Forum
Odločila sem se,da napišem zgodbo.O čem se bo šlo lahko razberete že iz naslova,prvo bom objavila 1 del in anketo,upam da vam bo všeč(In,ja,vedno bom pisala slovnično,da lahko boljše berete

1.del

Zapihal je oster,mrzel veter.Stala sem tam,sredi ceste,premražena in lačna.Čakala sem na čudež,da bi mrzlo vreme in oster,hladen veter izginila nekje daleč,daleč in bi pokazalo toplo in prijetno sonce.Ampak za mene ni čudežov,ni srečnih in brezskrbnih dnevov,ni ničesar.
Napotila sem se domov.Če temu lahko sploh tako rečem.Živeli smo v kleti katera je bila v nekem dobro ohranjenem bloku.Če so doma bili vsi in se poskušali ogreti,ne vem.Nič ne vem.
Oče je po cele na trgu,v trgovinah in drogerijah,nakupovalnih središčih in bolšijih trgih.Poskuša kaj pametnega in koristnega ukrasti.Čeprav vem,da so možnosti zelo majhne,da ga zasačijo,mi je bilo-milo rečeno-vseeno.Tako ali tako komaj čaka da se nas znebi in nas proda kakšnemu bogatemu starcu.Namreč,imam še 2 mlajši sestri,starejšega brata in mlajša brata dvojčka in najmlajšo sestrico,ki je stara komaj 2 meseca.Mislim pa,da mama spet noseča.
Končno sem prispela do bloka v katerem sem živela...ups,oprostite.Popravek:Končno sem prišla do naše kleti v tem bloku.

.,.,..,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
No,to je konec prvega dela,upam da vam je všeč
21. september 2013
Oprostite ker je v naslovu napaka
21. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg