Forum
u16515
u16515
Heeej. Storry time. ;D
v zgodbi govori o revni deklici ki si želi biti plesalka. Mamo je izgubila v nesreči. takrat je bila stara 3 leta. oče je bil Akoholik in jo tepel vsak zvečer. več izveste ko bom napisala del (: .

Ałi naj napišem zgodbo?♥

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. julij 2010
u16515
u16515
jooj naslov je narobe napisan D: revna płesaŁka.* tko je D: ne pa Plesavka D:
30. julij 2010
u25700
u25700
Pišiiiii.* ;DD
30. julij 2010
u25300
u25300
piiiššššš
30. julij 2010
u16515
u16515
ok ;D
30. julij 2010
napiš.
Je bil mogoče kkšn podobn film k je igrala ena Honey al kaj že ?
30. julij 2010
u16515
u16515
amm...tist je Cukrčk. una ni bla revna xD pa ne fejkam sm tk. =.= nism to tebi rekla NixyTHEmodeL ampak če bo kdo reku da fejkam ne fejkam ker sm si vse izmislila =.=*
30. julij 2010
Ja no sej.Honey je bla una..A ni bla revna?Sam je plesala nek tm..Ah sej ni važn..Ja sej ok vrjamm da ne boš fejkala
30. julij 2010
u16515
u16515
Cukrčk je bla pol pol. revna ampak je mela dnar. plesala je pa u Studio zdravn je bila pa telovadnca k so tm igral košrko. pol je pa za Honey naučila Otroke plesat in so nakonc plesal. (:
30. julij 2010
Ja to ja..Zakaj pa Cukrčk ×D ?
Ah sej se ne spomnm tok Ok.začni pisat =)
30. julij 2010
u16515
u16515
heej. ime mi je Ula. nimam BFF ali prijateljev. izgubila sem mamo v nesreči. nebi rada o tem govorila. moj oče veliko pije. lahko bi rekli, da je 'Akoholik.' amm oprstite oče me kliče. oče reče 'Nisi polikala moje cunje! baraba! ne dubiš 2 tedna večerje! zdej pa spoki lenoba!' in me klofutnil. povsot sem imela rane in modrice. Nekega večerja se je Oče odpravil v bar. vedno me je zaklepav v hišo. končno sem lahko pojedla mojo mini čokoladno ki jo na skrivaj kupujem v trgovini. pojem samo čokolado 1 na dan. sezula sem si čevlje in poplesavala po sobi kot bi bila znana plesalka. živim sredi gozda. ampak hitro lahko prideš do mesta. potem minejo 4 ure. ura je bila 3h zjutraj. oče pride ves pijan domov in reče 'Lenoba!! ponovno nisi nič Skuhala! pridi sem!' in me je boksnil v trebuh. ponovno je rekel 'Pojdi spat. danes boš imela veliko dela! pojdi lenoba!' moja soba ni taka kot vaša. moja postelja, no sploh nima postelje. na tleh spim. spodaj imam deko. pol povšter pa ponovno deko. nimam toliko oblek kakor vi. imam samo 1 obleko 1 hlače in to strhane in 1 majco ki je zelo kratka. imam samo 3 pare nogavic. Seveda revna sem ampak moj oče zapravla ali 'Zagone' ves denar za Akohol.
30. julij 2010
u16515
u16515
lej Honey je v angleščini naslov cukrčk je pa u slovenščini. (:
30. julij 2010
u25700
u25700
neext.
30. julij 2010
Aiia.Cukerček..Ok štekaam
30. julij 2010
u16515
u16515
amm nadaljujem ob 16h slikce moram najdt
30. julij 2010
ja ok cimprej mas sam se 25 min!
30. julij 2010
naprej =)
30. julij 2010
u16515
u16515
ok..

Ula~

(samo nika take obleke jih pol dubi xD)

Oče~

(sam taka je bla ok xD)
30. julij 2010
u8763
u8763
naprej
30. julij 2010
aHHa ok take obleke pol dobi =) naprej
30. julij 2010
u24769
u24769
waaaa
FuŁ cool story
next >.<
or i will die
30. julij 2010
u16515
u16515
ura je bila 5h zjutraj. spala sem samo 2 uri. prav imate. 1. kar moram narest je, da pomijem posodo, potem moram narediti zajtrk in potem iti na tržnico. Oče se zbudi in vidi da bom kmalu začela jesti kosmiče. prebližuje se mi in skodelico vrže v okno. reče 'v moji hiče ne boš jedla kosmič!! NITI ZAJTRKA NITI KOSILA NITI VEČERJE! se razumeva lenoba?!' odkimam in se odpravila sem se na tržnico. Starejšo gospo sem rekla 'Dober. dan.' 'Dober dan Ula. si prišla po zelenjavo in Sadje?' 'Danes prazaprav ne.' 'po kaj si pa prišla?' 'po kos Belega kruha,2l mleka, sol,Sladkor in kavo.' 'izvoli. to ti stane...nič.' 'Ampak moram vam plačati.' 'pusti Ula. vem da je tvoj Oče krut do tebe zato pri meni zastonj kopuješ.' 'Ampak.' 'Nič ampak. Ula prosim poslušaj me! to je dobro zate.' 'hvala. in pazite se.' 'Bog naj te varuje.' in me pokrižala. potem sem se zaletela v neko dekle. rekla sem 'Oprostite nisem hotela! izvolite moj denar. in ponovno oprostite.' ona me debelo pogleda in reče 'Nočem tvoj denar. in sej je vse okj.* samo nesreča je bila. vstani no ne kleči no!' in me dvignila. Vidila je moje raztrgano obleko. rkela je 'Si revna?' 'Ja...' 'bi bila moja frendica?' debelo jo pogledam. še nikoli ni me vprašal za prijateljstvo. rečem 'Seveda! moja prva prijateljica!' Tako sem bila vesela, da sem ji vso zgodbo povedala. 'Ja to je pa grozno!' 'vem. oče ne sme ugotoviti, za najino prijateljstvo!' 'uredu. se vidive kdaj ponovno?' 'ja. vsak dan hodim na tržnico. kle se lahko ponovno srečave.' 'Adijo.♥' 'Adijo♥.' in ji pomahala v slovo. nemoram vrjeti. imam prijateljico. aja ime ji je Ałeša. nesmem pozabiti njenega imena! tako vesela sem da bi kar poplesavala po celem mestu. ko pridem domov je oče rekel 'Baraba! koliko časa te ni bilo. pridi sem da ti vse vrnem!' 4x me je klofutnil 7x pa boksnil v trebuh. zelo boli me. ne samo zaradi bolečin ampak tudi v srcu.
Ałeša:

30. julij 2010
no next
30. julij 2010
u16515
u16515
Hiši* rekla**
30. julij 2010
u16515
u16515
amm nadaljujem zvečer. eno nadaljevanko grem gledat...
30. julij 2010
u25700
u25700
Zaaaakon.< 3

neextii čim preej.< 3
30. julij 2010
u16515
u16515
potem sem mogla pospraviti očetovo sobo. ima zelo veliko. včasih če sem zelo kasno prišla domov me je zaprl v omaro. to velikokrat nisem imela rada. a pav dames je oče odšel zelo zgodaj v bar. in to ob 4h popoldne. drugače gre zmeram ob 7h zvečer. mogla sem pometati vse sobe v naši hiši. usedem se na stopnice in solza mi teče po rdeči lici. pogrešam mojo mamo. z njo sem se mela lepše kot v teji grozlivi hiši.potem nekdo potrka na vrata. jaz pa 'Kdo je?' 'ula. jaz sem. Ałeša.' pogledam čez okno in resno je bila ona. odprem ji in ona me objeme. rečem 'kako si me najdla?' 'nism buksl ;D seveda sem takoj vedla, da kle živiš. ko sm se obrnila sem vidla da si šla proti gozdu.' 'zlo sem te vesela.' 'res? ooh Ula ne jokaj.' potem greve v dnevno sobo in se spraševale kere če bi tko rekli 'tipi okus' Imave. potem Ałeša reče 'kaj imaš za hobi?' 'hobi..' 'sej veš...hobi...kaj delaš v prostem času. namesto pospravljanje in služiti očetu?' jaz ji odgovorim 'rada bi postala znana plesalka. ko očeta ni poplesujem po sobah kot bi bila Nika Kljun.' ji priznam. ona me pogleda ustane in skoči 'Imam idejo Ula.!' 'kakšno pa Ałeša'' 'z mano pojdi.' 'Kaj?! si zmešana?! oče po ponoru če grem!' 'dej dej! ne bo izvedu, da si zmano. pridi! vzami vse obleke sabo.' strinjala sem se. odšla sem v mojo sobo in iskala po predalih nekaj. mamono zlato torbico. bila je majhna. ne pa čisto. noter sem dala lahko, 1 hlače,1 majco in seveda 3 pare nogavice. nesmem pozabiti tudi na spodne perilo. ko grem dol me Ałeša debelo pogleda in reče 'kje imaš torbo ali pa kovček?' 'imam samo toliko oblek.' ona pa 'Ljubi bog! ko pridemo k meni gremo v >>ŠopingTaxicococoloHooot čupoFacebook
30. julij 2010
u16515
u16515
Nace~

nejc~

30. julij 2010
u16515
u16515
a prav danes*
30. julij 2010
u16515
u16515