Forum
živjo jaz sem Patt in rada bi da se udeležite branja tevije PUNK, zato bom, ampak samo če boste brali vsak dan napisala novo novico!

hvala za razumevanje, revija PUNK
1.7.2011
01. julij 2011
prva novica
01. julij 2011
pa poglejmo prvo novico smu za danes

Rihanna je izdala novo pesem naslov pesmi pa je Man down in pa california king bed.

Ti dve novi uspešnici sta zelo popularni saj je pesem california king bed na MTV-JEVI
strani glasovana in ta uspešnica je na 18. mestu.
Pesmi govorijo o no seveda najprej bom opisala pesem man down: ta pesem govori o maščevanju ko rihanno mošni napade nato pa naslednjega dne ubije tega moškega in začne drug dan peti kako ga je ubila. Pesem California king bed pa ne pripoveduje o ničemer ampak samo leži ( rihanna ) na postelji in s svojim fantom poležava. Riri gre medtem tudi v travo in se boža samam sebe po telesu in po glavi.
01. julij 2011
http://www.mypuffpuffparty.com/news/images/lady-ga-ga.jpg

lady gaga ima novi uspešnici: the edge of glory, in pa hair, americano,...
01. julij 2011
Joooj ubožicaa ! A noben ne bere tvoje revijee ?
13. julij 2011
no jst jo vsak dan, insicer zakai se sploh glasiš o.o
13. julij 2011
tenkju saramala
14. julij 2011
anna 94 ti se pa nerabš uglašat k je čist uredi če je nobedn ne bere, vsaj pisat mi ni treba
14. julij 2011
nova novica: o avril lavigne
Iz dneva v dan z Avril Lavigne...

Avril Lavigne je izdala novi album z imenom GOODBYE LULLALABY.
Nad svojim albumom je zelo presenečena saj vendar jih je prodala že na začetku 100.000.

14. julij 2011
Lej , boli mene kaj si vidve o men mislte
14. julij 2011
zakwa ste eni tuk kruti pa žalte druge punk_patt dobr piše članke in ziher bolš od tebe anna94 pa tut če smse ti zamerla sama si si kriva punk_patt dej napiš še kkšn članek k so ful zanimivi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BY BYE BYČI
15. julij 2011
pa plissssssssss* PRJAVTE SE NA TOP MODEL
http://www.igre123.com/forum/tema/posebn-top-model-by-paty/20663/
15. julij 2011
oki nou člank: no pa tenkju kabom
nou člank:
No pa še neki oooooo Johnny-ju Deep-u:
no ena slikca

no pa poglejmo johnny depp:
kot vem johnny ni internetni tip ampak seveda tudi nima nobene internetne strani.
Johnny je igral seveda tudi v filmih kot jih poznamo:
charlie in tovarna čokolade,
pirati s karibov,
21 jump street,
no tega filma pač ne poznamo glih tku tku tku a ne ?
Tudi AMERIŠKA REVIJA people ga je razglasila že dvakrat za najbolj seksi moškega na svetu(2003 in leta 2009).
LORI ALLISON, to je ime johnny-jeve prve soproge, s katero se je poročil davnega leta 1983.
Zakon je trajal samo dve leti
16. julij 2011
u21057
u21057
naprej
21. julij 2011
okej now člank:

torej zdej pa malooo o pitbullu:

ena slikca

nooo wsaj jst ga razglašam za najbolj sexi moškega na svetuuu ker yee fuuuul cuteeee and he is my husband hehee
kiddind no pa to ye en videooo
no tooo je too bye bye no pa sej veste da bom še naprej pisalla nooo sej včasih pa itaq tut puzabmmm key
07. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg