Forum
Zivjo vsem!
Sem Nataša in pisala vam bom o neki punci (kot, da pripoveduje sama), ki živi na revni vasici in njeni starši služijo s prodajo svojih živali. Ta punca gre v srednjo šolo in se zaljubi v nekega fanta in ugotovi........ Več zveste ko boste prali. Upam da vam bo všeč!! Če boste želeli, da nadaljujem napišite NEXT!!!
24. oktober 2015
Next
24. oktober 2015
u201154
u201154
ooh napiši kaj
24. oktober 2015
Dober dan. Jaz sem zmaj (glej slikco) in se STRAAAŠNO dolgočasim. Ker sem na forumu manj kot en dan ne morem odpret svoje teme, tako da bom ugrabil tole. Kot rečeno mi je DOLGČAS, rad pa napišem kakšno kratko zgodbico. Tako da, kdor želi, mi lahko napiše 3 stvari, ki morajo biti v zgodbici, pa jo bom napisal.
24. oktober 2015
Ime mi je Beth Bendert in živim v majhni vasici Beul. Zelo rada imam Živali in doma imam kobilo Suzi, žrebca Daquiri, psa Maxa in mačka Miki. Moja najboljša prijateljica je Tich. Vem, da je čudno ime ampak starši so ji dali ime po njeni babici. Imam brata, ki se ves čas druživa in jahava skupaj. Ime mu je Nick. Tudi on ima svojega konja,ki mu je ime Flick.
Jaz:

Brat:

Tich:

Suzi:

Daquiri:

Max:

Miki:

Next pride jutri!
25. oktober 2015
Next
25. oktober 2015
25. oktober 2015
sorry za upad Nataša, sem mislul, da je mrtva tema
25. oktober 2015
rawr
25. oktober 2015
Next
25. oktober 2015
Next
25. oktober 2015
Se upravicujem ker nisem pisala vceraj. Doma imam veliko dela.

...................Se nadaljuje......................
Nisem se še do konca predstavila. Stara sem 15 in grem v prvi letnik, moj brat je star 17 in gre v 3 letnik.Zdaj bom pa začela. Danes mi ura ni zvonila in mislila sem, da sem spet zamudila ali pa mi je brat ugasnil uro, zato sem hitela kolikor sem mogla potem pa se zaletim v brata in me sprasuje kam se mi mudi. Jaz mu povem, da v šolo. Brat se mi smeji in mi pove, da so pocitnice in grem sele cez dva meseca v solo. Jaz sem bila tako sproscena in zato sem brata uprasala ali bi sla jahat. Uredila sva svoje konje in odsla. Sla sva kot vedno po isti poti in tekmovala do jezera in med tem se je bratov konj prestrasil in vrgel brata na tla. Jaz sem se ustavila in hitro stekla do njega. Hitro sem poklicala mami naj pride k jezeru. Prišla je kot bi mignil. Povedala sem ji kaj se mu je zgodilo in odpeljala ga je v bolniščnico, jaz pa sem odsšla domov s konjema.Doma sem bila ves čas zivcna kaj je narobe z bratom. Skrtacila sem vse konje kar jih imamo in potem se psa in macko, ampak bila sem tako zivcna, da nisem mogla biti pri miru, zato sem poklicala mami in jo uprasala ali je vse vredu. Mami mi je povedala..........

..................Se nadaljuje.........................

Se opravicujem, če mi kje nagaja z strehicami pri črkah ampak racunalnik mi nagaja in upam, da vam je vseč.
Next pride kmalu!!!!
28. oktober 2015
Neeext
28. oktober 2015
next
28. oktober 2015
..............Se nadaljuje................

Mami mi je povedala, da je pristal na vozicku zaradi poskodbe in bo lahko hodil cez eno leto. Meni je bilo zelo hudo, ker sem se pocutila krivo za nesreco. Ko je prisel domov sem rekla, da ne bom sla na poletni tabor. Mami mi je bila huda in me vprasala zakaj? Povedala sem ji, da zato ker grem vedno z bratom in zdaj ne bom mogla iti. Brat je reku, da lahko namesto njega vzamem prijateljico, zato ker jaz itak ne morem. Bila sem tako vesela, da sem brata objela tako mocno, da je zastokal. Takoj sem zacela pakirati in klicati Tich. Obe sva kricali kot zmesani. Obe sva sanjarili, da spoznali prijetnega fanta na tem taboru, ampak ko sem z bratom na taboru mi vedno pravi, da so tukaj sami pedofili. Jaz mu ne verjamem, zato sem naredila plan kako dibiti fanta.
plan:
1. Bodi kul!
2. Bodi prijazna!
3. Druži se s fanti in Tich!
4. Smej se vsem njihovim salam!
5. Predvsem bodi to kar si!
Ko sem pomislila, da bolje ne more biti mi je mami rekla, da greva nakupovat obleke za mene!!! Vsa vesela sem odhitela do avto, ko................
........................Se nadaljuje.....................

Upam, da vam je vsec, ker pisem prvic zgodbo.(prosim ocenite kako vam je vsec od 1 do 5, ce bo ena ali dve se bom probala potrudit, da bo boljse).
30. oktober 2015
u199774
u199774
nova bralka + neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
30. oktober 2015
.................Se nadaljuje........................

Vsa vesela sem odhitela do avto, ko sem zagledala lusnega tipa. Šla sem proti njemu in kot, da ga ne vidim zaletela v njega. In tako sva na tla padla oba. On je vstal in mipomagal vstati. Nekaj časa sva se pogovarjala in po tem je prišla mami in sem morala oditi. Hotel me je uprašati kako mi je ime a me ze ni bilo vec. V trgovini sem izbrala dve modri obleki, pet črnih kavbojk, sedem belih majc, tri kopalke, komplet novih stvari za jahanje, tri pare superg, dvoje petke in se veliko stvari. Ko sem prišla na blagajno sem se spopmnila da nimam make up. Odhitela sem po make up. Mami je bila huda, ker sem zapravila 325 evrov. Doma sem pakirala se ostale stvari. Se sla stusirat, lezat na posteljo in na facebook. Na fejsu sem mela novo prosnjo za prijateljstvo in bil je neki Denis. Biol je tisti fant, ki sem ga videla danes. Mislila sem, da ga ne bom vec videla ali slisala. Potem sem se odjavila, ugasnila luč in odsla spat. Zjutraj sem odsla v kuhinjo, ko me je brat...........

.......................Se nadaljuje..........................
07. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
da je ni ki zalil z vodo
07. november 2015
ne ni jo!
07. november 2015
Next
07. november 2015
u193093
u193093
drugač pa:
1. nova bralka
2.škoda da je ni smešno bi blo
3.čimprej napiši next
4,NNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. november 2015
u202150
u202150
Neext<3 nova bralka *-* sm neki,kaj ni ona revna,kje je dobila 325 evrov? sorii,kr težim sm mi je mau čudno...
25. februar 2016
se upravicujem k ne pisem sm nimam cajta k je u šol ful dela in doma. obljubim da bom napisala do aprila. aja drgac na zacetku je bolj bogata pol bo pa revna bos vidla.
05. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg