Forum
u35037
u35037
No tukaj bom objavila vse kaj je novega o Miley ok, upam ,da boste sodelovali kajti bodo tudi nagradna vprašanja !

Ti je všeč revija ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. januar 2011
u35037
u35037
Princeska Miley Cyrus na večerji z Justinom Biebrom

V ponedeljek zvečer so fotografi zalotili trenutno dve najbolj priljubljeni najstniški zvezdi, 17-letno igralko Miley Cyrus in 16-letnega kanadskega pevca Justina Biebra. Zvezdi sta si privoščili večerjo v japonski restavraciji Ari-Ya Sushi v Santa Monici, ki se nahaja na zahodu Hollywooda.

Kot navaja Us Weekly se je 16-letni Justin celo pošalil paparacem, da se z Disneyjevo zvezdo zelo zabava, kljub temu pa Mileyjinega fanta Liama Hemswortha, ki je prav tako igralec, nima kaj skrbeti. Par se je na večerji menda le dobil z namenom, da spregovori o stranskih projektih.

In kako bi se obnesel novi hollywoodski par - Miley Cyrus in Justin Bieber? Sodeč po fotografijah, ki jih objavljamo v naši fotogaleriji nič kaj dobro, saj je Justin še zmeraj pod budnim očesom svoje mamice, da niti ne omenimo, da je za pol glave manjši od slavne "Hannah Montane". Kot je Justin Bieber dejal, Miley ni njegov tip ženske, podobnega mnenja je bila marca tudi njegova zvezdniška kolegica, ki je dejala da ni ravno Justinova oboževalka, takšne zvrsti glasbe pa tudi ne posluša.

11. januar 2011
u35037
u35037
Se nam obeta nov duet Miley Cyrus in Nicka Jonasa?

Miley Cyrus in Nick Jonas sta pred letom in pol že posnela skupni duet in požela ogoromno odobravanja. Sedaj se nam mogoče obeta nov duet omenjenih zvezdnikov!

Če gre slepo zaupati Shakurju Greenu, potem lahko sklepamo, da bomo kaj kmalu deležni novega dueta priljubljene Miley Cyrus in Nicka Jonasa!

Green je namreč preko svojega Twitter računa izjavil, da se bo naslednji teden ponovno v studio vrnil z dvema velikima zvezdama, da bodo posneli duet! “Samo to informacijo bom delil: To bo dvojni album dueta!”

Ajoj, kaj praviš, naj verjamemo, da gre res za Miley in Nicka? Bi si ti želel/a novega dueta Nick z Miley?
Napiši pod komentarje :
11. januar 2011
u35037
u35037
Miley Cyrus je imela neverjetno leto!
Miley Cyrus je zaključila uspešno leto 2010 in ob tem se je v kratkem videoposnetku zahvalila vsem oboževalcem!
Za 18-letno igralko in pevko Miley Cyrus je precej burno leto. Navkljub vsem škandalom pa se zvezdnica drži pokončno in ne dovoli, da bi jo kaj zlomilo!

“Res se vam želim zahvaliti. Leto 2010 je bilo zelo pomemembno zame in vi ste mi dokazali svojo zvestobo,” je dejala Miley. “Res hvala za enkratno leto. Bilo je najboljše do sedaj, a sem pripravljena na 2011!”

Miley, ki se sicer navdušuje nad modo, je na svojem blogu nedavno zapisala, kako zelo se je zaljubila v modno znamko Grey Ant. “To je moja nova obsesija. Res sem se zaljubila v to znamko. Upam, da jo bom kdaj nosila tudi na odru!”

11. januar 2011
u30378
u30378
Next!
11. januar 2011
u35037
u35037
Ponovni RAZVRAT Miley Cyrus !

Miley Cyrus, ki je konec novembra dočakala svojo polnoletnost, 18, je takoj po tem šokirala javnost z izredno neprimernim vedenjem – v medije je namreč pršel posnetek, na katerem mladenka uživa opojne substance. In če so bili mediji z njo takrat izredno ostri – Mila Kunis je izjavila celo, da se je Miley lagala – je Miley našla popolno podporo pri Kelly Osborune. Kelly namreč zatrjuje, da se je Miley naučila lekcije in da bo postala boljša. A tudi to ji ne bo pomagalo kaj dosti, ko pride do grehov, ki jih je pevka naredila v preteklosti!

V medije je namreč prišla nova fotografija, ki je starše oboževalk Miley Cyrus ponovno spravila v slabo voljo. Na fotografiji je namreč Miley (ponovno!) precej pomanjkljivo oblečena, neznano dekle (mi sklepamo, da je njena vizažistka!) pa se neprimerno sklanja proti njej.

Nas fotografija ni presenetila, upamo le, da se Miley zaveda, da hodi nevadno blizu poti Britney Spears, Lindsay Lohan in podobnih ameriških starlet!
11. januar 2011
u35037
u35037
tnx
11. januar 2011
u35037
u35037
DOBRODELNA Miley Cyrus navdušuje!

Miley Cyrus je ena tistih, ki svojo slavo izrabijo tudi za dobrodelne namene!

Miley Cyrus je zadnje čase povzročila kar nekaj škandalov in obupano potrebuje nekaj dobre publikacije v javnosti. Kot nalašč ji je tako prišlo sodelovanje v kampanji Get Ur Good On, v okviru katere se je zavzela za bolnike s cistično fibrozo. Izpostavila pa je dve bolnici, sestri Ali (20) in Christino (13), ki sta navkljub bolezni verjeli v svoje sanje – verjeli v to, da lahko pojeta. Prijavili sta se na resničnostni šov Amerika ima talent (America’s Got Talent) in z izvedbo Mileyjine esmi The Climb navdušile sodnike, občinstvo in samo Miley, ki v videoposnetku pravi: “Bila sem počaščena, da sta zapeli mojo pesem in da vaju vajina bolezen pri tem ni ovirala. Bili sta super!”

“Res sem vesela, da sta našli navdih v moji skladbi. To je skladba, ki se lahko našega življenja dotaktne na toliko različnih načinov; govori o verovanju v Boga, o razmerju, o nečem psihičnem… o čemerkoli, kar te drži pokonci,” še pravi zvezdnica.
11. januar 2011
u35037
u35037
Po 18.00 uri nadaljujem ! ok,,
11. januar 2011
u35037
u35037
Novi spot Miley Cyrus je neprimeren za dekle njenih let

Los Angeles - Can't Be Tamed je novi spot 18-letne pevke Miley Cyrus, ki je precej razburil ameriške medije, saj so ga ocenili za neprimernega za tako mlado dekle. Ob tem pa niso pozabili ošteti njenih staršev, ki ji snemanja takšnega spota niso preprečili.

Po vzoru Rihanne in Lady Gage se je mlada pevka oblekla v črni korzet in se v družbi plesalcev trudila predstaviti kot odrasla oseba.

Ameriški mediji se sprašujejo, kako so pevkini starši lahko ob takšnem videu zamižali. „Moja mama Tish je bila med snemanjem ob meni, oče, Billy Ray, pa je ponosen name,“ je dejala Miley Cyrus.
12. januar 2011
u35037
u35037
Se bo Miley slekla za moško revijo?

Pojavila so se namigovanja, da naj bi se 18-letna pop pevka in vzornica številnih najstnic Miley Cyrus slekla za moško revijo. Jo čaka nov val kritik ameriških staršev?

Miley Cyrus, ki je konec novembra 2010 dopolnila 18 let, s svojimi nastopi in provokativnimi kostumi že nekaj časa razburja starše ameriških najstnic in najstnikov, ki so prepričani, da jim daje izjemno slab zgled.

Zdaj so se pojavila namigovanja, da naj bi zvezdnica, ki je zaslovela kot Disneyjeva Hannah Montana, odvrgla cunjice in gola pozirala za priznano moško revijo.

Govoric pa ni sprožil nihče drug kot Hugh Hefner, ko je v nekem intervjuju novinarju na vprašanje, ali je Miley že ponudil, če bi se fotografirala za njegovo revijo, odgovoril: "Odgovor je povsem preprost – njo bi gotovo želeli videti tako vi kot tudi vsi drugi bralci.“

Bo torej Miley pristala na fotografiranje? Vir, ki je blizu Miley, je povedal, da se Miley zaenkrat še nima namena sleči, čeprav si Hugh Hefner tega močno želi. Je vir to izjavil le zato, da bi pomiril že tako razburjene starše najstnic, ki jim je Miley ena večjih vzornic?
14. januar 2011
u35037
u35037
Služi na račun Miley Cyrus

Najstniška senzacija Miley Cyrus, ki so jo zasačili med kajenjem vodne pipe, je pritegnila ogromno pozornosti. Slavna vodna pipa se je namreč znašla na dražbi. Le kdo bo srečnež, ki jo bo na koncu odnesel?

18-letna Miley Cyrus, ki iz dneva v dan živi bolj razuzdano življenje, je za svoj rojstni dan kadila vodno pipo, napolnjeno s salvio. Svet so preplavile fotografije in videoposnetek, ki jasno prikazuje njeno dejanje, zaradi katerega se je znašla na naslovnicah številnih tabloidov. Lastnik slavne vodne pipe se je odločil, da bo zaslužil na Mileyjin račun. Na začetku je lastnik trdil, da ne razmišlja o prodaji, saj ima pipa zanj posebno vrednost. Vendar kaže, da v življenju slej ko prej stvari dobijo svojo ceno. Lastnik ni dolgo razmišljal, saj je ugotovil, da bi mu zelenci še kako prišli prav.

Odprl je nov elektronski naslov, preko katerega bodo lahko vsi tisti, ki se bodo želeli potegovati za pipo, stopili v stik z njim. Dražba bo zagotovo pritegnila zanimanje, zmagal pa bo seveda tisti, ki bo ponudil največ.
14. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg