Forum
u52260
u52260
Pozdravljene bralke in bralci moje revije ALL ABOUT HOLLYWOOD STARS ☆ .!

Tukaj bom objavljala najbolj vroče novice slavnih iz Hollywooda, slavnih iz Slovenije in celega sveta! Želim si, da bi ji radi brali in, da vam bo všeč!

V njej bom objavljala:
- novice o slavnih
- komu bolj paše obleka
- naj video dneva po MOJI presoji (lahko je novejši, lahko malo starejši)
- naj slika dneva po MOJI presoji (to bom mogoče, dala v revijo, mogoče tudi ne, ali pa bo to notri le občasno)!

Willie.The.One

Bereš mojo revijo All About Hollywood Stars ☆ ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. junij 2011
u52260
u52260
FOTOGRAFIJE: Huda učiteljica Cameron ves čas razkazuje svoje zapeljive noge

Cameron Diaz v teh dneh uspešno promovira svoj nov film Bad Tecaher. Med promoviranjem prisega na kratka oblačila, v katerih lahko razkazuje svoje zapeljive noge. Mogoče pa bo njen videz pripomogel tudi k uspehu filma.

22. junij 2011
u52260
u52260
Se opravičujem za drugo sliko!
22. junij 2011
u52260
u52260
George Clooney zopet samski!

Ameriški filmski igralec George Clooney in italijaska lepotica Elisabetta Canalis nista več par. Ta novica prihaja v medije dva tedna za tem, ko je Elisabetta italjianskim medijem sporočila, da se želi poročiti.

"Nisva več skupaj" sta na kratko in jedernato zapisala v skupni izjavi. Pred komaj dvema tednoma je med njima ljubezen izgledala kot iz pravljice. Ves čas sta tičala skupaj in to največkrat z svojimi bližnjimi družinskimi člani.

Verjetno je bila Elisabettina izjava, da se želi poročiti glavni razlog za razhod. Saj je 49-letni Hollywoodski igralec George Clooney, da se po enem neuspelem zakonu ne želi več poročiti.
22. junij 2011
u52260
u52260
NAJ VIDEO DNEVA

Black Eyed Peas - Hey Mama

Ti je všeč video oz. pesem?
22. junij 2011
u52260
u52260
KOMU BOLJ PAŠE OBLEKA?

a) Christina Milian
b) Carmen Electra
22. junij 2011
u52260
u52260
Po mojem mnenju bolj Carmen.
22. junij 2011
u52260
u52260
OBVESTILO.!

Dragi bralci,
sedaj sem se dokončno odločila, da v moji reviji ne bom objavljala NAJ SLIKE DNEVA! Še naprej pa bom objavljala: članke o zvezdah iz celega sveta, naj video dneva, komu bolj paše obleka.

Še naprej vam želim veliko užitkov ob branju moje revije!

Willie.The.One
22. junij 2011
u52260
u52260
Želi si videti Pippo v svojem spodnjem perilu

Seveda ne v njegovem ampak v njegovi linji spodnjega perila! To si želi ameriški R&B pevec Usher. Ali bo bo Usherju uspelo pridobiti model za linijo njegovega spodnjega perila, ki je sestra angleškega prestolonaslednika?

Pippa Middleton je na britanski kraljevi poroki z mini oblekico naredila velik vtis.
27-letna sestra vojvodine Cambirške - Catherine Middleton je takoj po poroki in že prej postala ena najljubših ´tarč` tako britanskih kot svetovnih medijev.

Superzvezdnik Usher, ki pripravlja svojo kolekcijo spodnjega perila, pa je izjavil, da si želi kot model prav Pippo.
24. junij 2011
Hudaa revija
Nextt!
Sam en namig;SweetStars.com (tm so ful hude ''novičke'' :'D )
25. junij 2011
MattyBRaps in Carson Lueders sta tut hollywood stars
04. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg