Forum
HeLuu! :3

To je revija o živalih. V njej poročamo o vseh živalih. (;

Jaz -Lucija Abuu sem glavna urednica. Pia (kitkat) je novinarka in pomočnica urednice (mene). Toplo vabljeni k branju in veseli bova še kakšnega novega novinarja. .(;

To ni ne tednik in ne mesečnik. Reviji (skoraj) vsak dan dodamo nov članek.

Pssst: najde se tudi opravljivi kotiček. :'D

Torej taka je naša "naslovnica". Sicer ni prava, ampak je le za "pogledat". ;D

BERITE & PIŠITE NAM
Louee Lucija (glavna urednica).

Ti je revija všeč in jo bereš?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. december 2011
awesome. ((:

Jaz sem pomočnica in novinarka. : D

happy to work here. ;')
16. december 2011
16. december 2011
ŽIVALSKA DARILA:

Si tudi ti v dilemi, kaj podariti svojemu ljubljenčku? No tukaj je nekaj namigov:

PSI~ če imaš doma malega psička mu kupi igračko - žogico, vrv za vlečenje, plastično igračo v katerikoli barvi in obliki. Starejšemu psu pa lahko kupiš kak priboljšek ali novo posteljico, ovratnico ali povodec. Da bodo tvoji kužki ŠIK! :'D
MAČKI~ mačkom lahko kupiš lepo posteljico ali priboljške. Muckom pa lahko kupiš igračke. Tudi njim lahko kupiš ovratnico. Gotovo bodo mucke vesele tudi, če jim kupiš ali izdelaš igrala.
ZAJČKI ~ zajčkom lahko hiško kupiš ali narediš. Vzameš škatlo iz lepenke vanjo pa daš različne pripomočke za tvojega zajčka. Zgornja površina mora biti odprta, da bo zajček dobil zrak, ter da ga boš lahko pokukal, kaj dela. Lahko mu kupiš priboljške, a take, ki so zanj dobre.
HRČKI IN MORSKI PRAŠIČKI ~ tudi njim lahko kupiš igračke. Lahko pa jim sam izdelaš hišico oz. kletko. Splošno znano je, da hrčki obožujejo tunele in predore. Zato jim lahko te narediš iz tulcev. Če pa si želiš čas prikrajšati lahko kletko kupiš.

PTIČI ~ ptičkom lahko kupiš nove kletke ali kupiš priboljške. Lahko jim kupiš ali izdelaš gugalnico.
KAČE ~ Kačam lahko kupiš nov terarij, z novimi rastlinami in vejami ter zavetji. Posebej všeč jim je dodatek z vodo in peskom. NE POZABI: svetilke. Kačam lahko kupiš ali ujameš priboljške (črički, črvi, miši ali zajci).
KUŠČARJI ~ Tako kot kačam lahko tudi njim kupiš terarij. Vanj daš rastline s pridihom tropskega gozda. In različne svetilke. Tudi njim lahko ujameš žuželke. Seveda pa moraš poskrbeti za vodo!

TO SO KRATKI NAPOTKI IN NASVETI. LAHKO PA NAM POŠLJEŠ VPRAŠANJE, KI ZANIMA TEBE. 100% BOMO ODGOVORILI!
16. december 2011
Super (;
Lahko pošljete pisma.. =D
16. december 2011
u34970
u34970
KuŁ.! NexT.! .
-lahko napišeta kaj o arah? kakršnikolih. -hvala

Bye
16. december 2011
Odgovorim kasneje. :*
16. december 2011
next! :$
*ful lajkam
17. december 2011
Luccccccci, nexti. :c

Drgač odgovor za jasno:

- lahko jo udomačiš, če je še res zelo mlada, da bi se še navadila. Probaj z priboljški (;
- Np
- Bowaa :'D

Pa-Pa ;*
05. februar 2012
ty мcFℓυrrу
05. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg