Forum
u109230
u109230
Drage bralci/bralke! To bo 1.izvod revije ♥ƨтαявυcκ♥! Upam da vam bo všeč! ; )
............................................................................................................
Novice iz sveta slavnih!
Poznate slavno Jennifer Lawrence junakinj Iger Lakot? No kot smo izvedeli ni samo upešna igralka ampak tudi novi obraz Dior-ja! Po poročanju je 22-letna zvezdnica postala ena izmed številnih Tinseltownovih lepotic in bo zastopala prestižno modno hišo Miss Dior torbic.
»Predstavljati tako ikonsko znamko, ki je sinonim za visoko modo, je sanjsko.«

Miss Dior so zastopale že številne slavne osebnosti, med njimi tudi Marion Cotillard, Mila Kunis in Natalie Portman.

ŽIVALI.COM
( MAČJI PANDA)
Mačji panda ali rdeči panda (znanstveno ime Ailurus fulgens) je rastlinojedi sesalec, ki se v glavnem prehranjuje z bambusovimi vršički. Kljub imenu ni soroden orjaškemu pandi, saj ne sodi med medvede, temveč v ločeno družino, kjer je edini še živeči predstavnik. Razširjen je na obronkih Himalaje, najti jih je mogoče v Indiji, Nepalu, Butanu in na Kitajskem.

Na svetu naj bi jih bilo le še okoli 2500, dodatno pa jih ogroža drobljenje življenjskega prostora. V živalskih vrtovih po svetu zato poskušajo vzgojiti čim več mladičev. Sydneyjski živalski vrt Taronga je pri tem med uspešnejšimi. Od leta 1977 se je tam rodilo 43 rdečih pand.

INTERVJU
(Če želiš da te intervjujamo mi preko zasebca z naslovom "INTERVJU" odgovori na spodnja uprašanja
-zakaj bereš Revijo ♥ƨтαявυcκ♥?
-kaj poslušaš?
-tvoj vzornik?
-tvoj stil?
-kaj bi rada sporočil bralcem revije R ♥ƨтαявυcκ♥?
..........................................................................
MUSIC

https://www.youtube.com/watch?v=eZ_IOY_LlFA&feature=related
Bellin glas zveni tu odlično!
https://www.youtube.com/watch?v=5KxII6AJYZY
Jenniferini hiti so cool!!!
Lahko pa tudi ti predlagaš kaj! : )
..........................................................................................
ART
(Lahko mi po zs pošlješ kako lepo sliko pa jo bom ubjavila)
No prihodnič bom objavila več ampak za začetek...naj nadaljujem? : )
12. oktober 2012
u109230
u109230
Nažalost ni še nihče "next-al" ampak usejn nadaljujem..
...........................................................................
Novice s sveta slavnih!
ℓιαм ραуηє ρяєžινℓנα тєžкє čαѕє, ѕαנ נє σв кσηcυ ∂νєℓєтηє zνєzє z ∂αηιєℓℓє ρєαzєя ρяιzηαℓ, ∂α נє υηιčєη.

zα яєνιנσ 'ѕєνєηтєєη' נє ρσνє∂αℓ, ∂α נє вιℓ кσηєc нυ∂ υ∂αяєc тυ∂ι zαηנ.

»яєѕ ѕєм υηιčєη zαяα∂ι яαzρα∂α zνєzє z ∂αηιєℓℓє. ѕкυραנ ѕνα ѕє ιмєℓα ησяσ ∂σвяσ, νєη∂αя ηα žαℓσѕт νčαѕιн ѕтναяι ηє gяє∂σ тαкσ, кσт ѕмσ ѕι zαмιѕℓιℓι.«

∂α вσ νѕє ѕкυραנ šє вσℓנ ѕяcє ραяαנσčє, ѕє נє ѕρσмηιℓ ηנυηιн яσмαηтιčηιн zαčєткσν.

"ιмєℓα נє gσѕтє кσ∂яαѕтє ℓαѕє ιη ℓєρє σčι ιη нαяяуנυ ѕєм ηα 'χ ƒαcтσяנυ' ρσνє∂αℓ, ∂α ѕє мι z∂ι яєѕ νяσčα. ση ρα נє ν мιкяσƒση ρσνє∂αℓ: 'ℓιαм мιѕℓι, ∂α נє ∂єкℓє ѕ кσ∂яαѕтιмι ℓαѕмι zєℓσ νяσčα'."

»вιℓσ נє zєℓσ ηєяσ∂ησ ιη ηιѕνα ιмєℓα ∂яυgє мσžησѕтι, кσт ∂α gσνσяινα. ηαѕℓє∂ηנι ∂αη, кσ ѕєм נσ ѕяєčαℓ, ѕєм נι ρяι∂яžαℓ νяαтα, σηα ρα נє ρσнναℓιℓα мσנσ נαкησ. тιѕтσ ησč ѕєм נι ∂αℓ ѕνσנσ נαкησ, נαz ρα ѕєм ∂σвιℓ ηנєησ тєℓєƒσηѕкσ. ιη тσ נє вιℓσ тσ.«

»мιѕℓιм, ∂α נє ѕαмσ σηα,« ησѕтαℓgιčησ ηα∂αℓנυנє.

»ηαšєℓ ѕєм σѕєвσ, кι мι נє яєѕηιčησ zєℓσ zєℓσ νšєč. νѕє яαzυмє ιη נє zєℓσ кυℓ. ∂яυžινα ѕє, gℓє∂ανα ƒιℓмє, ѕкυнα мι νєčєяנσ ιη נαz נι ρяιηєѕєм яσžє.« кαкσ ℓєρσ…

»кσ ηαנ∂єš ηєкσgα, кι тє ѕρяєנмє тαкšηєgα кσт ѕι, z νѕємι ѕℓαвσѕтмι, ѕє gα мσяαš ∂яžαтι.«

ιη z∂αנ, кσ ѕє žє ѕкσяαנ υтαρℓנαмσ ν ѕσℓzαн, ѕє ѕρяαšυנємσ, zαкαנ ѕтα šℓα ѕρℓσн ηαяαzєη؟

ρσנανℓנαנσ ѕє яαzℓιčηє gσνσяιcє ιη ηєкαтєяє ηαмιgυנєנσ, ∂α ѕє ∂αηιєℓℓє ηι мσgℓα ѕρσραѕтι z νѕємι ηєgαтινηιмι кσмєηтαяנι, кι נιн נє ν zα∂ηנєм čαѕυ ρяєנємαℓα.

»кσ ηєк∂σ gя∂σ gσνσяι σ мєηι, мє тσ ηє zмσтι ρяєνєč, αмραк ∂αηιєℓℓє נє вσℓנ ηєgσтσνα. čє ρяι∂є ηנєנ ∂σ žινєgα, ρяι∂є тυ∂ι мєηι,« נє ѕρяєgσνσяιℓ σ тєм.

»ℓנυ∂נє, кι ριšєנσ zℓσвηє ѕтναяι, ηιмαנσ ν мιѕℓιн, ∂α נє тυ∂ι σηα яєѕηιčηα σѕєвα z νѕємι ηєgσтσνσѕтмι, кι נιн ιмαנσ тυ∂ι ѕαмι,« נє šє ∂σ∂αℓ.
.......................................................................................
נυѕтιη вιєвєя נє νє∂ησ zєℓσ кяєαтινєη ιη тσкяαт נє ρяєкσѕιℓ ηє ѕαмσ ѕαмєgα ѕєвє, αмραк cєℓσтησ gℓαѕвєησ zgσ∂σνιησ, ѕαנ ѕє тєgα ηι ℓσтιℓ šє ηιнčє!

zα ρяємιєяσ νι∂єσѕρσтα 'вєαυту αη∂ α вєαт' z ηιcкι мιηαנ נє кαя ѕαм υѕтναяιℓ šкαη∂αℓ, ∂α мυ נє ηєк∂σ υкяα∂єℓ σѕєвηє ρσѕηєткє ιη šєℓ šє cєℓσ кσяαנ ∂ℓנє ιη υѕтναяιℓ тωιттєя ρσgσνσяησ νσנησ z ηєкσм ρσ∂ υρσяαвηιšкιм ιмєησм @gєχωу.

тα נє נυѕтιηυ ιη νѕєм σвσžєναℓcєм zαgяσzιℓ, ∂α вσ σв Ι2:θθ σвנανιℓ ηєкαנ, кαя вσ šσкιяαℓσ ѕνєт. ιη נє яєѕ. ησν νι∂єσѕρσт!

ρяє∂ zαčєткσм νι∂єσѕρσтα ηαмяєč ριšє: »σктσвяα 2θΙ2 ѕσ вιℓє тяι υяє σѕєвηιн ρσѕηєткσν υкяα∂єηє gℓαѕвєηιкυ נυѕтιηυ вιєвєяנυ. ηαѕℓє∂ηנι ρσѕηєткι ѕσ вιℓι ιℓєgαℓησ σвנανℓנєηι ѕ ѕтяαηι αησηιмηєžα.«

נυѕтιη נє ∂єנαηѕкσ ρσтєgηιℓ zα ησѕ cєℓσтησ ѕνєтσνησ נανησѕт ιη яєѕ ηι вσℓנšє ρяσмσcιנє zα ησν νι∂єσѕρσт!

zяανєη тєgα נє ρσмємвєη ρσ∂αтєк, ∂α נє ѕαм ηαριѕαℓ ѕcєηαяιנ, νι∂єσѕρσт яєžιяαℓ ιη gα тυ∂ι ρσѕηєℓ. вяανσ!

נυѕтιη ιη ηιcкι ѕι žєℓιтα, ∂α вι ιмєℓ ν 2Ч υяαн Ιθ мιℓιנσησν σgℓє∂σν, кαя вι ρσѕтανιℓσ ησν νєνσ яєкσя∂. ℓαнкσ υѕρє؟
........................................................................................................
ŽIVALI.COM
(KONJ)
υρσяαвα кσηנ

∂σℓgσ čαѕα נє ιмєℓ ιη ρσηєкσ∂ šє ιмα ρσмємвησ νℓσgσ ν тяαηѕρσятυ, вσ∂ιѕι кσт נαнαℓηα žιναℓ αℓι zα νℓєкσ кσčιנ ιη ρσšтηιн кσčιנ, νσzσν, тяαмναנєν ιη ∂яυgιн ρяєνσzηιн ѕяє∂ѕтєν. υρσяαвℓנαℓ ѕє נє тυ∂ι zα σяαηנє. ρσℓєg тєgα נє кσηנѕкσ мєѕσ тυ∂ι ∂єℓ ρяєняαηє. ∂σ ѕяє∂є ∂ναנѕєтєgα ѕтσℓєтנα ѕσ ѕє кσηנι ρσgσѕтσ υρσяαвℓנαℓι тυ∂ι ν вσנєναηנυ; σвσяσžєηє ѕιℓє ιмαנσ šє ∂αηєѕ кσηנєηιšкє єησтє, кι ρα υρσяαвℓנαנσ мσ∂єяηєנšα ѕяє∂ѕтνα. кσηנє ∂αηєѕ υρσяαвℓנαмσ ρяє∂νѕєм zα šρσят ιη яєкяєαcιנσ. ν ѕℓσνєηιנι נє ηαנвσℓנ ρσρυℓαяησ кαѕαšтνσ. ηαנвσℓנšι ѕℓσνєηѕкι кαѕαč ρα נє gσтσνσ נαѕιη gℓ, кι נє ∂σѕєgєℓ кαя ηєкαנ тυ∂ι мє∂ηαяσ∂ηιн zмαg.
кσηנє ℓαнкσ υρσяαвℓנαмσ тυ∂ι ν мє∂ιcιηι σz. z∂яανιℓѕтνυ zα тєяαρєνтѕкσ נαнαηנє. žιмσ, ∂σℓgσ ∂ℓαкσ z яєρα, ѕє υρσяαвℓנα ρяι ιz∂єℓανι gσ∂αℓηєgα ℓσкα.
[υяє∂ι]נєžα кσηנ
кσηנι ιη ρσηιנι, кι ѕσ ν נαнαℓηι šσℓι ηαмєηנєηι zα υčєηcє, мσяαנσ вιтι ρяιмєяηι ιη ναяηι zα ιzναנαηנє υčηєgα ρяσgяαмα. υρσяαвα кσηנ мℓαנšιн σ∂ šтιяιн ℓєт, נє zα ηαмєηє נαнαℓηє šσℓє ηєzαкσηιтα. ηєкαтєяι кσηנι ѕσ ℓαнкσ ρяιмєяηι zα נєžσ žє zєℓσ мℓα∂ι, ηєкαтєяι ρα zαяα∂ι тємρєяαмєηтα ηιѕσ ρяιмєяηι zα נαнαηנє, тυ∂ι, čє ѕσ ѕтαяєנšι. вℓαg тємρєяαмєηт ιη ρяιℓנυ∂ηα ηαяανα ѕтα zєℓσ ρσмємвηι ℓαѕтησѕтι šσℓѕкιн кσηנ. кσηנє ѕ ρяιנαzηιм тємρєяαмєηтσм ѕє ηαנνєčкяαт υρσяαвℓנα zα נєžσ мℓαנšιн ιη ηєιzкυšєηιн נєz∂єcєν. ρσνяšιηι, ηαмєηנєηι υčєηנυ נєžє, ρяανιмσ נαнαℓιščє αℓι мαηєžα. zα νянηנσ ρℓαѕт ν мαηєžι ѕє υρσяαвℓנα ρєѕєк αℓι вℓαтσ, ℓαнкσ ρα тυ∂ι žαgαηנє.
[υяє∂ι]šρσятι
ηαנвσℓנ яαzšιяנєηι šρσятι ѕ кσηנι ѕσ zαgσтσνσ ∂ιякє, ν ѕℓσνєηιנι נє яαzνιтσ тυ∂ι кαѕαšтνσ. σℓιмριנѕкє кσηנєηιšкє ∂ιѕcιρℓιηє ѕσ ∂яєѕυяα, ρяєѕкαкσναηנє zαρяєк ιη тяι∂ηєνηα ∂ιѕcιρℓιηα (∂яєѕυяα, кяσѕ (cяσѕѕ-cσυηтяу) ιη ρяєѕкαкσναηנє σνιя). νѕє σℓιмριנѕкє ∂ιѕcιρℓιηє ρσтєкєנσ ρσѕαмєzησ ιη єкιρησ, мσšкι ιη žєηѕкє тєкмυנєנσ ν ιѕтι кαтєgσяιנι.[2]
∂яυgι zηαηι šρσятι ѕ кσηנι ѕσ šє ηα ρяιмєя яσ∂єσ, ρσℓσ ιη zgσ∂σνιηѕкσ тυ∂ι ℓσν ηα ℓιѕιcє (ρяєρσνє∂αη ν αηgℓιנι σ∂ 2θθЧ).
[υяє∂ι]υ∂σмαčιтєν кσηנα

кσηנα ѕσ υ∂σмαčιℓι ν αzιנι ~Чθθθ ℓєт ρяє∂ ηαšιм šтєтנєм. υgσтσνℓנєηα נє вιℓα νєℓιкα ναяιαвιℓησѕт нαρℓσтιρσν мιтσнση∂яιנѕкє ∂ηк ρяι кσвιℓαн ιη ѕαмσ єη нαρℓσтιρ кяσмσѕσмα у ρяι žяєвcιн. кєя ѕє мт∂ηк ∂є∂υנє ѕαмσ ρσ мαтєяηαℓηι ℓιηιנι, кяσмσѕσм у ρα ρσ ραтєяηαℓηι, ѕє ѕкℓєρα, ∂α ѕσ ℓנυ∂נє ν υ∂σмαčєναηנє νкℓנυčιℓι νєčנє šтєνιℓσ кσвιℓ кσт žяєвcєν.[Э]
[υяє∂ι]∂ινנι кσηנι
є∂ιηα ρяανα ∂ινנα νяѕтα кσηנα ѕσ мσηgσℓѕкι ∂ινנι кσηנι αℓι кσηנι ρяzєωαℓѕкєgα (zηαηѕтνєησ ιмє єqυυѕ ρяzєωαℓѕкιι), ν єνяσρι נє ∂ινנι кσηנ αℓι тαяραη ιzυмяℓ ℓєтα ΙףΙȣ αℓι ΙףΙף. ∂αηαšηנα ραѕмα тαяραη נє ρσѕℓє∂ιcα ѕєℓєкcιנє υ∂σмαčєηєgα кσηנα, ρяι кαтєяι ѕє ρσѕкυšα ∂σвιтι ιzυмяℓємυ čιм вσℓנ ρσ∂σвєη νι∂єz.
υ∂σмαčєηι кσηנι ѕє ℓαнкσ тυ∂ι νяηєנσ ν ∂ινנιησ, νєη∂αя ν тєм ρяιмєяυ ηє gяє zα ρяανє ∂ινנє кσηנє αмραк вι вιℓ ρяανιℓηєנšι ιzяαz ρσ∂ινנαηι кσηנι. ηαנвσℓנ zηαη ρяιмєя נє мυѕтαηg.
[υяє∂ι]ρяєѕησνα

кσηנι ѕσ яαѕтℓιησנє∂є žιναℓι, νєη∂αя ηιѕσ ρяєžνєкσναℓcι, тαкσ кσт gσνє∂σ ιη ∂яσвηιcα, čєρяαν ιмαנσ ρσ∂σвησ ρяєняαησ. ιмαנσ єησ∂єℓєη žєℓσ∂єc ιη gℓє∂є ηα νєℓιкσѕт яєℓαтινησ ∂σℓgα čяєνα. ρяι ρяєвανι cєℓυℓσzє נιм ρσмαgα мιкяσвηα ƒℓσяα тαηкєgα čяєνєѕנα. няαηє ηє мσяєנσ ιzвℓנυναтι, ρяєвανηє тєžανє ρσgσѕтσ ρσνzяσčιנσ кσℓιкσ.[Ч]
[υяє∂ι]gιвαηנє
gαℓσρ
σѕησνηι ηαčιηι ρяємιкαηנα ѕσ нσ∂, кαѕ ιη gαℓσρ (σ∂ ηαנρσčαѕηєנšєgα ∂σ ηαנнιтяєנšєgα). нσ∂ נє нσנα αℓι кσяαкαηנє, ρяι кαѕυ ѕє ιѕтσčαѕησ ρяємιкαтα ∂ιαgσηαℓηα ραяα ησg, ρяι gαℓσρυ ρα ѕσ кσριтα ν ηєкєм тяєηυткυ νѕα ∂νιgηנєηα σ∂ тαℓ (gℓєנ ƒιℓм). νѕι ѕє ∂єℓιנσ ∂αℓנє, тαкσ ℓσčιмσ zвяαηι, ∂єℓσνηι, ѕяє∂ηנι ιη ρσנαčαηι кαѕ, gℓє∂є ηα ρσℓσžαנ נαнαčα ρα šє ρяι ℓαнкι кαѕ, ρяι кαтєяєм נαнαč ν zяαкυ ρяєѕтяєžє νѕαк ∂яυgι кσяαк, ιη ѕє∂єčι кαѕ, ρяι кαтєяєм νє∂ησ σвѕє∂ι.[Ƽ]

ιηтєяνנυ
(čє žєℓιš ∂α тє ιηтєяνנυנαмσ мι ρяєкσ zαѕєвcα z ηαѕℓσνσм "ιηтєяνנυ" σ∂gσνσяι ηα ѕρσ∂ηנα υρяαšαηנα
-zαкαנ вєяєš яєνιנσ ♥ƨтαявυcκ♥؟
-кαנ ρσѕℓυšαš؟
-тνσנ νzσяηιк؟
-тνσנ ѕтιℓ؟
-кαנ вι яα∂α ѕρσяσčιℓ вяαℓcєм яєνιנє я ♥ƨтαявυcκ♥؟
MUSIC

So cally me maybee?

I am wide awake
.........................................................................................................
αят
(ℓαнкσ мι ρσ zѕ ρσšℓנєš кαкσ ℓєρσ ѕℓιкσ ρα נσ вσм υвנανιℓα)
υραм ∂α ∂σвιм νѕαנ кαк ηєχт!
13. oktober 2012
u30718
u30718
next! :** <33
13. oktober 2012
u109230
u109230
končno! bi povedala še komu?
(čє žєℓιš ∂α тє ιηтєяνנυנαмσ мι ρяєкσ zαѕєвcα z ηαѕℓσνσм "ιηтєяνנυ" σ∂gσνσяι ηα ѕρσ∂ηנα υρяαšαηנα
-кαנ ρσѕℓυšαš؟
-тνσנ νzσяηιк؟
-тνσנ ѕтιℓ؟
13. oktober 2012
u109230
u109230
https://www.pizap.com/gallery_display_page4.php?imagename=pizap.com10.23944566538557411350137374224.jpg&datestamp=101312
NAGRADNA IGRA!!
Kdo je na spodnji sliki?
https://www.pizap.com/gallery_display_page4.php?imagename=pizap.com10.48581190593540671350137700502.jpg&datestamp=101312
a) Selena Gomez
b) Lady GaGa
c) Zendaya Coleman
č) Victoria Justice
d) drugo (napiši kaj)
Svoj odgovr mi pošljite po ZS pravilni bo objavljen in nagrajen!
..................................................................................
ANKETA
--------------------------------
Kateri je vaš najljubši program na TV?
a) POP
b) Kanal A
c) Disney Chanel
č) Animal Planet
d) drugo (napiši kaj)
2.Kok velikrat gledaš TV
a) vsak dan
b) ko je kej pametnega
c) med vikendom
č) skor nikol
d) drugo (napiši kaj)
Kake zvrsti gledaš?
a) Grozljivkeeeee!
b) komedje
c) romantične
č) postulovske
d) drugo (napiši kaj)
....................................................
Posterji

Tudi ti lahko glasuješ za POSTER!
.......................................................
To je vse v POSEBNEM IZVODU ki je priložen zraven revije!!!!!!
13. oktober 2012
ooo cool! kako super! Lahko daš nasljednič na poster Kristen Stewart?
13. oktober 2012
u109230
u109230
Intervjujali smo Dance.
zakaj bereš Revijo ♥ƨтαявυcκ♥?-Ker je NAJAČA
-kaj poslušaš?-POP
-tvoj vzornik?-Kristen Stewart
-tvoj stil?-športen
-kaj bi rada sporočil bralcem revije R ♥ƨтαявυcκ♥?-Berite to revijo ker je super!!!!!!
13. oktober 2012
berem
13. oktober 2012
u109230
u109230
Thanks-u
13. oktober 2012
u30718
u30718
next!
13. oktober 2012
u109575
u109575
No...jaz sem уσυяѕєℓƒє
in bom zdej nadeljevala tkoda zdej mi sporočila in predloge pošiljate sem! grem pisat...:3
17. oktober 2012
next
17. oktober 2012
u109575
u109575
NOVICE IZ SVETA SLAVNIH!
Kristen Stewart ima problem. Ne mara, da jo ljudje želijo zaščititi.

Dejala je: »Na snemanju 'Somraka' proti koncu ljudje sploh niso več govorili z nami, kar je bilo čudno. Tako je bilo, kot da so jim dejali: 'Pustite jih pri miru. Če nimate razloga, da bi govorili z njimi, se jim ne približujte.'«

»In jaz to sovražim. Ne ščitite me, dobro sem, zdaj ste me popolnoma izolirali, tako da hvala. In potem izgleda, kot da je edino možno, da si ti to rekel ljudem, kar pomeni, da me nikoli ne predstavljaj. To je najhujša ideja, ki se mi je nevede zgodila.«

»Res zelo nadležno.«
.............................................................................................................
Miley Cyrus, ki je bruhala na odru, je morda res dobra prijateljica z Demi Lovato, vendar je to vseeno ni prepričalo, da bi postala sodnica v 'X Factorju'.

Čeprav se z glasbo ukvarja že od otroštva in predvidevamo, da loči med dobrim in obupnim pevcem, pa ne želi uničevati nikogaršnjih sanj.

O tem je povedala: »Ne vem, če želim biti nekdo, ki uničuje sanje.«

»Bi si vi res želeli sedeti tam, ko vam nekdo razkriva svoje srce, četudi je kot poslušanje praskanja nohtov po tabli, in mu nato reči, da je zanič?«

Morda ima prav, ampak stric Simon zagotovo nima s tem problemov…

»Nimam filtra, zato bi se bala, da bi kaj takšnega rekla in ko bi nastopajoči odšli domov, bi dejali, da sem jim uničila sanje. Zdi se mi kruto,« je še dodala.

Če pogledamo iz tega zornega koda, razumemo njeno odločitev.

Meniš, da bi bila Miley dobra sodnica?
.............................................................................................................
Lea Michele je polepšala novembrsko naslovnico revije 'Marie Claire UK'.

Povedala je:

O svojih začetkih v industriji: »Agenti so mi govorili, da nisem prava za televizijo. Tega nisem čutila, ampak če ti rečejo, to verjameš. Vedno sem delala na Broadwayju in hodila na avdicije za televizijo, toda nikoli ni bilo nič.«

O svojem osebnem življenju: »Ne kadim in se ne drogiram. Ta šov bi bil velik pritisk za nekoga, ki bi se hotel upirati in se zabavati, toda jaz nimam teh potreb ali želj.«

Kako je 'Glee' spremenil njeno življenje: »Zaradi 'Gleeja' se počutim lepo. Zdaj ko ljudje govorijo, da nisem v redu, lažejo. Kaj mi je všeč pri šovu je, da ti odpre oči o mnogo stvareh.«

O svojih tatujih: »Vsi so drobni. Videli ste me že na snemanju. Bila sem skoraj gola. Ste videli kateri tatu? Ne. Imam jih 9. Vse zelo zelo majhne.«
(ŽIVAL.COM)
GEPARD
Gepard (znanstveno ime Acinonyx jubatus) živi v osrednji, vzhodni in južni Afriki in v jugozahodni Aziji. Gepard slovi kot najhitrejši tekač, saj lahko preseže hitrost 100 km/h. Dolg je od 1,1 do 1,5 m, tehta pa 21-72 kg. Lovi manjše antilope in zajce, napade pa lahko tudi druge geparde, če vdrejo na njegovo ozemlje.

Rod Acinonyanes, rod Acinonyx vsebuje le eno vrsto geparda, Acinonyx jubatus, zelo posebno vrsto mačk. V pliocenu in pleistocenu je v Afriki, Aziji in verjetno tudi v Ameriki živelo še nekaj, sedaj izumrlih vrst.[2]

[uredi] Gepard - lovecKo se priplazi do osamljenega plena, skoči iz skrivališča in požene žival v beg. Napadi drugih velikih mačk kot je lev, je kombinacija presenečenja, zasede in lova s krdelom.

Gepard zasleduje svojo žival z veliko hitrostjo in jo ujame v eni minuti. Skoči na plen in ga s prednjima šapama potisne na tla.

Gepard svoj plen zadavi, saj z močno čeljustjo stisne sapnik. Nato plen odvleče na varnejše mesto, kjer lahko v miru žre, istočasno pa se skrije pred savanskimi zvermi. Ko gepard teče, lahko naredi skoke, dolge od 6 do 8 metrov.

[uredi] OgroženostV 20. stoletju je bilo v svetu veliko povpraševanje po gepardovih kožuhih. Uporabljali so jih za izdelovanje ženskih plaščev. Za preživetje gepardov pa je še večja grožnja uničevanje habitatov. S tem se zmanjša namreč tudi količina plena. Zaradi lakote pogine veliko mladičev, ugrabijo pa jih tudi večji plenilci. Gepardi so na seznamu ranljivih vrst.

ιηтєяνנυ
-кαנ ρσѕℓυšαš؟
-тνσנ νzσяηιк؟
-тνσנ ѕтιℓ؟

αят
(ℓαнкσ мι ρσ zѕ ρσšℓנєš кαкσ ℓєρσ ѕℓιкσ ρα נσ вσм υвנανιℓα)
υραм ∂α ∂σвιм νѕαנ кαк ηєχт!

No malo je kratko ampak bo pol daljše in bolj zanimivo!
Pa prosim malo povejte mnenje,po ZS mi pošljite predloge za revijo in rubiko ART ali intervju! in tudi za nagradno igro ugibajte!!!!!!!!!!
17. oktober 2012
u97443
u97443
za plakat dej: kuškaaaaaaaaa
17. oktober 2012
u109575
u109575
Oki-pa to use prosim po ZS okii
17. oktober 2012
u39549
u39549
next
17. oktober 2012
u109575
u109575
Tnx
17. oktober 2012
u97443
u97443
next!
17. oktober 2012
u109575
u109575
NAGRAJENA NAGRADNE IGRE "KDO JE NA SLIKI"?!
Je.....Nutella Girl pravili odgovor je bil....Zendaya!
Nagrada po ZS
17. oktober 2012
u97443
u97443
ok
thanksssss < 33
17. oktober 2012
u109575
u109575
Nzk nextam danes čez neki cajta ali pa mogoče ju3
17. oktober 2012
u97443