Forum
Punce, ki ste prijavljene na http://www.igre123.com/forum/tema/summer-revija-ki-jo-bomo-ustvarjale-skupaj/36783/8 boste tukaj videle izvode revij. Tukaj bom dala tudi točke ki ste jih dosegle!
07. julij 2012
1. stran- naslovnica:

2. stran- kdo je ustvaril revijo?

forever young:3
Liam Love You!
†мяš.ρiκi†
Daisy< 355
teja < 33333
Coolgirl88
cool мυѕιc єνα
☻Styles_Girl ;3
●αℓωαys yσυηg●
07. julij 2012
več še pride sam mal počakte.
07. julij 2012
3. stran- kakšen je letošnji stil oblečenja?

to poletje naj bo vaš stil svež, živ, polen barev in seveda poleten:
1.

2.

3.

kopalke:

1.

2.

še malčki so lahko modni:

07. julij 2012
4. stran- Poletna moda 2012

POLETNA MODA 2012
FRIZURE:
Za na lep dopust priporočamo čim boljše kodrane lase s prameni nežne vijolične-roza barve. Letos vam priporočamo, da se celotno leto ne barvate saj gre skoraj vsaka ženska oz. dekle med vami kdaj na morje /v toplice in se barva rada spira. Raje si letos privoščite kodranje ali popolno ravnanje las, dodajanje pramenov in podobno.

KOPALKE:
Letošnje leto naj bodo kopalke predvsem v temnih barvah s črtami. Letos so bolj poudarne barve modra, črna in rjava. Bolj priporočljjive so dvodelne kopalke.

OBLEKE:
Če želite izgledati nekoliko mlajšo, je vsekakor priporočljiva oranžnain rumena barva z bolj pikčastim vzorcem. Nasveti za bolj zapeljivejšo žensko pa so letos drugačne: modre in vijolične barve.
07. julij 2012
5. stran: kaj je moderno?

Že nekaj dni nas poletni dnevi razveseljujejo z visokimi temperaturami.Obožujem poletje. Letos sem zaljubljena v dolga krila in asimetrične obleke, ki lahkotno plapolajo za menoj, ko hodim ali poplesavam ob zvokih prijetne glasbe. Z Zarinim prosojnim krilom in Bershkino asimetrično obleko sem že doživela ljubezen na prvi pogled. Čeprav so mi nadvse všeč umirjeni pasteli, divji cvetlični potiski in neonski odtenki, pa so določeni kosi nevtralnih odtenkov tisti, ki me vedno znova rešujejo iz zagate, ko ne vem, kaj bi nadela in s čim bi dovršila styling. Tako bodo nepogrešljivi kosi moje poletne garderobe gladiatorke v bež odtenku in platformirani sandali v kamelje rjavem odtenku, vedno pa bosta na 'stand by-u' tudi beli srajca in obleka, ki ju bom stilirala z divjim neonskim nakitom. In kakšen bo moj outfit na plaži in ob morski rivi? Prisegam predvsem na enobarve kopalke. Tokrat sem v H&M-u izbrala odtenek fuksije, preko katerih si bom nadela črn kombinezonček Mango, pred soncem pa se bom skrila s sončnimi očali, na katere se prav tako podpisuje Mango. Seveda so nepogrešljivi kosi poletne garderobe tudi bombažne potiskane majice - nekaj zanimivih sem našla v Pull&Bearu, še posebej pri srcu pa mi je tista, ki nosi unikatni potisk oblikovalke Polone Kocijančič.
Sonce, morje, plaža, potovanje, shopping! Moje poletje se je letos začelo precej razburljivo - čez lužo v sončni Kaliforniji in se nadaljuje z roadtripom po celi vzhodni obali Zda. Moram priznati, da se s svojim vsakdanjim stajlingom ne obremenjujem, saj lahko tukaj hodis naokoli oblečen v skoraj karkoli in te nihče ne bo gledal po strani in šepetal za tvojim hrbtom. Kakšna svoboda oblačenja! Domov bom prisla z nekaj novimi stvarmi, brez katerih se že zdaj ne morem ločiti:
1. Kratke (strgane) jeans hlače - vem, nic kaj posebnega, ampak znamka Pink od Victoria's Secret se je pri tem čudežno izkazala!

2. Srajca z odprtim hrbtom (brez rokavov) je že osvojila ulice Mesta angelov - moja je sicer modra s črnim ovratnikom, ki se super kominira s črnimi hlačami tudi za večerne priložnosti.
3. Sandali morajo biti udobni in žive barve!
4. Majhna torbica za čez ramo - končno se navajam hoditi okoli brez celega kupa 'prtljage' v torbicah 'brez dna'.
5. Ostale stvari prepustim domišljiji: ura žive barve kot dodatek, očala, lip gloss, morda roža v rahlo spetih laseh ... in sprej za telo, ki omamno diši in še osveži!
Sonce, morje, plaža, potovanje, shopping! Moje poletje se je letos začelo precej razburljivo - čez lužo v sončni Kaliforniji in se nadaljuje z roadtripom po celi vzhodni obali Zda. Moram priznati, da se s svojim vsakdanjim stajlingom ne obremenjujem, saj lahko tukaj hodis naokoli oblečen v skoraj karkoli in te nihče ne bo gledal po strani in šepetal za tvojim hrbtom. Kakšna svoboda oblačenja! Domov bom prisla z nekaj novimi stvarmi, brez katerih se že zdaj ne morem ločiti:
1. Kratke (strgane) jeans hlače - vem, nic kaj posebnega, ampak znamka Pink od Victoria's Secret se je pri tem čudežno izkazala!

2. Srajca z odprtim hrbtom (brez rokavov) je že osvojila ulice Mesta angelov - moja je sicer modra s črnim ovratnikom, ki se super kominira s črnimi hlačami tudi za večerne priložnosti.
3. Sandali morajo biti udobni in žive barve!
4. Majhna torbica za čez ramo - končno se navajam hoditi okoli brez celega kupa 'prtljage' v torbicah 'brez dna'.
5. Ostale stvari prepustim domišljiji: ura žive barve kot dodatek, očala, lip gloss, morda roža v rahlo spetih laseh ... in sprej za telo, ki omamno diši in še osveži!
07. julij 2012
6. stran: kaj je in?

POLETJE 2012:KAJ JE IN?
ŽENSKE:
1.OBLAČILA:
a.MORJE
To poletje je izjemno moderna morska barva in morski potiski,na primer školjke,morski konjički,morske zvezde…

b. BELA SRAJCA
Kdo pravi,da so bele srajce samo za fante? Tudi na puncah izgledajo izjemno!

c..KRILA Z CVETLIČNIM POTISKOM
Cvelični potisk? Fenomenalno!

2. NAKIT:

Ja,zapestnice so COOL. Mnogo pisanih zapestnic…to je super!

3. KOPALKE:
Koralna barva je prelepa. Še bolj zanimiv je spodnji del,ki je krilo.

KOMBINACIJE:
•HLAČE V BARVI MORJA+ZAPESTNICE+BELA SRAJCA+ČEVLJI
Super kombinacija za zmenek. Čevlji,ki sem jih izbrala so enake barve kot hlače. So bolj neopazni.Poleg bele srajce in svetlo modrih kavbojk sem dodala zapestnice. Vse skupaj poživijo,da ne zgleda dolgočasno in naredijo • na I.
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=52489271
•KRILO S CVETLIČNIM POTISKOM+BELA MAJICA+ČEVLJI+VERIŽICA 1D
Ta kombinacija je narejena samo za dekleta,ki obožujejo One Direction.1D All Starke in verižica poživita kombinacijo sicer malo dolgočasnega krila in navadne bele majice. Kombinacija je super za koncert tega boy-banda.
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=52490081

MOŠKI:
1. KOPALKE
Pri moških so to leto moderne kopalne hlače s črtami ali karirastim vzorcem.

2. ČEVLJI

Barve,barve,barve in še enkrat barve. Letošnji čevlji morajo biti pisani.

3. OBLAČILA(kombinacija)

Super kombinacija: jeans srajca,rdeče hlače,navadni beli čevlji in barvast šal,ki daje • na I.

OTROCI(od 5-9 let)
1.KOPALKE
Za otroke velja: kopalke naj bodo pisane.

2. OBLAČILA(kombinacija)

Za sprehode ob morje je najboljše izbrati kratke hlače in zanimivo majico.

Letos vse več ljudi navdušujejo oblačila in dodatki z zastavo zda (združenih držav amerike).

07. julij 2012
to mejte kot odprte slike
07. julij 2012
9. stran: channel

Še poznaš znamko channel? No tudi tam imajo nove trende enodelnih kopalk:

in tudi malčkom ni ovira jih nositi:

07. julij 2012
10. stran- Moda za najmlajše.

MODA ZA NAJMLAJŠE!

To leto smo tudi našim najmlajšim pripravili modo za punčke in fantke. Priporočamo jim, da se raje oblačijo v 1-delne kopalke ali pa si hrbet zaščitijo z belo majico. Priporočam jim tudi, da naj ne nosijo temnih oblačil saj se bliža zelo vroče poletje. Pazijo naj, da ne bodo oblečeni v dolge rokave in hlače. Kadar jih oblačite pazite predvsem na to če jim je oblačilo preveliko.

Za punce:

In za fante:

07. julij 2012
11. stran: Londonska moda!

London se pospešeno pripravlja na olimpijske igre, a to ne pomeni, da je ta evrospka in svetovna metropola letos le športno obarvana. London ostaja tudi ena od modnih prestolnic sveta.
In ne govorimo tu le o visoki modi, ki jo vidite na modnih brveh ali v pregrešno dragih trgovinah v prestižnih četrtih tega velemesta. London je mnogim bolje znan po tipični ulični modi, ki se od 'high couture' močno razlikuje - vsaj po izvedbi in širini interpretacij, če že ne po ključnih modnih smernicah.
In kaj je letos najbolj modno na ulici? Ja, kratke hlače v vseh oblikah in iz najrazličnejših materialov. In če ste zapiseženi ljudibetlji Londona, spodaj brez legendarnih Dr. Martens ne bo šlo...

v laseh pa ne sme manjkati okrasje iz cvetja

07. julij 2012
12. stran: Poročne obleke.

Letos vam v naši reviji predstavljamo tudi obleke za poroko, da si boste lažje našli pravo.

07. julij 2012
13. stran: Čevlji

POLETNA MODA 2012

Čevlji:
Letos nikakor ne bo šlo brez ravnih sandal!
Čeprav je življenje na visoki nogi še tako privlačno, je poletje čas, ko stremimo k večji udobnosti, pete pa v glavnem ostajajo rezervirane za vrnitev v mestni vrvež. Tukaj pridejo na vrsto ravni sandali, ki so privlačna obutev za poletje, v katerih boste uživali.
Ti sandali so tako lepi, da jih boste z veseljem uporabljali/nosili za dnevne obveznosti in nočne izhode. Ponavadi jih najdete v nevtralni barvi, kot so bež, rjava in črna, a to leto so hit tudi neonske nianse, ki so na voljo v norih barvnih kombinacijah.

07. julij 2012
14. stran: priporočljivo

Kot ste že komaj čakali poletje da bi se osvežili v morju so nekateri komaj čakali novo
modo da bodo čim bolj trendy za poletje. Letos poleti ne gre brez modnih dodatkov in
nalakiranih nohtov. Laki in zapestnice naj bodo čim bolj pisane in barvite da boste naredile komu vzor in bile v središču pozornosti. Ko je poletje pa tudi ne gre brez kratkih hlač. Letos so zaželjene noge zunaj! Hlace naj bodo čisto kratke in jeans ali pa poletnih,bolj svetlih barv. Majice naj bodo pletene ali navadne bele z modrimi ali rdečimi črtami.
Da ne boste preveč puste pa si dajte na glavo ali zataknite za majco sončna očala.
07. julij 2012
15. stran: Vrste kopalk

poznamo dve vsrti kopalk: enodelne in dvodelne posebej:

na telesu pristajajo tudi enodelne kopalke , ki niso ovira pri modi.
posebne kopalke ki se prilegajo telesu:

07. julij 2012
16. stran: obleke in kopalke

07. julij 2012
POLETNA MODA 2012: MOŠKI
Obutev:

Končno so moški dočakali za njih glede na obutev prijetno poletje. Preberite si kaj so za moške predlagali strokovnjaki.

Za letošnje poletje se, kar se tiče superg, resnično lahko igrate s celo mavrično paleto barv. Prepričani smo, da si želite lahkotno obutev, ki pa bo vseeno v skladu s trendi za letošnje poletje. V Pull&Bearu so pripravili kar celo barvno paleto lahkotnih platnenih superg – zelene in oranžne so nas takoj pritegnile. Tudi v H&M-u vam ponujajo resnično barvite platnene superge, nam pa so v oči padle v barvi senfa. Bershka prisega na “vintage” izgled v živahnih barvah. V Zari smo se navdušili na fuzijo superg s klasičnimi čevlji – barvna kombinacija je vsekakor odlična izbira. Energie ponuja kar nekaj barvitih modelov, nam so predvsem všeč tiste v rumeni različici. Diesel pa nam ponuja nekaj bolj v morskem stilu. Obutev Energie in Diesel najdete v trgovinah Transport Footwear.
Tudi pri japankah in sandalih je izbira modelov in barv resnično raznolika. H&M-ove s potiskom palm so morda precej klišejkska izbira, ki pa nas vedno navduši. Dieslove japonke z vintage potiskom so nas izredno navdušile. Japanke znamke Ipanema in Pull&Bear so pa zagotovo nujna izbira za pohajkovanje na plaži. Za tiste, ki prisegate na sandale, smo našli kar nekaj modelov v Zari.

Slike:
Japonke/sandali

in
Superge:

07. julij 2012
1. Kopalke: Kot ste verjetno že sami ugotovili v naši garderobi nikakor ne smejo manjkati kopalke. Kopalke so odličen način, da pokažemo svoje telo, pa tudi če nimate telesa, telesa kot si ga želite poizkusite enodelne kopalke, ki so prav tako vedno v modi.

[img]http://ts3.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=5027453101212482&id=c16963e26801488db0d0c6b930aa1fb2[/img]
2.Letos "IN " cvetlično poslikana oblačila.
Tudi to leto se je težko izogniti cvetličnemu potisku, saj nas spremlja na skoraj vsakem koraku.[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQGwDHgtt-pKknghgk_OgEDTVHbMfPcK2qwUFUHo9bCz3JdhFlWdw[/img]
3. Letos popolni čevlji.Sezona je v znaku opaznih čevljev v neonskih barvah in klasičnih salonarjev s kovinsko konico. Vsekakor pa so v modi tudi sandali s polno peto, ki so zelo udobni in sodijo zraven poletne obleke.
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRKDBjFDO8pb3F59L_15bBwnJoGIB7BxSSNqE8mVtjqLfC0UyRH[/img]
4. Ker so se že začele poletne razprodaje smo prepričani da se v veliko kosov splača investirati. Poiščite pa si nekaj za svoj stil.

5. Potiskane hlače za vsak dan
Ko je zunaj peklensko vroče in istočasno neznosno soparno, je zadnja stvar, s katero bi se obremenjevali, originalen styling, v katerem boste opažene in posebne. Vendar ste zdaj lahko trendy in cool tudi v kratkih hlačah s potiskom.

07. julij 2012
18 in 19 str sta to ble zej se mi zdi da je to use če sm kej pozabla mi napište čas pa je za točke in drugi izziv
07. julij 2012
TAYLOR LAUTNER
Taylor Daniel Lautner, ameriški televizijski, glasovni in filmski igralec, *11. februar 1992, Grand Rapids, Michigan, Združene države Amerike. Njegove najbolj slavne vloge so vloga Morskega dečka v filmu Morski deček in deklica iz lave 3D (2005), vloga Eliota Murtaugha v filmu Velika družina, veliko smeha (2005) in vloga Jacoba Blacka v seriji filmov Somrak (serijo snemajo od leta 2008 dalje).

Taylor Lautner je treniral borilne veščine in študiral karate prek šole Fabiano's Karate School v Hollandu, Michigan od šestega leta dalje. Ima črni pas, pri komaj osmih letih pa je bil povabljen k treniranju skupaj z Michaelom Chaturantabutom, sedemkratnim svetovnim prvakom. Pri osmih letih je svojo državo zastopal na tekmovanju World Karate Association v kategoriji otrok, starih dvanajst let in manj, kjer je postal otroški prvak in dobil tri zlate medalje.
07. julij 2012
Opa... Sori.. Moja napaka...
07. julij 2012
pa ne sem gor devat!
07. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg