Forum
Heej no jst bom pisala eno revijo o puberteti && o maskah && o mozoljih && tem.Predvsem pa pač o puberteti.
11. oktober 2010
Zobna pasta proti mozoljem

Ste že slišali , da zobna pasta odganja' mozolje ?;
Navadno , oziroma močnejšo zobno pasto - priporočam bolj pekočo - nanesite na mozolje , pusti delovati 15 minut , nato pa vse speri && tvoji mozoljčki se bodo posušili ...
11. oktober 2010
Voda dela čudeže.

Voda resnično dela čudeže (dokazano!) .
Če na dan spiješ 2 litra čiste vode (brez dodatkov) se ti koža na obrazu in drugje bistveno spremeni ... Postane bolj sijoča , rumenkaste barve oz. lepe & ni bleda , odpravi razne akne , ogrce & mozolje & druge nečistoče ... Sicer pa baje vode na obraz ni prou dobro dajat 1ox na dan (= ? .
Torej z vodo v šolo , hribe , potovanja , pred TV , pred comp.
11. oktober 2010
Nega stopal

Najbolje je da si jih nekajkrat na mesec namakaš v mrzli in nato v vroči vodi.Namakaj jih po 1 minuto v vsaki kopeli.Ponovi to večkrat.

Dvakrat do trikrat na mesec si natančno pobrusi stopala.S tem odpraviš mrtvo kožico.
Do trdnejših nohtov...

Vzemi limono in jo iztisni na ožemalniku.Nato iztisnjeno limono daj v majhno posodico in jih imej notri minutko ali dve.Učinkovito!
11. oktober 2010
Najboljša krtača za tvoje lase:

ZA RAVNE LASE: izberi ravno in široko krtačo
ZA NAELEKTRENE LASEo najboljša lesena krtača z naravnimi ščetinami
ZA KODRASTE LASE:uporabi glavnik z redkimi zobmi, in ko češeš vedno najprej razčesi konice las
ZA LASE BREZ VOLUMNA:vzemi okroglo krtačo z zaobljenimi konicami, sušiti pa jih moraš z sklonjeno glavo zato da dvigneš lase stran od korenin.
11. oktober 2010
Lahko tudi poveste probleme in vam pomagamo.
12. oktober 2010
Js mam menostracijo pri 11 in nwm če je to navadno.
12. oktober 2010
Brez skrbi.Nekatera dekleta dobijo menstruacijo pri 9 letih.Menstruacija pri 11 letih je normalna.Če bi bila stara recimo 15 in še nebi imela menstruacije bi te lahko skrbelo.Tako da brez skrbi.
12. oktober 2010
ok tnx ;D
12. oktober 2010
Nzk.xD
14. oktober 2010
u1374
u1374
a je to normelno da jes sem stara 13 pa nimam nobenega mazolja ??
15. oktober 2010
js sm stara 11pa mam polnu mozoljov
15. oktober 2010
u28952
u28952
prid še na mojo revijo okej drgač pa
ta revija ma zlo dobre nasvete
bom upoštevala za lase pa kako na spijem 2 litra '?
15. oktober 2010
nara
Moj predlog je da še malo počakaš in če še kakšno leto ne boš imela mozoljev se z kom pogovoriš.Mogoče še tvoje telo ni čisto stopilo v puberteto.
zoe
To je čisto normalno pri tvojih letih.Stopila si v puberteto.Če se želiš mozoljev znebiti pa: zjutraj in zvečer si obraz umij z posebnim milom in si ga obriši vendar ga ne drgni.
miss-dog
Pravzaprav se niti ne zavedamo da spijemo 2 litra.Recimo v šoli je nekaj ogabnega za malico za piti,pa piješ vodo.Pred računalnikom si žejna in piješ vodo.Pri večerji piješ vodo.In tudi za šolske izlete ti priporočam vodo.
17. oktober 2010
Upaam da sm vam pomagala.
18. oktober 2010
u28952
u28952
okejj
19. oktober 2010
Hh.
23. oktober 2010
jst mam skori 13 let pa mam mozoljev ajoj ajoj
Pa menstrucajio sm dobila pr 11,
prsi so mi zacele rast pa pr 9 letih.
Kr neki uglaunem ta tema
30. julij 2011
u114756
u114756
Js pa sm stara 10 let in mam zlo velik mozoljev in ogrcev pa me zanima če je kej narobe to? kr jih imam res veliko
P.s. Superr revija daj še kakšne nasvete
29. december 2012
Next
06. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg