk, jaz pa vzamem najbolj zeleno jabolko. "no srčki, ko se najeste vas zunaj čaka All. srečno v šoli. Meni se že mudi. z Brigy greva po nakupih. Ko pridete iz šole bom doma. Čaučau" in vsakemu mami prilepi poljubček. Matic odhiti k limuzin in All prevzam njegovo šolsko torbo. Z Tilnom se še malo prepirava glede njegovega telefona, ki je izginiv neznano kam. Seveda sem vsega kriva jaz. Tiln prav tako odhiti k limuzini in se kot kralj usede na sprednji sedež. Jaz poskrim zato, da je Lara na tekočem z tem, da smo v šoli, mami po nakupih, da atek še vedno spi, in da nas All zapelje do šole. lara se kot vedno nasmehne in mi zaželi sreče.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
oh...čisto sem se pozabila predstaviti. Kot že veste sem Bella. Predvsem navadno dekle le da sem bogata, lepa in priljubljena povsod. No pa nikar ne mislite da sem vzvišana ali da se želim hvaliti...vendar imam tisto srečno življenje. Srečno če odštejem moja brata Tilna in Matica. Tiln je eno leto starejši od mene, torej je star 15. Matic pa je letos odšel v prvi razred in bo kmalu star 6. Podobno nam je le to da vsi obožujemo nogomet. z tilnom sva na smrt skregana že od otroštva. Vendar ne zanemarjava te ga da sva iste krvi, in če je nujno potrebno si pomagava. matic pa je mali vragec. Sicr pa se dobro zastopi z obema. mami je ena najuplivnejših ljudi v naši državi Richael McCorrn. Haha smešen priimek vendar povsem tipičn za tiste bogatejše Ameriške priimke. očka pa je podedoval bogastvo po dediju in babi. All (alleandro) in Lara pa sta pri nas zaposlena kot kuharja, crtnarja, čistilca.......no skratka znata vse. in tudi živita pri nas..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nextt?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. april 2012
u63881
u63881
Neeeext!
12. april 2012
u85976
u85976
Neext!!!
12. april 2012
N.e.x.t!
12. april 2012
neext!
12. april 2012
u32953
u32953
next
12. april 2012
no supr...hwala usem za glasove pa če hočte da vm zs pošilam ob nextih sam napiš zs al pa neki
p.s. (če vam Justin ni všeč....si predstavljajte da je namesto njega en drug fant )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

All Je ustavil pred mojo šolo in z Maticem sva stekla ven. Najprej so iz avta pogledale moje nove rdeče čevlje. Z petko seveda. in potem desna noga in še leva....in ko sem stopila ven v celoti so mi z šolskega travnika že mahali Alex, Nejc, Žiga, Klara, Žan, Eva,Laura in Ines. To so bili moji najboljši prijatelji. ZA VEDNO!.Matica sem hitro peljala v poseben dodatek na šoli kjer se je učila prva trijada. potem pa sem stekla na travnik. Najprej je bilo navrsti objemanje...vskega posebej, fantje pa so kot vedno želeli tudi poljub. Vrjetno vaz zanima če sm samo jaz tista "lepotica naše šole" seveda ne. Klara, moja najboljša prijateljica Je navrsti takoj za mano. Sledi ji Ines, Eva in najlepša med najgršimi..ali kako bi se temu drugače rekla je Laura. Fantje pa so vsi takšni sončki! Klara že dva meseca hodi z Žanom. Ines z Žigetom, Eva z Alexsom, Lura pa je samska.No moja ljubezn......si ti fantje in še 5 drugih...me je imelo. vendar samo za en teden. Razn Alex on je izjema. Z njim sem hodila 2 tedna. Mislim da je samsko življenje najlepši....marsikdo se čudi, da sem samska. Vendar če bi hotela fanta bi ga dobila za vsakim vogalom. Iz šole se je slišal zvones za začetek prve ure. Počasi smo se odpravili noter. Klara, Alex, Žiga, Ines in jaz samo v 9.b razredu ostali pa v 9.a. Danes je k sreči petek in potem.....dva dni prezhibnega uživanja. Prva ura je bila matematika. Stekla sem k omarici in se spreobula v copate. Seveda sem se pogledala še v ogledalo ki ga imam prileplenega na vratah omarice in za ostalimi odhitela v razred. Kot vedno sem prišla zadnja. Učiteljica me je nekaj spraševala in nato sem se lahko usedla v klop. Naj povem še to da sem velika oboževalka Justina Bieberja. Ko je bilo matematike konec sem na hodnihu obazila našega novega profesorja fizike kako nekemu novincu razkazuje šolo....samo zazdelo se mi je....da je bil to...."ah ne nemogoče.......že sanja se mi zaradi njega". "Bellaaa! prideš?" se je čez hodnik zaslišal glas Žana...."Jaja...samo v omarico skočim po očala"......u resnici pa sem odšla za profesorjem fizike ki smo ga punce klicale Dr.Lepi. samo za hip se mi je zazdelo, da je bil tisti novi učenec na las podoben Justinu......
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
12. april 2012
neext!!!
12. april 2012
u32953
u32953
next
12. april 2012
u63881
u63881
Neext!
12. april 2012
SLIKCE
Bella.....

mami....

ati....

Tlen....

Matic....

Naša hiška....

12. april 2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------......vendar potem sta izginila. Hitro sem šla k Glasbi in spet poslušala govor učiteljice "Bella McCorrn!" se je zaslišalo ko sem odprla vrata. "spet zamujaš?! Res nevem....imamo tako veliko šolo, da se zgubiš v njej? Če še enkrat zamudiš k moji uri......ti zapišem neopravičeno uro!" pačasi previdno in široko sem se ji nasmehnila in poskušala oditi v klop, pa je z redovalnico počila po mizi "ne,ne,ne kar tu ostani! Mislin da si neopravičene ne želiš kajne?" malo sem se zamislila in pogledala na uro, brez kakršnega koli zanimanja za učiteljicine besede. "Bella vidim da nimaš interesa za neopravičene ure, in za glasbo tudi ne zato zapusti razred in dobiš šesto neopravičeno uro!" odprla sem vrata in odšla iz razreda. Ker učiteljica tega seveda ni pričakovala se je še nekaj drla in zaslišala sem besedo "..SMRKLJA.." mar ni to žaljenje učencev? No odhitela sem k omaricam inn si popravila make up, za vsak slučaj če mimo pride Justin. Po šoli je bila tišina....potem, ko sem si mazala levo oko, pa zaslišim glas Dr.Lepega..."jajaja....razumem, obljubim nebo se ponovilo." slišala sm korake in labutanje z vrati. Najbrš je Dr.Lepi naredil kaj narobe in ga je ravnatelj oštel in odšel v pisarno. Dr.Lepi pa je rekel "No pridi da ti pokažem omarico" prihajata sem sm si mislila. hitro sem se usedla za mizico dežurnega učenca. Ko sta bila v prvem nadstropju sem slišala glas Dr.Lepega "Omarico boš imel pri svojih sošolcih...pri 9.b" in takrat sem ga zagledala na vrhu stopnic. bil je...........
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next??
12. april 2012
Next! Next!
12. april 2012
u72679
u72679
nextttt
12. april 2012
dalje.
12. april 2012
next
12. april 2012
u32953
u32953
next
12. april 2012
next
12. april 2012
next
12. april 2012
buuuuuum...je naredilo. In bila sem budna........okoli mene je bila svetlozelena soba in trda bela pojstla."kje sem" sm zmedeno, vrjetno čisto potih vprašala. "miška si se le zbudila" bil je atek......z nasmehom me je poljubil. Zameglilo se mi je pred očmi "kje sem?? Kaj se je zgodilo?" zaslišala sem le da je ati vstal in odšel ven iz sobe. "dobr da gospodična Isabela..Nisem vedel da tudi v sloveniji deluje Bieberjeva vročica....malo še poleži in pojej kosilo potem pa boš lahko odšla domov. nasvidenje gospod McCorrn. Pazite na hči. Prava lepotica je." "hvala gospod doktor in nasvidenje". Ati me je prijel zaroko ravno ko naju je zdravnik zapustil. "pridi žabica pojej juho in malo korenčka pa ti bo bolje." "toda..kaj" "doma se bomo pogovorili" me je prekinil ati. Pojedla sem in odšla sm k All-u ki me je odpeljal domov ati pa je odšel po Matica. Ko sem prišla domov je mami stekla k vratom jih odprla in me objela z solzami v očeh..."mami.....povej kaj se je zgodilo.." "srček če bi s ti kaj zgodilo bi umrla zate! Kako upaš odgovarjati učiteljici in zamujati k pouku? Potem pa se ti dogajajo sam strašne reči." "kakšne strašne reči? Pri omaricah sem zaspala pa sem bila že v bolnici. Kaj je bilo?" nekdo je pozvonil in Lara mu je šla odpret. "Dobeeej daaaan" je veselo zaklical matic in takoj zanim "Mali sezuj si čevlje preden greš naprej "jaaaa atii. Nalediti glem domačo nalogo". "Matic, če kaj ne razumeš uprašaj Tilna" "Jaa mamiika" jje navihano pritrdil in odšel v svojo sobo. "a mi bo že edn povedu kaj je blo al ne?!" sem skoraj kričala...."Isa usedi se za mizo" je rekel ati, se sezul in prisedel. "najprej povej zakaj se deereš nad učite....." "jaja mi je že mami povedala tist kar sm mogla vedt. Sploh pa se ne derm. Pa povej mi zakaj sm bla u bolnc"......."bella profesor fizike Benno je rekel da je učencu razkazoval šolo. Ko je prišel do zadnih stopnic si okamenela in se onesvestila potem so te odpeljali v bolnico"....postala sem bleda in bulila v atija. "Bella si vredu??" je zaskrbljeno vprašala mami. "isabella.......beella!" nism prišla do sape. Začela sem jokati. Ampak to niso bile solze žalosti, niti ne veselja.. To so bile solze vznemirjenja. "vem kaj se je zgodilo. Zjutraj sem videla Dr.Lepega...." "kdo je Dr.Lepi?" je vznemirjeno vprašala mami "to je...e....učitelj Benno.".."nadaljuj bella" je z zanimanjem rekel ati "no....Benno je učncu razkazoval šolo....." in vse natanko povedala "......slišala sem korake in se hito usedla za mizo dežurnega učenca. In zagledala sem ga zagledala sem." nisem mogla spregovoriti "koga si zagledala?" "zagledala sm Justina Bieberja" oba sta ostrmela. "Saj je Benno res govoril o nekem Justin ampak zagotovo ne o.....jaja govoril je o Justinu bieberju. Tudi zdravnik v bolnici je dejal da ima Bieberjevo vročico"....."nemogiče" je prevzetta rekla mami. Jaz pa sem samo sedela in gledala vhodna vrata, ko je zazvonilo. lara je že hitela k vratom ko jo je prekinila mami;"Lara pusti bom jaz." lara se je vrnikla v kuhinjo mami pa stekla k vratom. Odprla jih je in obstala ko je spregovoril glas iz zunanje strani "Dobr dan gospa McCorrn. Rad bi se opravičil za nezgodo v šoli. Res nisem mislil da se bo to zgodilo." "Je že vredu. Vstopi ampak počasi da ne bo treba spet klicati rešilcev" je v smehu rekla mami. "in zagledala sem ga. Zamižala sem. Bil je Justin z vijolično vrtnico in bombonero. Tisto najdražjo. "živjo" je previdno rekel. Previdno sem odprla oči in...vrjetno je opazil da jočem. "too nemore biti res" sem rekla v negotovosti in mu stekla v objem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
12. april 2012
u84822
u84822
next
12. april 2012
u63881
u63881
Neeext!
13. april 2012
u32953
u32953
next
13. april 2012
neeext!!! kullska full!!!
13. april 2012
NexT! NexT
13. april 2012
next
13. april 2012
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
potem ko se je še najmanj stokrat opravičil mu je mami ponudila, da bi ostal na kosilu. "No Justin...ni se ti treba opravičevati, vendar naša bella je tvoja največja oboževalka od kar te pozna. Bi ostal na kosilu?" v mislih mi je švigalo sm ter tja in potihem sem upala da bo reke jaa zelo rad.......vendar....." hah zalo rad veendar moram v studio, kjer sem nekaj pozabil, studijo pa se zapre čez pol ure.......Bella bi šla mogoče z mano?" mislim da sem zrdela in na ustah se mi je prikazal ta neumen nasmešek..."emmm....jaz?" izpadla sem bedno in prvič v življenju ostala brez besed....."ja z veseljem grrem z teboj" mi je nenadoma spolzelo iz ust....in odšla sva....(J-justin, B-jst)
J-"nooo Bella........kako si?"
B-"kmalu bo zazvonila moja budilka.....preden se zbudim bi ti rada dala poljub"
J-"haha.....brez skrbi budilka nebo zvonila, polub pa lahko vseeno dobš...."
B-" res čudno, da še ni zazvonila....."
J-"Vidim da si v rahlem šoku "
B-" Ja zato sem se vrjetno zbudila v bolnici"
J-"inn...kaj boš počela med prvomajskimi počitnicami?"
B-"Starša in mali gredo na dopust....Tilen gre za cel teden v Veiko Britanijo k našim dalnim sorodnikom....jaz pa.....bom vrjetno sama....."
J-"te lahko povabim z seboj na Kitajsko.....tam imam nekaj nastopov...."
B-"Kitajsko???"
J-"haha res je.....počakaj, v studijo skočim po telefon, potem pa te povabim na sladoled..."
In odšel je......vabi me na Kitajsko....seveea nebom rekla ne ampakkk....zakaj presneta budilka ne zazvoni.....mogoče bom zamudila v šolo...
J-"torej lepotička si pomislila glede kitajske?"
B-"malo.......ja s teboj grem "
J-"No super.....končno ena od oboževalk ki jo peljem z seboj na turnejo "
B-" na kitajsko grem z veseljem, sladoled pa raje prestaviva na jutri.....mislim da me malo zbada v trebuhu.."
J-"prav pa jutri.....pospremil de bom domov."
Vrata mi je odprl All.....in še preden sem lahko pozdravila sem stekla na stranišče.....v spodnje nadstropje je prihitel tilen...."Alll......kdo je bil?" " bila je Bella" "kam j pa šla" "na stranišče gospodič tilen".......odprl je vrata stranišča a
T-"kua ti pa j"
bila sem bleda.....in hitro zaprla straniščno školko....notri je bilo......no ja bruhala sem.
"uredu sm....kje sta mami in ati"......"pejd mal u pojstlo....lari bom reku nej ti mal čaja skuha.....ati pa mami sta šla z maticrm po kužka.......matic si ga je zaželu..".......ko sem ležala v postelji in bila na facebooku je v sobo prišla lara....."no bella si bolje? Tu imaš čaj in mao juhice....pojej in popi pa ti bo bolje."
ko je že skoraj odšla sem jo poklicala nazaj....
"lara ko prideta starša, ju pošli v mojo sobo" "seveda" je odgovorila in odšla.
Ko sem ravno zaspala sem slišala matica..."bellllaaaa, tillleeeeeen kužka mamo" sliišalo se je lajanje, mami pa je prihitela v sobo....in zanjo še ati......"bella tilen mi je povedal da ti je bilo slabo" "ja, vndar je že bolje.....ali grem lahko na kitahsko z Justinom?" sem kar takoj uprašala in se nasmehnila z tem bednim nasmeškom.......spogleddala sta se..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
13. april 2012
u63881
u63881
Neeext!
13. april 2012
u84822
u84822
next
13. april 2012
u87430
u87430