Forum
Živijo! Vem, da je tukaj že mnogo revij, toda jaz bi rada imela svojo. In imam jo! мe αdɴ you- toɢether! Moja revija! Verjetno vas zanima, kaj bo v tej reviji. Naj vam povem!
-vsakič bo predstavljena ena žival
-glasovali bomo za glasbo tedna(jst jih nekaj predlagam, vi izberete top 5 skladb tedna)
-Vprašajte karkoli-če imate kakšno težavo-Jst sem tu!!!!
-Predstavljen bo hobi ali dejavnost tedna(po zasebcu mi predstavite, s čem se ukvarjate, jst vam pa še zastavim nekaj vprašanj)
-Uganka tedna
-moda
-šale
-ankete(jst dam anketo, vi glasujete)
-tekmovanja( po zs se mi javite, jst izžrebam 2, ki se bojujeta v nečem)
-in še mnogo več....
PLIS; BERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. februar 2012
Živahne barve pozimi – zakaj pa ne?
Zakaj bi bilo nošenje živahnih barv rezervirano le za pomladno-poletno obdobje? Zima (ki se v naših krajih, če pozabimo na koledar in upoštevamo samo vremenske razmere, lahko začne že proti koncu oktobra) je letni čas, ki je zaradi pomanjkanja sončne svetlobe že tako bolj temačen, zakaj je ne bi poživili vsaj z oblačili?

12. februar 2012
Eva Boto ali Eva&NIka Prusik?

2 Evi in ena Nika, bodo nastopale na Emi 2012. Kdo je boljši? Simpatični in energični dvojčici ali zabavna Eva z čudovitim glasom? Naredimo intervju!

NIKA IN EVA PRUSNIK

Ime in priimek:
NIKA IN EVA PRUSNIK
Starost: 16
Kraj: Škofljica
Zakaj sta vidve zmagovalki Misije Evrovizija?
Zaradi zanimivosti,karizmatičnosti, izvirnosti ,energije in ker živiva glasbo. Tvoji največja odlika in slabost sta ...
Odlika je eksplozivnost in šarm ,slabost pa risanke.V čem se razlikuješ od množice?
Po smislu za humor,energičnosti in to da sva dvojčici. Kaj počneta, ko ne pojeta?
Kar nama v tistem trenutku pade na pametVajin sanjski dopust ...
Eva : Brazilija Nika : Machu Pichu Kaj sta po horoskopu?
Tehnici.Najljubša evrovizijska pesem je ...
Nika: Ruslana-Wild dances Eva: Tajči-Hajde da ludujemo.Kakšni so vajini načrti za prihodnost?
Nimava točno določenih načrtov imava pa cilj,ki zajema najino veselje do glasbe.Na kaj sta najbolj ponosni?
Na svojo družino,ki nama omogoča da slediva svojim sanjam. Kdo je vajin največji oboževalec?
Zaenkrat najina družina.
EVA BOTO

Ime in priimek:
EVA BOTO
Starost: 16
Kraj: Šentjanž pri Dravogradu
Zakaj si ti zmagovalec/ka Misije Evrovizija?
Ker si to od nekdaj že zelo zelo želim. Želim zastopati Slovenijo na Evroviziji in želim vse prepričati, kaj zmorem in kaj hočem v življenju. Tvoji največja odlika in slabost sta ...
Odlika: Iskrenost, glas, vedno nasmejana ...
Slabost: Trma V čem se razlikuješ od množice?
Po karakterju. Kaj počneš, ko ne poješ?
Druženje s prijatelji, igranje kitare. Tvoj sanjski dopust ...
Potovanje po svetu. Kaj si po horoskopu?
Strelka. Najljubša evrovizijska pesem je ...
No One - Maja Keuc in Prisluhni mi- Darja Švajger. Kakšni so tvoji načrti za prihodnost?
Nerada delam načrte za prihodnost, ampak upam, da bom počela to, kar si najbolj želim, torej ukvarjati se z glasbo.

Na kaj si najbolj ponosna?
/Kdo je tvoj največji oboževalec?
Težko rečem. Najverjetneje družina.
12. februar 2012

12. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg