Forum
u42431
u42431
No to je revija STARS in tuki bojo vedno sveže novice o znanih.
08. junij 2011
u42431
u42431
Blake Lively zagotavlja, da je dobra kuharica!

Opravljivka Blake Lively, ki jo trenutno večkrat vidimo v družbi postavnega Leonarda Dicapria, samozavestno priznava, da je talentirana kuharica.

»Moj pravi talent je kuhanja,« razkriva. »Sem zares neverjetna kuharica. Veliko raje kuham, ko pa jem.« Predkratkim so Blake povprašali kako to, da še ni podlegla družabnemu omrežju imenovanem Twitter in odgovor je našla kot iz stopa. »Po resnici povedano, sem naveličana sama sebe,« je priznala.

Blake pa se je po rdeči preprogi MTV movie awards v amfiteatru Gibson sprehodila v modri obleki oblikovalca Michaela Korsa, nakit Lorraine Schwartz in seveda čevlje znamke Louboutin, kakopak drugače.

Blake je nagrado za najboljši poljub podelila skupaj s svojim soigralcem iz filma Green Lantern Ryanom Reynoldsom. Nagrado sta dobila, kot to čivkajo že vsi ptički na vejah, že tretjič zapored Kristen Stewart in Robert Pattinson.
08. junij 2011
u42431
u42431
MTV Movie Awards 2011: Tom Felton postal najboljši zlobnež!
Tomu je vloga zlobneža očitno pisana na kožo!

Tom Felton je na podelitvi MTVjevih filmskih nagrad že drugo leto zapored domov odnesel nagrado za najboljšega zlobneža, ki si jo je tudi letos pridobil s pomočjo Dreca Malfoya, lika, ki ga igra oz. ga je igral v filmih o Harryju Potterju.

Tom je bil nad nagrado vidno navdušen, takoj pa se je preko Twitterja zahvalil svojim oboževalcem: “Hvala ti @MTV za to nagrado, za to čas. Imel sem se super. Hvala oboževalcem za glasove. Rad vas imam xxx!”
08. junij 2011
u42431
u42431
Emma Watson napovedala zadnji del Harryja Potterja!

Emma Watson je v nedeljo zavzela oder MTVjevih filmskih nagrad.

21-letna igralka je predstavila čisto svež vpogled v zadnji del sage o najslavnejšem čarovniku Harryju Potterju. Med občinstvom pa je navdušeno zaploskala svojemu soigralcu in prijatelju Tomu Feltonu, ko je le-ta prejel zlato pokovko za najboljšega zlobneža.

Kljub svojim rosnim letom, pa se Emma Watsom včasih počuti, kot da bi jih imela 100.

Igralka, ki je slavna postala, ko jih je štela le 11 let, je priznala, da kljub temu, da je prestala že veliko stvari, se pogosto počuti »neverjetno mladi in zelo naivno.«

»Sem ta zelo čuden miks. V nekaterih pogledih se počutim kot, da bi bila stara 100 let, spet v drugim se počutim neverjetno mlada, zelo naivna, kot da sploh še ne bi videla sveta. Zelo so me varovali, ampak po drugi strani sem se zelo zgodaj morala soočiti s situacijami, ki si jih kdo drug še zamisliti ne more,« je dodala.

»Včasih mislim, da sem za to situacijo v kateri živim najmanj primerna oseba celega sveta. Sem sramežljiva, občutljiva in kritična. To je grozna kombinacija.«

Emma pa se zelo čudi eni stvar, zakaj še zmeraj nima fanta. »Mojim prijateljem težim zakaj me X še zmeraj ni poklical. Zakaj se noben ne trudi zame? In njihov odgovor se glasi: “Verjetno jih je sram.”

»To mora biti zaradi slave. Mora biti zaradi cirkusa okoli mene. Jaz zelo težko verjamem, da nekoga spravljala v neroden položaj,« je še zaključila Emma.
08. junij 2011
u42431
u42431
ODHAJAJOČA Miley Cyrus: Še zadnje slike in komentarji na Twitterju!

Najstniška kraljična Miley Cyrus si bo po turneji Gypsy Heart privoščila nekaj počitka, nato pa bo posnela duet skupaj s starejšim bratom Traceom.

Trace je o tem tudi že twittal: ‘ Za vse vas, ki sprašujete. Da, jaz in Miley planirava, da bova skupaj posnela pesem za moj novi album Ashland High. Pesem je nora! Miley bo z refrenom ubijala.’

Prejšnji teden pa je Miley na Twitterju bratu zapisala: ‘ Komaj čakam da se dobiva v studiu. Ta pesem je prekleeeeeeetooo noraaaaa.’

Trace je bil prej katarist in pevec skupine Metro Station, v začetku leta 2010, pa je nastopil v skupini Ashland High. Skupina je posnela že kar nekaj pesmi, med njimi Break It Down in Pretty Girls.

Miley je pred kratkim tudi sporočila, da si bo vzela kratek odmor od Twitterja, a še vedno je imela čas naložiti novo fotografijo.

Na fotografiji se je 18-letna Miley slikala skupaj s svojo 44-letno mamo Tish. @GypshyHeartTour je pod fotografijo twittal: ‘Ne vemo kdaj je bila slika posneta, toda nekaj vemo zagotovo – obe gospodični sta videti čudovito!‘

V nedeljo je Cyrus objavila, da si bo vzela kratek odmor in da zapušča socialno omrežje, vendar da to ne bo tako, kot je bilo v preteklosti, temveč obljubi, da se bo kmalu zopet vrnila.

‘Nočem, da mislite, da vas zapuščam. Grem domov za nekaj tednov, preden spet začnem s turnejo, zato ne bom pogosto twittala. Vzela si bom nekaj zelo potrebne ZASEBNOSTI. RADA VAS IMAM.’

Boš pogrešal/a njeno vsakodnevno posodabljanje profila?
08. junij 2011
u42431
u42431
VIDEO: Zlobne opazke na račun Bieberja!

Jason Sudeikis je morda pred kratkim storil poklicni samomor!

Igralec, ki bo gostil prihajajoče MTV filmske nagrade se je v četrtek zvečer v oddaji Jimmy Kimmel Live grdo ponorčeval iz Justina Bieberja in lahko pričakujemo, da najstnice nad tem NE BODO navdušene.

Pogovor se je začel s tem, da sta Jummy in Jason govorila o košarki, saj sta se nazadnje skupaj zagledala prav na NBA All-Star tekmi. A predmet pogovora se je kmalu zasukal na Justina in njegove sposobnosti na igrišču.

V začetku leta je Justin zaigral na košarkarski tekmi ekipe NBA, voditelj pa se je spotaknil ravno ob to. ‘“Mislil sem, da nas bodo 14-letna dekleta poteptala, ker on ni zmagal,” se je pošalil Kimmel in dodal, ” pravzaprav je bil kar dober.” Jason se je strinjal in dodal: ‘ Bil je. Njegova igra je bila raztreščena a samozavestna.‘

Ko ga je voditelj vprašal, ali je spregovoril z Bieberjem, je Jason odgovoril.”Malo. Samo malo. V prvih dveh četrtinah niti vedel nisem, da je to on. Mislil sem, da je kakšen izmed tistih otrok, ki jim izpolnjujemo želje.”

Občinstvo se je smejalo, najstnice širom sveta pa so se začele zgražati. Je sploh mogoče, da kdo Justina ne pozna. Kaj si o tem misliš ti? Bi se Jason moral Bieberju opravičiti?
08. junij 2011
u42431
u42431
MTV Movie Awards 2011: Nikki Reed prišla s fantom!

Nikki Reed je na MTVjevo prireditev prišla s fantom Paulom!
Lepotica v črnem, bi lahko rekli za Somrakovko Nikki Reed, ki se je na včerajšnjo podelitev MTVjevih filmskih nagrad podala skupaj s fantom Paulom McDonaldom.

Igralka je bila oblečena v prekrasno kreacijo Heather, obdana z nakitom Loree Rodkin ter čevlji Jimmyja Chooa.

Nikki je skupaj s svojo ekipo Somraka slavila ob prejetju nagrade za najboljši film leta in zagotvo je bil vesel tudi njen Paul.

Kaj meniš o Nikkijinem videzu? Je bila preveč drzna ali pa je zadela pravo kombinacijo?
08. junij 2011
u42431
u42431
PREMIERNO: Oglej si del zadnjega dela Harryja Potterja!

Harry Potter bo kmalu prišel do poslednje bitke. Mi pa smo še prej prišli do ekskluzivnega posnetka!
Včeraj se je na podelitvi MTVjevih filmskih nagrad zgodila dvojna premiera - predstavili so čistvo svež napovednik za Jutranjo zarjo ter čisto nov izsek iz zadnjega dela Harryja Potterja.

Prvega smo ti že ponudili na ogled, drugi pa prihaja sedaj tu spodaj!

Katere ‘mini premiere‘ si se bolj razveselil/a – Jutranje zarje ali Svetinj smrti?
08. junij 2011
u42431
u42431
MTV Movie Awards: VIDEO: Justin Bieber prejel nagrado!

Ko so že mislili, da ga ne bo… se je pojavil iza odzadja!
Justin Bieber je minule tedne postal tarča paparacov, ki so ga slikali na Havajih, v Teksasu, v Kanadi… skratka, povsod, samo v Los Angelesu ne. Že sam podeljevalec nagrade je dejal, da se Biebs prireditve ni mogel udeležiti, ker je pač ‘zaposlen’, a glej ga Justina!

17-letnik je na oder prišel iz zaodrja in tako presenetil prav vse zbrane!

Domov je odnesel nagrado za najbolj dihajemajoč trenutek s filmom Never Say Never, v svojem govoru pa se je zahvalil predvsem svoji družini, menedžerju in seveda oboževalcem, pred katerimi si želi oprati nedavno umazano ime.

Justin Bieber – Mtv Movie Awards 2011

Sicer je Biebs po zaključku dejal, da je nad nagrado presenečen in da je zanjo zares hvaležen.

Sicer je Biebs po zaključku dejal, da je nad nagrado presenečen in da je zanjo zares hvaležen.
08. junij 2011
u42431
u42431
Next ??
08. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg