Forum
Ja vem zgodb o 1D je 1000000 zakaj pa jih ne bi bilo 1000001? Jaz sem še ena punca ki bo napisala zgodbo o 1D.
________________________________________________________________________________________
Živijo sem Bella Casey in živim v Londonu. Z mamo sva zelo bogati, vendar bogastvo ne nadomesti očeta, ki sem ga izgubila ko sem bila stara 3leta sedaj pa sem že "odrasla" saj sem stara 16 let. Če me vprašate kaj najraje delam vam lahko naštevam v neskončnost, če pa me vprašate kaj res najraje delam pa vam bom rekla: "Najraje jaham, poslušam pesmi skupine One Direction in občudujem popolnega Liama." Ko že omenjam jahanje, z mamo imama ogromno konjev. Moji kobili je ime Snežinka. Je bele barve. Ja in da ne pozabim, imam psa Yorkshirskega tarierja po imenu Suzi.
-------------------------------------------Bella----------------------------------------------------------------------------
"Bella!!!" je zakričala mama iz spodnjega nadstropja, kar je pomenilo da je prišla moja učiteljica. Ja imam tudi svojo učiteljico, ki je zalo prijazna. Hitro sem se oblekla in stekla po stopnicah navzdol. Prvo uro sem imela angleščino, ki mi je zabavna. Po tej uri sem imela odmor, ki traja 20min. 2 uro sem imela matematiko, ki mi je dolgočasen predmet in se mi po teh številkah kar vrti. Zopet je bil odmor. Nato pa 3 ura: zgodovina, ki se mi absolutno ne dopade. Po tej uri je sledil odmor in zadnja ura glasba, glasba mi je všeč saj lahko poslušam One Direction. Po pouku sem odšla do moje preljube Snežinke ter ji dala jabolko. Nato sem jo vsedlala in zauzdala ter odšla na ježo po gozdu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jaz in Suzi:

Snežinka:

Moja mama:

Moja učiteljica:

_________________________________________________________________________________________

Koga bo Bella srečala?
Ali ti je všeč?
Komentar?
Next?

Ti je všeč začetek? Ali je prekratko?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. oktober 2012
u86697
u86697
Liama?
Jaaaaa!
ful dobr pišeš.Pa kr take nexte piš ker drgač se mi ne da brat.
neeeeeeeeexxxxxxxtttttt, neeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttt, neeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttt
20. oktober 2012
ok tnx
20. oktober 2012
----------------------------------------------Harry--------------------------------------------------------

S fanti smo šli na snemanje videospota za našo pesem Gotta be you, a smo se izgubili. Tavali smo po gozdu a nikjer ni bilo nikogar:
Lo- Ne bomo preživeli.
Z- Seveda bomo.
L- Hejte nekaj slišim in blizu je.
N- Kaj pa?
H- Ja kaj slišiš?
L- Mislim da konja.
Vsi- NA POMOČ!!!
-----------------------------------------------Bella-------------------------------------------------------------
S Snežinko sva bili že kar daleč od doma ko sva zaslišali klice na pomoč. Sledila sem zvokom ki so me pripeljali do 5 fantov začudeno sem pogledala nato pa rekla: "Ali so to sanje, ali pa ste vi One Direction!" Fantje so me pogledali in me vprašali če vem kje so. Menda so ugotovili da ni signala in ne morejo poklicati pomoči.

H- Kje bi lahko koga poklicali?
B- Pri meni doma.
Lo- Ali je daleč do tja?
B- Ne če gerš z konjem.
Z- Mi jih nimamo.
B- Pridite z mano, na sredi poti so hlevi z konji.
N- Velja, vendar ali si jih lahko sposodimo?
B- Moji konji so, seveda si jih lahko sposodimo.
L- Mi ne znamo jahati.
B- Bom šli lepo počasi. Takrat se samo ziblješ kot konj.
L- Zmenjeno.
-----------------------------------------Liam-------------------------------------------------------------
Še sreča da nas je tisto dekle rešilo. Vendar me je skrbelo ko smo hodili do hleva da bom padel iz konja. Najbrž je bilo tega strah vse razen punce.
¨Moram priznati da je zelo lepa. Zgleda da je njena družina bogata da imajo konje.
next!!!
21. oktober 2012
Neeeeext
21. oktober 2012
tnx še 1 next
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
u34085
u34085
neext
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
nextam...

________________________________________________________________________________
--------------------------------------------Bella-------------------------------------------------------------
Ko smo prišli do hleva sem jim pokazala katere konje bodo jezdili. Liam je dobil črnega z imenom Temni: https://static.igre123.com/images/forum/posts/b/98c0346bbce24dbcf3527195bd60522b.jpg

Louis si je izbral rjavega konja z imenom Rjavi princ:

Zayn si je izbral Liska, ki je lisast(to je logično): https://static.igre123.com/images/forum/posts/d/348ac92fcb5a92a05be590d8d04dcd7d.jpg

Nial si je izbral rjavega konja Kost:

Harry pa je vzel črnega konja z imenom Noč:

Najbrž vas zanima, kako si lahko zapomnim vsa imena od konjev, saj ni težko ko se navežeš na njih. Počasi smo v koraku odhajali proti mojemu domu. Kar naenkrat sem jih presenetila in šla v galop. Fantje so se ustrašili ko sem odšla, a sem se kmalu vrnila.
-------------------------------------------Louis------------------------------------------------------------
Ustrašili smo se ko je punca izginila, a se je na srečo vrnila. Prvič sem sedel na konju in všeč mi je bilo.
Next?
21. oktober 2012
u56210
u56210
next!
super zgodba!!
21. oktober 2012
še 4 nexte
21. oktober 2012
u34085
u34085
neext
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
u103180
u103180
next
21. oktober 2012
še 1 next
21. oktober 2012
next+ nextaj
21. oktober 2012
ja nextam

L- No nisi nam še povedala kako ti je ime.
B- Bella sem.
L- Lepo ime.
B- Hvala.
Lo- Koliko si pa stara?
B- 16 let.
Bili smo že blizu hiše.
H- Kaj to je tvoja hiša.
B- Ja.
N- Ogromna je.
B- Vem.

Konje sem privezala za ograjo. Fantom sem pokazala kje se naj sezujejo ko je po stopnicah prišla moja mama in rekla:

M- Kdo pa so to?
B- Mama zdaj bi pa že lahko vedela.
M- Aaa to so tisti fantje ki jih imaš polepljene po celotni sobi?
B- Mama!
H- Kaj res?
Na tiho sem rekla:
B- Ja.
-------------------------------------Liam-------------------------------------------------------------------
Malce po našem prihodu sem poklical Simona(našega mentorja):

L- Kje ste vi?
S- Ja tam kjer bi mogli biti vi.
L- Kje je to.
S- V tistem gozdu na Irskem, ki smo vam ga pokazali.
L- Mi smo pa še vedno v Londonu.
S- Pridemo jutri. Kje pa boste prespali?
L- Si bomo že našli prenočišče.
Odšel sem do ostalim da jim povem..............
Komentar?
Next?

P.S.: Prosim odgovarjajte na vprašanja da vem da berete, ne da le napišete NEXT.
P.P.S.: Hvala za branje.
21. oktober 2012
u56210
u56210
pri Belli bodo ostali,
Bella bo šla z njimi,
zgodba je svetovna
NEXT!!!
21. oktober 2012
pri Belli bodo ostali,
Bella bo šla z njimi,
zgodba je svetovna
NEXT!!!
21. oktober 2012
pr belli
bella pa hary se bosta zbudla objeta
najača je
next
21. oktober 2012
next!!!!+nova bralka
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
u86697
u86697
next
21. oktober 2012
nextam
_________________________________________________________________________________
----------------------------------------Zayn-------------------------------------------------------------------
Liam je prihajal da nam pove kaj je rekel Simon:

L- Fantje, menda bi mogli biti na snemanju na Irskem. Ne pa tu.
H- Kaj bomo zdaj. Avto smo razbili.
B- Kaj???
L- Ja. Simon je rekel naj si najdemo prenočišče do jutri in da naj se jutri peljemo do tistega pomožnega gozda v Londonu.
Lo- Ja tisto pa vem kje je.
N- Kje pa bomo prespali?
M- Lahko pri nama.
B- Mama nimava dovolj sob.
M- Imava; eden bo v tvoji sobi na raztegljivem kavču, 2 bosta na postelji za goste...
B-Še dva sta.
M- Ta dva pa bosta na raztegljivem kavču za goste.
Z- Super, jaz bom na kavču za goste.
N- Jaz tudi.
H- Jaz bom na postelji za goste.
Lo- Jaz tudi.
L- Jaz bom pa potem na kavču v Bellini sobi.
-----------------------------------------------Bella-------------------------------------------------------
Mislim da so se mi uresničile sanje, Liam bo spal v moji sobi. Vsem sem jasno povedala da nimajo vstopa v mojo kopalnico. Zvečer, ko je bila ura okoli 18:00 sem se šla umit in v spalni srajci prišla v dnevno sobo, kjer se je ob 20:00 začel film Avstralija. Jaz sem šla spati okrog 01:00 zjutraj.
----------------------------------------------Harry--------------------------------------------------------
Bella je zaspala ob 01:30 zjutraj mi pa smo odšli spati ob 03:00.
-----------------------------------------------Liam--------------------------------------------------------
Ko sem prišel v sobo sem jo zagledal na postelji, bila je popolna. Namesto da bi se ulegel na kavč v njeni sobi sem se ulegel na posteljo. Zjutraj pa sem okoli 08:15 zapustil sobo, da ne bi videla da sem spal zraven nje.
-----------------------------------------------Bella---------------------------------------------------------
Ko sem se zbudila je bila ura 08:30 in opazila sem da je kavč čisto raven, namesto da bi bila udrtina, kot je vedno ko kdo sedi gor ali leži. Torej Liam najbrž ni ležal na kavču temveč nekje drugje. Ko sem prišla v jedilnico so bili vsi še v pižamah razen mama, ki je že odhitela v službo. Liama sem prosila da pride na balkon.
B- Kje si ti spal?
L- V tvoji sobi.
B- Na čem.
L- Na kavču.
B- Res, ker potem bi se poznalo?
L- Ne ni res. Obljubi da ne boš nikomur povedala.
B- Obljubim.
L- Spal sem na postelji.
B-
Poljubil me je in jaz sem čisto zardela.
Komentar?
Next?
21. oktober 2012
7 nextov!!!
21. oktober 2012
liam pa bella bosta postala par
ja
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

next
21. oktober 2012
u103180
u103180