Forum
No, tuki pišem revijo na kateri pišem/pišete o ; zanimivostih, ki mogoče niso v drugih obstoječih revijah, težavah, slavnih, opazkih ,,, dajete lahko slike, in odgovarjam na vsa vaša vprašanja, če le lahko (npr. make up, skrb za lase & kožo,...in tudi mogoče ljubezenski nasveti..) ...in vse do paranormalnih zadev...
___________________________________________________________________________________________
No- na strani ID (investigation discovery) sem napisala v temi o deski za sporazumevanje z duhovi napisala nekaj in dobila neverjeten odgovor. glede na to da jaz verjamem v takšne stvari se mi zdi to dovolj realistično. Če kdo ne razume dovolj angleščine lahko prevedem, vendar za zdaj bom pustila kakor je.:

JAZ: after my uncle died from cancer strange things have been happening to me... I mean like... not seeng ghosts and comunicating with them all the time but, like they are comunicating to me trough things and furniture. It usually scares me, but I feel like it is a friendly, peaceful ghost...

Charlene Rhaburn-perez: I am 29 yrs old and since I was a child I knew I was different. At the age of three I would meditate alone at night in my bed. My meditation took me to outer space where I saw myself traveling with other spirits flowing towards a bright light. At the age of 13 I began to communicate with spirits that have crossed over... Or rather they come to me. I've tried for so long to block this gift out but and kept thinking I was crazy but lately they come with every clearer messages. I did some research and found I have a rare ability called mediumship I have an even rarer ability to communicate on three different levels called clairsentinent( I feel the emotion of the spirit) clairvoyance ( I hear their voice) and claim audience ( I see visions) I am not crazy me come from the devil. I have had a very close relationship with God all my life and if anything it's a gift of healing. I am proud and not ashamed of my abilities.

Več na: http://investigation.discovery.com/investigation/paranormal/contact-dead/contact-dead.html
10. februar 2013
next
10. februar 2013
kukr sm že napisala mi lahko pošljete kakršna koli vprašanja (lahko na zs če se ti zdi to nujno -in pač zraven napišeš, da je to v zvezi s to revijo- ali pa kar tukaj med komentarje).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
npr.: prosite za novice določenih zvezdnikov,... pravzaprav karkoli :3
10. februar 2013
Pevka umetniško imenovana "Birdy" (Jasmine van den Bogaerde), ki se s pesmijo 'people help the people' hitro dviga po lestvici in v slavo stara 16 in bo že 15. maja 17 je svojo pesniško kariero začela pri 12 letih, ko je zmagala na tekmovanju pevskih talentov >Open Mic UK<. Njena mama je koncertna pianistka in Jasmine se je od nje tega naučila pri štirih letih. Birdy je pri sedmih letih začela pisati svojo lastno glasbo.

Nikoli ni prepozno začeti svojih sanj.
19. februar 2013
ugotovitev.. Ti piercingi škodijo? :
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------piercingi in luknanje na prostorih, kjer je hrustanec (na nosu, zgornjem delu ušesa) se lahko na mestu luknje razvije tumor. Po operaciji obstaja možnost, da če ni bilo uspešno ostaneš brez ušesa ali delno brez nosa.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
rešitev:
kupiš lahko uhane z verigico, ki se razpenja do zaokrožene ploščice, za katero ne potrebuješ luknje na hrustancu,.. ponekod lahko kupiš samo to ploščico brez verigice,.... za na nosu pa ne znam povedat nč kej dost druzga, kukr, da si prlepiš kristalček ali iz žice narediš umeten obroček....
19. februar 2013
Maska za obraz.
-moka
-žlica
-posodica

Priprava: V posodico daj približno dve veliki žlici medu. Nato z manjšo žlico iztisni in postrgaj notranjost aloe vere in zmešaj z medom. Dodajte toliko moke, da se maska dovolj zgosti za nanos. Dobro premešaj. Lahko dodaš še cimet za lepši vonj ali sladkor, če želiš uporabiti kot masko+piling.

Nanos: Masko nanesi na obraz in počakaj najmanj 15
minut. Potem speri s toplo vodo. Pazite, da ti moka ne
pride v oči.

http://www.tiemianmo.com/wp-content/uploads/2012/08/facial-mask1.jpg
19. februar 2013
ta link je samo slika
19. februar 2013
moja najljubša sladka specialiteta. (potrebuješ manj kot 5 minut)
ѕeѕтαvιɴe:

~vanilijev sladoled
~bučno olje
~mandljevi lističi

Kako? : najprej na čisti ponvi popeči mandlje, da bodo zlatkasti in hrustljavi. V skodelico daj nekaj kepic sladoleda, polij z malo bučnega olja in potresi z mandji.
doвer тeĸ

20. februar 2013
Imaš kakšno vprašanje glede česarkoli? na vrhu si preberi in mi pošlji vprašanje na zs ali pa napiši vprašanje tukaj in ti odgovorim.
20. februar 2013
u123073
u123073
Neeext
22. februar 2013
neext
23. februar 2013
I love u :*
I love u :*
neeext
28. februar 2013
Zdele sm na fonu tko da ne morm glih pridt do ksnih podatkov. Nevem pa tut kaj nej se napisem tko da bi rabla kksn vas zagon. Mogoce ksna uprasanja? Odgovorim cim prej ko je mogoce.
02. marec 2013
Nekej o Demi Lovato
07. marec 2013
nekdo pokliče oboževalko 1D v imenu Harrya Stylesa. Poglej.
07. marec 2013
next
07. marec 2013
Adria Entertainment ponosno predstavlja koncert – prvič v Sloveniji - Nelly Furtado, ki bo nastopila v četrtek, 14. marca 2013 v ljubljanski Hali Tivoli. Nelly, ki je zaslovela že leta 2001 v svojim prvim albumom, je prejela številne nagrade in priznanja, kar dva Grammyja, 10 nagrad Juno, 3 MuchMusic Video nagrade in si prislužila svojo zvezdo na Canada's Walk of Fame. Le malokdo ne pozna njenih pesmi, kot so “I’m Like a Bird”, “Turn Off the Light”, “Powerless (Say What You Want)”, “Try”, “Forca”, "Promiscuous", "Maneater" in "Say It Right".

Nelly Kim Furtado (rojena 2. 12. 197 je kanadska pevka in avtorica, producentka in igralka. Slavo je doživela zgodaj v svojim prvim albumom “Whoa, Nelly”, na katerem sta bila dva izjemno uspešna hita, “I’m Like a Bird” in “Turn Off the Light”. Z “I’m Like a Bird” je dobila nagrado Juno leta 2001 za single leta in leta 2002 nagrado Grammy za najboljši ženski pop vokalni nastop. Leta 2003 je izdala album “Folklore”, na katerem so bile tri mednarodne pop uspešnice: “Powerless (Say What You Want)”, “Try” in “Forca”. Tri leta kasneje je izdala album “Loose”, ki je postal svetovna uspešnica. Na njem so skladbe "Promiscuous", "Maneater", "Say It Right" and "All Good Things (Come to an End)". Po triletnem premoru, je izdala svoj prvi album v Španskem jeziku, “Mi Plan”, in si z njim priborila Latin Grammy za najboljši ženski pop vokal na albumu. Letos je izdala album “The Spirit Indestructible”, na turneji zanj pa jo bomo lahko videli in slišali tudi v Ljubljani, v četrtek, 14. marca 2013 v Hali Tivoli. Tako se bodo končno uresničile želje vsem njenim fanom, ki jo bodo lahko končno prvič videli nastopati tudi pri nas!
Vprašanje-odgovoriti morate vsi, ki berete to revijo----Katera (katerakoli) pesem od Nelly Furtado ti je najbolj ušeč?
07. marec 2013
neexxr
07. marec 2013
Next pa ce boš plis napisala kako ves da si fantu usec k sm na enga tko nora da si nocem priznt da nimam sans tko da plissss
25. oktober 2013
ok. No tko. recimo to tehniko sm vzela iz svoje strani na facebooku, na kateri sem bila že nekaj časa odsotna ampak sem na približno tako vprašanje že odgovorila. : Nekaj časa ga še opazuješ in si po možnosti zapisuješ znake, da si mu všeč... če poznaš koga ki je zanesljiv in bi vedel če si ali nisi všeč tej osebi ga/jo vprašaš. >Ta tehnika bo morda delovala: pokaži malce zanimanja zanj/zanjo in ti bo mogoče priznal/a če se zanima zate<
*
*
*
jaz osebno ko sama ugotovim da sem zaljubljena v nekoga povem ali za to prosim prijatelje, ker na tak način kmalu ugotoviš šanse. vem da včina ljudi, ki sem jim to priporočala si ne upa tega naredit,ker jih je strah posmehovanja ampak najbrš so tvoji in njegovi prijatelji že dovolj stari da so že sami kaj takega doživeli in vejo, da je to popolnoma normalno. upam da ti je to v pomoč
11. november 2013
aja. še to. za kakršnokoli vprašanje o ljubezni sem na voljo na: https://www.facebook.com/ljubezenski.nasveti.56
11. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg