Forum
u48811
u48811
Hey!

Pripravljam mojo revijo Hollywood. V njej bodo najbolj vroče novice iz hollywooda! Pa tudi iz drugih držav. V reviji bomo objavljali tudi zmagvoalce top modelov. Ampak, tega bo bolj manj! Ali pa tega vbistvu ne bo! V reviji bodo rubrike glasba, scena... Katere bodo druge rubrike bom še sporočila!

Urednica revije Hollywood, Alexis

Bereš revijo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. maj 2011
u48811
u48811
Slovenija na 13.mestu

Včeraj je v Düsseldorfu, natančneje v areni Esprit potekal finale za pesem evrovizije 2011. Skupaj se je predstavilo 25 držav. Med njimi je bila tudi slovenska predstavnica Maja Keuc z pesmijo No One (Vanilija).

Zmago je tokrat osvojil Azerbajdžan. Slovenija pa je v finalu pristala na prav tako odličnem 13.mestu. Za Azerbajdžan je nastopal duet Ell/Nikki. Sestavljata ga Eldar in Nigar.

Na začetku tekmovanja je pesem Satellite zapel kar voditelj. A pesem ni bila takšna, kot smo jo slišali lani v izvedbi Lene. Pesem je zapel v malo drugačni a vseeno zelo zanimivi priredbi.

Lani je na takrat že 55.finalnem tekmovanju v pesmi evrovizije, slavila Nemčija z pevko Leno. Odpela je pesem Satellite.
15. maj 2011
u48811
u48811
Amber Rose zdajšni boljši od Kanyeja!

Nekdanji punci Kanyeja Westa je njen sedanji fant veliko boljši od njega! Sedaj, je Amber srečno zaljubljena v drugega raperja. Ta je malo manj znan in uspešen kot Kanye. Sliši na ime Wiz Khalif.

Za Wiza Amber pravi, da je na vseh področjih veliko boljši kot njen bivši fant, že prej omenjeni Kanye West.

Amber je povzročila nov škandal s tem, ko se je začela videvati (zopet) z raprejem.
15. maj 2011
u48811
u48811
Le kateri bolj paše obleka?

Slika je sicer že malo zastarela, ampak vseeno sem jo dala v svojo revijo.

Kateri bolj paše ta prečudovita obleka?
a) Pink
b) Shakiri
15. maj 2011
u48745
u48745
shakiri
neeeext!
15. maj 2011
u48811
u48811
FOTO: Je Miley seksi ali prostaška?

Znana mlada pevka in igralka Miley Cyrus je predkratkim nastopila v Braziliji. Natančneje v Riu de Janeiru. Med koncertom se je mladenka večkrat preoblekla in pokazala (po mojem mnenju) veliko kože.

Starše otrok, ki tako zelo obožujejo Miley Cyrus in lik s katerim je zaslovela - Hannah Montana, je na noge dvignila njena obleka, ki več pokaže kot zakrije. Menjio namreč, da je v tej obleki precej prostaška.

Mileyino prostaško pisanje in govorjenje sploh ne pozna meja, zato se verjetno sploh ne zaveda, da daje slab vtis najstnicam po vsem svetu, ki jo tako obožujejo.
15. maj 2011
kul revija
15. maj 2011
u48811
u48811
tnx
15. maj 2011
u48811
u48811
Rihanna in njen nekdanji fant Chris Brown zopet povezana

Pevka Rihanna in njen bivši fant Chris Brown naj bi bila zopet povezana. Dobra dva meseca potem, ko je prenehala veljati prepoved približevanja je nekdanji zelo srečni parček zopet navezal stike preko socialnega omrežja Twitter.

Potem, ko je v javnost prišla fotografija nasilja nad Rihanno, pozneje pa še fotografije pretepene pevke, sta se mlada glasbenika večino časa kregala. Sedaj pa se že kar nekaj časa trudita, da bi zgladila ta spor.

Pred časom je pevka povedala, da še vedno nekaj čuti do Chrisa, ampak še vedno ni povedala, ali si želi vnovčnega razmerja z njim.
15. maj 2011
u48811
u48811
A še kdo bere to?
15. maj 2011
u38947
u38947
jap jaz
15. maj 2011
u48811
u48811
Pa plis kej komentirite!