Forum
u27744
u27744
torej to je revija kjer boste lahko napisali vaše teževe pa vam bomo pomagali ali horoskopi ali vici kar koli boste hoteli izvedeti nam pišite in odgovor dobite zelo hitro!

boste sodelovali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. september 2010
u27744
u27744
prosila bi pa tudi da če se lahko kdo javi da bi z mano vodil to revijo!

hvala!

oh saj res pozabila sem vam povedati da boste velikokrat dobili tudi nasvete za kožo!
11. september 2010
js se javm
11. september 2010
u27744
u27744
no super ti boš z mano vodila to revijo!

a te lahk kličem niky?
11. september 2010
bomo vidl kako bo.....
11. september 2010
u27744
u27744
okey
11. september 2010
Lahk damo vprašanje gLede frendou pa kreganja? ker poL mam jas kup vprašanj.
1. moja BF me ne mara več, pa ji nisem NIČ naredla in je nisem NIČ šimfala, pa še vse moje ostaLe BF je vstran od mene odvLekLa. kaj naj naredim?
11. september 2010
ja lahka =D
11. september 2010
gdaj pa začneva pisat pa odgovarjat?
pineapple:ti bom odgovorila k mi no_way reče
11. september 2010
u27744
u27744
torej pineapple

največkrat se prepiramo takrat ko se naveličamo druga druge!

tukaj imaš nekaj PROTIPREPIRLJIVSKIH NAVODIL:
1)bodi odkrita
2)ne dovoli da se težave nabirajo
3)ne bodi napadalna...
4)naj te ne zanese
5)priznaj napake
6)bodi pripravljena na pogovor!

upam da smo ti pomagali!
11. september 2010
u27744
u27744
torej drage bralke/bralci tukaj je nekaj zvijač do las princese:

1)SKRTAČIMO JIH 2 NA DAN
2)DOBRO JIH NAŠAMPONIRAMO
3)POČASI JIH SUŠIMO
4)Z NJIMI SMO NEŽNI!
11. september 2010
glasbena lestvica:
eminem-not afraid
rihanna ft.eminem-love the way you lie
taio cruz-dynamite
lady gaga-alehandro
usher-omg
justin bieber-baby
justin bieber-never say never
katy perry-california girls
Yolanda Be Cool - We No Speak Americano
shakira-waka waka
.
.
.
.
.
.
naj filmi tega časa:
the twilight saga-eclipse
karate kid
salt
zadnji gospodar vetra
kot noč in dan
mačeta
superžur.....
11. september 2010
dekleta!!!mislite da ste debela in da morate shujšati?kje pa !!!dandanašnji fantje imajo rajše malo bolj okrogla dekleta kot tiste obešalnike kot pravijo vrhunskim manekenkam ki so kot kost in koža.To je pokazala anketa zavoda za zdravje.res smo nekatera dekleta obsedena z kilogrami in postavo.zato redno vadi in se ukvarjaj z športom.ne bo ti škodilo tudi če poješ malo manj čokoldaic in raje (med poukom) grizljaj jabolko ali hruško ter suho sadje.dalo ti bo energijo pa še poznalo se nebo.če pa ste res taki čokoladoholiki raje pojejte čokoldao z večjim deležem kakava.najmanj 50% in še bolj zdrava je.veliko sreče v šolskem letu!!!
11. september 2010
Jst bi mela tut eno uprašanje
Vem da je to tipično uprašanje ampak jst mam s tem težave že full doug.. -->Kako neJ fantu povem da sm vanga..
11. september 2010
Hoko_Bjutiš :
predlagam staro "zvijačo" .če prideš v šolo prej kot on napiši sporočilo z podpisom samo začetnicami ali kakšno spletenko iz tvojega imena.nato se poskusi splaziti do njegove torbe ali zvezka in podtakni listek vanj.ko ga bo fant zagledal ga bo takoj prebral in ga bo vrjetno malo sram oz. bo sramežljiv in bo o tem tiho a se bo sigurno doma cel dan ubadal z sporočilom.ta sporočila mu pošiljaj nekaj časa vsakič z enim podatkom o tebi npr. najljupšo barvo.čez nekaj časa bi moral ugotoviti in te povpršati o pismih.tako to je moj nasvet ki je tudi preizkušen in z pozitivno oceno
11. september 2010
u27744
u27744
odličen nasvet!
11. september 2010
tenkju =D
11. september 2010
u27744
u27744
torej naj vam drage bralke in bralci še enkrat povem da lahko vprašate kar koli res na čist use bova z niky odgovorili!

če pa imate slučajno problem da vas je sram pred ostalimi uprašati pa lahko pošljete vprašanje na zasebca!

ni panike!

lp no_way in niky¨!
11. september 2010
u27744
u27744
no naj vam povem da bom jast danes tukaj samo do 21.h torej samo še 1 uro upam da boste prej še kaj napisali!
drugače boste morali počakati do ju3 razen če pride nicky!
tako da izvolte!
11. september 2010
u26898
u26898
Ok, jst mam pa neki o moji prjatlci...
Njena mami ma raka, njen oče pa tepe družino. Hotl so se že odseli od njega, sam takrat je pa mami dobila raka. Moja frendica se boji, s bo podedovala raka. Ona in njen bratec sta zdej v rejništvu. V šoli je središče zafrkavanja oz. žaljenja in ponižanja. Rada bi ji pomagala, ampak ne vem kako! A mate kakšen nasvet? Aja, pa še neki, a lahko zarad raka na pljučih tut oglušiš? Ker ne vem zakaj ampak moja prjatlca zna znake za gluhe. Aja, pa jst se tut bojim, da bom podedovala raka od mojga očeta, ki ma oz. je mel raka na nogi. Plissss help!
Aja, še neki, a lahka še jst na kaka vprašanja odgovarjam?
11. september 2010
u27744
u27744
glej to je zelo problematično vprašanje ampak bom poskusila čim bolj natančno odgovoriti:
torej raka lahko podeduješ čeprav ne vedno to bo pač povedala usoda!
zaradi zafrkancije pa: tudi mene so učasih zafrkavali u šoli in vedno sem jim povedala hvala ali pa če so me zafrkavali z kakšno živaljo sem jo začela uponašati in kmalu so se naveličali!
naj tvoja prijateljica poskusi ali pa se naj ne zmeni za njih in upam da smo ji pomagali!

hvala za vprašanje!
11. september 2010
u27744
u27744
saj res glede odgovorov na vprašanja pa:
če veš odgovoriti na kakšno vprašanje ne odgovarjaj tukaj ker odgovarjava jast pa nicky lahko pa mi odgovor napišeš na zasebca in bom potem jast napisala!

žau mi je ampak tako je!
11. september 2010
u27744
u27744
evo nekaj vicov o blondinkah!
:
Zakaj blondinkam umirajo akvarijske ribice? "Ker na škatli s hrano piše: "Hraniti na suhem!"

Kaj reče blondinka, ko ji ginekolog pove da je noseča? "Ste sigurni da je moj?"

Kako nagovoriš blondinko, da se poroči s teboj? "Rečeš ji, da je noseča!"

Blondinka se toži prijateljici:
"Moj fant se do mene obnaša kot, da bi bila pes."
Prijateljica začudeno: "Kaj pa ti je naredil?"..
"Pričakuje, da mu bom zvesta!"

Blondinka je ujela zlato ribico in ta ji je rekla:"Če me izpustiš nazaj v vodo ti izpolnim tri želje!""Katere pa?" je vprašala blondinka.
11. september 2010
u27744
u27744
tuki sem sam še pou ure!
11. september 2010
u26818
u26818
helila!
am...jst bi mela pa prošno. ful rada pomagam drugim, pa pišm, pa če vama loh pomagam. nč vama ne bom zamerla, če bosta rekle ne, ampak, uzemta na znanje, da si to fuuullllllll žeilim!!!!!!!!!!!!!
11. september 2010
u26818
u26818
želim*
fsm
Nika
11. september 2010
u27744
u27744
am okey lahko nama pomagaš in če naju ne bo gor lahko ti napišeš!

upam da nicky ne bo jezna ker sem ti dovolila!
11. september 2010
u27744
u27744
okey jast zdaj grem upam da boste še kar spraševali odgovarjale pa bomo danes ali pa ju3!!!!!

lp no_way,nicky in nika
11. september 2010
ne kje pa....itaq da lah pumagaš sam zdej pa ne več.......kr smo že tri in pol če bova še komu duvolle bo še en hotu pa pol še en.......
12. september 2010
iaz mam tud eno težauico.u šol mam drugač dobre ucene sam matematka mi sploh ne gre..pa bi uaju uprašala če uesta kuko bi se učila da bi se tud uelik naučila.please..udgovorta...
12. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg